Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím

27.04.2017 17:56
Uživatel: Marika_
Věk:  25
Odpovědí na téma: 19
Text: 

Dobrý den,

 

chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s vědmami a celkově kartářkami - zkrátka předpovídáním budoucnosti. Já na to moc nevěřím, ale nepokouším to a do ničeho takového bych nešla.

Jsem dost citlivá, už jsem si v životě nečím prošla a tak ani nechci vědět, co mě dále čeká, i kdyby to fungovalo.

Jde o to, že mamka u jedné vědmy byla. Ptala se i na mě, i když jsem jí jasně říkala, že nic nechci vědět, řekla mi, že se svým současným přítelem nebudu, že šťastná budu až s někým jiným.

Hodně jsem se na ni naštvala, teď mě to docela dost trápí. S přítelem jsme spolu 5 let, jsme spolu spokojení, chceme spolu žít, máme vybudovaný krásný vztah.  

Vím, že je to hloupost, ale já nad tím prostě přemýšlím a jsem z toho nějak špatná…

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2553x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Věříte na vědmy?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
27.04.2017 20:16 Uživatel: Agent
Věk:  10

Město:Canberra

Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

"S přítelem jsme spolu 5 let … chceme spolu žít, … " - Čtu správně budoucí čas?

 
27.04.2017 20:41 Uživatel: satam
Věk:  61
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Nepřemýšlej o tom, hoď to za hlavu a žij si svůj život po svém. Na to, jestli se ta předpověď splní nebo ne raději rovnou zapomeň, vše máš ve svých rukách.

 
27.04.2017 21:12 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Já s tím mám trochu zkušenost a podle mě si s tím vůbec nemusíš dělat hlavu.

A to říkám přestože jsem člověk, co kartám věří.

Jenže také věřím tomu, že není možné se pomocí karet šťourat kdekoliv komukoliv. Mezi kartářem a klientem musí být důvěra a klient musí být výkladu otevřený. Když někdo kartám nevěří, nebo nechce slyšet pravdu a jen chce, aby se mu řeklo to, co si myslí  nebo co chce slyšet, tak výklad může ovlivnit.

Ty jsi výkladu otevřená nebyla, dokonce sis ho vysloveně nepřála a je otázka, co chctěla o tobě slyšet tvá máma, když se na tebe ptala i přes tvůj zákaz - čili jaký má tvoje matka vztah ke tvému příteli.

Takže podle mě není moc pravděpodobné, že by to byla "věštba", které by se dalo věřit.

Čili podle mě to můžeš hodit za hlavu.

 

Pokud by tě to dál trápilo, můžeš to zpracovat prostě jako varování.

Já věřím totiž také tomu, že karty málokdy ukazují nezvratnou budoucnost - ale že ukazují pouze pravděpodobnost vývoje - postavenou na tom, jaká je aktuální situace a na tom, jakým způsobem je člověk zvyklý se rozhodovat a jednat. Když změní jednání nebo přehodností svoje rozhodnutí, může mnohdy změnit i tu budoucnost - ostatně to je jediný užitek jaký z toho člověk může mít. Znát budoucnost bez možnosti změny, jako by člověk byl jen naprogramovaný stroj - to přeci k ničemu není.

Dále věřím tomu, že člověk se dozví jen to, co se dozvědět má.

Když si to sečteš, tak zjistíš, že stejně víš jen to, co ti řekně zdravý rozum - i bez jakékoliv esoteriky. Že riziko rozchodu je vždycky a vzhledem k tomu, jak málo párů spolu dnes (27.04.2017) vydrží celý život je vlastně statisticky dost pravděpodobné, že pokud vám není ani třicet, že za život ještě stihnete i jiné partnerství. To je logika postavená na statistice - ne ezoterice.

Pokud se tedy budete chtít rozchodu vyhnout, musíte se o to snažit. Tohle ti taky každý poví i bez esoteriky. Už spolu nějaký pátek jste, dřív nebo později budete muset bojovat s nějakou krizí, která dřív nebo později potká každý pár, a budete ji muset zvládnout. Kupř. se nabízí otázka, zda neuvažujete o svatbě a dětech. Opět existují statistiky, které říkají, že páry co nezaloží do pěti šesti let rodinu začnou být tzv. "přechozené", k přechodu do další fáze už nenajdou motivaci a drží spolu pak už jen ze setrvačnosti, a pak se rozpadají Taky statistika.

Takže z té informace, kterou si matka nechala vyvěštit, si můžeš odnést prostě varování, že možná nestačí jen to, jak to je, ale je potřeba začít přemýšlet o tom, jak to bude i zítra (28.04.2017) a jestli není čas na nějaký další krok.

 

Třetí možnost, jak k tomu přistoupit je brát to jako znamení. To můžeš dostat jakoukoliv cestou - takže i formou nevyžádané "věštby".

Čili se zamysli, jestli opravdu jste tak šťastní, jestli je opravdu šťastný i partner, jestli jen neležíš na nějakém obláčku a nezavíráš oči před skutečností.

Pokud ne - tak platí, co jsem už napsala - nemáš důvod si s tím dál dělat hlavu anebo to bez jako impuls k tomu, ten vztah posunout dál.

 
28.04.2017 05:14 Uživatel: Marika_
Věk:  25
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Děkuji moc za odezvu. Určitě o všem budu uvažovat.

Já moc nemám ráda tyhle názory o přechozených vztazích. Přece se s přítelem nerozjedu jen proto že jsme spolu už dlouho, podle nějakých společenských norem už bychom měli mít děti svatbu.

Každý má své tempo. Teď jsme dostudovali, určitě nejde mít dítě  a svatbu hned, ale neříkám, že třeba ne do dvou let. Určitě na to myslíme.

Jsme spolu spokojení tak, jak to je. Posouváme se dále společnými zážitky, cestováním, akcemi, ne dětmi, prostě to tak teď je.   

 
29.04.2017 00:23 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

To špatně chápeš smysl termínu "přechozený vztah".  

Nikdo se s nikým nerozchází proto, že jsou spolu dlouho.

U přechozených vztahů se rozchází proto, že ztratí důvod spolu být.

I když: vy jste spolu být ještě ani nezačali, takže u vás je spíš otázka, jestli když vám to takto tak vyhovuje, někdy vůbec ještě najdete důvod spolu být!

 

"Že spolu dva bydlí nevypovídá o kvalitě jejich vztahu, takže tak."

 

To se velmi pleteš. Vypovídá!

Ale hlavně o kvalitě jejich vztahu vypovídá to, jestli touží nebo netouží spolu žít a jestli jsou nešťastní, když jim v tom soužití něco brání.

Vy jste spokojení, že se vidíte jen sem tam.

Netvrdím, jestli to je nebo není normální, netvrdím, že to je nebo není dobře. Ale spoprocentně vím, že jsou i vztahy, kdy chce člověk mnohem mnoooohem víc a kdy by mu tohle prostě nestačilo. A vzhledem k tomu, kolik ti je (a předpokládám, ža partner bude na tom věkově plus mínus podobně) , by byl velký zázrak, kdybyste ani jeden nepotkali už nikoho, s kým byste chtěli od života víc než jen sem tam víkend a hlavně, že si každý večer nelezem na nervy.

 

Zpět k úvodní otázce.  

Pokud je to, co s přítelem máte, takový ideál - tak proč tě "docela dost trápí" to, co o vašem štěstí soudí nějaká vědma - a proč jsi z toho nešťastná?

Schválně:

Nepřemýšlej nad tím, co si o tom tvém vztahu myslím já, tvoje máma, nějaká vědma, nějaký Agent a bůhví kdo další…

Ale zapřemýšlej, CO v TOBĚ tedy vyvolalo ten negativní pocit?

Když máte ten oboustranně spokojený vztah a na společenské normy kašlete.

Tak perfektní vztah přeci neohrozí nějaká bůhvíjaká "věštba".

Tak z čeho jsou DOOPRAVDY ty obavy… ???

Přemýšlej…

 

 
29.04.2017 14:26 Uživatel: Marika_
Věk:  25
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Nechápu, proč jste taková… prakticky to proti mě obracíte a naznačujete, že ten vztah nikam nevede, přitom o něm nevíte nic, nevíte nic o nás apod.

 

To s tou vědmou mě zarazilo právě proto, že je nám spolu s přítelem dobře, takže mě prostě překvapilo, proč bychom se měli případně rozejít (konkrétně vědma řekla, že se vezmeme a pak se rozvedeme a až pak budu šťastná). Prostě mě to zarazilo, proto jsem chtěla vědět vaše zkušenosti s vědmami, ne názory na můj vztah.

 

A asi to dost nechápete, tohle není náš "věčný ideál". Žít spolu chceme, když jsme spolu, je nám moc dobře, rozumíme si. Dosud jsme spolu nebydleli, protože to prostě nebylo možné spolu bydlet. Ani časově ani prostorově. Přišlo nám hloupé přijít o krásný vztah jen kvůli vzdálenosti a času, když jsme se měli rádi.  

Píšete:  Vy jste spokojení, že se vidíte jen sem tam.

Jak máme žít šťastně, když neustále budeme myslet negativně - např. vidíme se málo, vidíme se sem tam. To jsme měli být 5 let našeho vztahu nespokojení?? Nešťastní? Nebyl důvod. Neplánujeme to takhle na pořád, já teď dodělávám školu, s přítelem už uvažujeme, jak to řešit dál, chceme spolu žít.

A stojím si za svým - když spolu dva začnou bydlet neznamená, že budou spolu šťastní a že jejich vztah je kvalitní. Znám spoustu příkladů z praxe… Důležité je, že je nám spolu dobře, nejsme na sobě přespříliš závislí, přesto se potřebujeme.

 

 
29.04.2017 22:43 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Máš pravdu, nic o vás nevím - resp. vím jen to, co jsi zde napsala.

Ale zdá se mi, že se zde chceš jen ujišťovat, že se nemůže stát, co vědma údajně předpověděla: že budeš šťastná s někým jiným než s tímto přítelem.

A člověk se ujišťuje v tom, čeho se bojí - v tom, čeho se nebojí, ujišťovat přeci nepotřebuje.

 

A s mou zkušeností s katrářkami to všechno souvisí velmi, protože:

a) to, že se lidi s nepříjemným výkladem trápí, má dva nejčastější důvody: hloupost nebo předtucha. Pokud mají soudnost a nic z výkladu se jich ani netýká, tak ho zpravidla okamžitě pustí z hlavy.

b) výklad se často plní v závislosti na tom, co si z něj lidi odnesou a jak to zpracují.  

 

Takže, pokud jste spolu tak happy, nedělej si zbytečně hlavu s nějakou vědmou.

Pokud si s ní hlavu děláš, ptej se proč si s ní děláš hlavu.

Buď je to hloupost nebo předtucha.

A to nepíšu proto, že to s teou myslím zle - ale naopak.

 
27.04.2017 22:16 Uživatel: Agent
Věk:  10

Město:Canberra

Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Budoucnost je pouze pravděpodobná - to platí pro jakoukoli předpověď budoucnosti. Ať pomocí matematických rovnic předpověď budoucího dráhy lety (kdyby byly rovnice přesné, rakety by nepotřebovaly korekční motory). Nebo pro předpovědi jiné - karty nevyjímaje. Přesnost budoucnosti záleží na schopnostech/znalostech toho, kdo ji předpovídá.

 

Maminka je na přes ústa.

 

Nicméně i vztah má svou dynamiku. Pokud jste spolu 5 let a ještě jste spolu nezačali žít, nepotřebuji vůbec žádné karty k tomu, abych tomu dával velké šance na rozpad. Existují i takové věci jako "přechozený vztah", apod.

 

Až spolu začnete bydlet a žít - objeví se věci, které jste o sobě nevěděli. Dobré i ty horší.

 
27.04.2017 23:06 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Ahoj. Já mám s výkladem karet taky zkušenost. Lze znich dobře vyčíst minulost i současnost, ale budoucnost je vždy nejistá. Já zkoušela víc kartářek v krátkém časovém úseku a všechny mi předpovídali stejnou budoucnost, i když se vzájemně neznali.  Spíš mi to posloužilo jako výborná opora při rozchodu ale budoucnost jim nevyšla. Takže ti přeji hodně štěstí

 
28.04.2017 00:27 Uživatel: Agent
Věk:  10

Město:Canberra

Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Věřím na vědmy. Věřím, že existují a někdy se i vyskytují. Stejně jako věřím na prodavačky, věřím na úřednice, věřím na psy, věřím na kočky, věřím na … - zkrátka věřím, že vechny tyto bytosti se vyskytují a pobíhají mezi námi.

 
28.04.2017 03:50 Uživatel: Marika_
Věk:  25
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Tak děkuji všem za příspěvky. Budu o tom všem přemýšlet.  

Mě to prostě jen zamrzelo, protože mi na tom vztahu opravdu záleží. Ona ta kartářka dokonce řekla, že se nejdříve rozvedu, abych mohla být podruhé šťastná. Prostě že s prvním přítelem se rozvedeme…

Pokusím se na to nějak zapomenout. Nedávno jsme měli  krizi, ale to už jsme si vyřešili.

 

K tomu bydlení. My máme trochu ten vztah prostě jinak. Oba jsme doteď studovali a daleko od sebe, tudíž jsme spolu nebydleli, ale já na tom nevidím nic špatného. Samozřejmě partner třeba u mě zůtane na 2-3 dny a pak se zas nevidíme a naopak. Nežijeme spolu ještě, ale samozřejmě to plánujeme, chceme se vzít. A znám vztahy kdy spolu byli třeba od střední nějakých 6 let a až po svatbě spolu našli bydlení  jsou v pohodě. Říkám to jen tak, protože nemám ráda tyhle narážky, někdy to totiž tak nejde úplně zařídit, ale nám dvěma to nevadí, …

 
28.04.2017 04:02 Uživatel: Agent
Věk:  10

Město:Canberra

Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Já myslím, že optimální přístup k tomu, co jsi se dozvěděla, je varování.

 

Máš 6 let dlouhý vztah, většinou se nevidíte, protože bydlíte daleko, sem tam spolu strávíte víkend. Bydlet jste spolu nezkoušeli. Takže se vlastně ani pořádně neznáte, a až se poznáte jako spolu žijící dvojice, budete velice překvapeni, kdo je ten druhý. Takže nastane paradoxní situace, kdy po osmi letech třeba oba zjistíte, jaký je ten druhý v praktickém životě a počínání - to bude teprve zkouška.

 

Láska asi skousne všechno, a přeji ti ten nejšťastnější vztah. Mnoha lidem toto vyjde, ale já bych se snažil poznávat partnera, abychom se znali. Bydleli spolu měsic dva. Nebo když to nejde, tak v nějaké situaci, která je složitější, dobrodružnější: cesta na měsíc do Afriky, nebo 3 týdny pod stanem v Tatrách.

 
28.04.2017 05:06 Uživatel: Marika_
Věk:  25
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

To je Váš názor, Vaše pravda. Já nikomu nic neberu.  

 

Máme se rádi, poznáváme se pořád, pořád je něco nového, co na partnerovi nacházíme a nezastávám teorii, že společné bydlení mi zaručí, že pak třeba po svatbě spolu budeme určitě šťastnější a vydrží. Naopak dokonce existují výzkumy, které ukázaly, že je pravděpodobnější rozchod u vztahu, kdy spolu dva lidé žili již dlouho před svatbou než když se sestěhovali až po ní.

My to takhle prostě máme z logických i praktických důvodů (já studuji, do toho mám brigádu, do toho odborné praxe, hodně cestuji do školy a zpět, přes týden se chodím domů jen vyspat,  přítel pracuje, má hodně koníčků) - co bysme ze soužítí takhle měli, vidět se jen v noci, akorát by se nám to zprotivilo. Teď už samozřejmě studium končím, takže o bydlení uvažujeme.

Nepotřebujeme si něco "zkoušet" jakože jestli to pak bude fungovat, v náš vztah věříme. A dokážeme spolu trávit delší čas, jak říkám třeba jsme spolu celý víkend, jezdíme na dovolenou, apod.

To, že někomu vztah nevyšel nebo že nevěří na vztahy co trvají dlouho nebo na první lásky, které trvají, tak to už není můj problém  Že spolu dva bydlí nevypovídá o kvalitě jejich vztahu, takže tak.

Až to bude, tak to bude.  

 
28.04.2017 05:29 Uživatel: Agent
Věk:  10

Město:Canberra

Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Ještě že nejsem blízko tebe, nejspíš bych schytal i facku, a možná bys po mě hodila i váleček nebo tak něco. A pokud máš psa, tak by se možná ozvalo i "Alíku, trhej! "

 

Agent se s vámi na tomto webu loučí. Myslím, že jsem tady napsal odpovědí až dostatek, a v nejlepším se má přestat. Mějte se tu krásně a nádherně, přeji vám nejlepší možné životy, vztahy a co si jen budete přát. Hastala vista.

 
28.04.2017 05:55 Uživatel: Marika_
Věk:  25
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Já na Vás nebyla nijak agresivní, jen jse řekla svůj názor - vy svůj, jak jsem řekla, nic Vám neberu . Naopak jsem docela klidný člověk, nemám potřebu na někoho útočit.

 

Původní dotaz stejně směřoval k něčemu jinému, takže je to jedno. Nepotřebovala jsem zde řešit svůj vztah. Zkrátka nerada narážím na lidi, kteří věčně rýpou do toho, kdy už bude svatba, kdy už budou děti, když už konečně. bla bla  

 
29.04.2017 18:25 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Mariko, na lidi se uplne vykasli. Ti budou rypat porad!! Ani svatbou se jim nezavdecis!! Ihned po svatbe se budou ptat, kdy budete mit miminko a az te uvidi s kocarkem, ihned se budou ptat, kdy bude druhe,   pak zas, kdy pujdes do prace a porad dokola. Nevim, jestli to rikaji ze zvedavosti anebo jen tak, aby rec nestala?
Hlavne si do sveho vztahu nenech od nikoho mluvit. Ani od vedmy!!

 
29.04.2017 17:15 Uživatel: madeline
100-500
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Hastala vista A.

 
28.04.2017 06:40 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Ahoj. Až začneš se svým přítelem jednou žít, tak si na tuto diskuzi možná vzpomeneš. Chodit s někým je úplně něco jiného, než s někým žít.  

 
28.04.2017 19:31 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Text uživatele: 

Já žeru Jolandu, i když už se bohužel ztratila. Asi přepnula kanelu. Hodně budeš někde!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Vědma mi předpověděla budoucnost bez současného přítele - trápím se tím
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
V životě nikam nesměřuji 8 3496x
Chci umřít 2 3248x
Stres z řízení auta po autonehodě 1 1518x
Přízpůsobení se životnímu stylu rodičů 7 1568x
vrati mi vse osud? 4 1432x
Uzavřená do sebe 8 1632x
Opakující se neverbální obtěžování jinou ženou 1 1574x
Kauza Slunečnice - špatný přístup k seniorům 10 2219x
Neviem sa v zivote nakopnut 2 1237x
Proč nikoho nezajímám 7 2889x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16537
Počet odpovědí celkem: 175944
Počet registrovaných: 5178 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Samstav s.r.o

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny