Téma: Potřebuji nejen sex, ale i lásku

07.12.2011 11:17
Uživatel: Dita26
Věk:  26
Odpovědí na téma: 11
Text: 

Ahoj, jsem s manželem 3 roky. Dřív jsme s ním sex milovala, nebylo problém dosáhnout orgasmu. Postupem času opadlo zamilování - tedy z manželovi strany - a já v něm nějak "přestala vidět chlapa", nevím, jak to popsat, prostě jsme měli delší dobu krizi, žádné pohlazení, nic, jen občas sex. Orgasmus už jsem neměla snad rok a půl, sex mi nic moc neříká. I když manžela miluji, přitahuje mě, nějak... mě to nevzruší, líbí se mi to spíš jen psychicky. Už jsme se kvůli tomu mockrát pohádali. Před týdnem jsme si promluvili, řekla jsem mu, že bez toho, abych viděla lásku, se mi to snad nemůže líbit, potřebuji vidět snahu nejen v sexu, ale hlavně ve vztahu.
A opravdu, manžel se začal snažit. Je trochu pozornější, když přijdu z práce, dá mi pusu, i v sexu jsem po půl roce zažila předehru. Jsem takhle spokojená, sex se mi líbil moc, ale vzrušení téměř žádné.
Včera mi manžel řekl, že ho to takhle nebaví, že takhle by si ho radši vyhonil za rohem (prominte mi ten výraz). Že chce vidět moji aktivitu, že se nebude snažit jen on. že chce, abych si to užila. Jenže jak mám být aktivní, když to se mnou už nic nedělá? Já se potřebuji znovu sblížit s ním, pak to třeba přijde samo, potřebuji i pohlazení, nejen sex. Jenže manžel je v sexu náruživý, kolikrát i 5x týdně je málo.
Je pravda, že kdyby nezačal, také asi nezačnu. Jemu stačí dát mi pusu a už chce. Prý mám být ráda, že ho přitahuju.
Jsem už z toho zoufalá, vím, že je sex důležítý, ale čím víc na mě tlačí, at si to užiju, tím méně to jde. :(

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
07.12.2011 11:42 Uživatel: Julie
Téma: Potřebuji nejen sex, ale i lásku
Text uživatele: 

  Myslím, že problém je v Tvé hlavě. Musíš se snažit manžela vidět v tom lepším světle, tedy pokud jde o ponožky po podlaze, v koupelně po něm potopa, funění, chrápání atd. Pokud Tě škrtí, tak bych to nedoporučovala. Chápu, že je to těžké, ale tři roky po svatbě je tedy dost brzy na odmilování. Musíte se snažit oba o štěstí toho druhého, malichernosti přehlížet a problém řešit. Je to fuška, ale stojí to za to!

 
07.12.2011 12:15 Uživatel: Indiánka
Téma: Potřebuji nejen sex, ale i lásku
Text uživatele: 

 No jak to tady tak čtu, není to zase tak špatné... Manžela přitahuješ. Promluvili jste si a začal se snažit, velké +. Možná by nebyl od věci kompromis. Pokud je náruživý, dopřát mu občas divoký sex bez předehry, ale na druhé straně jindy on zase Tobě dopřeje milování, se vším všudy, co k tomu patří. Koupel, masáž, hlazení, doteky pavím peřím, horký vosk, řekni si, co se Ti líbí... Potřebuješ se uvolnit.. Nedá se nic dělat, ale snažit se musíte oba.  
Viděla bych problém v bloku, které v sobě máš. Píšeš, že odpadlo zamilování ze strany manžela. Tam bych asi začla a hledala příčinu.  
Mimochodem, Tantra- dělá divy, dojde k propojování mužské a ženské sexuální energie a k celkovému sblížení partnerů. Co takhle projít si nějakým kurzem?  

 
07.12.2011 12:53 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Potřebuji nejen sex, ale i lásku
Text uživatele: 

Všechno začíná vždy v hlavě. U tebe je problém, co se týče sexu, nedosažený orgasmu. S tím je pravděpodobně spojená tvá představa, že manžel tě už nemiluje. Jistě ti schází před milováním předehra, která je důležitá. Vzrušení a chuť na milování se nerodí večer v posteli, pět minut pře tím, ale už ráno, probuzením a prvními slovy a dotyky. O těchto věcech je životně nutná společná komunikace. Nikdo, přece neumí číst naše myšlenky. Otevřenost ve vztahu je Alfou a Omegou. Nenaplněné touhy vyvolávají v člověku napětí, díky čemu se mezi partnery tvoří zeď, kterou je velmi těžko zdolat. Projevování si komplimentů je doslova pohlazením naši duše. Milé slovo, gesto, úsměv, ocenění něčeho, rozvíjí pocit lásky sytí potřebu bezpečí.  

 
07.12.2011 15:53 Uživatel: MitsCa
Téma: Potřebuji nejen sex, ale i lásku
Text uživatele: 

Asi jsem to pochopil jinak než mí tři předřečníci. Ale já si teda myslím, že ač má manžel/přítel zvířecí pudy (s prominutím) zaš. kat si a nazdar, tak na to nepotřbuje partnerku, ale může chodit do bordelu nebo za nějakýma náhodnýma ženama, co se povalují v barech...

Já třeba nechápu, že pro někoho není standardem dát pusu na přivítanou, když člověk přijde domů, stejně tak předehru v sexu, protože naprostá většina žen ji potřebuje.  Chlapovi je to fuk, když chce, tak to jde a nazdar.
Já Ditě rozumím, ač se to může zdát od chlapa zvláštní, ale dokážu se do toho vcítit. Moje potřeby jsou na druém místě nebo jsou maximálně na stejné úrovni jako mé partnerky. Vždyť přece  nejhezčí je dosáhnout orgasmu společně, ne?? (při pohlavním styku)
Chlap by se měl prostě ženě více věnovat a to je to, co Ti chybí.

To není opadnutí zamilovanosti. Sex je prostě už všední, chtělo by to nějak okořenit, aby to bylo fajn pro oba a byli byste zase nenasytní.
Moje bejvalka  taky nezačínala, ale jazyk na správném místě z ní pak udělal divošku... smile

Takže bych to shrnul, že Tvůj manžel je už línější, ale ty se zkus postarat ho nějak rozhicovat.  


Proč ho to nebaví? Co dělá tak nebavícího?   

Edit:
A co teda chceš? Co potřebuješ? Pokud je to "jen" OPRAVDU "jen" o hlavě, tak si to tam musíš setřídit. Proč Tě to nevzrušuje? Tělu se to líbí, ale hlavě ne?? Přece když se miluješ, tak hlava je mimo, ne?

 
07.12.2011 19:38 Uživatel: Indiánka
Téma: Potřebuji nejen sex, ale i lásku
Text uživatele: 

 Páni, ty jses nějak "otevřel" smile
Tolik vášně... Působil jsi na mne jako mírný, klidný človíček a najednou....  Překvapený

 
08.12.2011 00:22 Uživatel: MitsCa
Téma: Potřebuji nejen sex, ale i lásku
Text uživatele: 

Protože tolik snaživých žen tady je, co mají doma voly nebo nepochopení a někteří na takovou nemůžu narazit a přitom by ji snesly modré z nebe a oba by byli šťastni...

A mírnost, klidnost nemůže jít ruku v ruce s vášní?   Vášeň není hrubost, nervozita apod.  

 
08.12.2011 15:43 Uživatel: Indiánka
Téma: Potřebuji nejen sex, ale i lásku
Text uživatele: 

 Vidíš, jsem překvapena stejně, jako Ty, když se mi jedna písnička moc líbila a napsala o ní komentář, že je pěkně žhavá.
A co ta 31letá paní, je to zhruba 14dní +-, zmiňoval ses o tom zde na netu, nevyšlo? smile > privatim
Přála bych Ti štěstí.

 
08.12.2011 16:04 Uživatel: MitsCa
Téma: Potřebuji nejen sex, ale i lásku
Text uživatele: 

31letá paní smile smile smile smile

Ale jinak jsi me dostala. smile  1:0   

 
09.12.2011 10:28 Uživatel: Indiánka
Téma: Potřebuji nejen sex, ale i lásku
Text uživatele: 

 Chtěla jsem Ti jen něco ukázat. A pochopil jsi skvěle, šikovný... Těším se, že to bude brzy taky 1:1.  
Akorát mne baví, jak lidi houževnatě klikají na sluníčka a vůbec nechápou podstatu. Ale omlouvá je jejich nevědomost. Nic není, jak se zdá....  

 
07.12.2011 17:58 Uživatel: nadeje
Věk:  28
0-100
Téma: Potřebuji nejen sex, ale i lásku
Text uživatele: 

Ahoj Dito!

každý máme nějaké problémy a vztahy jsou to nejtěžší, co na světe je! vidět druhému do hlavy a umět se vcítit do jeho myšlení, potřeb a způsobu uvažování dá pořádný kus práce. Tvůj manžel tě pořád chce (sexuálně), touží po tobě čehož bych si já osobně moc vážíla. Sama mám problém úplně opačný :) Máme po svatbě krátce, chceme mimko, ale sex pro mého manžela není vůbec důležitý. A víš jak se v já cítím???? ráda bych nějakou "akci" večer z jeho strany! co si však nezařídím sama, to nemám...

Ve vašem případě Vám určitě chybí to, čeho já mam až až... A totiž společná komunikace (na jakékoliv témata! jen si nežít dva oddělené světy! ), zkus mu navrhnout masáž (uvidíš, že ocení tvou iniciativu a hodně věcí mu dojde... ), udělejte si chvíli po práci sami na sebe (u šálku kávy, u novin, společným plánováním, prostě cokoliv, ale buďte spolu! ), běžte spolu na procházku, na hory, ke známým.... Sama uvidíš, jak se bude v "normálních" situacích chovat a snad budeš pak přesvědčena, že Tvůj manžel je člověk, se kterým si výborně rozumíte, který Ti pomáhá, snaží se Tě pochopit... Dobrým vnitřním pocitem se ti moc napraví Tvá psychika a opět začneš vidět manžela v jiném, lepším světle. Zamilovaná určitě stále jsi, jen si musíte "oprášit" city a vše zas půjde líp! Hm? :)

 
19.12.2011 08:35 Uživatel: Opal
Věk:  54
Téma: Potřebuji nejen sex, ale i lásku
Text uživatele: 

Náhodou jsem zavítal na tyto stránky a jen tak jsem si přečetl tvůj článek a komentáře k němu.Jsi mladá a v manželství jenom 3 roky to je určitě velice málo na to aby váš vztah skončil.Nepíšeš, zda jste spolu žili před svatbou a jak dlouho, určitě v každém manželství dojde po nějaké době ke krizi i v mém došlo a né jednou Zamračený, jen záleží na tom, jak se k tomu oba postaví, zda chtějí řešit krizi oba nebo jenom jeden. V mém případě to bylo to druhé, moje žena si situaci vždy vyloží podle sebe, jak jí to nejlíp vyhovuje ale jestli to vyhovuje i mi to jí vůbec nezajímá Řvoucí. Před léty(to jí bylo 40 let)si našla milence(kolegu), když jsem po ní stále požadoval abychom se milovali, tak mi na to odpověděla že ona je na sex už stará. Takto mě stále odmítala až jsem si na to nějak zvyknul.Když jí ten její amant o 6 let mladší kopnul do pr..le, tak jsem najednou byl dobrý a řekla mi že mohu kdykoliv budu chtít.Myslel jsem, že bude všechno v pořádku ale zase si vždy něco vymyslela a já díky jejím vrtochům jsem úplně stratil zájem o sex.Když jsme se milovali, tak jsem postrádal z její strany alespoň kousek iniciativy, trochu vášně ale nikdy jsem se jí nedočkal, ležela v posteli s prominutím jako dřevo.

Já si myslím, že problém je ve tvé hlavě, máš něco moc silně zafixované a tím se řídíš. Musíš začít uvažovat jiným směrem, změnit svoje uvažování jinak tě to položí, věř mi.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Potřebuji nejen sex, ale i lásku
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 11 595x
Nevěra manželky jako koření 6 558x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 7 552x
Chci víc sexu než partner 5 586x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 16 889x
riziko 4 337x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 793x
Odmítá mě partnerka 16 679x
Asi těhotná v 15? 11 809x
Preejakulat na kondomu 2 665x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16219
Počet odpovědí celkem: 173742
Počet registrovaných: 4887 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejkomentovanější za 7 dní: Neoprávněná třídní důtka
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny