Téma: Všechny ženy chtějí jen bohaté kluky - žiju u rodičů a bojím se samoty (mám 22 let)

19.11.2016 13:13
Uživatel: David19994
Věk:  22
0-100
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Ahoj,

jsem dlouho nešťastnej se samoty, jelikož už  nemám nikoho 5 let a když člověk hledá stejně nic nenajde ke všemu v dnešní době já už to vzdal, nebudu se věčně někomu vtírat, mám taky nějakou svou hrdost. Myslim si to že lidé dneska (19.11.2016) mají moc vysoký nároky. Příjde mi, že lidé  se nezajímají  o lidi který mají morálku, mají charakter a liší se od statních lidí, nebo ty který něco dokázali, mají nějaký cíle mají rozhled o své budoucnosti že by klidně chtěli rodinu  a další takový věci to plánovaní, jelikož spoustu lidí vůbec neví dnes (19.11.2016) co od života chce. Jelikož by si skoro každá  holka až na pár vyjímek představovala kluka bohače a bůh ví jaký by to byl princ se svalama, s pořádnym pěknym fárem a nacpanou peněženkou penězma. Už moc krát se mi stalo že jsem byl moc slepej naivní a příjde mi že ty holky dneska (19.11.2016) i berou kluky podle toho kolik vydělávajía jak vypadají, kamarád  který dělal semnou v čechách ho žádna nechtěla každá ho přehlížela ale když šel do německa začal opravdu dělat za peníze a koupil si auto pořádný tak najednou tu holku má a tohle potvrdil sám že to sám ví  že to je jen díky penězum a autu, a chápu že musí být určitý sympatie ale tohle už je až moc přehnaný co oni s představujou nebo když se dozví že vyděláva míń     tak ho ani nechtějí je to prostě ubohost je to hnus prostě co se dneska (19.11.2016) všechno děje.

Jak se lidi odcizili, samí rozdíly, a žádný pochopení. Přitom lidi by mohli být rádi že v dnešní době ještě existuje pár vyjímek který se nechovají jako  hloupí stádo ubečených ovcí co jdou s davem a jsou jak přez kopírku v chovaní. Nebo mi příjde že lidé spíše dneska (19.11.2016) preferujou  typi lidi který nemají charakter morálku. CHtěl jsem rodinu svou vlastní rodinu, chtěl jsem svůj vlastní byt, chtěl jsem být štastej, chtěl jsem holčinu kterou nemá jen tak nikdo, slušnou hodnou chápavou která by neodkázala ublížit brala mě takovýho jaký jsem vždyt to znáte, prostě roddiný typ, a nenáročnou a upřímnou, nejde o vzhled ale štve mě že dneska (19.11.2016) se to jen bere vše vzhledem. Lide to přehlíží co má dnes (19.11.2016) člověk v sobě a chtějí to přehlížet, nikoho nezajímavá že by ten člověk byl chytrej hodnej chápavej že ví co od života chce že má cíle snad to chápete co tim chci říct . Když vidim ve městě v dnešní době ty holky jak si hrajou že jsou jako nějaký nad lidi a my normální lidé který to myslí snima upřímně nás berou jak nějaký podřadný lidi zbytečný nezajímavý někdy mi to tak příjde že si na nás ty lidi hodí své sebevědomí. Nebo  slušnej člověk který si někoho hledá tak ten člověk když uvidí že ten člověk se snaží tak ty lidi reagujou tak že schválně řeknou že nemají zájem aby si nadtim zvýšili sebevědomí a z vás si jen vemou že jsou chtěný a pak vás odpálkujou a jste za blbce i to se mi stalo. Přitom lidi by mohli být rádi že pořád existují hodný lidi který to mají až moc srovnaný v hlavě a že to se nevidí jen tak všude, my jsme pro ty lidi prakticky neviditelný nezajímavý nechtěný.  

Už mě ani ten život nebaví, nemám být proco  štastný, spoustu kamarádu už má rodiny vlastní byty a já  u rodiču v depresech jsem každej den ve stresu a jediný co dělám je že jdu do práce a z práce domů toje tak vše jsem neštastnej a dost špatnej z toho. K tomu bydlim v hroznym okolí kde  je společnost se kterýma se absolutně nemám co říct protože většina dobrých lidí zmizela dávno pryč odstěhovali se a já tu zůstal sám.   Cejtim se jak ve vězení, nikoho nezajímá jak mi je ani mí nebližšim to nezajímá klidně i kdybych se utrápil by jim to bylo jedno, už nevim co si otomto světě mám myslet jelikož spoustu lidí který jsem znal se proměnili bezdůvodně k horšímu. Vůbec nevim jak mám jít dál .

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2005x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jsem na všechno sám, bojim se samoty
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.11.2016 15:25 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Všechny ženy chtějí jen bohaté kluky - žiju u rodičů a bojím se samoty (mám 22 let)
Text uživatele: 

Ahoj a nechtěl ses hlavně vypovídat? alt Ulevilo se ti trochu?

Jinak je škoda vidět svět až tak negativně. Já to chápu a jistě tě k tomu vedou různé důvody, ale tak zlé to zase není s těma lidma.  

Když někdo někoho odmítne, neznamená, že si honí ego. Když je člověk slušný, vždy si toho někdo váží, i když to možná není tak patrné. A věz, že být slušným stojí za to především kvůli sobě samému. Není nic lepšího, než mít čisté svědomí, i když nám to občas způsobí mrzutost a pocit nespravedlnosti.

Máš nějakýho kamaráda a koníčky? Co ti přináší potěšení? Dopřáváš si ho? Proč máš každý den stres? Uvolňuješ ho nějak?

 

 

 
19.11.2016 16:17 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Všechny ženy chtějí jen bohaté kluky - žiju u rodičů a bojím se samoty (mám 22 let)
Text uživatele: 

A proc bydlis s rodici, proc se neodstehuhes do jinyho mesta. proc nezmenis svuj zivot k lepsimu, dle sebe? joo, stezovat si, to by ti slo. ale tim se nic nezmeni

 
19.11.2016 23:19 Uživatel: VeverkaTerka
0-100
Téma: Všechny ženy chtějí jen bohaté kluky - žiju u rodičů a bojím se samoty (mám 22 let)
Text uživatele: 

Jak už to zmínila Rypoušice. Zkus si najít nějaký koníček, který by tě bavil a uvidíš, že to určitě půjde lépe.

 
20.11.2016 09:03 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Všechny ženy chtějí jen bohaté kluky - žiju u rodičů a bojím se samoty (mám 22 let)
Text uživatele: 

Ono je totiž jednodušší vidět věci tak, aby to nestálo žádnou námahu. Raději vidíš děvčata, co chtějí kluka, který si koupil auto negativně, než abys viděl to, že rozumné děvče podle toho usoudí, že je chlap schopný.

Zajímalo by mě, podle čeho se pasuješ na toho hodného?

 
20.11.2016 13:51 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Všechny ženy chtějí jen bohaté kluky - žiju u rodičů a bojím se samoty (mám 22 let)
Text uživatele: 

Tvé vnímání okolí (společnosti) je ovlivněno Tvými negativními myšlenkami o všem = vše není tak černé, jak to popisuješ.

Píšeš, že Ti je 22 let, a že spousta kamarádů už má rodiny a vlastní byty. To je nějaká blbost v tomhle věku ne? Kdyby jsi napsal někteří, tak dejme tomu, ale spousta? Jak by spousta kamarádů v Tvém věku mohli mít vlastní byty? Jak a za co?

Pak píšeš, že: "CHtěl jsem rodinu svou vlastní rodinu, chtěl jsem svůj vlastní byt, chtěl jsem být štastej, chtěl jsem holčinu kterou nemá jen tak nikdo, slušnou hodnou chápavou která by neodkázala ublížit brala mě takovýho jaký jsem vždyt to znáte, prostě roddiný typ, a nenáročnou a upřímnou, nejde o vzhled ale štve mě že dneska (19.11.2016) se to jen bere vše vzhledem." ale zároveň píšeš, že bydlíš u rodičů, chodíš do práce a z práce jen domů k rodičům.  

1) Co Ti brání v tom  se osamostatnit (odstěhovat se) od rodičů? Nemusí to být hned nutně vlastní byt. Není to spíše tak, že sám se bojíš se osamostatnit, tak čekáš na to, až si najdeš slečnu, se kterou teprve by jsi se od rodičů odstěhoval?

2) Chtěl bys holku, která by Tě brala takového jaký jsi. To ale není tak úplně jednoduché a jednoznačné. Představ si pár (partnery) jako dva hudební nástroje, které spolu chtějí hrát nějakou skladbu, píseň, cokoliv, ale jeden z nich či oba budou rozladěné, tak se stane co? Budou znít falešně. Tím chci říci, že i ve vztahu je třeba, chceme-li, aby fungoval, se naladit i na strunu toho druhého. Prostě se tak nějak jakoby i doladit (oboustranně), aby to v tom páru (vztahu) znělo, fungovalo. Každý člověk během života zraje, někam se posouvá atd. , tedy měl by. Těžko se žije s někým, kdo má představu: "Ber mě takového jaký jsem, jiný nebudu." 

3) Chtěl by jsi slečnu slušnou, hodnou, chápavou, nenáročnou, upřímnou atd. Co to znamená? Aby chápala, že sice máš nějaké cíle a plány, ale pouze ve své hlavě, tzn. že je nerealizuješ, nýbrž: "jediný co dělám je že jdu do práce a z práce domů to je tak vše." To by jí mělo k životu s Tebou stačit?

4) Bydlíš u rodičů, jsi 4 roky dospělý, pracuješ, staráš se o sebe sám, nebo Ti vše dělá maminka? A když teda bydlíš u rodičů, tak nemáš tak velké osobní náklady, šetříš si něco na svoje cíle a plány?

5) Mít partnera s morálkou, charakterem, sny a plány, hodného, chápavého atd. jak o sobě píšeš, to je hezké a bylo by fajn, ale pouze s tím se vyžít a vystačit nedá.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Všechny ženy chtějí jen bohaté kluky - žiju u rodičů a bojím se samoty (mám 22 let)
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
V životě nikam nesměřuji 8 3556x
Chci umřít 2 3288x
Stres z řízení auta po autonehodě 1 1541x
Přízpůsobení se životnímu stylu rodičů 7 1587x
vrati mi vse osud? 4 1454x
Uzavřená do sebe 8 1660x
Opakující se neverbální obtěžování jinou ženou 1 1599x
Kauza Slunečnice - špatný přístup k seniorům 10 2248x
Neviem sa v zivote nakopnut 2 1260x
Proč nikoho nezajímám 7 2928x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny