Téma: Po rozchodu se mi přestalo dařit ve vaření, asi jsem prokletá nebo co

10.12.2018 10:38
Uživatel: mamina1986
Věk:  32
Odpovědí na téma: 3
Text: 

 

Dobrý den.

06/2018 jsem ukončila 17letý vztah a nyní bydlím sama se dvěma dětmi. Seznámila jsem se s mužem se kterým se všichni i s dětmi pravidelně vídáme. Navštěvujem se, trávíme společné víkendy. O to ale aní tak nejde. Jde spíše o to že dokud jsme žili s otcem dětí, vařila jsem každý den. Myslím si že i se to dalo jíst  Píkávala buchty pravidelně každý týden.

Vánoce jsem si užívala, zdobila byt a v cukroví se vyžívala. Teď co jsme sami, jídlo co uvařím stojí za prd, buchty nepeču a dokonce i ty vánoční perníčky stojí za starou bačkoru. Vůbec nevím co se ve mě tak zlomilo. Bývalý přítel to neocenil a dělala jsem to a nynější by to ocenil a já jsem neschopná.

Děkuji za nějaké rady.

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1843x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zmenila jsem se
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
10.12.2018 10:59 Uživatel: Petrolina
Věk:  28
Téma: Po rozchodu se mi přestalo dařit ve vaření, asi jsem prokletá nebo co
Text uživatele: 

Je možné, že si zjistila v bývalém vztahu, že to muž neocení a mezi námi kolik já znám a mám kamarádek, co doma vyvařují, pečou, lítají jako hadr na holi a co myslíte chlap? Ve výsledku zjistily, že zatím co, ony pečují o domov, pán někde nabaluje holku nebo jim jsou nevěrní. Nic se nemá přehánět, moje babička mi říkala jsi pečovatelský typ, furt bys chlapovi podstrojovala a toho se rychle zbav, jinak to je nejlepší cesta k rozvodu a tvému zklamání… jsou muži, kteří když zjistí, že žena umí vařit, péct udělají ji z kuchyně zlatou klec.

Teď jsem se zase odchýlila… prostě si možná zjistila, že prostě dnešní muži zajímají na ženě jiné parametry než svíčková… bohužel. Tak si prostě polevila z toho, aby doma bylo furt navařeno, napečeno… třeba bych si řekla, budu dělat zázemí dětem, ale pro nějakého bych se už nepřetrhla… málokterý to ocení. Většinou je spíš zajímá jaké má žena prsa, postavu a kdy jim dá, ostatní začnou zjišťovat až v druhé linii a to už je moc nezajímá… spíš pak přejdou do linii jak tu starou nejvíc zaměstnat a já mít veget a zálety.  

 
11.12.2018 01:45 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Po rozchodu se mi přestalo dařit ve vaření, asi jsem prokletá nebo co
Text uživatele: 

Úplně nerozumím problému - vařit chceš, ale nede ti to? Tak se to znovu nauč, experimentuj. Požádej rodiče, kolegyně, ať ti pomohou. Asi z tebe nebude držitel michelinské hvězdy, ale naučit se vařit tak, aby se to dalo jíst, zdvládne každý.  

 
11.12.2018 21:00 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Po rozchodu se mi přestalo dařit ve vaření, asi jsem prokletá nebo co
Text uživatele: 

mamino, podle mě půl rok příliš krátká doba na to, aby člověk byl po rozchodu po 17letém vztahu v pohodě.  

Pravděpodobně na vše příliš spěcháš, nedopřála sis čas na to, aby ses adaptovala na novou situaci. Vždyť jsi s bývalým byla půl života, celý svůj dospělý život, máš s ním dvě děti. A ty jako fakt čekáš, že po půl roce budeš naprosto v pohodě? Stačí sbalit nového chlapa? To jsi buď povrchní nebo naivní - doufám, že spíš to druhé.

Tohle jsou první Vánoce, kdy jako dospělá a máma jsi bez svého ex - a ty se pozastavuješ nad tím, že perníčky nejsou co bývaly. NIC přeci není jak bývalo. Je normální, že věci nebudou jak dřív. Partner není jak boty, že když je ochodíš, tak se vyhodí a koupí se nové a vyřešeno - paráda!

Nespěchej tak ne sebe. Pokud tomu novému jde jen o vaření, asi to není dobrá volba. A pokud mu o to nejde, tak snad se nic neděje. Cukroví kupte hotové, vař zatím jen jednoduché věci na kterých není co zkazit. Časem se ti určitě původní dovednost vrátí - pravděpodobně až tehdy, až si doopravdy zvykneš na tak významnou změnu v životě. A je normální, že to zvykání chvíli trvá.

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Po rozchodu se mi přestalo dařit ve vaření, asi jsem prokletá nebo co
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
V životě nikam nesměřuji 8 3557x
Chci umřít 2 3288x
Stres z řízení auta po autonehodě 1 1541x
Přízpůsobení se životnímu stylu rodičů 7 1587x
vrati mi vse osud? 4 1454x
Uzavřená do sebe 8 1660x
Opakující se neverbální obtěžování jinou ženou 1 1599x
Kauza Slunečnice - špatný přístup k seniorům 10 2248x
Neviem sa v zivote nakopnut 2 1260x
Proč nikoho nezajímám 7 2928x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny