Téma: Zamilovaná do kolegy v práci - nevím co dělat

02.09.2018 19:51
Uživatel: Hanamla
Věk:  23

Město: PRAHA

Odpovědí na téma: 7
Text: 

Ahoj Všem.

Ráda bych vás poprosila o radu, nebo spíše o názor, protože vážně nevím, co dělat.

09/2017 jsem si začala s kolegou v práci. Předem upozorňuji, že má přítelkyni, se kterou vím (ne od něj) že se snaží o dítě.

Byla jsem sama, líbil se mi, ale nikdy jsem si nemyslela, že bych se do něj mohla zamilovat. Začali jsme spolu občas spát, flirt je u nás i v práci, někteří kolegové i o nás povídají že jsme spolu, že to spolu táhneme.

Jednou jsme spolu měli i rozhovor o tom, jak to mezi námi bude dál. Jasně mi řekl narovinu, že mě má rád, ale že od přítelkyně neodejde. V našem vztahu jsme ale pokračovali dál - vím, že je to blbost, ale nemohla jsem si pomoct. V práci si navzájem i pomáháme, když jsme spolu skvěle si povídáme, ale prostě spolu nejsme.

Já jsem se takto postupně zamilovala až po uši. Jeden víkend jsem šla na zábavu kde byl muž, který se o mě už jednou snažil. Pili jsme, tancovali a nakonec skončili u něj v bytě a vyspali se spolu. Od té doby jsem u něj spala ještě dvakrát.

Jde mi o to, že nevím co dělat, jsem zamilovaná do svého kolegy a přitom se snažím scházet s tímto mužem protože doufám, že takto se přes kolegu přenesu a začnu konečně plnohodnotný vztah.

Ten nový muž to ale začal brát hrozně vážně a já se stáhla do sebe, protože nemůžu přestat myslet na kolegu.

Co mám dělat když ho musím denně vidět v práci 8 hodin denně? Nechci toho nového tahat za nos, ale pořád si říkám, že když s ním budu trávit čas, třeba se do něj zamiluju a kolega půjde stranou. Navíc se mi mu nechce říkat to, že tu figuruje ještě někdo třetí a proto nejsem tak hrrr jako on.

Kdybych nebyla upnutá na kolegu, byl by ten muž naprosto to, co hledám (trávil by semnou čas od začátku vztahu každý den, apod.). Nechci aby si myslel, že spolu jsme, protože zároveň vím, že když se mi ozve kolega, opět mu podlehnu.

Prosím poraďte co mám dělat když s tím kolegou se musím vidět každý den? Kdyby to tak nebylo, bylo by to jednodušší ale takhle potkávám 100x denně. Neodsuzujte mě prosím. Potřebuju jen znát názor, protože vážně nevím co dělat - připadám si jak v pasti. Proč bych měla zahazovat potencionální nový vztah kvůli někomu, s kým vím že nebudu? Nechci ale toho nového tahat za nos a myslet na jiného.

Prosím poraďte.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2007x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: NEVÍM CO DĚLAT
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.09.2018 20:15 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Zamilovaná do kolegy v práci - nevím co dělat
Text uživatele: 

Ahoj, prvně by to chtělo asi uvědomit si, co chceš. Chováš se dle mě tak, že prostě bereš, co se ti nabízí, ale víc o tom neuvažuješ.

To, že je tvůj vztah s kolegou amorální asi nemusím psát - podílíte se spolu oba na podvodu. Co se tebe týče, nic z toho nekouká - jasně ti řekl, že od své milé pryč nepůjde. Řekla bych, že tě vlastně jen využívá, je možná frustrovaný ze snahy o zplození potomka, tak se uvloňuje jinde. Z mého pohledu je tvá role vlastně ponižující - jsi jen prostředek.

Buď si nastavte jasné hranice - už nic spolu, nebo holt bude muset někdo z vás změnit práci. Ono ne nadarmo se říká, že vztahy v práci jsou ošemetné…

A s tím druhým to táhneš proč? Cítítš něco k němu, ebo taky jen bereš, co se ti nabízí?

Já nevím, možná se pletu, ale mně připadá, že bys potřebovala pauzu od mužů, aby sis utříbila myšlenky a zjistila, co vlastně chceš.

 
02.09.2018 21:27 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Zamilovaná do kolegy v práci - nevím co dělat
Text uživatele: 

Ty asi pořád v duchu po tajnu doufas, že se tvůj kolega z práce s přítelkyní jednou rozejde a dá to s tebou dohromady. Je asi zbytečné ti psát, že se to nestane. Poddávat se mu levneji, nez prostitutka, je tvá cesta, než na to přijdeš sama, ale s největší pravděpodobností až za několik měsíců, nebo dokonce let.   Prozatím budeš pro ostatní může zablokována.  

 

Ale pro příště bych ti poradila tohle: nespat s někým, kdo ti neřekne, že s tebou chodi, protože takhle tě pořád budou muži využívat jen na to jedno.  

 
03.09.2018 09:41 Uživatel: Žakelyn
Věk:  27
Téma: Zamilovaná do kolegy v práci - nevím co dělat
Text uživatele: 

Taková firemní rozhoďnožka. v dnešní době nic neobvyklého. za chvíli bude mít v práci pověst levné matrace vždy po ruce a ještě na sebe bude pyšná…

 
03.09.2018 10:55 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Zamilovaná do kolegy v práci - nevím co dělat
Text uživatele: 

Pravda je, že  chlapi si mezi sebou u piva řeknou, která dá, a která ne…   mezi chlapama se to roznese a pak je jen otázka času, pro koho bude příští milenka.   Stačí jí jen trochu zamotat hlavu a do toho jde.  

 
03.09.2018 15:42 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Zamilovaná do kolegy v práci - nevím co dělat
Text uživatele: 

Děvče, Ty nevíš co chceš a hlavně máš představu tu, aby se samo stalo něco, co to vyřeší za Tebe, protože to by bylo nejjednodušší. Jenže tak to v životě nefunguje.

První je zadaný, Tebou podváděný s tím druhým, druhý je Tebou podváděný s tím prvním, takže kdyby se třeba objevil třetí, bude to takhle pokračovat dál?  

Nejsi v pasti. Zapoj rozum. Nedívej se na celou situaci pouze ze svého úhlu pohledu, ale zamysli se i nad ostatními účastníky této situace:

1) přítelkyně toho prvního = jak dlouho si myslíš, že bude ještě trvat to, než se to dozví např. od někoho z práce?

2) co její přítel? Myslíš, že by s Tebou podváděl svojí přítelkyni, když by se dozvěděl o tom, že je někdo další?

3) co ten druhý? Myslíš, že by s Tebou chtěl mít vztah, kdyby se dozvěděl o tom, že je někdo další?

4) a co Ty? Opravdu toužíš po tom, aby se vědělo, že jsi tak snadná kořist? Myslíš, že by o vztah s takovou slečnou někdo stál?  

Tohle za Tebe nikdo nevyřeší, to musíš Ty sama = rozhodnout se, co vlastně chceš a kým vlastně chceš být.

 
03.09.2018 17:05 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Zamilovaná do kolegy v práci - nevím co dělat
Text uživatele: 

Nezbyva ti, nez zmenit zamestnani a poradne si rozmyslet, jakeho chlapa vlastne chces. Pokud ti muzu poradit, tak si vyber nezadaneho.
Oskliva asi nejsi, kdyz je o tebe takovy zajem. Tak nechapu, proc neprojevis vic sebevedomi a nevybiras si sama? Nebo se ti libi, byt snadnou koristi?

 
04.09.2018 07:18 Uživatel: Žakelyn
Věk:  27
Téma: Zamilovaná do kolegy v práci - nevím co dělat
Text uživatele: 

Nakonec to dopadne jako u mé známé… tak dlouho se chovala stejně, ženatí, ti co jejich dívka je v očekávání všem podržela a když byla v jiném stavu, tak namluvila největšímu dobrákovi z okolí, že přes antikoncepci otěhotněla s ním a už je veselý tatínek. nevím, koho mám víc litovat?  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamilovaná do kolegy v práci - nevím co dělat
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 1325x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2860x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2663x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1756x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1498x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1692x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1744x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 2074x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1771x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 2445x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny