Téma: Jak získat duševně nevyrovnanou ženu

18.08.2012 19:51
Uživatel: Sadman
Věk:  29
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Zdravím. Tímto Vás prosím o radu jak získat jednu dívku. Známe se už asi tři roky a až minulý rok jsem k ní začal cítit něco víc než ke kamarádce. Bohužel jsem trochu více uzavřený, nesmělý a už jsem toho v životě dost pokazil, tudíž vše skončilo vždy jen úletem. Tento rok jsem měl příležitost se s ní vídat víc, než ten minulý, začali jsme spolu trávit hodně času a dozvěděl jsem se, že se chce vrátit k příteli, to už jsem nevydržel a řekl jí, že k ní cítím mnohem víc. Ona odvětila, že chce zůstat jen kamarádka. Jelikož jsem byl její vrba, hodně se mi svěřovala a já se dozvěděl, že ji na škole šikanovali, měla hodně partnerů, s nikým dlouho nevydržela, že je občas sobecká, má ráda jen sebe, že nic neumí, všeho se bojí, nic v životě nedokáže... prostě zakomplexovaný člověk, ale já tomu nevěnoval moc pozornost. Poté co jsem jí zdělil, že jsem měl také těžké dětství, užil si šikany, měl hodně nízké sebevědomí jsme si začali více rozumnět a to i v jiných věcech jako je hudba a pohled na svět. Ona mi pak napsala, že by chtěla časem víc než přátelství, že chce raději trávit čas se mnou než s ním. Začali jsem spolu trávit více času, já k ní byl pozorný, zapaloval jí cigarety, pomáhal s oblečením, doprovázel domů atd. Vše však trvalo jen chvíli, pár dnů, jelikož přítel ji rozmazluje, vše jí platí a kupuje dárečky, to já nemohu, jelikož platím nájem a on žije u rodičů. Asi po dalším měsíci, kdy jsme jen trávili čas a já jí konečně začal líbat mi opět řekla, že chce být se mnou a nakonec se tak stalo. Říkal jsem si, mám to k ní 15 min. cesty a on je od ní vzdálený přes 20 km, přesto se něco pokazilo. Sice na sebe nechala trochu šáhnout, ale víc jí vrušovalo moje tělo, stále mě svlékala a prohlížela, byl jsem jí pro srandu?

Po pár dnech se vše zvrtlo a když jsem jí u mě doma vzal  ruku, aby mi na něj šáhla, ohradila se, že ji mám sice rád, ale že mě nezajímá její tělo, že myslím jen na sebe. Zamkla se u mě v pokoji s kamošem a dělala jakoby nic. Nechal jsem jí být a až po cestě domů jsem se ohradil, že to není pravda, ona však tvrdila svou a já dostal pár políčků. Druhý den jsem se jí omluvil, šli jsme ven, ona se pohádala s rodiči, zrovna dobírala antikoncepci, asi měla i své dny. Celé odpoledne tvrdila, že už ji život nebaví, že nemá žádné vyhlídky a že to chce skončit a to říkala vícekrát. U mě doma si dala pár panáků a já se jí snažil svést, řekla, že na to nemá náladu, já dostal další facky a situace se opakovala. Po cestě domů se rozhodla, že se chce zabít a šla směrem k vlakovému nádraží, nemohl jsem ji zastavit, tak jsem šel s ní. Nakonec přijela městská a já se druhý den od její mamky dozvěděl, že je v léčebně.

Bylo to poprvé kdy jsem její mamku viděl, ale krásně jsme si rozumněli a říkala mi, že to s ní doma nemají lehké. Ona pochází z bohatších poměrů, tudíž je zvyklá na dovolené, velké kapesné, ale já jim prý vůbec nevadím, ba právě naopak. Prý když jsem byl s ní, chodila více méně v pořádku domů. Teď žádné kapesné nedostane a prý si má najít brigádu a uvědomit si jak funguje reálný život. Když jsem ji v léčebně navštívil, řekla, že přítel už za ní byl, že ji má rád a že bude s ním. Já se zeptal proč mi to neřekla na začátku, že o mě nestojí a že takhle fungovat dále nemůžu, bych se také zbláznil a kamarád s ní nebudu, to bych nepřežil.... poslala mě do prdele. Co mám dělat, mám ji rád, i když takovou ji neznám. Teď ji mají pustit, že je v pořádku, že spíš má komplex méněcennosti a snaží se vyžadovat pozornost a vše musí být po jejím. Lže rodičům, přítele párkrát podvedla, že prý mají otevřený vztah, je sobecká, bezcitná, ale to si  asi neuvědomuje, rozmazlená, milující sama sebe. Pramení to z jejího dětství, když se jí posmívali, je to výchovou a nebo je opravdu taková? Mám ji moc rád a chci ji získat zpátky, ale nechci se vnucovat, tiše vyčkávám, až se ozve sama. Chci ji pomoci dát ji dohromady. Děkuji za radu.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3069x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jak ji získat, když je duševně nevyrovnaná
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
18.08.2012 20:08 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Jak získat duševně nevyrovnanou ženu
Text uživatele: 

Podle mého názoru není něco v pořádku s Tebou.   Vypisuješ její negativa, její bezcitné chování a přesto ji chceš? Budeš vyčkávat, až jí bude mít dost ten druhý a ozve se? Rozebíráš její osobnost, na sebe kašleš. Jak chceš někoho dávat dohromady, když si nedovedeš poradit ani sám se sebou? Teda... řeknu Ti, vy byste byli dvojka k pohledání...

 
18.08.2012 20:24 Uživatel: Sadman
Věk:  29
Téma: Jak získat duševně nevyrovnanou ženu
Text uživatele: 

V tom případě nevím co dělám špatně, každý má své chyby. Já měl také komplexy, ale prostě jsen se tomu postavil a sebevědomí se mi zvedlo a s tím chci také pomoci jí. Když mi stále tvrdí, že nemá žádné kamarády, tak mám pocit, že si za to může sama. Nebo je to snad jen můj pocit? Abych doplnil, jí je 21 a studuje VŠ, s kterou má také potíže. Já jí chci pomoci a nevím jak.

 
18.08.2012 20:37 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Jak získat duševně nevyrovnanou ženu
Text uživatele: 

Chceš pomoct někomu, kdo o to nestojí? Chceš získat pro sebe děvče, které utíká za jiným? Necítíš, že Tě jen zneužívá? Pak ale nemá problém ona, ale Ty.

 
18.08.2012 20:50 Uživatel: Sadman
Věk:  29
Téma: Jak získat duševně nevyrovnanou ženu
Text uživatele: 

Asi máš pravdu, občas jsem měl ten pocit. Když tvrdí, že potřebuje s někým být, ale, že nedokáže milovat, dík za radu. Kéž by však bylo tak lehké zapomenout.  

 
18.08.2012 21:06 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Jak získat duševně nevyrovnanou ženu
Text uživatele: 

Měl bys zapomenout ve vlastním zájmu. Nevyhýbej se společnosti, najdi si holku, která Tvůj zájem ocení a lásku oplatí láskou. Na tohle děvče pak budeš vzpomínat jen jako na noční můru a ztrátu času.

 
18.08.2012 23:26 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Jak získat duševně nevyrovnanou ženu
Text uživatele: 

Je to rozpovykovaná holka.

Jak jsi psal ke konci svého příspěvku - zda je to všechno tou její minulostí, či zda taková opravdu je... To se přece nevylučuje... Není to tak, že platí jedno či druhé. Ano, je taková, částečně pro svou minulost (každý máme nějakou), částečně pro svou neschopnost něco se sebou dělat. Každý z nás je vnitřně něčím poznamenán, někdo více, jiný méně... Některé věci nelze zcela překonat do konce života.

Ale jde zkrátka o to chtít žít nějak pěkně a něco pro to dělat, mít rád lidi kolem sebe, naslouchat jim, pomáhat jim a zároveň se svěřovat se svými problémy a nechat si pomoci. Do jisté míry lze člověka omlouvat s ohledem na jeho minulost, ale nelze to dělat donekonečna, žijeme tady a teď...

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak získat duševně nevyrovnanou ženu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1009x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1201x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 879x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 713x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 923x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1114x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 844x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1340x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1878x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny