Téma: Přítelkyně neví že do nové práce nastoupím až skoro za rok - zalhal jsem jí

24.10.2013 17:20
Uživatel: Kotouč
Věk:  29
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Zdravím,

přál bych si, aby si tohle téma přečetlo co nejvíc lidí, protože to píšu především jako varování, já udělal největší chybu života, poučte se a neopakuj te ji prosím, to bude jediné pozitivum na tom celém!

Žil jsem sen, měl jsem dobrou práci, milující dlouhodobou přítelkyni a chystal jsme stavbu domu a rodinu, vše jak jsem si celý život představoval, a já to celý posral.

Všechno šlo jak mělo, až jednoho dne přišla přítelkyně s tím, že jedna významná světová firma hledá odborníka na akciové trhy, což je můj koníček a částečně i práce. Přišla s tím za mnou jestli bych tam nechtěl zajít, že vidí jak mě to baví a že by mě to mohlo bavit se tím naplno živit. Měla radost, že bych dělal co mě baví a i víc vydělal. Já tam šel, a bylo mi řečeno, že jsem výbornej kandidát, ale že pobočku otevřou až za 3/4 roku, ale že se mnou počítají, i smlouvu mám podepsanou.  

To by bylo všechno super, až na to, že přítelkyně se to dozvěděla dřív a hned nachystala super romatickej večer a byla nadšená. Já jí v té situaci a hlavně do těch užasných rozzářených očí nestihl a později už ani nedokázal říct, že je to skoro za rok.

No a situace se prostě tak vyvinula, že ona si myslí, že já tam už pracuji a já tam nepracuji, no.

Já vím, řeknete si, že jsem největší sráč a to jsem!! Jenže máme i tak shon, všechno zařizujem milion věcí a nějk se to ztratilo no, a já to pak naznanačoval, ale ona to pochopila jinak no.

Ona to sice ještě nezistila, ale do února 2014 to asi zjistí a pak bude všemu konec, jen díky mojí neschopnosti a blbosti! Protože si myslím, že takovou lež mi neodpustí!  

Proto to píšu, jako varování všem, já nidky nelhal, ale tohle se tak sešlo, až jsem do toho spadl, proto se prosím poučte a nikdy to neudělejte!

Jen taková doplnující otázka, odpustili byste to příteli vy zdejší ženy?  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1831x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Lhal jsem přítelkyní - největší chyba života!!!
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.10.2013 17:29 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Přítelkyně neví že do nové práce nastoupím až skoro za rok - zalhal jsem jí
Text uživatele: 

Tvou přítelkyni neznám, takže nemůžu říct, jak by reagovala. Ale já bych se asi začala děsně smát a řekla mu, že je pitomej, že ze sebe dělá takovýho blázna. To se ale jedná o můj vztah s mým přítelem, netuším, jak to máte vy a jak to tvoje přítelkyně bere. Každopádně si myslím, že to není nic tak hrozivého a po prozrazení by se tedy neměla udát nějaká tragédie.

Podle mě bys jí to měl říct ale sám. Když to budeš odkládat a ona se to dozví od jinud než od tebe, bude to dost trapas. Navíc mě osobně by to dost mrzelo, že ze mě nevím proč můj přítel dělal hlupáka. Mohla by nad tím začít dumat a hledat vtom jiné věci a problém je na světě.

To si aspoň myslím já.

Hodně štěstí

 
24.10.2013 17:36 Uživatel: Kotouč
Věk:  29
Téma: Přítelkyně neví že do nové práce nastoupím až skoro za rok - zalhal jsem jí
Text uživatele: 

No přítelkyně je dost alergická na lež, a nejhroší je, že je to taková hovadina, ale já to nechal přerůst v rpůser no… Debil fakt!

 

Jinak já pracuji, ale jinde, až od března 2014 tam nastoupím!  

 
24.10.2013 17:40 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Přítelkyně neví že do nové práce nastoupím až skoro za rok - zalhal jsem jí
Text uživatele: 

No, tak to je relativně v pohodě. Jeslti tě má fakt ráda, tak se s tebou přece nerozejde kvůli takové kravině, ne?

Zkus jí to říct tak, že jsi fakt blb Promiň A nebo z toho zkus udělat nějakou srandu. Třeba: Víš jak jsme miláčku slavili ten můj nástup do nové práce? Tak to jsme ho oslavili o dost napřed, nastupuju tam až v březnu. Ale to neva, můžem to aspoň oslavit ještě jednou

Prostě jí řekni, že jak byla nadšená, tak ses do toho zamotal ááááá bylo to.

 
24.10.2013 22:44 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítelkyně neví že do nové práce nastoupím až skoro za rok - zalhal jsem jí
Text uživatele: 

Aha, pardon. Z toho "ona si myslí, že já tam už pracuji a já tam nepracuji" jsem myslel, že nepracuješ. OK, téma jsem přejmenoval tak, aby vystihovalo realitu.

 
24.10.2013 17:36 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Přítelkyně neví že do nové práce nastoupím až skoro za rok - zalhal jsem jí
Text uživatele: 

Ještě mě napadá, jestli teda nějakou jinou práci máš a nebo nemášžádnou. Protože kdybys žádnou neměl a dělal, že nějakou máš, tak to je trochu horší. Ale i tak si myslím, že bys jí to měl co nejdřív říct!

 
24.10.2013 17:43 Uživatel: Adél
Věk:  24
0-100
Téma: Přítelkyně neví že do nové práce nastoupím až skoro za rok - zalhal jsem jí
Text uživatele: 

Ona si myslí? Řekl jsi, že už tam pracuješ nebo ne? Pokud ne, tak být tebou, tak bych jí to při nejbližší příležitosti vyvrátila. Máš podepsanou smlouvu, takže můžeš situaci i vyvolat a třebas udělat rezervaci do nějaký šíleně luxusní restaurace, že se tam rozšoupnete z tvé první nové výplaty - když jí řekneš termín rezervace, tak jí to asi dojde  

 

Pokud si jí to opravdu potvrdil, tedy to, že tam pracuješ… tedy skutečně si lhal. Tak proč si proboha něco takového dělal? ) Máš dvě možnosti - jít s pravdou ven nebo doufat, že to neprovalí. Sám musíš znát svou přítelkyni nejlépe a odhadnout, jak by to vzala. Já osobně bych pravdu přešla a bylo by mi to úplně jedno, jen bych to vzala na vědomí. Možná bych přemýšlela, co tě k tomu vedlo - lež kvůli ničemu. A pak bych se ti šíleně smála, že si měl potřebu o takové blbosti lhát. A pak by mi přišlo roztomilé, že máš kvůli takové blbosti černé svědomí. Kdyby si mi ale každé ráno tvrdil, že jdeš do nové práce a trávil den jinde… a já se to dozvěděla od třetí strany, tak by to konflikt vyvolalo.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítelkyně neví že do nové práce nastoupím až skoro za rok - zalhal jsem jí
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny