Téma: Panic ve 23 letech - cítím se kvůli tomu trapně

07.02.2019 10:54
Uživatel: Radek 2019
Věk:  23
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Dobrý den

(článek asi nebude mít hlavu a patu - budu psát všechno tak jak mě to zrovna napadne)

Mám 23 let a stále panic, je mi z toho trapně, smutno a mrzí mě to … mám pocit že naši rodičové to měli lehčí ve své době, je pravda že chci krásnou holku ze které tzv roztaju, kolem 15 let kdy nato většina dětí vleťí : D - má to podle mě souvislost s diskotékami, chlastem a kouřením - já nic takového nedělal, jelikož to škodí zdraví a já jsem amatérský sportovec, dělám odkaždého trochu a také jsem se bál na taková místa chodit, bál jsem se že mě nějaká skupinka zmlátí a neměl jsem k sobě někoho s kým bych tam chodil, napadá mě hodně otázek a myšlenek, chtěl bych si prostě užít sex s krásnou mladou dívkou, abychom na tom byly jakoby stejně, šlo to jakoby postupně s věkem a také mě napadá abych prostě nepřeskakoval levly, mám pocit že první sex by měl být s holkou která má věk prvního sexu… nechce se mi přeskakovat hned na holku co má už třeba tolik let co já, další věc seznamky to je jen ztráta času, hodně z nich je podvodných, placených atd… nevím proč, ale hodně vzrušuje situace kdy potkám krásnou cizí holku a přál bych si kdyby za mnou přišla a žačala by se se mnou třeba hned líbat, ale muselo by z ní vyzařovat že ji na mě záleží, jednou jsem se odvážil a šel do společné sauny, hodně vzrušující, ale musel jsem si ho hlídat : D byla tam pochopitelně většina chlapů, byly tam třeba dvě sprchy vedle sebe a já šel k té krásné holce vedle, sice jsem věděl že se tam pohybuje s nějkým borcem, ale v té dvojsprše byla sama tak jsem si nemohl pomoci a šel jsem tam a musel se tvářit že se mi vůbec nelíbí, ale byla krásná, neřekl bych jí ne tak a tím končím. nebo se mi líbila jedna holka z práce, nějkým zázrakem se objevila i u mě doma, ale jen si polonahá lehla břichem na postel a tímto skončilo, dělala mrtvou… nakonec alespoň po nějakém přemlouvání. si klekla a když už jsem si myslel že dá orál, tak si jen prohodila ofinu a nic, začala skoro odcházet tak zase přemlouvám. nakonec to skočilo její rukou, nemohl jsem tomu uvěřit ale i penisu z toho bylo špatně, byl nějaký skřiplý. a nechtělo se mu už pak taky… no hrůza, takhle jsem si to teda vůbec nepředstavoval. škoda že neexistuje jistý návod jak nato, další věc, kam sní pak jít, už jsem se přestěhoval - do trochu horšího, prostě není to vůbec lehké, jedna komplikace za druhou. napadá mě nějaká prostitutka, ale je to za peníze, větší možnost přenosu nějaké choroby - docela se toho bojím, docela se bojím zajít i do nějakého nočního podniku, je to pro mě jedna velká neznámá a pak nevím jestli si mě tam nebudou tajně natáčet, dávat to na porno nebo třeba vydírat, pokud třeba nezaplatím tak to zveřejní  tak, napadají mě prostě všechny scénáře více či méně nemožné, jsem z toho vyčerpaný, napadá mě něco jako mrhání životem a časem, říkám si co sem komu tak strašného udělal, už ani nechodím skoro mezi lidi, začínám už asi nějak i zaostávat, nestíhám držet krok asi. ani nevím co mám odvás čekat za odpověďi…

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3602x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: 23 let - panic
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
07.02.2019 12:20 Uživatel: Žakelyn
Věk:  28
Téma: Panic ve 23 letech - cítím se kvůli tomu trapně
Text uživatele: 

To jsou zase příspěvky. pokud to není fake. Mohl bys mi říct, co z tebe ta krásná holka mít? Jsi hezký, úspěsný, zajímavý? Jako co z toho bude mít jít s tebou do postele? : )

 
07.02.2019 14:30 Uživatel: viktor
Věk:  26

Město:pardubice

Téma: Panic ve 23 letech - cítím se kvůli tomu trapně
Text uživatele: 

tak pěkný jsem. a co je to za otázku, co z toho bude mít, jako bych se tě zeptal co budeš mít z toho když si dáš guláš : )   nestudovala jsi náhodou zdravku? neznám tě, ale něco mi říká že budeš tzv. topka

 
07.02.2019 14:36 Uživatel: Žakelyn
Věk:  28
Téma: Panic ve 23 letech - cítím se kvůli tomu trapně
Text uživatele: 

Tak když jsi neodolatelný, v čem je problém. Nemáš prachy? Kup ji kabelku a uvidíš.

 
07.02.2019 15:05 Uživatel: viktor
Věk:  26

Město:pardubice

Téma: Panic ve 23 letech - cítím se kvůli tomu trapně
Text uživatele: 

nevím proč, ale zajímá mě jak vypadáš a co jsi zač žakelyn … : )

 
07.02.2019 16:53 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Panic ve 23 letech - cítím se kvůli tomu trapně
Text uživatele: 

Radku, ty si představuješ, že ti z nebe spadne 15tka, nejlépe skoro panna, se zkušenostma ostřílený harcovnice, co bude vědět jak na to líp než ty.

Protože jestli jsi měl doma babu, co se ti válela polonahá v posteli a nedokázal jsi to dovést do konce, tak opravdu vůbec nevíš jak na to.  

Ideální by pro tebe bylo, kdyby ses vykašlal na ty svoje levely a přeskakování, a našel si nějakou zkušenou, co tě zaučí - pak si můžeš balit zajíčky po libosti, když už budeš vědět co si s nimi počít.

 
08.02.2019 11:30 Uživatel: pjk
Věk:  41
0-100
Téma: Panic ve 23 letech - cítím se kvůli tomu trapně
Text uživatele: 

Radku, co, co popisuješ je probletenec problémů, které se navzájem podporují a částečně i Tvojí naivně romantickou představou, jak by to mělo fungovat. Hledaš v tom komplikace ale na druhou stranu si monžná určité věci neuvědomuješ.

Vím o čem mluvím - z vlastní zkušenosti. Ale ve 23 letech není všem dnům konec, žádná katastrofa se nekoná. Měl by sis pár věcí ujasnit, víc věřit a být aktivnější.

Pokud si chceš o tomto pokecat, napiš mi soukromou zprávu, Třeba to pomůže.

 
08.02.2019 11:50 Uživatel: Žakelyn
Věk:  28
Téma: Panic ve 23 letech - cítím se kvůli tomu trapně
Text uživatele: 

Mně hlavně připadne, že tu svěřuje nějaké své erotické vlhké představy a nic víc…

 
15.02.2019 21:43 Uživatel: S.O.I.A
Věk:  40
Téma: Panic ve 23 letech - cítím se kvůli tomu trapně
Text uživatele: Ty raději zůstaň panic.
 
15.02.2019 22:00 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Panic ve 23 letech - cítím se kvůli tomu trapně
Text uživatele: 

"chci krásnou holku ze které tzv roztaju, kolem 15 let"

"první sex by měl být s holkou která má věk prvního sexu… nechce se mi přeskakovat hned na holku co má už třeba tolik let co já"

 

Tak, to jsou tvoje podmínky pro první sex s holkou. Ale mám pro tebe jeden návrh. Co se tak vyspat poprvé s nějakou holkou z lasky? Nebylo by to lepší? Co tomu říkás?  

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Panic ve 23 letech - cítím se kvůli tomu trapně
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Možné těhotenství 4 3226x
Vdaná a zároveň zamilovaná do ženatého může 11 3900x
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 15 2341x
Nevěra manželky jako koření 7 2482x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 9 1937x
Chci víc sexu než partner 7 2017x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 19 2824x
riziko 5 1253x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 2916x
Odmítá mě partnerka 18 2076x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny