Téma: Problém z navazováním vztahů s ženami

18.12.2011 10:05
Uživatel: Gravely
Věk:  35
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Ahoj všichni.
Jmenuji se Tomáš a hodně dlouho už hledám holku se kterou by mi bylo fajn. Nejsem zastáncem sexu na jednu noc, protože potřebuju tu dotyčnou poznat líp než se ní dostanu dál. Po sexuální stránce je všechno vpohodě.   Ale dělá mi velký problém seznámení. Jak poznat jestli se té holce zamlouvám.  Jsem dost stydlivý a uzavřený v cizím prostředí a mám pocit že mi to brání v tom abych nějak vnitřně vycítil že ta holka ten zájem má. Do 27 roků jsem tomu dával volný průběh a říkal jsem si že je to vpohodě že to musí přijít ale nic. Tak jsem zkusil inzeráty, internetové seznamky, seznamovací večery, seznamovací výlety. Mám pocit že po těch pěti letech co jsem sám a bez sexu to snad už ze mě cítí že mě to psichycky rozkládá. Sám jsem nevěřil domu jak může mít nedostatek intimního soužití devastující účinek na tělo i duši. Já jsem vcelku veselá kopa umím pobavit jsem zodpovědný nekouřím nepiju mám solidní práci a stejně se mi vyhýbají jak čert kříži  Dnešní doba je zvláštní nikdo nikomu nevěří.  Každý potřebuje protějšek který ho přitahuje po sexuální stránce, ale zároveň si s ním musí mít o čem povídat, jinak to nebude fungovat.  Když už narazím na holku která se mi líbí a po nějakém čase zabrousím na intimnější téma tak naznačí že myslíme všichni jenom na to jedno. Zkus na to nemyslet po pěti letech půstu.   Prostě takové holky přitahuju to ti moc na sebevědomí nepřidá.  Připadá mi že snad takové holky ani nejsou které by ti věčně nevyčítaly chuť na sex.  Tak si říkáš přece nejsem takové prase, já potřebuju city.   A tak se snažím na to nemyslet začal jsem chodit do posilovny , začal jsem s Angličtinou, koupil jsem si kytaru a pokouším se to naučit, ale stejně nejde zapomanout, že je člověk sám, když se vrací z práce do prázdného bytu.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
18.12.2011 11:36 Uživatel: Julie
Téma: Problém z navazováním vztahů s ženami
Text uživatele: 

  Kytara je dobrý lapač na holky, ale prvně zamakej na sebevědomí. Taktika mouchy sežerte si mě je k ničemu. Musíš víc mezi lidi, mezi mladé lidi, protože vím že takových jako jsi Ty je hafo. Chodíš na zábavy? Nemyslím otupující diskotéky, ale obyčejné venkovské zábavy. Já nevím, já s tím problém nemám a to mám snubák přes půl prstu.

 
18.12.2011 15:57 Uživatel: Gravely
Věk:  35
Téma: Problém z navazováním vztahů s ženami
Text uživatele: 

Julie dík za tvůj názor to sebevědomí je úžasná věc ale kde ho získat. Trošku zajdu do podrobna abys měla lepší představu k mému sebevědomí. O panictví jsem přišel v 28 letech a to jsem tu holku rok a půl ukecával bohužel to nevydrželo jo ještě jedna podstatná věc byla o deset let mladší.  Jestli tě něco napadne ohledně získání sebevědomí tak napiš já nevím jak na to.  Zeptej se mě na technické věci řekni že chceš něco postavit, spravit tady jsem ve svém živlu tady v tomhle směru mám sebevědomí dost. Mám zdravý selský rozum i když pravda dělám ve strojírenství.  Přiznám se že diskotéky ani ty vesnické zábavy jsem nikdy moc nenavštěvoval. Jak už jsem naznačil v tomhle prostředí nefunguju normálně jsem nervozní, nedokážu mluvit s každým na potkání a už vůbec né z holkou která by mě zajímala. Mnohem radši mám otevřené prostory, pohyb courání po kopcích, jízdu na kole. Na zábavě nepoznáš jestli má tenhle styl života ráda.   Nejsem extrémní sportovec ale mám rád pohyb .

 
18.12.2011 16:26 Uživatel: Julie
Téma: Problém z navazováním vztahů s ženami
Text uživatele: 

   Málo si věříš, proč píšeš, že jsi holku na milování půlroku ukecával? Tak snad to chtěla taky, ne? A pokud dělala drahoty, tak to holky dělají, protože když nedělají tak jsou moc povolné a vy si z toho vydedukujete kdoví-co. Někde jsem četla, že nejlepší lék na mužské sebevědomí je BMW, no já nevím.   Jinak je spousta knih a na internetu je toho taky fůra. A z toho co píšeš jsi docela v pohodě fešák. Pokud Tě netáhnou zábavy, tak nějaký sportovní klub, fotbal hraješ? Musíš přes kamarády a do nějakého centra dění se dostaneš, neznám Tvé podmínky (město/dědina), ale nevzdávej to. Ten nedostatek ženského tepla Tě asi dost flustruje ale nesmíš to svádět na sebe. Věř v sebe, ve své schopnosti a na osud. Bude to dobré, uvidíš a když ne tak napiš.

 
18.12.2011 18:12 Uživatel: Gravely
Věk:  35
Téma: Problém z navazováním vztahů s ženami
Text uživatele: 

Někdy je fajn to ze sebe vysypat takže dík. Jinak to bylo rok a půl a během té doby jsem byl spíš taková dutá vrba. Protože měla během té doby ještě dva partnery. Takže jsem si vyslechnul jak jim to šlape nebo né. A doteď nevím jestli to neudělala spíše z lítosti . Asi víš když se s někým rozejdeš tak jsi naměko.  No a já byl nablízku a vždycky jsem jí nějak zvedl náladu. Zvláštní je že když někoho máš, tak ti připadá že zvládneš všechno. Hromada věcí ti připadá tak jednoduchá. Nic není problém. Ale naopak to platí taky. Stejně dík a pokusím se věřit že tu je někde ta pravá a že jí najdu, dřív než budu brát ty modré pilule jenom na to aby mi nespadly teplákyUsmívající se

 
18.12.2011 18:36 Uživatel: Julie
Téma: Problém z navazováním vztahů s ženami
Text uživatele: 

  No vidíš, to půjde. Od 21 prosince se začne den zase natahovat, po Novém roce tak dva měsíce a bude se zelenat kde co. No a máme tu léto a začínají fesťáky, koncerty atd. A co na vodu, na vodu s partou nejezdíš? Kurňa lidi přece mi nechcete říct, že Váš život je jen práce a konzum!

 
18.12.2011 19:05 Uživatel: Gravely
Věk:  35
Téma: Problém z navazováním vztahů s ženami
Text uživatele: 

Jo vpohodě poslední dva roky jezdíme skoro každý víkend na akce. Kolo, voda, turistika , akcí je dost.  K práci přistupuju zodpovědně ale zastávám ten názor, že máš dělat takovou práci, která ti za osm pracovních hodin deně zajistí tvůj životní standard. Takže to je vpohodě. A pokud ti ty poníze nestačí tak buď změň práci a nebo musíš slevit ze svých nároků.  Přesčasy jsou fajn když potřebuješ čas od času víc peněz na něco pěkného ale nestavět na tom rozpočty. Protože pak už nemáš na výběr a musíš tam sedět i když se ti už nechce.

 
22.12.2011 03:28 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Problém z navazováním vztahů s ženami
Text uživatele: 

Myslel jsem, že už máš po svatbě... to sem trubka.

 
18.12.2011 14:26 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Problém z navazováním vztahů s ženami
Text uživatele: 

Třeba si zkus počíst TADY pár názorů..

 
25.12.2011 08:00 Uživatel: phoenix.21
Věk:  21
Téma: Problém z navazováním vztahů s ženami
Text uživatele: 

Je to jen o komunikaci, stačí první otevřít hubu jak se říká a prostě holka řekne "čus neotravuj" nebo si povídá dál a už más kámošku. Já vím, že ty potřebuješ ženskou, ale představ si žádná věda to není, že čím víc máš známých především ženského pohlavý, tím máš větší šanci potkat "tu pravou". Pokud máš problém se začleněním, bude to tím že nemáš společenské zájmy. Podívej se na film YESMAN, já vím.. nekteri se ted smejí ale v jednom tá potrhlá komedie má pravdu a to je skutečnost, že jak jste otevření světu, tak je on otevřený k vám. Když budu z práce chodit domů si akorát tak pouštět filmy na počítači, umřu jednoduše sám.

Do začátku než nabereš odhodlání oslovovat ženy, začni s něčím. Ano posilovna je super věc pro zvýšení sebevědomí, ale myslím že tohle skutečný ženský moc nebere. Kytara už je lepší, jelikož je tvůrčí a celkově hudba je pozitivní a je jedno jakej styl nan í budeš hrát. Problém je ten, že pokud nemáš kapelu tak si jen brnkáš doma a jsi na tom více méně stejně jako by ses koukal na ty filmy. Kytara je řekněme bonus, kterým určitě potěšíš, ale až někoho poznáš! Takže si kup třeba motorku, regni se na nějaky srazy, buch 150 nových kamarádu a řeknu ti, že motorka má extrémě osvobozující účinky. Nevím z jakého si města, ale zkus všechno co by tě mohlo bavit a jsi přitom mezi lidma. Nejjednodušší je asi s kámošema chodit na kulečník, bowling.. NE ale do hospody ale zkus nějaky ty bary trochu na úrovni. Za chvílu se ohlidneš a u kulečníku bude víc holek než chlapů :) a když ne, rozhodně ti to pomůže k tomu se otevřít. S kamošema taky mluv, mluv, mluv.. Zvykneš si na tu otevřenost a během pár týdnu si takhle budeš povídat s cizí ženskou. Taky mě hned neber za slovo, neříkám že hned někoho potkáš na kulečníku, ale je to cesta. Tu, se kterou strávíš celý život na tebe bude čekat ve frontě v hypermarketu a o tom to je.. Začít mluvit :) Jen tak pro inspiraci, ať nezadaný nebo zadaný, zakecám se s cizí holkou u napouštěče bezedných kelímků KFC ;)

PS: pochopitelne nechci v zadnem pripade urazit, nebo se te jen dotknout.. ale upravenost je 980% uspechu je kdyz chlap voni, je celkove upravenej a srší optimismem;)

Hodně štěstíí!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Problém z navazováním vztahů s ženami
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 11 608x
Nevěra manželky jako koření 6 571x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 7 558x
Chci víc sexu než partner 5 597x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 16 900x
riziko 4 339x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 803x
Odmítá mě partnerka 16 683x
Asi těhotná v 15? 11 815x
Preejakulat na kondomu 2 669x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny