Téma: Chodím s někým, koho nemiluju - má to cenu?

05.03.2011 22:07
Uživatel: Zmrzlina
Věk:  20
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Už přes rok jsem zamilovaná do někoho, kdo mě nechce. Stálo a pořád mě to stojí hodně sil, celý život se mi převrátil naruby, prakticky rok nedělám nic jiného, než sedím doma a přemítám, proč mě on nechce... Kamarádi a rodina mi říkají, že si mám za každou cenu najít někoho jiného, že tak zapomenu. Jenže já si to nemyslím. Nedávno jsem se seznámila s jedním klukem nebo spíše už chlapem. Vyspala jsem se s ním, on mi píše, že by mě chtěl vidět, kdy se sejdeme. Nemůžu na jeho adresu říct křivé slovo. Je hezký, hodný, choval se ke mně celou dobu pěkně, myslím, že má o mě zájem. Jenže i když jsem s ním spala, bylo mi s ním dobře, celou dobu jsem myslela jen na toho jednoho, který mě nechce. Všichni mi říkají, ať to nevzdávám, ať mu dám šanci, ale já prostě nemůžu. Je to správné, být s někým a myslet na jiného? Nemiluju ho a nemyslím si, že bych mohla. A tak je to i s dalšími. Neustále srovnávám a je to jako začarovaný kruh. Mám se pouštět do různých vztahů jen abych zapomněla na toho jednoho?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.03.2011 23:43 Uživatel: Samai
Věk:  33
Téma: Chodím s někým, koho nemiluju - má to cenu?
Text uživatele: 

Milá Zmrzlino,

 

já si myslím, že po takovém nenaplněném vztahu, po neštastné lásce by si člověk měl spíš dát od vztahů na chvíli  pauzu aby si věci tak nějak urovnal v hlavně a aby se jeho mysl začala soustředit na něco jiného než na vztahy a trable s nima. Vím, že je to pro Tebe určitě těžké zapomenout na někoho , koho tak moc miluješ, ale věř mi, že teď bude ještě nějakou dobu trvat Tvůj smutek a člověk potom pořád srovnává a přemýtá  a říká si jak ten druhý je lepší v tomhle a co by udělal v té či oné situaci, chce to nějakou malou změnu v tvém životě, najít si na nějakou chvíli něco , co Tě hodně zaměstná, co Tě bude bavit, co vyplní nějak tu díru, která vznikla v Tvém životě, tam , kde měl být Tvůj vysněný kluk. Ta Tvoje druhá známost, nevím jak moc je to rozumný člověk, já bych mu ale tohle všechno asi řekla, co se Ti stalo, a že je ti sympatický a je Ti s ním dobře, ale je pro Tebe těžké s ním být, když při tom pořád myslíš na toho druhého, řekla bych mu, že ho nechceš takhle podvádět, myslím, že by to mohl pochopit, buď na Tebe počká, až se dáš trochu dohromady, a nebo to zkrátka přijme , možná to nepřijme i to se může stát, a bude se o Tebe dál snažit. Ale co dál, to už si musíš rozhodnout jen a jen TY sama, ale neboj, všechno jednou přebolí, i když to zpočátku vypadá, že ne. Přeju ať se z toho všeho brzy dostaneš, a všechno se to nějak zaonačí tak, abys byla šťastná.

 

 
07.03.2011 00:29 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Chodím s někým, koho nemiluju - má to cenu?
Text uživatele: 

Koukám, že s tou pauzou nejsem sám, kdo si to myslí wink

 
06.03.2011 00:36 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Chodím s někým, koho nemiluju - má to cenu?
Text uživatele: 

Ahoj,

 

je to tak trochu taky nějaká zákonitost lidské psychiky, že to, co nemůže mít, chce ještě o mnoho víc.

Před lety jsm taky strašně milovala jednoho kluka, táhlo se to mnoho let, poříd jsem srovnávala a nemohla zapomenout. Pak se ale objevil někdo, kdo to celé překryl a bylo to větší... Bohužel to nakonec skončilo, ale aspoň jsem viděla, že i když je člověk dlouho přesvědčen, že větší láska už nepřijde, přichází pak mnohonásoně větší.

Asi bych násilně nesetrvávala s tímto mužem, bude tě to akorát o to víc vnitřně trápit, to srovnávání elké lásky a lhostejnosti vůči tomuto muži.

Soustřeď se na sebe, zájmy, vzdělání, kamarády, rodinu... Pozoruj svět a lidi kolem sebe... A někdo se určitě objeví... Možná za měsíc, rok, tři roky... Ale určitě jo, jsme ještě mladé smile, neztrácejme naději smile

 
06.03.2011 11:17 Uživatel: Genevieva
Věk:  22
Téma: Chodím s někým, koho nemiluju - má to cenu?
Text uživatele: 

Ahoj, ja si myslim,ze cloveka(nebo teda aspon me) nejvic trapi, kdyz se o svoje stesti a zazitky nema s kym podelit. A je jedno, jestli to jsou kamaradi nebo partner. Mela jsem partnera, ktery se mnou jakoukoli radost odmital sdilet a mym problemum se vysmival. Takze vim, ze ani kdyz mate kamarady a pritele a neklape to tak, jak ma, tak jste nestastni.
Clovek je proste tvor socialni a proto si myslim, ze hlavni je mit svuj zivot s kym sdilet.... 

 
06.03.2011 11:19 Uživatel: Genevieva
Věk:  22
Téma: Chodím s někým, koho nemiluju - má to cenu?
Text uživatele: 

Velice se omlouvam, to melo byt k jinemu prispevku,ale nejak jsme se asi ukikla... prosim, prominte!!!!Překvapený

 
07.03.2011 00:28 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Chodím s někým, koho nemiluju - má to cenu?
Text uživatele: 

Nejvyšší čas na změnu, asi.

Ale určitě ne "ze vztahu do vztahu", jak píšeš. Mezi vztahy si půl roku odpočiň - uvidíš, že Ti to udělá dobře. Pak vyprahneš a budeš připravená na nový vztah.

 
20.04.2011 11:14 Uživatel: L.
Věk:  30
Téma: Chodím s někým, koho nemiluju - má to cenu?
Text uživatele: 

Mě jdenou pomohlo jit ke kartarce...sice tomu tak uplne neverim, ale tehdy jsem se trapila pro seveho Ex, myslela jsem si ze ho taky strasne miluju a chci aby se vratil, ale kartarka mi rekla, ze vidi, ze ke me stoji uz zady a nikdy se to nezmeni a ze potkam noveho partnera...A dokonce to pak i vyslo smile Kdyz jsem tenkrat od ni odchazela, citila jsem strasnou ulevu, ze ona mi proste rekla, ze uz to opravdu nema cenu, ze to vidi v budoucnosti..Je to treba blbost, ale psychologicky me to odpoutalo od tech doternych predstav na navrat..a mela jsem fakt uz klid.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Chodím s někým, koho nemiluju - má to cenu?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1009x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1201x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 879x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 713x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 923x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1114x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 844x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1340x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1878x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny