Téma: Potlačování análních choutek vedlo k problémům s erekcí - mám narušený vztah s přítelkyní

02.09.2018 02:54
Uživatel: James
Věk:  56

Město: Liberecký kraj

Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý den,

moje bývalá žena vůbec nepotřebovala sex, po dětech náš sexuální život ustal úplně. Kvůli dětem už jsem nemohl že vztahu utéct, tak jsem to řešil onanií. Jenže z dlouhodobého hlediska je to řešení neuspokojivé, tak jsem hledal způsob, jak si to zpestřit. Začal jsem sledovat různě úchylné porno a hledat inspiraci.

Nakonec jsem skončil u análních praktik. Když děti dospěly, tak jsem se rozvedl, ale za ta léta jsem si na ty anální praktiky natolik zvykl, že už teď nejsem schopen normálního sexu. To se však nelíbí moji současné přítelkyni, která je naprostý opak mé bývalky - sex by mohla mít denně. Jenomže touhu už já nejsem schopen. Bez nějakých těch análních praktik se mi nepodařilo dosáhnout erekce a po neustálých výčitkách, že prý mně přítelkyně již nevzrušuje a že jsem úchyl už teď nedosáhnou erekce skoro vůbec.

Snažil jsem se ty své choutky potlačovat, ale výsledek je ten, že jsem v sobě potlačí chuť na sex úplně. Začal jsem místo sexu holdovat alkoholu - to je jediné, co mně dokáže od těch sexuálních problémů osvobodit.

V současné době to už došlo tak daleko, že už nedosáhnou erekce ani při tom análním dráždění a tak si už nemohu ulevit ani onanií.

Přítelkyni však sex chybí, tak jsem začal docházet na sexuologii, kde mi předepsal Silendafil. Po něm se mi sice erekce dostaví, přítelkyni uspokojím, ale sám z toho nic nemám. Už si ani nepamatuji, kdy jsem jsem měl naposledy orgasmus.

Pořád cítím napětí, jsem nervózní a vzteklý, ale i přes to raději v pracovně čekám, až přítelkyně usne, než abych se pokoušel o sex - jsem pak z toho akorát v stresovaný, když mi to opět nejde. Už jsem tak porouchaný, že už ani nevěřím v nějaké zlepšení. Měl jsem z toho silné deprese, dokonce jsem jednu dobu uvažoval nad tím, že to skončím.

Teď beru antidepresiva, asi dost silná, ráno Brintelix 10 mg, večer Tritico 600mg. Sice mi to trochu pomáhá v té sexuální oblasti, ale přítelkyně je neustále nespokojená a já i u sebe teď pozoruji ztrátu zodpovědnosti (je mi jedno, že např. nejsou zaplacené složenky, že třeba příjdu pozdě do práce apod.).

Sice si uvědomuji, že to takhle nemůže do budoucna pokračovat, ale nevím, jak to řešit.

Možná ani teď nemám sílu to řešit.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2844x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Mám úchylné potřeby, přítelkyni to vadí, mám z toho problémy s erekcí...
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.09.2018 10:02 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Potlačování análních choutek vedlo k problémům s erekcí - mám narušený vztah s přítelkyní
Text uživatele: 

Podívej, tohle jsou všechno věci, které potřebují klid, pohodu, čas a ideálně pochopení a spolupráci partnera, v Tvém případě partnerky, protože každé další její naznačení nebo vyrčení o nespokojenosti vede k psychickému bloku a jeho prohlubování. Není možné mít dobrý sex ke spokojenosti obou stran když již předem jsou obavy a očekávání na obou stranách = to pak není a nemůže být uvolněné a bezprostřední.

Léky všechno nespasí, je to o psychice, o stavu v hlavě. Na to, pokud to nejde člověku samotnému je třeba pomoci psychologa a vzhledem k tomu, že se jedná i o potíže sexuální, tak i klidně např. sex koučky.

Najdi si schválně na fb Julie Gaia Poupětová, poslechni si některá její videa, přečti některé její rady a pochopíš, tam můžeš najít cenné rady a pomoc, teoreticky a i prakticky, minimálně za úvahu to stojí. To není koučka typu "rychlokvaška" absolvující pouze nějaký několikatýdenní kurs, protože je to dneees moderní a žádané, nýbrž koučka VŠ vzdělaná a dále se vzdělávající.

Jinak po té náloži léků od psychiatra se ani nedivím, že ztrácíš pocit zodpovědnosti. Je to chemie, v něčem pomůže, ale v něčem si za to vybírá svoji daň. V dneeešní době si ještě stále mnoho lidí myslí, že na všechno pomůže nějaká pilulka, přitom je tolik jiných možností bez zbytečné chemie.

Zkus o tom všem popřemýšlet, hledat jiné cesty na všechny své potíže. Já věřím tomu, že šanci máš velkou. Ovšem chce to v prvé řadě najít chuť něco změnit, něco proto udělat, chtít tomu věnovat nějaký čas atd.

 
02.09.2018 10:29 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Potlačování análních choutek vedlo k problémům s erekcí - mám narušený vztah s přítelkyní
Text uživatele: 

jsem sice žena, ale když jsem brala antidepresiva, tak naopak došlo k uplnému útlumu libida a ze sexu jsem pak většinou neměla vůbec nic. Neměla jsem na sex ani chut a v podstatě se stala ze mě asexuálka. Ve všech antidepresivech je to napsáno dokonce jako vedlejší účinek.   Mám ještě známého, který bral antidepresiva také a měl stejný problém. Řekl mi, že se sexu nemá a nic a orgasmus už neměl ani nepamatuje. Pak mám ještě jednu známou, které se libido ani po vysazení antidepresiv nevrátilo a od té doby raději zůstala sama - je sama už víc než 10 let.  

 

Psal jsi, že tvá žena nechtěla vůbec sex a že jsi to řešil onanií a skončil análním sexem. Jak jsi došel k tomu análnímu sexu, když tvá exmanželka sex vůbec nechtěla??  

 

Tvá současná přítelkyně chce zase sex pořád, ale když se dívám na tvůj věk, tak přemýšlím, jestli to není třeba tím věkem. V určitém věku u každého přeci jen dojde k nějakému poklesu hormonů a člověk už není sexuálně tak aktivní, jako dřív. Sice v 56 letech mi na to připadáš ještě relativně mladý, ale také to není úplně málo a  každý člověk ten svůj vývoj má nastavený jinak.  

 

mě příjde zvláštní, že jsi zaměřený na dírku, do které to v podstatě nepatří alt  u mě osobně by případný partner s análním sexem taky neprošel. Né každá žena je na to stvořená a některé ženy to docela dost bolí a je to po zdravotní stárnce docela nebezpečné.   Jedna moje kamarádka anální sex s partnerem zkusila a kvůli velkému krvácení skončila na pohotovosti. Né každá žena si anální sex může dovolit a to, že jsi vysazený zrovna na ten anální sex je pro některé ženy docela hendykep.   

 
03.09.2018 09:48 Uživatel: James
Věk:  56

Město:Liberecký kraj

Téma: Potlačování análních choutek vedlo k problémům s erekcí - mám narušený vztah s přítelkyní
Text uživatele: 

Asi jsem se špatně vyjádřil, u mně se nejedná o anální sex muž - žena, ale já jsem ten komu se to dráždění análu líbí.

 
03.09.2018 11:01 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Potlačování análních choutek vedlo k problémům s erekcí - mám narušený vztah s přítelkyní
Text uživatele: 

Pořád to není jasné. Líbí se ti dráždění svého análů nebo chceš dráždit ty někomu jinému?

 
03.09.2018 12:46 Uživatel: James
Věk:  56
Téma: Potlačování análních choutek vedlo k problémům s erekcí - mám narušený vztah s přítelkyní
Text uživatele: 

Svého…

 
02.09.2018 10:57 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Potlačování análních choutek vedlo k problémům s erekcí - mám narušený vztah s přítelkyní
Text uživatele: 

Jestli ti můžu poradit, já bych osobně antidepresiva raději vynechala a řešila bych to pravidelným pití čaje třezalky tečkované, ta totiž působí stejně, jako antidepresiva. Musíš je brát min. 3 tří týdny, než třezalka zabere - stejně jako antidepresiva, a anxiolitika ti můžu nahradit tinktura bacopa. Je stejně účinná a zabere poměrně rychle.  

 

Možná by sis mohl přečíst tento článek. Tvůj problém může být také někde jinde:

 

https://ona.idnes.cz/prechod-u-muze-pokles-libida-poruchy-erekce-a-mladsi-partnerka-pbp-/nasi-muzi.aspx?c=A141107_113823_nasi-muzi_jup

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Potlačování análních choutek vedlo k problémům s erekcí - mám narušený vztah s přítelkyní
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Možné těhotenství 4 3226x
Vdaná a zároveň zamilovaná do ženatého může 11 3900x
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 15 2341x
Nevěra manželky jako koření 7 2482x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 9 1937x
Chci víc sexu než partner 7 2017x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 19 2824x
riziko 5 1253x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 2916x
Odmítá mě partnerka 18 2076x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny