Téma: Jsem zralá na trvalý partnerský vztah? Toužím po dalších zkušenostech.

12.02.2013 08:01
Uživatel: Anom
Věk:  18
0-100
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Ahojte všichni. Chci poznat vaše názory a rady co si o tom myslíte.

Od 15 let mám vztah s klukem. Už mi bude 18, a jsem psychicky vyzrálejší než mí vrstevníci.

Bydlíme spolu u mých rodičů, kde čekáme na mých 18. Přítel si konečně našel pořádnou práci v našem městě. Nějak nám to ale přestává klapat. Když se ho zeptám zda má nachystaný budík do práce, nebo mu řeknu ať dlouho neponocuje, ihned po mě vyjede jak baba před krámama. Říká, ať se nestarám o něho jak o malé děcko, a že mi může být u prdele v kolik půjde spát. Moc se mi sním už ani nechce mluvit, abych se ho ničím nedotkla. Polibek u nás je teď jen ojediněle, jen přiblblou pusu máme asi tak 2x za den. Sex spolu už nemáme 2,5 týdnů a ani mě to sním neláká (nevzrušuje mě). Zavrhly jsme už dávno přátelé, nedělalo nám to totiž dobře ve vztahu.

Jednou jsem takhle šla na chat a poznala jsem jednoho kluka. Uměl pohladit na duši a skvěle poradit. Vlastně je to už rok a něco kdy jsem s někým naposledy mluvila. Musím se stím klukem scházet potají. A tak mě jednou napadlo, že bych potřebovala s nějakým klukem (kluci jsou mi přednější než holky) se ubytovat někde třeba v hotelu. A jen tak vedle sebe ležet v posteli a povídat si o životě. Cítím poblázněnost a divokost když si píšu s tím klukem. Když jsem takhle chystala svačinu mému příteli do práce, najednou jsem si uvědomila že jsem našla přítele moc brzy. Připadám si trochu staře, vždyť to tak uteklo všechno, a teď chystám svačinu svému milému. Panikařím. Neumím si představit že budu mít sex jen sním celý život. A že celý život se mě nikdo nemůže dotknout. Přemýšlela jsem nad tím, jak říkají že jsme svobodní. Ale když tak jsme strašně svobodní, proč bych se měla někomu oddávat a ukázat mu že ho miluju tak, že mu budu věrná. To si lidi zase něco přismyslely před dávnými časy že vytvořily co je věrnost a co nevěrnost. Cítím že divočím a panikařím.

Já nechci strávit svůj život tak, že se budu omezovat. (A to já jsem byla na věrnost úplně zaměřená před měsícem). Ráda bych vyzkoušela sex s někým jiným. I s dívkou. Stejně si nemyslím že člověk dokáže být věrný celý život. Stejně se rodíme a umíráme sami. Říkáte si, že spolu teprve chodíme skoro už 3 roky a už počítám na celý život. Jenže nikdy jsem v životě nepotkala někoho, kdo je tak se mnou úplně propojený. Je jak moje dvojče. Spíš mi to připadá jako fakt velké přátelství na celý život, prostě úplně kamarádi do deště než partnerství. Nevím jestli ho vůbec ani miluju. Necítím nic, jen že ho mám ráda. Ale lásku pochopit nedokážu. Asi žijem spolu jen ze zvyku. Jak se cítí láska?

Kdysi jsem se o sebe plně starala a hýčkala. Říkal že kdysi jak mě poznal tak jsem byla velice pěkná. Přestávám se o sebe starat, vůbec nevím jaký make up použít, skoro všechny mi totiž nesedí. Už tak asi rok mám problém s pletí, kdysi jsem měla akné jednou za týden, a dnes se úplně obsypávám, zkusila jsem si vyčistit střeva tak doufám že mi to pomůže.  Přítel mi včera řekl, že až příjde z práce tak ať ze sebe něco udělám že vypadám strašně. No. já šla na chat a tomu klukovi jsem udělala pár fotek, on poslal mě fotku a zalichotil mi natolik že jsem se cítila sebejistě, a když jsem šla do obchodu, všimla jsem si jak se po mě otáčely muži a kluci i před mým přítelem. Byl to skvělý pocit až do té doby než se na mě otáčely v obchodě všichni. a musela jsem se otočit směrem ke zdi…stejně to moc nepomohlo… bylo jím to jedno, klidně šli a otáčely se úplně ke mě… bylo to až děsivé a hezké.

Po dlouhé době že se na mě začly zase dívat ostatní. A teď se vás ptám. je na mě něco špatnýho? Je špatně, že chci poznat v posteli někoho dalšího, nebo potřebuji něco jiného? Chci cítit, a slyšet někoho jiného jak se mnou flirtuje a balí mě. prostě že má někdo zájem i o mě. Nejvíce bych chtěla nějakého nejlepšího kamaráda s kterým bych ležela v posteli a šimrala nebo škrábala a povídala si sním co mě trápí. Já vím zní to šíleně. A taky nevěra mě moc láká, nikdy jsem jí nezkusila. Je to taky špatně? Pomozte mi!

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2868x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Co mám dělat?Í
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
12.02.2013 08:25 Uživatel: Julie
Téma: Jsem zralá na trvalý partnerský vztah? Toužím po dalších zkušenostech.
Text uživatele: 

    No tak to nejsi o moc vyzrálejší jak vrstevníci. Můj názor je, ukončit vztah s přítelem. Jednak je tvůj první a druhak se k sobě nechováte hezky a život máte před sebou…°°°°°° Na vážný vztah jsi mladá, proto Ti chybí flirt a koketování. Užívej si!

 
12.02.2013 09:49 Uživatel: Anom
Věk:  18
0-100
Téma: Jsem zralá na trvalý partnerský vztah? Toužím po dalších zkušenostech.
Text uživatele: 

No není to můj první. Myslíš, že by jsme mohli mít nějakou pauzu? Když jsem přítelovi naznačovala o vztahu, a že si to neumím představit být věrná celý život a o věrnosti a o tom co si myslím, Řekl mi něco ve stylu: "Když chceš být kurvička tak jo tak si uděláme takový vztah, ale to by pak nebyl vztah chrápat s někým jiným. "

Já si teď připadám jak ku. va. Taky mě napadlo ve vztahu pokračovat, a zkusit si třeba jen tak nezávazně zaflirtovat. Nebo pauzu, bydlet jako kamarádi… co si myslíš o mých variantách?

 
12.02.2013 11:13 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Jsem zralá na trvalý partnerský vztah? Toužím po dalších zkušenostech.
Text uživatele: 

Taky si nemyslím, že jsi vyzrálejší než Tví vrstevníci. Z těch variant, na které se ptáš, bych v Tvém případě nevolila ani jednu a nevymýšlela ani žádné další, ale vztah s přítelem ukončila. Podle mě, si na vážný vztah nejen mladá, ale i nezralá - ještě se hledáš = ráda bys vyzkoušela sex s někým jiným, i s holkou, pak bys nejvíce chtěla nějakého nejlepšího kamaráda na povídání, co Tě trápí…Já si myslím, že jen pauza s tímhle přítelem by nic nevyřešila, nýbrž pauza od vážného vztahu ano. S dalším vážným vztahem bych počkala do doby, než si od tohoto vážného vztahu vyčistíš hlavu, pak si uděláš jasno ve svých citech a myšlenkách - co vlastně chceš…A do budoucna, až budeš mít nějaký jiný vážný vztah, bych Ti poradila, abys byla partnerkou, ne matkou (tím myslím to o tom budíku a ponocování)…

 

 
12.02.2013 23:11 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Jsem zralá na trvalý partnerský vztah? Toužím po dalších zkušenostech.
Text uživatele: 

Trefné, když jsem to četla tak přesně tohle mě napadlo. no nazdar ona si hraje na jeho matkualt.

Přesně tak, nejdřív dospět a pak se pouštět do vážného vztahu.

 
12.02.2013 11:21 Uživatel: Bramburka
500-1000
Téma: Jsem zralá na trvalý partnerský vztah? Toužím po dalších zkušenostech.
Text uživatele: 

Já bych takový vztah ukončila a užívala.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jsem zralá na trvalý partnerský vztah? Toužím po dalších zkušenostech.
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 11 744x
Nevěra manželky jako koření 6 715x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 7 628x
Chci víc sexu než partner 5 673x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 16 991x
riziko 4 367x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 879x
Odmítá mě partnerka 16 734x
Asi těhotná v 15? 11 860x
Preejakulat na kondomu 2 731x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny