Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne

11.02.2013 15:34
Uživatel: Maja.vans
Věk:  18
0-100
Odpovědí na téma: 16
Text: 

Dobrý den,   jsem momentálně se starším přítelem (on 34 a ja 18) ve vztahu nám to klape a jsme oba štastní. Jenže otázka sexu je horší. Pokaždé když se milujeme tak se má normální erekci, ale během sexu mu pěkne měkkne alt. Čím to může být? Děkuju za každou odpověď.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 8942x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Problémy s erekcí
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
11.02.2013 15:51 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

Není sice až tak mladinkej, aby to byla nervozita, ale ani není ve věku, kdy by měl mít takové problémy "běžně", tak spíš tipuju - pokud to není nadměrná únava či vyčerpanost, že mu třeba na Tobě tak záleží, až je opravdu nervní, ale to brzy přejde, to se neboj/te.

Asi bych k "tomu moc nesměřovala", jako domluvit se na jiných, nekoitálních praktikách a když se bude "cítit", tak to zkusí, at už to bude za jakkoli dlouhou dobu.  

Mluvili jste o nečem takovém nebo ses ho přímo ptala, jestli není jen nervozní? Popř. jestli Ty jsi třeba ještě nikoho "takto" neměla, tak i přes svůj věk, kdy už má jisté zkušenosti, se cítí…řekla bych "odpovědný" nebo něco v tom smyslu.

Jen ho hlavně uklidnuj a řekni, že se přece nic neděje, at si s Tebou "hraje" prostě jinak. neboj, to půjde!

 
11.02.2013 15:54 Uživatel: Maja.vans
Věk:  18
0-100
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

To je to on o tom nemluví a já už ho znám na to že jeho reakce by byla chlapská a odmítal by to řešit citil by se poníženej… Snad maš pravdu a zvyknem si na sebe… Sexualni zkusonosti mam byla jsem uz jednou i ze stejne starým mužem jako je on…

 
11.02.2013 17:03 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

Tak tohle moc dobře  - jako všeobecně, nevidím. Myslím ono (i když typické) chlapské neřešení problémů (neříkám, že jsou takoví všichni). Navíc - tohle NENÍ  jen jeho problém, což je vlastně v partnerství cokoli, když 1 z nich neřeší něco, co nebo čím toho druhého trápí/omezuje/uráží  atd, takže mu zbývá vysvětlit, že "chlapské" je naopak si vždy ve vztahu vše vysvětlit, sdělit si své pocity a a už vůbec že stud (který možná tím skrývá) není vůb. na místě.

A taky nikdy nevyčítat způsobem :"Ty nikdy" nebo "Ty vždycky"…Ne, vždy sdělit tomu druhému, že "když on dělá tohle (se chová takhle), tak se mnou to dělá nebo ve mě vyvolává to a to" a pak to ti chlapi lépe  pochopí.

Když se ovšem i tak bude - v čemkoli, chovat nebo dokonce říkat : "Já s tím problém nemám, to jenom Ty", tak na to bacha - tohle je nejen sobecké a nezralé (v jeho věku už by měl navíc  "znát, umět, vědět") a někdy to může i znamenat, že takovému partnerovi  jsme vlastně (ať žena či muž) "ukradeni", respekt. mu nezáleží mu na našich po/citech, ale jak říkám- může to být jen stud nebo "nezvyk" o tom mluvit (což nebyl zvyklý ani můj partner, kterému je o 10 víc a už několikrát si "pochvaloval" to, že jsem ho prý "naučila víc mluvit"). Ale věř mi, že věkem se to jen zhoršuje.

Mmch - co ten Váš 16-ti letý věkový rozdíl, to není zrovna málo… Ty máš takovéto věci/zkušenosti ještě teprve před sebou, ale on… by mě zajímalo, jak a proč zanikl jeho předchozí vztah…povíš nám to? A i když se to třeba někomu nezdá, tohle není nedůležitá věc…z toho lze někdy i hodně "odvodit".

 
11.02.2013 19:48 Uživatel: Maja.vans
Věk:  18
0-100
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

Víš oba jsme metalisti jenze ja jen posluchacka zatim co on hraje v kapele… Oba se zajímáme o čakry a meridiany a životní energie je taoista což je východní filosofie. Jeho předchozí vztah byla o 15 let straší než on Naďa měla vhledy (meditační) jsou to zkrátka lidé co věci ví vidí a vnímají jinýma očima jsou řekněme o trochu dimenzionálně dál… On večně jezdil po koncertech a nechával Naďu často samotnou bylo to před peti lety a on byl o něco nevyřáděnejší fascinavala ho její vědoucnost mohl s ní mluvit o spiritualnich veceh a taky to ze uz to v zivote nekam dotahla vychovala dve super deti a byla vyrovnana sama se sebou veděla kde je a byla tam kde chtela byt. Rozešli se kvuli němu v podsatě on to nebral vážně jak by měl a to přes to že spolu bydleli byl jestě moc povahou kluk a potreboval si neco dokazovat s klukama a kapelou což o něco míň je do ted. Ja s ním jsem se seznámila na jedný party kamaráda měl narozky a on mě nemohl podle jeho slov přehlídnout byl u mě jak štěnátko a hlídací pes v jednom celej vecer a kdyz jsem mu rekla svuj vek byl dost smutnej… Jde to i stím věkovým rozdílem a boužel i díky tomu že jsem si prožila víc než většina holek v mém věku v 9 mi odjel tata a 3 roky jsem o něm neslysela mam stridala pritele ktery u ni bydlely a ptala se jestli mi to nevadi ale co mam rict kazit ji stesti? To jsem nechtěla… par měsícu na to mi zemřela kamarádka z dětství zhroutil se mi svět a pak jsem poznala mého prvního ve 13 jemu bylo 17 ale ja uz tehdy vypadala starsi… Z hezkého prvního vztahu se po pul roce stalo nesmis mit kamarady nesmis nikam chodit a jakmile jsem kamarady mela facky byli na denim poradku byla jsem v tom jeste 2 roky a pak jsem se s ním rozešla po tom co mě chytil pod krkem a malem udusil… Jednu věc pozitivní mi to dalo naučila jsem se vážit si hodných chlapů vidím v nich tolik co jiná asi nedovede protoze nevi co jineho i existuje… (Promin rozepsala jsem se ale odpoved tam nekde mas . )

 
11.02.2013 18:17 Uživatel: MitsCa
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

Majo, je to jen nervozita, že selže a jak na to pomyslí, tak selže. Nic jiného. Buď chápavá, dej mu čas - tím myslím v posteli, on se sám z toho vymotá a nakonec to půjde a získá sebevědomí.

Asi bude citlivější typ a ten, co to moc nestřídá, jinak by se mu to nestalo.

 

A ohledně komunikace - tohle je snad to nejhorší, co se může chlapovi stát. Tak nečekej, že si s Tebou bude o tom vykládat. To stejně ničemu nepomůže, protože základem je NEMYSLET. Hlava je prokletí všeho.

 

Časem to úplně vymizí.

 

Leňa výše to moc hrotí.

 
11.02.2013 18:34 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

Tohle je parádní příklad ženské a mužské mysli. My ženské promýšlíme co by kdyby a jak by aby a chlap má prostě jeden jednoduchý důvod. Doprčic s váma! Proč nám to prostě neřeknete? My nepomýšlím div ne na konec světa a pán se prostě stydí a je nervozní…

   Vždyť by všechno bylo tak jednoduché kdybyste odhodili svou ješitnost, sedli si k nám, objali nás a řekli "lásko, tohle a tamhleto protože…". My bychom to pochopily a nevymýšlely bychom kdovíco a žili bychom společně šťastně až do smrti. Ale ono se těžko nemyslí, když chlap zaritě mlčí, na dotazy nereaguje, tvrdí že žádný problém není když očividně je - to pak na mysl přijde ledaccos

   

 
11.02.2013 18:43 Uživatel: MitsCa
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

   Máš pravdu Lucy, fakt. Tak to je.

Já se dokážu bavit o všem (teda na 99%), ale tomhle asi taky ne. Jo leda bych si připil.

 

Ale jinak Lucy, ono to nepomůže, když si o tom promluví. Spíš pak bude vidět tu soucitnou tvář své ženy a bude to ještě horší.

 

Takže Majo, opijte se vyřešte to.

 
11.02.2013 18:58 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

Já vím, a hlavně málokterá ženská by to vzala - zase znám nás a některé si vždycky najdou nějakou zíminku pro konflikt. Jsme vesměs nevděčné plémě

   Já vím, že se o tom špatně mluví, ale co my pak s váma. Možná ještě pamatuješ, co jsem tu loni touhle dobou řešila. A pořád to řeším - jen už je to takový můj vnitřní boj. A poslední dobou i boj s přítelem… Je to tak na nic, ale pořád má pocit, že žádný problém nemáme, tak mu ho vytvářím. Myslím, že tím náš sexuální život zabiju úplně, ale jestli se tomu on nepostaví čelem tak náš vztah asi brzo odejde do kytek. A stačilo tak málo - kdykoliv v průběhu těch skoro už dvou let. A mohli jsme si oba ušetřit to trápení, kterým se pro nás teď sex stal.

    Je to dost tvrdý a hnusný útok na jeho mužnost, ale já už dál nemůžu.

 

   Asi se taky opiju Aspoň pro dnešek budu mít vyřešeno A zítra se taky naložim do lihu - naposled jsem se zhulákala v létě před zkouškou (a fest teda - moc jsem ten den neodhadla svou míru) - ráno jsem měla opici až běda a v indexu se nakonec blýskalo Áčko…moje první na téhle pitomé škole

 
11.02.2013 19:53 Uživatel: Maja.vans
Věk:  18
0-100
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

Je abstinent alt. Ale diky…

 
11.02.2013 19:57 Uživatel: Maja.vans
Věk:  18
0-100
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

Je citlivej a byl předemnou 5 let sám vyhovovalo mu to a zvykl si ta láska nám obou obrátila všechno vzhůru nohama ale jsme za to aba štastný. Behem tech pěti let měl dočasný známosti ale nic vážnýho… Asi to bude vazne jen nervozita…

 
12.02.2013 02:12 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

OK, "Leňa výše to fakt moc hrotila" i se špatně vyjádřila. V tomto jsem vážně nemyslela o tomhletom mluvit, opravdu VÍM, že toto by chlapovi "pomohlo" akorát tak k ještě větší nervozitě, tak se, Majo i Mitso, omlouvám, jak jsem se  "obula" do čehosi, co jsem pojala spíš zeširoka či všeobecně, jako bych najednou "viděla" víc věcí, než o kolik vlastně šlo  a psala a psala a…tuším se mi  i spojilo s něčím, co jsem  četla chvíli před tím na jiném fóru.

Tak když přiopít, tak přiopít (zas ne opít, ale to už, Majo, asi sama víš, jak v tomto  u chlapa "funguje" přemíra alkoholu. ), spíš jen pro to odbourání zábran, které třeba zboříte a nebo ne, a vyjde to jindy.

 

A LUCY, děkuju, že jsi některé mé myšlenky/názory vyjádřila i za mne. Je to tak, i mně někdy to jejich neobjasnění(alespoň stručné! ) vadí, ptž dojde přesně k tomu, co píšeš - my málem tvoříme katastrofické scénáře JEN proto, že nám včas něco neobjasní, neuklidní nás, o něčem neujistí, nevysvětlí, nezmíní se…(natož když MLČÍ, když mají mluvit! ) a pak se ještě diví, "co nás to napadlo" nebo "jak jsme na to tohle přišly". .

 
12.02.2013 08:35 Uživatel: MitsCa
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

Proto se tak - žena a muž - pěkně doplňujeme. Protože jsme kapku jiní.

 
16.04.2013 15:23 Uživatel: MarekK
Věk:  32

Město:Čeladná

Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

Dobrý den doporučuji Vám stránky http://xxxxxxxx.cz kde jsem našel ten pravý lék na poruchy erekce.

 
16.04.2013 15:28 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

ted najdi jeste lek ktery ti promeni seno v hlave na neco cim budes premyslet

 
07.02.2014 11:12 Uživatel: koci
Věk:  49
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

Při stimulaci je erekce dobra ale při samotnem styku po 2 min ochabne.

 
31.03.2017 20:35 Uživatel: Wasabi
Věk:  25
Téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Text uživatele: 

Mohl by mít problémy s pornem. Jukni na zivotnapornu.cz tam se dočteš víc o tom jakej má vliv porno na erekci. Ochabnutí erekce při sexu je velmi obyklí znak nadměrného sledování porna.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Porucha erekce při sexuálním styku - penis ochabne
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 11 608x
Nevěra manželky jako koření 6 571x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 7 558x
Chci víc sexu než partner 5 597x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 16 900x
riziko 4 339x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 803x
Odmítá mě partnerka 16 683x
Asi těhotná v 15? 11 815x
Preejakulat na kondomu 2 669x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny