Téma: Jak si má asexuál najít partnera?

24.01.2018 00:29
Uživatel: Vopice
Věk:  17
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý večer,

mám otázku - Jsem asi asexuální (ne, že by Se mi nikdo nelíbil, ale jakékoliv intímnosti včetně líbání mi vadí a sex mi přijde hnusný a trapný) Jenže když zase vidím všechny Jak s někým chodí, tak mě to hrozně mrzí, protože má orientace mi nikdy neumožní mít vztah. Pár vztahů už Jsem měla, ale nikdy mi nebyly příjemné intimnosti, ač Se mi ten kluk třeba líbil - samozřejmě časem chlapec začal toužit po sexu, na coz Jsem nechtela pristoupit, tak mě opustil. Otázka tedy zni - Jsem odsouzena k samotě, když Jsem asexuální? Jak si má asexuální člověk najít partnera?

 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.01.2018 08:56 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Jak si má asexuál najít partnera?
Text uživatele: 

Ahoj. Já mám dojem, že existují seznamky s lidmi, kteří jsou také asexuální. Která to přesně je, nevím. Navíc, je ti teprve 17 let, podle mě se ještě můžeš vyvýjet a je také možnost, že to na tebe jeste přijde. Já jsem osobně začala až v 21 letech.  

 
24.01.2018 12:44 Uživatel: Martinides
Věk:  36
0-100
Téma: Jak si má asexuál najít partnera?
Text uživatele: 

zkus ješte počkat a třeba se to změní. Nepřemýšlel jsi nad nečím, co ti pomuže k tomu, aby jsi měl na sex alespoň nějakou chuť? Třeba gel, doplňky stravy?

 
24.01.2018 21:05 Uživatel: HonzaKpy
Věk:  22
Téma: Jak si má asexuál najít partnera?
Text uživatele: 

Milá "Vopice",

 

ani nevíš, jak dobře Ti rozumím.  

 

Podobně jako Ty, bych si hrozně přál zažít klasický vztah, plný lásky a důvěry, ale bez toho, co většina lidí k životu potřebuje - bez klasického milování a jiných intimit. Taky jsem si zkoušel občas někoho najít, ale dopadlo to podobně jako u Tebe. Slečny, které jsem poznal, neměly zájem o to, že jim denně budu kupovat květiny, zvát je na večeře, naslouchat, ale důležité pro ně bylo především to, jak jsem na tom se sexem, a kolik toho umím v posteli. Korunu tomu nasadila 18letá slečna, která se pochlubila, že stihla již 20 sexuálních partnerů, podle mě neuvěřitelný výkon.

 

Co se týče seznamek asexuálů, tak Tě asi zklamu, taky jsem je zkoušel, ale na českou vůbec nemá cenu chodit, tam se seznamují tak lidé 30 - 40 +, pak je světová seznamka pro asexuály, ale taky nic moc.  

 

Kdybys měla zájem si popovídat s někým, kdo je na tom podobně jako Ty, bude mi potěšením. Nebo bysme se třeba časem mohli i sejít, poznat a něco podnikout, atd. , kdybys chtěla.

 

Měj se hezky

H.

mail: honzakpy@centrum.cz

 
24.01.2018 21:29 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Jak si má asexuál najít partnera?
Text uživatele: 

Ahoj, já se nechci škatulkovat, nejsem asi vysloveně asexuál, ale žiji v dobrovolném celibátě. A muže bych chtěla, ale nesmělo by to být založené na sexu… mně chybí mazlení - myslím tím normální mazlení, nikoliv nemravné… a celkově jsem na úplně jiné úrovni, těžko to popsat, ale nebylo to hned a rozhodně to nikomu nenutím, jako jedinou dobrou cestu. Naopak, kdo je schopen normálních vztahů, nechť je zkouší, vždyť to je náš úděl zplodit potomky a řádně je vychovat…

Ta cesta byla předlouhá a zakusila jsem mnoho hormonálních výkyvů, nezodpovědného chování, choutek apod. Ale přemostila jsem to a jsem někde úplně jinde, pro ostatní zřejmě nepochopitelně jinde. Ale tím, že vím, co hormony způsobují, mám pochopení a spíše beru jako dar to, že já mohu vidět jiné věci z jiných úhlů.  

Mno a řeším to samotou. Já mám i error v obyčejném navazování vztahů s lidmi obecně, tuplem s muži, čili u mě je to momentálně uzavřená kapitola, ale až jednou dozraju, zkusím se někam pošoupnout.

Tobě se to skutečně ještě může vyvinout časem ještě k naprostému normálu, možná jsi jen méně povrchní, víc citlivá apod. , nemusí to být čistá asexualita (o jejíž existenci se mimochodem spekuluje).

 
29.10.2019 19:00 Uživatel: Adelain
Věk:  38
Téma: Jak si má asexuál najít partnera?
Text uživatele: 

Dobry den vsem,

Prosim nevite o nejakem muzi pro me? Je mi 38let, jsem asexualka. Moc mi chybi spriznena duse, na povidani, vylety a proste byt spolu. Mam to hodne slozite, vypisovat to zde asi neni uplne vhodne. Prala bych si muze ktery uz ma neco za sebou, vi o cem je zivot. Rozumite mi? Rada odpovim na otazky. Preju Vam vsem, at taky najdete co hledate…

 
04.05.2020 11:42 Uživatel: jura
Věk:  42
Téma: Jak si má asexuál najít partnera?
Text uživatele: 

Ahoj Adelain,

 

pokud by sis chtěla popovídat mám na asexual.cz registraci pod jménem Cipísek.

Email zde nechci uváýdět.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak si má asexuál najít partnera?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Možné těhotenství 4 3225x
Vdaná a zároveň zamilovaná do ženatého může 11 3895x
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 15 2338x
Nevěra manželky jako koření 7 2478x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 9 1935x
Chci víc sexu než partner 7 2016x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 19 2822x
riziko 5 1253x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 2915x
Odmítá mě partnerka 18 2074x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny