Téma: Manžel zanedbává manželské povinnosti - sexu se musím doprošovat

28.06.2014 12:00
Uživatel: Sexuálně frustrovaná
Věk:  27
Odpovědí na téma: 8
Text: 

AHOJ všem,

dřív jsem nevěřila tomu, že jednou budu žadonit a chtít sex já mnohem mnohem víc jak můj partner!

 Dříve se mi to nikdy nestalo, manžel je můj 3. dlouhodobější parnter, na začátku samozřejmě super, ale pak se relativně brzy někde něco podělalo. máme dvouleté dítko, takže už se nedá sexovat kdykoliv nás napadne… jenže si stejně myslím, že když člověk chce, tak to jde i s dítětem!

Můj muž ale asi nechce… je o deset let starší, tak možná hraje roli i náš věk. nejvíc mě ale štve, že vždy naslibuje, jak si uděláme hezký večer, uspíme brzy dítě (chodí dost pozdě spinkat, což nám situaci neusnadňuje, často uspává ono násalt a zalezeme brzo do postele, ať teda na to jako můžem vvlítnout, krásné plány a řeči, člověk se těší, snaží se vše stihnout a udělat včas, ať je tedy večer čas. jenže SKUTEK UTEK.

Jak je teď hezké počasí, tak manžel si dává dost často pivo, což je zabiják sexu, je pak unavený atd. tak třeba v úterý si dal 2 piva odpoledne, pak jsme zas plánovali, jak si uděláme hezký večer, jenže k večeru mu známí nabídli další pivo a dal si ještě 2, a když se mělo večer po uspání dítěte k něčemu schylovat, tak že prý se chce mazlit jen, objal mě a to mělo být jako všechno, že prý je unavený po těch pivech! já se snažila, nabízela jsem mu masáž - nechtěl… hladila všude možně a nic.

Jinak ale celý ten den od rána relaxoval, o dítě jsem se celý den starala já, on si byl jen odpoledne zahrát tenis… takže mě to dsot mrzelo. druhý den se omluvil, že prý na mě chuť měl, ale že byl moc unavený… no dobrá… ALE včera zase - včera už se teda neflákal, ale pracoval asi od jedné do osmi, cestou volal, že už je na cestě, a že si skočí na jedno rychlé pivo a že to nebude mít na funkci vliv alt HAHA - z jednoho rychlého piva byli 4, ještě k tomu dvanáctky, přišel za 3 hodiny od té doby, co volal, že už je na cestě… i pak říkal, že to nebude mít na funkci vliv, lehli jsme pak, a zas opakování uterka, krátké mazlení a on usnul!

Ráno mě ještě vytočil, když řekl, že se to nějak v té hospodě rozjelo, že tam byla sranda a že se tam cítil fajn a že se trochu opil a motala se mu hlava, takže sex prostě nebyl možný. ! ale já že čekám, tak to ho asi vubec nebralo…

A tato situace se opakuje strašně často - buď je unavený z tenisu, z volejbalu, z práce, z piva. není schopný vymyslet a naplánovat večer tak, aby se mi mohl věnovat a udělat mi to! Možná mi to snižuje i sebevědomí, dříve jsem mohla odmítat chlapy já, teď musím prosit a žadonit, aby mi ho tam prostě vrazil!

Možná to říkám vulgárně, ale mazlení mi už delší dobu nestačí, ženská taky potřenuje SEX! Stačil by mi tak jednou za týden. teď ani nevím kdy jsem to měla naposled! Pořád jen něco slibuje, je to slibotechna a pohádkář! Naslibuje krásnej večer, člověk se těší a pak příjde zklamání. cítím že mu na mě nějak mocnezáleží, kdyby přeci jo, tak příjde po tom jednom pivu jak slíbil a uděláme si ten slibovaný hezký večer. jenže on včera raději vykládal s kamarádama a pil u toho pivo. a na mě se ZASE vybodl alt

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 6175x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Manžel zanedbává manželské povinnosti!
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
28.06.2014 13:19 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Manžel zanedbává manželské povinnosti - sexu se musím doprošovat
Text uživatele: 

Takhle to dopadá, jakmile se sex stane povinností. Dej mu nějaký čas a rozhodně pak nečekej na večer, s dítkem to snad nějak vyřešíš. V tom máš pravdu, když se chce, jde všecko. Není ještě ve věku, kdy by měl mít díky tomu nějaký problém.

 
28.06.2014 14:08 Uživatel: od10k5
Věk:  44

Město:1

1395903914_reiki9.jpg
100-500
Téma: Manžel zanedbává manželské povinnosti - sexu se musím doprošovat
Text uživatele: 

Co takhle si pořídit nějakou vybrující náhražku aby bylo aspoň něco.

 
28.06.2014 14:56 Uživatel: Mar-tin
Věk:  46
Téma: Manžel zanedbává manželské povinnosti - sexu se musím doprošovat
Text uživatele: 

Věkem to není, je mi o dost více a můžu každy den. počítej s tím, že u něj to bude stopro už jenom horší. Zázraky se sice dějí, ale já bych na něj nevěřil.  

 
28.06.2014 16:18 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Manžel zanedbává manželské povinnosti - sexu se musím doprošovat
Text uživatele: 

Chápu, že s dítětem to není snadné, na straně druhé říkám upřímně, že vědět: večer ulehnu do postele a očekává se sex, jdu do té hospody taky a na nějaký sex hodím, víš co.

Tohle je povinnost a ačkoliv proti občasnému sexu v posteli tolik nemám, postel je hlavně na spaní a ne na sex.

 
28.06.2014 19:20 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Manžel zanedbává manželské povinnosti - sexu se musím doprošovat
Text uživatele: 

premyslet cely den o tom ze ho musim vecer nekde strcit? diky pekne

 

to je tak jak nekteri pisou kdyz nemuzou otehotnet tak musi pichat tehdy a tehdy a v takove a takove poloze

 
13.08.2014 09:32 Uživatel: Milan01
Věk:  35
0-100
Téma: Manžel zanedbává manželské povinnosti - sexu se musím doprošovat
Text uživatele: 

Popsala jsi to jasně, já si také myslím, že zázraky se nedějí. Hospoda je zabiják sexu a nelze očekávat, že se to jen tak spraví, pokud má takový přístup už teď tak to bude těžké.

Musíš mu to říct tak jak to tu píšeš a jak ho vnímáš, je to chlap , tak to třeba potřebuje více vysvětlit. Někdy nestačí jen očekávat, ale říct mu to jasně.

Pokud ani to nezabere, tak se pak nemůže divit, že to nikam nepovede a budeš si hledat nějakou náhradu v sexu.

 
14.09.2014 18:29 Uživatel: Juro
Věk:  54
Téma: Manžel zanedbává manželské povinnosti - sexu se musím doprošovat
Text uživatele: 

Mal som podobný problém z manželkou. Rozdiel bol že nechodila na pivo do hospody. Večer keď som sa k nej pritúlil povedala necháme to na ráno. Opakovalo sa to dookola. Nechcel som jej byť neverný, keď som znovu dostal odklad na ráno a rˇano nebolo nič som jej povedal:Idem si to urobiť sám a odišiel som do kúpelni a urobil som si to sám, po chvíli som sa vratil. Keď sa to opakovalo a povedal som jej že si to idem urobiť sám, nedalo jej to až raz sa vybrala za mnou a videla ma ako si to robím sám neveriaco pozerala. Bolo to vzrušujúce. Ráno sa scénar opakoval, keď som jej povedal idem si to urobiť sám povedala, nemusíš do kúpelne urob si to predomnou. Tak ma to vzrušilože si to nerobím potajomky začal som si to robiť ppred ňou, snažil som sa aby to bolo čo najdlhšie. Potom sme sa kvalitne milovali.

 
30.11.2014 21:22 Uživatel: lui
Věk:  39
Téma: Manžel zanedbává manželské povinnosti - sexu se musím doprošovat
Text uživatele: 

 Udělej tohle: řekni mu a názorně mu ukaž co jsi z nedostatku milování "nucena" dělat a začni před ním onanovat. Řekl bych, že jen s balvanem alt by to nepohnulo a nezačal by se s vámi milovat. Vyberte si ale správný okamžik a ne když např. usíná a odpadává únavou. Erotika a harmonie nejen mezi partnery. http://www.inner-light.ning.com/profiles/blogs/erotika-a-harmonie-mezi

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel zanedbává manželské povinnosti - sexu se musím doprošovat
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Možné těhotenství 3 1837x
Vdaná a zároveň zamilovaná do ženatého může 11 2210x
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 13 1479x
Nevěra manželky jako koření 7 1289x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 8 1098x
Chci víc sexu než partner 7 1202x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 19 1637x
riziko 4 643x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 1694x
Odmítá mě partnerka 18 1357x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny