Téma: Stýská se mi po kamarádech ze základky - v nové škole nemám přátele

18.03.2019 02:10
Uživatel: MightyZett
Věk:  21
1550454347_img_20170709_143656.jpg
0-100
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Nedávno (je to teprve jenom půl rok) jsem vystudovala základní školu a teď chodím do nové školy. V nové škole se mi nelíbí, s nikým jsem si ve třídě nesedla (nerozumím si tam s nikým) a učitelé jsou na mě zlý a zasedlí. Jediné co jsem do teď měla byli mí kamarádi kterýma jsem 9 let chodila do stejné školy a třídy a najednou tam v té nové škole nejsou. Najednou se cítím sama, nemám nikoho. Snažím se se svýma kamarádkama se aspoň nějak vídat ale oni jsi nové kamarádky našli a jak s nima chodí každý den spolu do třídy, školy tak se více věnují jim než mě. Už se semnou moc nevídají.

Na té staré škole to sice nebylo zrovna moc růžové, různé děti se mi tam smáli, pomlouvali mě a různě mi dělali naschvály ale i tak ta škola byla ve srovnání s touto současnou mou školou pro mě lepší. Nehledě na to že se mi moc situace od té doby zrovna moc nezlepšila protože tady na této současné škole mě místo dětí zase otravují, urážejí a nadávají učitelé a hlavně mistrová. Říkám si že tam v té bývalé škole mě sice také uráželi ale aspoň jsem tam měla kamarádky které mi pomáhali a stáli při mě ale tady nemám nikoho, tady jsem sama. Dohání mě pořád minulost z doby kdy jsem na tu bývalou školu chodila, vtipné krásně vzpomínky z ní, na kamarádky, na fajn učitele kteří mě také někteří ochraňovali před těma zlýma dětma co mi furt něco dělali. A pak najednou vidím před sebou tu svoji strašnou současnou realitu. Vždycky z toho všeho chytnu depky které jsou tak k nevydržení že se musím jít projít třeba ven do přírody, do ticha a klidu. Sice mi to pomůže ale jenom na pár hodin, pak k večeru se to zase vrátí. A takhle je to neustále dennodenně. Zároveň se mi pak v hlavě promítají myšlenky z mé současnosti (ty špatné) jak je na mě mistrová zlá a tak.

Ten obor v té škole mi vůbec nejde a ani mě nebaví, jsem na to moc levá. Vůbec nevím co mám dělat.

Najednou si přeju vrátit minulost zpátky. Přeju si vrátit se zpátky do té bývalé škole i přes všechny ty špatné věci co se tam odehráli protože kromě špatných věcích se tam stali i ty dobré, vtipné. Nejhorší je když ty učitele z té své školy potkám, to hned chytnu depku velkou jak sviňa z toho že už tam nemůžu chodit. Vždycky když je potkám tak jsou na mě milý a hodní a zajímají se o mě a různé se mě vyptávají jak se mám je srovnám se současnýma ucitelama kteří mě jenom pomlouvají, nadávají a něco mi furt vyčítají tak… je to velkej rozdíl. Vždycky se mi zasteskne.  

Bojím se že se těchto depek nikdy nezbavím.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1922x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Dohání mě minulost
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
20.03.2019 09:46 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Stýská se mi po kamarádech ze základky - v nové škole nemám přátele
Text uživatele: 

Kdyz jsi byla dite, nemusela jsi resit skoro zadne problemy. Teď se nachazis na prahu mezi ditetem a dospelosti. V zivote kazdeho cloveka prichazeji zmeny. Otazkou je, jak se jim dokazeme postavit a prizpusobit se. Ty ses rozhodla zmeny neprijmout a videt vsecho negativne. Co kdybys udelala trochu pozitivni zmenu ve sve hlave? Kdyz se budes na okolni svet kabonit, budes sklizet same neprijemne reflexe. Zkus si najit neco, na co se denne budes tesit, zkus oslovit spoluzacky a nekam si s nima vyrazit. Nevim, co sis vybrala za obor, ze te nebavi a nejde ti. On totiz zadny uceny z nebe nespad! Vsechno se musime v zivote naucit a nekdy musime i skousnout veci, ktere se nam moc nelibi.
Ja jsem treba drive nenavidela siti nebo vareni. Sice mi to par let trvalo, ale dneska (20.03.2019) jsem rada, ze jsem u toho vytrvala.
Takze se trochu snaz se s tim poprat a uvidis, ze to pujde.
A jeste jednu vec: i kdyby ses odstehovala na druhou stranu zemekoule, sve problemy si poneses s sebou. Takze se radeji snaz, je s sebou netahat!!!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Stýská se mi po kamarádech ze základky - v nové škole nemám přátele
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
V životě nikam nesměřuji 8 3557x
Chci umřít 2 3289x
Stres z řízení auta po autonehodě 1 1541x
Přízpůsobení se životnímu stylu rodičů 7 1588x
vrati mi vse osud? 4 1454x
Uzavřená do sebe 8 1663x
Opakující se neverbální obtěžování jinou ženou 1 1599x
Kauza Slunečnice - špatný přístup k seniorům 10 2248x
Neviem sa v zivote nakopnut 2 1260x
Proč nikoho nezajímám 7 2928x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny