Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic

30.01.2012 18:50
Uživatel: Jacob1
Věk:  18
0-100
Odpovědí na téma: 14
Text: 

Zdravím Vás lidi,  Usmívající se

      mám takové dva problémy, které spolu souvisí a oba na mě působí dost negativně. Tím prvním je moje komunikace a interakce se ženami. Prakticky se s nimi nebavím, někam na zábavy také nechodím, kamarádů moc nemám, jelikož jsem introvert, z čehož vyplývá, že jsem tzv. "hodný kluk", sice ne úplný extrém, ale co si budeme nalhávat, holkám to moc neimponuje. I sebevětší hajzl totiž holku má.  

     Začít konverzaci s úplně cizí holkou, je pro mě nepřirozené. Z toho vyplývá, že jsem ještě s žádnou holkou nechodil (bojím se odmítnutí? ), což je více zarážející, než to, že bych neměl sex. Po výše uvedeném Vám musí být jasné, že jsem také panic. Já vím, "mám" ještě dost času, někdo o to přijde i o několik let později, jenže to, že jsem ještě nikdy nechodil s žádnou holkou a neměl sex, mě štve, vnitřně užírá a kazí mi to náladu.

     Nedokážu proto být tak v pohodě jako lidé, kteří tyto věci mají, nebo zažili. Je málo věcí z kterých mohu mít radost, jsem znechucený, zabředl jsem do toho. Pocit, že mi bude už 20 let, jsem takřka nejstarší ve třídě, brzo mě čeká VŠ a tím také větší osamostatnění se (vidím nějakou naději) a ostatní spolužáci, že už s někým byli, i vícekrát a přitom jsou o 2 roky mladší, mě staví do pozice loosera.

      Život mě nebaví, mám pocit, že mi nejlepší léta utíkají/utečou mezi prsty a pak už bude pozdě. Život se má užívat a ne ho promarňovat, neboť je na to příliš krátký. "Žít je ta nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje. "

     Co se týká vzhledu, tak to špatné není, nejsem sice nějaký playboy, ale otipoval bych se na nadprůměr. Mám předpoklady i pro slušnou postavu, ale chybí mi motivace s tím něco udělat. Moje sebevědomí je rovněž dlouhou dobu na bodu mrazu.  

     Otázka sexu, mě donutila poslední dobou uvažovat nad investicí v nočním klubu. Můj hlavní problém by to nevyřešilo, ale cítil bych se určitě lépe, než-li teď. Raději bych zažil milování (+ city), než obyčejný sex (- city) Smějící se, ale díky mému pošramocenému sebevědomí a negativní karmě, která ze mě vyzařuje Smějící se, mi stěží přijde šance na nějaký kompaktní vztah. Než být do konce života panic, to raději do toho bordelu opravdu zajdu.

P. S. : Filmy YES MAN a 40 LET PANIC jsem viděl.  - Když dáte tyto dva filmy dohromady, vyjdu Vám JÁ.  Smějící se Zamračený

 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
30.01.2012 20:16 Uživatel: Indiánka
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

Ahojky Jacobe

Nevím čím to je, ale mám pocit, že Tě od někud znám. smile Možná jsi již zde psal....

V prvé řadě bych Tě chtěla pochválit, máš moc hezký projev a podle toho soudím, že jsi asi inteligentní člověk. Taky je mi sympatické moudro, které já někdy taky používám- "žijme, neboť většina lidí jen existuje"..

Co se týče "hodného kluka", jak píšeš, není to na škodu. Víš, proč mají i sebevětší grázlové holky? Ne proto, že jsou hajzlíkové, ale proto, že mají sebevědomí. My ženy si prostě více všimneme muže, který je "vidět a slyšet". Tím nechci říct, že pořádná holka se nechá nabalit hajzlíkem, to určitě ne. Čti dále. Užírá Tě, že jsi neměl sex, chceš jít do bordelu... Řekni mi, stavíš své priority opravdu jen na tom, že jsi neměl holku? Není lepší si počkat na něco pořádného, co má hodnotu a stojí za to? Podívej se na své kámoše. Kolik z nich může říct, že ikdyž třeba začli sexovat v 15ti , co je to skutečný cit, láska, vzájemná sounáležitost. Moc jich asi nebude. Jedou spíše na kvantitu, než kvalitu. Podle mne spíše oni jen existují, nežijí skutečný, kvalitní život.

Každý jednou potká toho pravého partnera, Tebe to taky čeká. Pak poznáš, co to znamená, když si člověk počká... 20let, to není žádný věk, nedělej z toho drama. Nejlepší roky Tě teprve čekají, si piš. Mrkající

Dle toho, co jsem si přečetla mi nepřijde, že máš málo sebevědomí. Řekla bych, že jsi milý kluk, který zná svou hodnotu.

Mám návrh na řešení: mám známého, který je na tom podobně, jako Ty, a jeho celkem nastartoval člověk, který se zabývá právě muži, kteří mají problémy s komunikací se ženami. Nebudu Ti slibovat zázraky, ale jeho stav se o něco zlepšil. A jsem názoru, že i malá vlaštovka je lepší než vzduch v dlani. Takže se ho mohu zeptat a napsat Ti na mail kontakt na toho človíčka, zbytek už bude jen na Tobě. Buď Tě to prostě zaujme, nebo ne. Šach mat. Takže mi sděl, zda o to stojíš, bez Tvého souhlasu nebudu podnikat žádné kroky.  

Prozatím přeji hezký večer smile

 
30.01.2012 21:58 Uživatel: dagmon
čarodějka.gif
500-1000
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

Indiánko, úplně stejný dojem. Nezaměnitelný způsob vyjadřování. Mám pocit, že je to Asociál pod jiným nickem. Včera byl banován, našel zřejmě jinou cestu a jde na to "trošku od lesa". jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. Ahoj Dagy.

 
30.01.2012 22:00 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

Dag, tento uživatel je tady už delší dobu a Indiánka měla zřejmě na mysli jeho dřívější dotazy na téma "škola".

 
30.01.2012 21:20 Uživatel: bacha
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

Jen bych si na tvém místě dával velkého bacha, teďko jsou tímto způsobem nabízeny kontakty na různé sekty!!!!!!!

 
30.01.2012 21:31 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

Věř mi, že v 19 letech jsou ještě mnozí kluci panicové a holky panny, taky jsem byla.

U mě to nebylo z nedostatku příležitostí, ale prostě jsem nějak nechtěla jít jen tak s někým, ke komu bych necítila to, co ybch mohla cítit.

Tak nevyšiluj smile

Možná se pohybuješ zrovna mezi přáteli, kde už jsou všichni zkušení (nebo to třeba jen tvrdí), ale každopádně nemáš důvod zatím panikařit.

 

Pro extrémně nízké sebevědomí bych asi poradila návštěvu psychologa, pro začátek. Ve velkých městech jsou i bezplatné poradny, zapátrej na netu.

 

Neboj, to bude v pohodě smile

 
30.01.2012 21:41 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

Já bych poradila tento web...

 
31.01.2012 00:30 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

Taky mám pocit že tvůj styl vyjadřování i pohled na věc je až podivně totožný s "asociálem", ale budiž, na rozdíl od něj se vyjadřuješ kultivovaně a inteligentně, proto ti ráda poradím - to samé co jemu. Najdi si koníček, nějaký sport -  je jedno že v něm nevyhraješ mistrovství světa, důležité je aby tě to bavilo, i kdybys jen "sbíral míčky". Tím získáš sebevědomí a hlavně přijdeš na jiné myšlenky. Je to stejné jako ženy, které tak strašně moc chtějí otěhotnět, že tím nechají ovlivňovat celý svůj život - a teprve v okamžiku kdy všechny snahy vzdají a smíří se s neplodností - bum, jsou těhotné. Pokud budeš dělat něco, co tě baví a nějakým způsobem naplňuje, budeš na svoje okolí působit úplně jinak, než když jsi naštvaný na celý svět jen proto, že ti připadá nefér. Chodit s někým a přijít o panictví není soutěž, ale chápu, že tě to deptá - protože to, že to byla blbost se tím deptat ti dojde až když budeš ve skupince těch, kteří už sex měli (podobně jako holčičky ve věku cca 13 let, které se deptají tím, že ještě nemají menstruaci, přestože většina kamarádek už jo) laugh ovšem čím víc to budeš lámat přes koleno (placený sex) tím víc tě to pak bude mrzet, že to nebylo jinak a lépe... navíc co bys těm klukům řekl, že sis zaplatil k..vu? Jako holce by mi určitě nevadilo že je můj přítel panic, připadalo by mi to roztomilé - co by mi ovšem vadilo by bylo, že se nechal "odpanit" prostitutkou - hrozně by u mě klesnul a být mi nějakých sedmnáct, připadalo by mi to i nechutné. Takže být tebou, tuhle variantu zavrhnu. Pokud ti jde o posměch spolužáků, klidně jim něco nakecej, inspirace je na netu dost - stejně půlka z nich taky kecá laugh A co se týká interakce s dívkami, začni tím, že se na nějakou jen tak usměješ. Zkus si to po cestě do školy, v mhd, kdekoliv, usměj se na nějakou úplně cizí holku. Zkus to víckrát, uvidíš, že ti spousta z nich úsměv vrátí - když zjistíš že je to tak snadné, brzy si sám uvědomíš, že už se nebojíš takovou slečnu co ti opětovala úsměv oslovit a třeba pozvat na kafe... Přeju hodně štěstí smile

 
31.01.2012 22:03 Uživatel: Mathew
Věk:  27

Město:Bratislava okolie

Evil-Flower-abstract-wallpapers-vector-wallpaper-vectors_big.jpg
0-100
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

Ahoj, no pekne, pripomínaš mi  - mňa pred 5 rokmi wink  Dokonca aj názory som mal podobné, až na tu ku.vu. To ma nenapadlo takto riešiť. Rozhodne to nerob, mohol by si to potom ľutovať, keď nájdeš babu, ktorú budeš ľúbiť. Potom si budeš vyčítať, že prečo si nepočkal na ňu. Ja som počkal, a to do oveľa vyššieho veku, ako máš ty, a stálo to za to. Milovať sa s niekým, ku komu niečo aj cítiš,   je super. Takže radšej sa neponáhľaj.

Rovnako ako ľudia predomnou ti rozhodne odporúčam nejaké hobby, najlepšie šport, ktorý ťa baví. Uvidíš, že keď sa ti v športe bude dariť, aj to bude na tebe vidno a aj ti stúpne sebavedomie. Ten vzhľad nepodceňuj. Skús začať cvičiť nie kvôli dievčatám, ale kvôli sebe. Uvidíš, že keď budeš spokojný sám so sebou, aj baby sa na teba budú viac "lepiť".

A čo sa týka komunikácie, skús nerozlišovať medzi chalanmi a babami, štýlom, nie slovnou zásobou. Myslím si, že s babami sa ti ťažko komunikuje, pretože od nich potenciálne niečo čakáš. Kašli na to, buď prirodzený tak, ako keby si bol s chalanmi vonku, nedomýšľaj si, vtipkuj inteligentne (irónia / satira), urob si srandu zo seba. Totiž, keď "tlačíš na pílu", baby to vycítia a viac dávajú pozor na teba. Kľud, vtipne a nič nečakaj, a uvidíš, že to príde wink

Veľa šťastia.

 

 
01.02.2012 12:06 Uživatel: Indiánka
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

Děvčátka, já nevím, kdo je pisatel tohoto tématu smile Jen mi styl jeho psaní přijde nějaký povědomý... A ať je kdokoliv, je mi to jedno. Je to prostě někdo, kdo napsal, že má problém...

Jakobe, škoda, že tady s nikým nekomunikuješ Plačící. Kdyby ses rozepsal více do hloubky Tvého trápení, třeba bychom na jeho dně všichni společně našli jeho skutečné jádro. Je to přeci anonymní. Samozřejmě, je to Tvé rozhodnutí.... Já jen, když jsem poprvé četla popis Tvé starosti, hned jsem si vzpoměla na mého známého, který si na netu našel kontakt na člověka, který klukům jako Ty různými radami a fígly pomáhá jak komunikovat s náma holkama. Četla jsem od něj nějaké tipy a nejsou marné... No každopádně přeji Ti hodně štěstí, tohle téma je otevřené, takže se třeba ještě rozmyslíš.

Měj se hezky, posílám Ti čtyřlístek pro štěstí.

                                                                   

                    

 
20.02.2012 15:40 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

Že by to byl " Hele jabko... ? " 

 
20.02.2012 16:00 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

 
03.03.2012 23:46 Uživatel: Ricardo
Věk:  20
rici.png
My status
0-100
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

čau Jacobe hele byl sem na tom podobně jako ty a ještě k tomu se slušnou nadváhou s holkama sem si vždy jen psal po netu nebo SMS a když mělo dojít na schůzku tak sem se vždy radši omluvil že nemůžu přijít kvůli tomu že sem se bál že bych se ji nelíbil a následně sem to skončil.

 

Co se týče toho jak si mluvil že by sis zašel někam do veselého domu, tam sice o panictví přijdeš ale podle mě tě to neuspokojí v tom že se mi zdáš jako někdo kdo by radši pořádnej vztah se vším všudy (jak sám píšeš) a ne si někam zajít a jen si užít.

 

popravdě i já jsem na tom byl tak že sem o tom uvažoval zajít tam nakonec sem se ale překonal něco sem schodil našel si přítelkyni sobě rovnou a je po problémech.

 

já bych ti doporučil sehnat si kontakt na nějakou holku z okolí nebo ze školy. začni si s ní psát a po nějaké době se jí třeba svěř co máš za problém a pak už to bude jen na ní jak se k tomu postaví

 
13.07.2013 20:37 Uživatel: Ondřej
Věk:  15
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

Hele, první problém mám uplně stejnej jako ty, a dost mě to štve. :/ A když už jsem s nějakou holkou venku nebo tak. , tak nemám o čem bych s ní mluvil. prostě nemám témata. :/ Nevím, co s tím dělat. :/

 
23.12.2014 21:16 Uživatel: jara
Věk:  30
Téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Text uživatele: 

Po všech zkušenostech mohu s klidem říct, že někdy je nejkrásnější právě to období, když je člověk bez zkušeností a hledá  v sobě  ten správnej mustr na to, jak ty holky dostat tam kam chce. Důležité je se učit z vlastních chyb, tj. každé rande brát jako zkušenost, díky které budu na tom dalším zase o něco zkušenější a úspěšnější. Neplatí to samozřejmě vždy, ale přeci jen něco na tom je. Já se zpočátku například snažil ženy oslnit, mnoho jsem mluvil, dokázal je rozesmát, ale tím jsem se jaksi hned na začátku vyčerpal a nevěděl jak dál pokračovat. Jinými slovy jsem hned odhalil všechny karty a nezůstalo mi žádné eso. Takže jsem na dalších schůzkách už někdy mluvil spíš méně. Po pravdě je někdy lepší raději mlčet, než plácnout nějakou věc, kterou už nemůžeš vzít zpátky. To pak většinou končí blbě a dotyčná se stáhne. Holky většinou  nepřitahuje dokonalost a už vůbec ne, když na nich visíš.   Mnohdy je naopak přitahuje ten, který má na háku tzv. je i když to třeba jen mistrně hraje. Musíš je donutit o tobě přemýšlet, aby se zabývaly myšlenkou co s tebou bude následovat.   Musíš si uvědomit, že tenhle problém má spoustu kluků a že nejsi žádná výjimka. K mládí to prostě patří a to ho činí krásným. Byla by to nuda, kdyby šlo všechno jen po másle no ne? Navíc holky jsou na tom stejně. taky jsou nervozní a nevěří si. To je jen mylná představa, že každá holka má před klukem při namlouvání navrh. Jednou se naopak dostaneš do fáze, že budeš holky mít, každej den pravidelnej sex a uvědomíš si, že si toho už ani nevážíš. Pak si vzpomeneš na tu dobu, kdy ti to dělalo problémy a bude ti připadat, že to bylo fajn období.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Problém se ženami a sexem - jsem stydlivý panic
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Možné těhotenství 3 1866x
Vdaná a zároveň zamilovaná do ženatého může 11 2220x
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 13 1487x
Nevěra manželky jako koření 7 1296x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 8 1103x
Chci víc sexu než partner 7 1208x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 19 1645x
riziko 4 648x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 1706x
Odmítá mě partnerka 18 1363x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny