Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže

18.09.2011 21:40
Uživatel: Zuzana
Věk:  24
Odpovědí na téma: 17
Text: 

Dobrý den, s partnerem máme výborný vztah, ale  partner má problémy s orgasmem aniž by byla narušená jeho erekce. Ta je zcela v pořádku. Jen při krůčku k dosažení ejakulace, erekce naráz pomine a k orgasmu nedojde. Rádi bychom založili rodinu a nejde nám to. Poraďte mi prosím co bysme mohli dělat. Děkuji moc za odpověď. Zuzana

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.09.2011 08:30 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

 

Možná, že zde, najděte odpověď. Doporučuji, navštívit dobrého sexuologa.

  http://www.celostnimedicina.cz/poruchy-orgasmu-u-muzu.htm#ixzz1YNdvJux9

Myslím tím text článků.

 

 
21.09.2011 13:57 Uživatel: smima
Věk:  37
Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

Zuzanko,v každém případě svého partnera chval a i když se mu to nepodaří,dávej mu najevo, že je výborný,podporuj jeho mužnost.Ono,jsem ženská,ale myslím si, že když se to muži nepovedlo jednou,podruhé, pak už může být nesvůj,a má tendeci předvídat,že třeba zase zklame.Jinak zkuste sexuologa,ten určitě poradí.

 
17.02.2013 21:04 Uživatel: Abigail
Věk:  40

Město:Brno

Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

Dobrý večer,

seznámila jsem se s mužem, s nímž si po všech stránkách vyhovujeme. Na Valentýna jsme se milovali poprvé, sex vynikající. Poté mě k sobě pozval na víkend a prožili jsme báječné 3 dny. První večer jsme se milovali a opět skvělé pro oba. A pak to přišlo. Další den ráno a večer a opět ráno jsme to zkoušeli. Vyvrcholení nedosáhl ani po dvou dnech víkendu, kdy jsme nikam nespěchali, mazlili se spolu a vše bylo báječné a my měli výbornou náladu i dostatek času. Obrečela jsem to. Tvrdí, že je mu líto, ale že se asi zablokoval, protože ho jedna žena v minulosti, s níž chodil 3 měsíce, urážela a ponižovala, vytahala z něj statisíce a sex odmítala. Nevěřím jeho tvrzení, že mu "zkazila" život. Prý mě má rád, vzrušuji ho a neví, kde je problém a proč se to stalo. Já si ale myslím, že mě nemiluje a ke svému vyvrcholení potřebuje lásku. Pak si ale nedovedu vysvětlit dvě první milování, kdy jsme byli oba šťastní. Mimochodem neustále trávíme čas spolu, vyhledává mě, je milý, chová se nádherně, jsem pro něj prý úžasná, nejlepší, ale myslím, že to není láska z jeho strany. Stále zmiňuje partnerku, která v něm city "zabila". Nevěřím tomu. Co si o tom myslíte? Děkuji za odpověď.

 
17.02.2013 21:15 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

Předpokládám, že přítel je přibližně stejného věku a tak nemůžeš přece čekat, že každý v jeho věku bude sexuální mašina. Nezlob se, ale zaregovat pláčem asi nebylo to nej. Spíš potřeboval podporu, uklidnění. Oni ti chlapi taky nemají erekci na povel a každé selhání vnímají jako ponižující. Kdybys ho uklidnila projevem pochopení, další milování by snad bylo bez problémů, ale po Tvé reakci bude cítit "povinnost" neselhat a tím spíš se to stane.

 
17.02.2013 21:37 Uživatel: Abigail
Věk:  40

Město:Brno

Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

Ahoj! OK, děkuju za odpověď. Ale, víš, je to celé jinak. On mě "může" se vším všudy, jsem pro něj sexy, příjemná, hodná, báječná ženská. Ale znovu se budu opakovat: jedna přítelkyně prý v něm udusila veškeré city, když ho urážela a, a to i při jednom jediném prvním a posledním milování. Myslí si, že je citově zablokovaný a moc by to chtěl změnit. Nedělali jsme z toho žádný sport, normálně jsme se milovali a prostě on nemohl dosáhnout vyvrcholení. Chtěli jsme spolu začít žít, což plánoval. A moje slzy? Mrzí ho to zrovna stejně jako mě. Vím, že mě asi "má jen rád", potřebuje partnerku milovat, a to jaksi asi v jeho případě nějak nejde. Proto obrečím, když to skončí, ale přijmu to. Vím, že si najde ženu, se kterou orgasmus prožívat bude. On tohle nechce ani slyšet, ale vím, že zrovna jeho to strašně mrzí, protože milování je pro něj jednou z nejdůležitějších věcí. Měla jsem hodně partnerů, a z toho se snad jednou stalo, že partner ať se snažil, jak chtěl, nedosáhl orgasmu. Až třeba napopáté. S nikým jsme žádné city neřešili, asi to opravdu není mnou. Ale když s někým plánujete spolu žít, myslím, že uspokojivý sex je důležitý. Tak díky a ozvi se. Hezký večer

 
18.02.2013 03:25 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

Díky za vzkaz, nejsi registrovaná a tak Ti odepíšu zase tady. Tak to vypadá, že on si svůj "kyblik už stihl vycmrndat"     Ne, dělám si prču a i vy dva byste měli. Pomůže to uvolnit psychiku. Chlapům většinou hodně záleží na uspokojení partnerky a to je u Vás v pořádku. Přestaň v duchu řešit, zda na ex ještě myslí, nebo nemyslí. Kdyby o Tebe nestál, nebyl by s Tebou. Kdysi jsem si dělávala prču a ptávala se svého chlapa, zda mě miluje, on na to ze srandy, že ne a moje odpověď? To neva, ale budeš.   Zkus si to v duchu taky. Nebo nahlas, zasmějete se a zas bude dobře. No co, když to nejde, tak to nejde. To máš jako s tou kofolou … není co řešit.

 

 
18.02.2013 05:39 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

Nj Baruš, ale pak je tu taky Fidorka a … když musíš, tak musíš!  

Mi to tak připadá, že pán u toho myslí na mindoviny a ne na to co dělá.  

 
18.02.2013 23:55 Uživatel: Abigail
Věk:  40

Město:Brno

Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

Barčo,  

dík a dobrou noc. Doteď jsem pracovala na PC. Od rána. Už skoro nevidím. Mj se fajn a zas tady někdy ahoj

 
17.02.2013 21:45 Uživatel: Abigail
Věk:  40

Město:Brno

Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

PS: Barčo,

on erekce normálně dosáhl vždycky, když jsme se chtěli milovat, ale ten orgasmus tam chybí. A ještě k tomu povzbuzování. Na každém kroku ode mne slyší slova chvály, obdivu a to, jak moc si ho vážím. Staral se o mě celý víkend (u něj na návštěvě - neboj, taky jsem pomáhala - s takovou péčí, takže ode mne bylo porozumění, něha a láska namístě. Je moc hodnej, a slyší to ode mě stále.  

 
17.02.2013 23:09 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

Těžko říct , včem je zakopaný pes……. já  bych to tipovala na psychické problémy a nízké sebevědomí díky jeho předchozímu vztahu . Možná, že něco tady z toho článku ti napoví, co může být toho příčinou …

 

                                             Absence orgasmu u muže


Největším nepřítelem orgasmu u muže bývají nejčastěji emocionální zážitky jako trápení a starosti (nezaměstnanost), deprese, neustálé vyčitky a ponižování partnerky, časový stres, rozchod s partnerkou, na kterou byl sexuálně zvyklý, fyzická přepracovanost, práce na směny, nedostatek spánku, časté ponocování, nadměrná konzumace jídla (obezita nebo závislost na jídle) a pochutin (alkohol, nikotin, káva, drogy), předčasná ejakulace, častá masturbace, impotence, přílišná stydlivost, komplexy nebo naprostý nezájem o sex.
V poslední době se ještě k těmto fenoménům řadí lehce dostupná sledovanost sexu v médiích, takže muž jako „lovec“ přestal vyvíjet zájem o ženy, protože dívat se na sex po internetu je jednodušší než se dvořit ženě, lákat ji na schůzku, dobývat ji s nejistým „zakončením“. Je rychlejší „mít sex“ hned a „zadarmo“.


A pak také většina žen v honbě za orgasmem vezme muži ony pověstné otěže z rukou svou emancipovaností, rozhodností a vlastní iniciativou.


Ač to tak nevypadá, ale muži jsou opravdu citlivější stvoření než ženy.

Každé špatně míněné slovo se jich dotkne více než je zdrávo.

Jejich erekce a následný orgasmus musí být vidět. Když pak najednou dojde k selhání (nedostatečná erekce, předčasná ejakulace, problémy s prostatou atd. ) a dostane se mu ještě výčitek, bojí se příštího selhání stále více, až nakonec ze samé snahy selže určitě.

A máme z toho začarovaný kruh, z kterého většinou není úniku, protože muž o svým pocitech nerad mluví, nerad se svěřuje a kolikrát neumí ani své problémy pojmenovat.

 
18.02.2013 23:58 Uživatel: Abigail
Věk:  40

Město:Brno

Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

Rybko,

díky, ve všem je pravda, od psychologů jsem si to četla. Dá se v tom najít příčina… ale kdo ji s určitostí ví? Dobrou noc a měj se fajn

 
21.02.2013 21:58 Uživatel: Abigail
Věk:  40

Město:Brno

Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

Rybko a Barčo, víte jak to nakonec vlastně bylo? Nezamiloval se do mě. Proto to z jeho strany nešlo. Přesně to jsem věděla, to ženská pozná. Pěl na mě slova chvály, že si myslel, že spolu budem celej život. jak ho to bolí a že s tím nemůže nic udělat. No prostě nepřeskočila jiskra Každá ženská tohle pozná. Byl ke mně milej, skvělej, báječnej chlap, líbila jsem se mu… při našem posledním setkání, kdy šlo vlasně o rozchod - loučení, na mě celou dobu zíral a tekly mu slzy. Ale to už je na další životní kapitolu. Začínám sbírat síly, i když vám řeknu, že druhý den po rozchodu se mi chtělo umřít. Volali jsme si a on, že ho to strašně bolí, ale nic s tím nemůže udělat, přestože by tolik chtěl.

 
21.02.2013 22:03 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

Rozchod jsi navrhla Ty?

 
21.02.2013 23:05 Uživatel: Abigail
Věk:  40

Město:Brno

Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

Barčo,

na to neexistuje jednoznačná odpověď. Domluvili jsme se. On řekl, že nic necítí, že se nezamiloval, ale řekl to šetrně a se slzami v očích. Že kdyby mohl, udělá pro to všechno, protože jinak nám spolu bylo krásně a nechci se opakovat - byl by mě nosil na rukou. Já se začínala zamilovávat, ale když víš, že z té druhé strany to není, tak jsem samozřejmě zmínila rozchod. On souhlasil, i když jak říkám, že ho bolí, že mě ztratí jako člověka - slzy mu valily a zíral na mě jak na zjevení. Hodně ho to vzalo. Ale jak říkám, už je mi líp a líp. Pá

 
29.09.2011 21:20 Uživatel: Petr N.
Věk:  15
Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

s partnerkou jsme provozovali petting a já pořád ne a ne vyvrcholit nevím čím to je.Erekce je v pořádku a sexuální orietance taky když doma masturbuji tak vyvrcholim až třeba za 15 minut..je to normální?? nebo je to v psychice? Děkuji. :)

 
29.09.2011 21:52 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

Já si myslím, že problém můžeš mít ve psychice. Jednoduše, když se miluješ tak se miluj a nemysli na jiné ptákoviny. Třeba, jen na sex a na celkový požitek a energii z něho. A ten skvělý pocit, který si připomínáš často. Skus to.
 

 
28.02.2015 11:39 Uživatel: m.
Věk:  35
Téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Text uživatele: 

zdravím všechny diskutující,

nevím, zda je tato diskuse už off-topic nebo ne, ale našel jsem ji přes google a tedy nebudu sám

jsem muž a také nemám pokaždé orgasmus - a vůbec mi to nevadí, nevadí to ani mé partnerce. proč to řešit? máte snad, dámy, také pokaždé orgasmus? to, že se chlap musí pokaždé udělat je klišé. chlapi, pokud tohle někdo čtete a trápí vás to, je to zbytečné. já jsem díky tomu, že neudělám hned, naopak schopen mnoha hodin sexu, v němž si vyzkoušíme všechny naše sny a přání, partnerka se udělá i několikrát, mě sex baví, nikde prostě není problém! navíc se po sexu necítím unaven, ale přesně naopak, plný energie, uspokojení, šťastný. dokonce na toto téma existuje i kniha, jmenuje se multiorgasmický muž, kde se tohle "cvičí"… já osobně nevidím důvod, proč mít orgasmus (ejakulaci), když nechci plodit děti. pro mne je tzv suchý orgasmus, který zažívám, více uspokojivý než ejakulace a s tím související ztráta energie… prostě a jednoduše - chlap se udělat nemusí a přesto může být uspokojen!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Neschopnost dosažení orgasmu u muže
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 11 608x
Nevěra manželky jako koření 6 571x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 7 558x
Chci víc sexu než partner 5 597x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 16 899x
riziko 4 339x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 803x
Odmítá mě partnerka 16 683x
Asi těhotná v 15? 11 815x
Preejakulat na kondomu 2 669x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny