Téma: Sex u věřících - jen pro reprodukci nebo i pro potěšení

18.01.2011 16:48
Uživatel: Bob a Bobek
Věk:  19
Odpovědí na téma: 4
Text:  Ahoj, chci se zeptat jestli křesťan, když je ženatý nebo vdaná tak jestli může mít sex pro potěšení, nebo jenom za účelem reprodukce?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
18.01.2011 17:02 Uživatel: jancaho
Věk:  30
500-1000
Téma: Sex u věřících - jen pro reprodukci nebo i pro potěšení
Text uživatele: Jestli si to dobře pamatuju z náboženství, tak jenom za účelem reprodukce.
 
18.01.2011 17:32 Uživatel: George
Věk:  36
Téma: Sex u věřících - jen pro reprodukci nebo i pro potěšení
Text uživatele: Jestli jsi křesťan, tak otázka sexu v manželství není o názoru nějakého náboženství, ale co na to říká Bible. Bible nemluví o sexu jen jako o biologické funkci, ale ukazuje, že může být zdrojem potěšení pro manžela i manželku.(Přísloví 5:18,19) Manželé. kteří k sobě prohlubují tělesnou náklonnost mohou spolu vést šťastný a uspokojující život. Pochopitelně, aby to dobře v manželství fungovalo, je potřeba dobrá a otevřená komunikace. Na závěr: manželé, kteří se radují ze společných sexuálních chvil si tím vyjadřují vzájemnou hlubokou lásku, oddanost a něhu.
 
18.01.2011 17:57 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Sex u věřících - jen pro reprodukci nebo i pro potěšení
 
18.01.2011 18:22 Uživatel: lada
Věk:  40
Téma: Sex u věřících - jen pro reprodukci nebo i pro potěšení
Text uživatele: Křesťané jsou úplně normální lidé. Bohužel média z nich dělají málem neandrtálce. Většina z nich má totiž jiný pohled na otázky morálky než většina národa a běda, když sáhnou nemravným lidem do svědomí. Křesťané mají stejné tělesné potřeby jako ostatní a stejně touží i po lásce,ale té opravdové, hluboké (ne pouze vzplanutí na jednu noc!). Proto je sex u křesťanů především vyjádřením MANŽELSKÉ lásky, lásky, která většině z nich vydrží na celý život. Zkuste porovnat procento rozvodů u křesťanů a ostatních. Díky tomu, že se snaží žít podle Bible, většinou nejsou nešťastné jejich děti, protože se u rozvodového řízení nemusejí rozhodovat mezi jedním z rodičů. Sex je tedy velice důležitou avšak zdaleka ne nejdůležitější věcí v jejich životě.Vím o čem mluvím. Žiji v manželství 20 let a každá společná chvíle - tedy i sex - s mým milovaným manželem jsou pro mne velice drahé a krásné. A věřím tomu, že tak krásný život máme díky Bohu, který nás miluje a v Bibli nám dal návod, jak najít trvalé štěstí. Moc bych přála všem, aby takový život prožili také. To by se ale nedřív museli přestat křeťanům vysmívat a raději se snažit hlouběji poznat jejich přesvědčení.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Sex u věřících - jen pro reprodukci nebo i pro potěšení
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny