Téma: Jak neuspěchat uzdravení vztahu s expřítelem

15.12.2012 11:52
Uživatel: mikesa
Věk:  23
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Zdravím,

s přítelem jsem chodila necelý rok, poslední dva měsíce to neklapalo. Říkal že jeho city už ochladly a že už mě nemiluje jak dřív. Důvod byl že jsem byla moc žárlivá a kontrolovala ho. Ale pořád chtěl být kamarád a chtěl mi být na blízku protože prý se mnou rád tráví čas (kamarádsky prý). Nutno podotknout, že bydlí trochu dál, na slovensku. Má tam svůj podnik, a teď kolem vánoc opravdu moc práce, chodí tam i o víkendu. My jsme si plánovali že před vánoci za ním na dva týdny přijedu - to jsme jště spolu byli.

Ale před 3 týdny se se mnou rozešel z výše uvedených důvodů. Moc mě to bolelo ale řekl mi že mě má pořád rád. Tak si sice píšeme ale nepřijela jsem za ním. Místo toho jsem si udělala výlet za kamarádkou do Bratislavy a napsala že jsem tam.
Jeho to očividně zamrzelo. On si myslel že jsem na Slovensku tam kde je on, dokonce říkal že jestli se urve z práce, že se můžeme sejít a já mu pak napsala, že jsem v Bratislavě, což je ještě pěknej kus od něho. Po dlouhý době jsem viděla že ho to trochu mrzí, ale psal mi ať si to tam užiju. Ale pořád vyzvídal co dělám a tak, protože ví, že jsem se tam seznámila s jedním Slovákem.

V týdnu jsem mu ovšem napsala kratičkou SMSku jen že mi chybí. Nic víc nic míň. Asi ho to potěšilo, Pak mi začal psát co nového a tak, a najednou z rukávu ještě vysypal další tři témata o kterých by se dalo povídat, ale já byla unavená tak jsem to ukončila a že dobrou noc.

 

Pak mi den na to několikrát napsal že škoda, že jsem nepřijela za ním. Pak taky ať nezlobím (to mi říkaval dřív když jsem třeba šla pařit bez něj a on trochu žárlil) a pak mi napsal na dobrou noc a u toho smajlík s pusou. (tohle mi neposlal tak 3 měsíce ještě když jsme spolu chodili)

Co to znamená, mrzí ho to? Chtěl by se vrátit? Já strašně moc. Ale chci aby mě neměl tak jistou jak předtím.

Dneska jsem přišla na ICQ a on tam byl, ale moc si nechtěl psát. Dokonce bych řekla že byl "uhučenej",   včera mě tam totiž čekal že přijdu, i když jsme se teda nedomlouvali,  a já nepřišla (byla jsem tam invisible wink). Ale napsali jsme si jen na dobrou noc - bez pusy. Pak mi napsal, že jede něco vyřizovat pracovního a večer se k němu staví kámoš a popijou (tohle dělávají vždycky o víkendu a hrají xbox). Tak jsem mu napsala ať nezlobí wink Už mi neodepsal.

Možná odepíše večer? Co já vim? Nejspíš bych mu už neměla dneska psát, že? Strašně moc bych s ním chtěla být v kontaktu, psát si s ním, co dělá, jak se má, ale nechci to nějak uspěchat a nechci být stihačka.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2296x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jak to neuspěchat s ex
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.12.2012 16:48 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Jak neuspěchat uzdravení vztahu s expřítelem
Text uživatele: 

Jak často jste bývali spolu? Mně se totiž ten důvod moc nepozdává...

 
15.12.2012 16:52 Uživatel: mikesa
Věk:  23
Téma: Jak neuspěchat uzdravení vztahu s expřítelem
Text uživatele: 

asi tak jednou týdně. ale nám to nevadilo, byli jsme v kontaktu neustále na ICQ. i když byl v práci měl zapnuté ICQ ale třeba byl away. když byl večer doma tak jsme si psali. já jsem ho trochu uháněla, volala atd a jemu to podle všeho začalo lézt krkem. několikrát mi řekl ať se trochu zkusím krotit ale já jsem na to kašlala... sad

 
15.12.2012 17:07 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Jak neuspěchat uzdravení vztahu s expřítelem
Text uživatele: 

Jemu se možná rozchodem ulevilo od života v presu, má klid na práci, ale představa, že ne něj nečekáš, že si organizuješ svůj čas po svém, na to nebyl zvyklý.... možná bys v tom měla pokračovat a čas ukáže, jak moc mu budeš chybět.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak neuspěchat uzdravení vztahu s expřítelem
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1007x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1198x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 877x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 712x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 922x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1111x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 842x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1338x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1865x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny