Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem

09.11.2011 22:29
Uživatel: Monika
Věk:  30
Odpovědí na téma: 16
Text: 

Dobrý večer, jsem v bludném kruhu a nevím jak z něho ven.téměř 3 roky jsem zamilovaná do chlapa, který nemá zájem a já se hrozně trápím.Abych to vzala tak trošku po pořádku.Před cca 5 roky jsem poznala  tohoto muže, byl vždy milý, vtipný, rád se bavil (rád se poslouchá) a tak se stalo že jsem se do něj postupně zamilovala.Asi se budete ptát jak se to stalo.Brala jsem ho jen jako známého kterého vídám poměrně často (několikrát do týdne) no ale pak přišlo období před 3 roky kdy se mi o něm začalo i zdát a byli to sny plné lásky, porozumění... To se stupňovalo, tak jsem v létě na jednom společném večírku s ním mluvila mimo jiné i o pc kterému tak trošku rozumím a chtěl nějaké programy a tak jsem se ho zeptala jestli mi dá tel.číslo, řekl že jo.Tak jsem mu druhý den poslala sms s těmi programy, neodpověděl ani děkuju.Asi za měsíc jsem mu poslala další textovku jestli nepůjde na kávu, neodpověděl.To se neustále opakovalo.Začal mě ignorovat, nezdravit.Po nějakém čase se to upravilo, že alespoň pozdravil.Dlouho jsem mu poté nepsala až do tohoto týdne.O víkend jsem mu opět poslala textovku jestli nepůjde na kafe, neodpověděl.V pondělí jsem se naštvala a poslala mu textovku že na otázku bývá zvykem odpovědět.Odpověděl že kafe není špatnej nápad že číslo nemá uložené.Tak jsem mu napsala kdo jsem a opět žádná reakce.Je mi jasný, že z toho nejspíš nikdy nic nebude ale poraďte co mám dělat ? Už to psychicky neunesu.Zítra ho odpoledne zase uvidím a nevím jak se zase bude tvářit.Vím, že bychom si měli promluvit ale bohužel před lidmi si to netroufnu a on nejspíš taky ne.Na kafe nepůjde a jinde si v klidu promluvit nelze.Jsem už fakt zoufalá.Jsem v tom až po uši.Nejhorší je ta nejistota i když uvnitř tuším že z toho nikdy nic nebude ale proč mi to prostě nenapíše.Možná bych se s tím smířila lépe než takto.Asi si myslí že když nebude odpovídat dojde mi to a dám mu pokoj, jenže já potřebuji mít jistotu, takhle mě stále nechává v naději a já stále doufám.Doufám v to, že se rozhoupe a na to kafe přeci jenom půjdeme.Možná se v pátek naštvu a prostě mu zavolám, buď to vezme a zavěsí, nebo si promluvíme alespoň po telefonu.Nevím proč ale zde je další můj problém, mám strach volat a to komukoliv, vždy se musím hodně přemlouvat a celý den se na to psychicky připravit.Jsem jako puberťačka, hledám o něm informace na netu, stahuji si fotky od jeho kolegů z FB, no prostě jsem ztracená.Ještě bych měla podotknout že je mu něco okolo 44 let, je rozvedený, 1 syn a před těmi cca 5 lety tvrdil že žádnou ženskou nechce, že mu to jednou stačilo ale nevěřím že by chtěl být už napořád sám.Mě je 30 svobodná, bezdětná.Do společnosti chodím, poznávám nové lidi ale žádný není jako on, bohužel.Potřebovala jsem si trošku ulevit a díky tomuto skvělému webu se mi to povedlo.Nic se ale nemění na tom, že se stále trápím.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
10.11.2011 08:03 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

Ptáš se, proč Ti to nenapíše? Ale vždyť Ti to už před pěti lety řekl....navíc Ti to dává víc, než dostatečně najevo. Píšeš, že jsi zamilovaná, ale já to spíš vidím jako nezdravou posedlost.

 
10.11.2011 08:34 Uživatel: MitsCa
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

Zase musím s Tebou souhlasit. Taky mám z toho takový pocit. Kdyby půl roku, dobře, ale tohle mi připadá opravdu už jako posedlost.

Moniko, to Tě tak uhranul? A tím pádem si ani nevšímáš okolí, že by Tě třeba mohl chtít někdo jiný, že? A může být třeba i lepší. Každý má nějakého obdivovatele, ať už tajného nebo  veřejného (ale nikdo to jako ofiko neví).
Je třeba udělat krok do budoucna a ne se točit v malém kruhu. Aby to nedopadlo tak, že si bude myslet, že ho chceš jen svést, tak se s Tebou vyspí a bude to pro Tebe jen horší.

Drž se.   

 
10.11.2011 19:57 Uživatel: monika
Věk:  30
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

Barčo, děkuji za názor.Možná jsem měla napsat že to, že žádnou ženskou nechce, že jednou stačilo neřekl přímo mně ale kolegyni, která mi to mezi řečí řekla.Možná je to posedlost, možná jen nenaplněná touha po lásce... nevím.Pochopila jsem že musím začít na sobě makat.Jsem při těle a možná právě to mu vadí i když on taky není žádný seladon, bříško má pěkný a je to chlap jako hora.Taky je možný, že to že je tzv.nedostupný mi imponuje víc než je zdrávo a já jsem ve znamení býk, tudíš tvrdohlavá a jdu si tvrdě za svým cílem.Dnes jsme se viděli a musím říct, bála jsem se tohoto setkání ale naprosto to bylo v klidu.Kývnul hlavou jako na pozdrav ale s nikým se nebavil.Shrnu to.Jsem ráda za vaše názory Vás všech i když nejsou vůbec povzbudivé ale co názor, to člověk.Hlavně pevně doufám že si ty rady vezmu k srdci a už se na něj definitivně vykašlu ale srdci nikdo neporučí i kdybych sebevíc chtěla.Třeba se za půl roku ohlédnu zpět na tento článek a řeknu si, jak jsem mohla být tak hloupá a naivní...Škoda těch tří let čekáním na něco co nikdy neexistovalo.

 
10.11.2011 08:50 Uživatel: Julie
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

  Načisto jsi jej vyplašila, chlapa nesmíš uhánět tak okatě.

 
10.11.2011 21:39 Uživatel: m onika
Věk:  30
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

Julie, děkuji za reakci ale jak okatě ? To, že jsem ho pozvala na kávu je okaté ? V dnešní době je snad normální když dívka pozve muže.Mě prostě vadí ten fakt, že nereaguje.Kdyby napsal něco v tom smyslu "Promiň ale nejsi můj typ, nic z toho nebude" Vzala bych to jako fakt i když bych si možná taky chvíli myslela že si to třeba rozmyslí ale tím že nereaguje vůbec stále doufám i když marně a naivně že se někdy ozve.

 
11.11.2011 08:28 Uživatel: Julie
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

   Osobně bych chlapa nikdy na fafe a na nic nepozvala. Tedy chlapa, který není se mnou v příbuzenském vztahu. Je lepší to nějak navlíknout, ale tak aby jsi nebyla za stíhačku. A Ne je taky odpověď, pro mne definitivní. Já pro to udělala maximum, teď je na řadě protistrana. Pokud se neozve, je jasné, že nechce.

 
11.11.2011 08:43 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

Souhlasím, Julie. A kdybych pozvala, pak s tím, že s ním o něčem potřebuju promluvit, nebo něco probrat. Ale nikdy jen tak. Jakkoli to vypadá, že jsme rovnoprávní, nebo jak to nazvat, vždycky tu zůstane jakési to jasno, co je na ženě a co na muži.

 
10.11.2011 13:36 Uživatel: Indiánka
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

 Moniko zdravím tě.... smile, Odpověděla jsis v podstatě sama. Tím, že ti neodpovídá dává jednoznačně a jasně najevo jeho nezájem. Je mi líto. A pak, chlap je lovec, když se mu někdo vnucuje pod nos, tak tím tuplem zájem mít nebude. Moni, upřímně, když jsi zaháčkovaná do někoho, kdo tě přehlíží jako krajinu, akorát se tím ponižuješ sama před sebou. Ty si sebe nevážíš? Říká ti něco slovo hrdost? Navíc, jistě kolem tebe chodí nějaký muž, nebo muži, kteří by měli zájem. Ovšem zde platí pravidlo přitažlivosti: víš co je to? >Když jsi myslí u jiného, ostatní muži podvědomě vycítí, že jsi jakoby zadaná. Tím, že jsi tím mužským posedlá totiž ostatním vysíláš tyto signály a oni je zachytí. Chápeš, co tím chci říct?

Moni, nazula jsis botičky, kterými si šlapeš po štěstí.... 

Probuď se konečně...

 
12.11.2011 07:43 Uživatel: františka
Věk:  36
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

Ahojky Moni, chtěla jsem ti jen písnout, že tě chápu, nepřipadáš mi trapná, ono to možná pro někoho kdo nezažil vypadá uděsně, jako ponižování a nevážení si sama sebe, ale pravdou je, že srdce si fakt nedá říct, mám něco podobvného za sebou, vlastně skoro za sebou, taky pořád čekám na jednoho muže, do kterého jsem zamilovaná a to jsme se viděli za 4roky pouze pětkrát, seznámili jsme se přes inzerát a hlavně si psali, on umí moc hezky psát........zkrátka taky vypadám pro mnohé jak trapka.......ale v životě jsou situacem kterým se dá těžko uvěřit, že se dějí.......držím sobě i tobě pěsti, ať máme víc hrdosti, jak píše indiánka a kašlem na ty co o nás nestojí, vážně si zbytečně blokujem cestu k někomu kdo o nás bude stát. přeji hodně štěstí a opravdovou lásku!!!

 
12.11.2011 08:26 Uživatel: Jurajko
Věk:  34
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

To sa týka aj u chlapov neboj sa.

 
12.11.2011 09:44 Uživatel: monča
Věk:  30
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

Františko, moc děkuji za podporu.konečně jedna osůbka, která prožívá to co já.Jsi na tom o trošičku lépe a to protože ho nevídáš ale zase jak jsem pochopila si píšete, takže taky nic moc.Já ho bohužel vídám několikrát do týdne (tento třikrát) a musím říct jsou to setkání plná obav jestli něco řekne před lidmi nebo ne (dosud jsme se bavili tak všeobecně) takže mám vždy nervy na pochodu.Bohužel ta setkání nelze omezit.Ve čtvrtek se na mě tak zvláštně podíval (asi 10 vteřin z očí do očí) pak kývnul na pozdrav.Naposledy jsme se viděli včera ale jen zdálky.Zatím čekám jestli se ozve nebo ne.Další sms ani volání jsem neuskutečnila.Já první krok udělala, teď je řada na něm i když ze zkušeností vím, že se nedočkám ale stále doufám že třeba jednou... Jak tady spousta lidiček píše, možná si šlapeme po štěstí ale žádného nového chlapa jsem nepotkala, mám spoustu starých kamarádů ale ty jsou buď zadaný nebo nejsem jejich typ.Zkoušela jsem i inzeráty, na třech schůzkách jsem byla ale dvakrát to z jejich strany nevyšlo, jednou z mé (moula co neměl na nic vlastní názor a byl to takovej tatánek).To bylo před půl rokem.Potřebuji poznat někoho nového abych snad mohla zapomenout.Jinak tobě i tedy sobě přeji ať je nám brzy lépe Mrkající

 
15.11.2011 11:19 Uživatel: Blbka
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

Ahoj Moni,

tak koukám, že na tom jsem podobně a to fakt.Taky si nevím rady, řeším to už i s psychologem :D.On je tedy mladší než já, ale řekl mi, že už mladé holky nechce, že raději starší, že už víme co chceme :D.Chodil za mnou do práce, koupil mi kytku a psali si sms. Já zpanikařila, zdálo se mi to rychlý a podepsala jsem se jako kámoška!! To se ho asi dotklo, bylo i po sms.Do práce občas přišel a já se ho ptala co teda vlastně ted  jsme, že se mu omlouvám.Odpovědi se mi nedostalo, prý at to nechám být.Ale mě ta nejistota ubíjela, mám ho ráda a myslím na něj.Psala jsem a dožadovala se odpovědi.Nakonec mi napsal, , že mu připomínám bejvalku a že do vztahu nejde.Zhroutila jsem se byl konec!Vymazala jsem si číslo z mobilu, abych mu už nemohla psát.Jaké bylo překvapení, když jsem od něj po pul roce dostala sms..měla jsem radost.Ale ted jsme ve fázi, že si jen píšeme a to pul roku!Je to sice fajn, ale nikam mě nevezme, nezavolá a já jsem tam kde jsem byla.Chci sním jít ven, na kafe.....a ono nic!Každej radí netlač na pilu, ale zase nejistota.Abych nebyla jen holka na psaní..fakt nevím?Vím, že má moc práce, velkou rodinu, ale vztah nemá.Nechci být za stíhačku a tak jen čekám.....tak at je lépe :D

 
15.11.2011 12:46 Uživatel: M onika
Věk:  30
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

Proč když chci zadat uživatelské jméno Monika, mi to napíše "Toto jméno nemůžete použít-odpovídá jménu registrovaného uživatele" přitom jsem zadávala tento dotaz já a nikdy jsem se zde neregistrovala.Pouze zadávám jméno a věk, nechápu to.Zamračený proto musím odpovídat v pozměněném tvaru jména.Pro "Blbku" : Naše situace jsou neutěšitelné ale bohužel to tak je, proto musíme být silné a doufat v lepší obrat.Tento týden ho neuvidím, tak se to zlepší ale příští týden zase ano, to budou zase nervy, ach joRozhodující se Taky mě každý radí, vybodni se na něj, když o tebe nestojí jeho chyba.Jenže jak už zde bylo řečeno, poměrně lehko se radí ale horší je se tím řídit.Stále mám svůj svět a své sny s ním.Nejlepší recept je určitě nové seznámení s někým úplně nezaujatým ale jak to udělat, to fakt nevím.Na seznamky už nevěřím.Mám dlouholetého kamaráda téměř se vším všudy, scházíme se jednou za měsíc (kdysi jsem do něj byla také zamilovaná) ale nikdy jsme spolu nechodili z jeho strany ale zůstali jsme dobří kamarádi dodnes.Jak se říká kamarád taky rád Smějící se Nezbývá než věřit, že se najde ten pravý a já zapomenu na toho který o mě nestojí...

 
15.11.2011 13:16 Uživatel: Julie
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

   A to Ti není trošku líto času a energie?  Já taky ráda sním a představuji se nemožné, ale musí to mít trochu reálný základ. Osobně bych se na všechny muže vybodla a začala z čisté vody. Já vím, lehce se to řekne, ale hůř koná.  A nebo bych vyrazila na lov manžela po vzoru američanky.  Na Kubu.  Fidélek Kastróluj jim zakázal vycestovat a jediná možnost jak se odtama dostat je, se oženit s cizinkou. Kamarátka tam byla a opálených svalnatých krasavců jsou plné pláže. Nažhavení se seznámit a za pár šušňů Ti při natírání zad opalovákem navrkají kde-co, jen aby se dostali odtud, svatba je pro muže jediná možnost. Trošku scifi, ale být sama a nezadaná, tak letím na Havaj, aspoň si ověřím, jestli nekecala.

 
16.11.2011 05:09 Uživatel: m onika
Věk:  30
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

Julie, jasně že je mi líto času i energie ale v práci ty myšlenky i sny jdou tak nějak sami  ono šestnáct hodin pracovat a nemyslet na něj fakt nejde, zvláště pokud pracuje člověk samostatně, pak jen přemýšlíš proč je to tak a tak a co pro to ještě můžu udělat...  Vybodnout se na muže všeobecně, kéž by to šlo.Každá žena potřebuje trošku té něhy a lásky a pokud se jí toho nedostává, je problém na světě.Mám okolo sebe úžasnou rodinu, přátele ale nemám žádného človíčka jen a jen pro sebe.S partou jezdíme na různé akce (hory, festivaly...) ale jsou ve větším případě v párech a já si tam připadám jak páté kolo u vozu.Jim to tak nepřijde, jsou většinou v dlouholetých vztazích, tak to tak neberou ale mě prostě chybí človíček se kterým bych prožívala všechny radosti i starosti běžného života.Je mi jasné že pokud se "nezamiluji" do jiného budu se trápit pro toho který o mě nestojí, bohužel.Pro blbku : Kamarád zůstane kamarádem , dnes už to vím.Je o 17 let starší a je tak trochu holkař, tudíž bych s takovým člověkem asi nemohla ani být.Pokec, něžnosti ale to je asi tak všechno.Budu ti držet palečky ať se vše v dobré obrátí.Povinnosti volají smile

 
15.11.2011 14:32 Uživatel: Blbka
Věk:  41
Téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Text uživatele: 

Tak Mončo máš alespon naději v kamárádoviMrkající, ale já po rozvodu zustala s dcerkou sama.takto žiju v osamělosti sama 12.let a cítím, že mám opravdu dost.Kolem mě opravdu nikdo, nemám ani rodinu o to víc je to horšíPlačící.On mi též svěřil svá trápení, máme podobný humor koníčky, nehledá jen postelová dobrodružství.Tím mi dal velkou naději.Možná je to tím, že taky žije delší dobu sám a bojí se ztráty soukromí.Ale každý máme své, Já se nehodlám hned k němu stěhovat!Dávám mu volnost, píšu at se mládí vydovádí, ještě se cítí dotčen a zlobí se, proč mu to píšuPlačící. Tak vyčkávám, co bude dál, ale lásce neporučíš. Hodně štěstí a síly...přeji

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: 3 roky zamilovaná do chlapa který o mě nemá zájem
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1033x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1227x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 896x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 718x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 927x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 869x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1119x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 851x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1353x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1889x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny