Téma: Jaký postoj zaujmout k expřítelkyni kterou stále miluji

08.10.2012 20:21
Uživatel: Lukáš.H
Věk:  20
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Zdravím všechny,

někdo si mě možná pamatuje, v únoru 2012 jsem zde napsal téma o rozchodu s přítelkyní a o tom jak ji chci dostat zpátky. No za tu dobu se stala kupa věcí, ale moje láska je pořád stejná... bohužel.

Takže asi měsíc po tom co jsem to zde psal jsme se k sobě vrátili, napsala mi že jí je vše líto, mě bylo líto jí, šli jsme spolu ven a cítili jsme znovu tu energii.. No jednou si pobrečela a byli jsme zase spolu. Bylo to krásné ale po měsicí jsme se rozešli. Začal jsem přemýšlet jestli je to ta pravá, (na tom není nic divného, alespoň u mě, mám prostě takovou hloubavou povahu, pointa je v tom že jsem ji pořád miloval, nikdy bych ji nepodvedl ani neopustil). No moje hloupost byla v tom že tentokrát jsem chtěl ten vztah vést lépe a protože si zakládám na upřímnosti, řekl jsem jí to. Místo ujištění že jenom blbu, což by měla vědět po roce a půl co jsme se znali mi řekla že začala taky pochybovat a že bude lepší když spolu nebudeme. Samozřejmě jsem to nechtěl příjmout, když jsme se k sobě vrátili slíbili jsme si že už se nikdy neopustíme a najednou toto. No moje vysvětlování nepomohlo a byl konec.

Od té doby až do jsme si čas od času napsali ale jinak nic. V červnu jsem se jí ozval že odjíždím na čtvrt roku do USA a jestli se nechce rozloučit. Šla, a znovu jsme oba cíitli tu energii. Od té doby jsem na ní myslel každý den, i když jsem byl tisíce mil daleko. Ze začátku jsme si pořád volali a psali, postupně jsem však cítil že už se neozývá, bylo mi to divné ale dlouho jsem vydržel nic neříkat, poté jsem ji zavolal a měl jsem tak trochu citový výlev, vyklopil jsem ji jak doufám že se dáme znovu do kupy až se vrátiím atd. No řekla že se o tom teď nechce bavit, že jsem daleko a že se vrátím až kdo ví kdy.

Od té doby neproběhl žádný kontakt (cca měsíc) Když jsem se vrátil, zjistil jsem od kamaráda že se mezitím vyspala se dvěma klukama, a ještě k tomu s takovýma o kterých mi vždycky tvrdila že s nimi nikdy nic. A hlavně mi vždycky tvrdila že bez citů to nejde a já ji věřil. No tomuhle jsem ani nechtěl věřit, napsal jsem ji a zeptal jsem se jí, div mě neposlala nikam, co mi je do toho že to její život.  Řekl jsem že ji nic nevyčítám a rozloučil se. Myslel jsem že už je po všem ale po pár dnech mi napsala jak ji to je všechno líto, že lituje že s nimi spala, že se mi omlouvá za to trápení a že by mi to ráda řekla do očí ale že chápe že ji nechci vidět. Odepsal jsem ji něco ve smyslu proč mi to vůbec píše, že nejdřív mě pošle někam a pak se mi ještě omlouvá. Taky jsem napsal že na tom co udělala není nic špatnýho, že já bych to taky udělal kdybych tam měl příležitost (s nikým jsem nic neměl) Napsal jsem ji i že se můžeme sejít, že proti ní nic nemám ale že nechápu co víc mi chce říct než touto zprávou. A také jsem ji napsal že jestli mě chce vidět protože ke mě cítí něco víc ať si to rozmyslí, že já k ní taky cítím víc ale nechci se znovu spálit, že to radši nechám minulosti a nemám s tím problém. Celkově však moje zpráva vyzněla tak jako "nezáleží mi na tobě, dej mi pokoj" A teď  mám nutkání ji napsat ještě něco víc, dodat že ji sakra miluju ale mám strach protože kdybych ji dal další šanci tak by si toho vůbec nevážila, přeci nemůže čekat že mi jednou napíše a já si z toho sednu na zadek. Ne po tom všem.

Dlouho jsem věřil na věčnou lásku a pak se dozvím takové věci. Prostě nevím co dělat. Kamarádi mi říkají ať už se na to vykašlu, že to nemá cenu, já sám si říkám že kdyby jsme se k sobě vrátili, stejně by si toho nevážila a dopadlo by to zase špatně. Ale srdce mi pořád říká jinak, pořád doufá že si třeba už uvědomila co od života chce (byl jsem její první) Nevím co mám dělat, nechat to být, sejít se s ní, nebo ji něco napsat.. nevím a mám z toho strach.

Vím že kdyby jsme se znovu sešli, byla by tam ta energie, znovu by to otevřelo všechno, i ty rány. Na tu moji poslední zprávu neodepsala a mám dojem že kdybych jí teď napsal, přišel bych o tu psychologickou výhodu, zase by měla dojem že mě má v hrsti. A já nechci aby jsme si znova ublížili, ale také nechci propásnout svoji lásku. Rád bych jí byl oporou ale už vím že to prostě nejde. Mám těch citů až moc a nedovedu je držet na uzdě.. zkrátka jsem takový že buď všechno nebo nic.. záleží mi na ní ale být jenom kamarádi, to jsou muka. Nevím jestli mi vůbec dokážete poradit, ale potřeboval jsem se vypsat, omlouvám se za dlouhou zprávu a děkuji, Lukáš

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4248x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nevím jaký postoj zaujmout k bývalé přítelkyni kterou pořád miluji
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
08.10.2012 20:44 Uživatel: Julie
Téma: Jaký postoj zaujmout k expřítelkyni kterou stále miluji
Text uživatele: 

   Lukášku, kamaráde, vybodni se na kočenku.... pravá láska i hory přenáší...... ale s blbostí ani nehne.

 
08.10.2012 20:55 Uživatel: Lukáš.H
Věk:  20
Téma: Jaký postoj zaujmout k expřítelkyni kterou stále miluji
Text uživatele: 

Děkuji happy Ani by jsi nevěřila jak taková jednoduchá věta pomohla..  

 
08.10.2012 21:08 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Jaký postoj zaujmout k expřítelkyni kterou stále miluji
Text uživatele: 

 

Lukáši.

Udělal jsi dobře, že ses vypsal. Věčná láska existuje a je to láska samého k sobě. Takže važ si a měj rád sám sebe a řiď se svojí intuicí. Možná tato dívka ti má pomoci najít cestu k té pravé lásce, která tě ještě čeká.

 
08.10.2012 21:53 Uživatel: AAA
Věk:  25
Téma: Jaký postoj zaujmout k expřítelkyni kterou stále miluji
Text uživatele: 

Lukáši, víš, to co píšeš, mluvíš o tom, jak si ona neváží šance, kterou jsi jí dal. Ale z toho, co jsem přečetla, ty sis také zrovna nevážil toho, že ti ona nabídla druhou šanci. Měsíc poté, co jsi se s ní dal znovu dohromady, moc jsi to chtěl jí dáš najevo, že máš o vás dvou pochybnosti, to by každá holka řekla, že na to kašle, i kdyby to cítila jinak.

A že spala s jinýma? No právě proto, že to bylo s někým, s kým by normálně nešla, je to ještě jeden důvod si myslet, že to dělala z trucu, smutku, prostě zmatku v hlavě a srdci.  

Jestli chceš dobrou radu, vykašli se na hrdost!!!! Věř mi, že vím, o čem mluvím. Možná ti přinese chvilkové uspokojení, ale v konečném důsledku budeš jen mlátit hlavou do zdi, proč jsi to nezkusil. Sejdi se s ní, zkuste to dát znovu dohromady, jestli se oba trápíte, nikam to nevede.

Já nevím, jestli je pro tebe ta pravá, ale jestli do toho nedáš teď všechno, nikdy nebudeš vědět, jestli jsi nepropásl svou šanci.

Jak jsem řekla, vykašli se na hrdost, já jsem kvůli hrdosti naštěstí jen na nějakou dobu, ale stejně přišla o všechno a stálo mě to úsilí, nervů a nevím čeho všeho, abych vše zase získala zpátky. Neříkám ti, abys dolízal, to rozhodně ne, ale nenechávej to nedořešené.

 
08.10.2012 22:05 Uživatel: Lukáš.H
Věk:  20
Téma: Jaký postoj zaujmout k expřítelkyni kterou stále miluji
Text uživatele: 

O tom že jsem si toho nevážil jsem věděl. Ale ona si toho také nevážila. Moc dobře věděla co to pro mě znamená to zkusit znovu. Věděla jaká to pro mě je bolest když jsme se znovu rozešli. Snažil jsem se jí to vysvětlit ale příjde mi že to prostě nechápe. Že mě nechápe. A s těma klukama. Je to trochu složitější, mě sice tvrdila že s nimi nikdy nic, ale věděl jsem že pro ně má slabost, takže to zase taková "oběť" nebyla. Navíc vím co se všechno dělo, že se vyspala s jedním, a pak běžela za druhým že ho chce a pak zase za tím druhým, a ještě kvůli tomu bulela a řešila to s dalšíma lidma. To mi nepříjde jako trucování ale spíš chování někoho kdo nemá rozum a neví co chce. A navíc nevím jestli ona se trápí. Já už jí prostě nedokážu věřit jako předtím. Co když to psala jenom z trucu, jenom proto že jí došlo že už mě nemá na obojku. Co když si se mnou jenom hraje.. bohužel hrát si se mnou pokud jde o city je hodně jednoduchý.. stačí jeden náznak jako byl tamten a už bych jí nejradši skočil kolem krku. Ale to přeci nejde, nevážila by si toho a dopadlo by to úplně stejně. Já jsem možná složitej člověk a hodně přemejšlím, ale když jde o lásku miluju hluboce.. jenom potřebuju ujištění. Kdyby šlo o mě kašlu na hrdost, láska má přednost. Ale když nebudu mít hrdost, nedopadne to dobře. Už to vím, taklhle jsme se trápil 9 měsíců a k ničemu to nevedlo. Jak psala Julie, láska hory přenáší ale s blbostí nehne. Kdyby jsme se sešli jenom by to otevřelo staré rány a navíc by si mě vůbec nevážila, jako tenkrát, jednou by si pobrečela, skočil bych jí kolem krku a co? Nic protože by vyprachalo počáteční nadšení, objevili by se problémy (které jsou mimochodem v každém vztahu, oba jsme zatím měli jenom sebe ale já si toto narozdíl od ní uvědomuji) a zase by to skončilo..  A nevím jestli bych se z toho tentokrát dostal. Tyhle porozchodový období jsou nejhorší chvíle co jsem kdy zažil a to už jsem si prošel hodně věcma. Já nevím možná je to jen můj názor, děkuji za ten tvůj a případně děkuji i za další kritiku, tahle debata je přesně to co potřebuji abych vás ženy, potažmo přímo její chování pochopil happy

 
08.10.2012 22:24 Uživatel: AAA
Věk:  25
Téma: Jaký postoj zaujmout k expřítelkyni kterou stále miluji
Text uživatele: 

Tak od toho debaty jsouwink

No, tak podle toho, co píšeš, ses jen potřeboval ujistit, jestli děláš správně, že ji necháš jít. Je to jen a jen na tobě.

Pokud jí nevěříš, pokud si myslíš, že se nic nezlepší, tak opravdu neztrácej čas. Ale pokud o ní pořád přemýšlíš a necháš to tak, bude tě stejná věc pronásledovat i ve druhých vztazích, to je prostě fakt. Možná by to bolelo, kdyby to nevyšlo, ale na druhou stranu budeš vědět definitivně na čem jsi, pokud uděláš toto: Sejdi se s ní, uvidíš, jak se debata bude vyvíjet, a pokud by se ukazovala možnost, že byste to mohli znovu zkusit, tak na rovinu, hned na startu řekni, že aby to fungovalo, je potřeba něco změnit. Saozřejmě začni svými chybami, ale zmiň citlivě i ty její a uvidíš, jak zareaguje. Pokud nic měnit nechce, nemá to cenu, ale pokud tě má opravdu ráda, alespoň se o to pokusí.

A dělat drama z toho, že spala s jinými dokud jste spolu nebyli, je blbost, o tom absolutně nepřemýšlej, má pravdu, když ti říká, že ti do toho nic není, nebyli jste tehdy spolu.

Nevím, ale vyřeš to s ní. Možná to bude závěrečná bolest a nebo taky velké štěstí, ale takhle pokud to necháš, budeš se tím užírat napořád.

 

Ale jak se říká, život si utváříme sami, takže je to jen a jen na tobě, jak s těmito radami naložíš.

 

Ale v každém případě ti přeju, ať to dopadne podle tvých nejkrásnějších představ

 
09.10.2012 11:40 Uživatel: MitsCa
Téma: Jaký postoj zaujmout k expřítelkyni kterou stále miluji
Text uživatele: 

Chlape, jdi dál zpátky ni krok!

Taky jsem si myslel, že to nedám a to mi není 20 jako Tobě a i finančně jsem v tom zahučel, ale stačilo mi 8 měsíců a jsem zpátky na světě. happy

 

Neboj, to zvládneš!

 
10.10.2012 22:09 Uživatel: Lukáš.H
Věk:  20
Téma: Jaký postoj zaujmout k expřítelkyni kterou stále miluji
Text uživatele: 

Tak jsem jí nakonec napsal sms, ve které jsem se ji omluvil že moje poslední zpráva jí byla trochu drsná a taky jsem napsal že jestli si ještě pořád chce promluvit, rád půjdu. Napsala mi ať se přestanu litovat a dělat ze sebe chudáčka, ať si vzpomenu jak jsem se k ní před tím rok a půl choval, když jsme se rozešli a pak znovu vrátili, objevily se problémy a že radši utekla než aby si tím procházela znovu. Že ani nevím jak moc mě milovala a jak to pro ní bylo všechno těžké. Pak dodala že to je všechno co mi chce říct a že je to pro ní uzavřené.... No co k tomu můžu dodat? Shrňme si to. Nejdřív poslala ona mě někam, za několik dní se mi omluvila. Já jsem jí okamžitě poslal někam, a teď jsem se jí omluvil pro změnu já. Na oplátku ona poslala někam mě a ještě mi opět vyčítala co všechno jsem zkazil. Měla pravdu, chyba byla ve mě, já to uznávám, jen nevím proč mi to zase vyčítá do tváře, omluvil jsem se jí za to již 1000x a zkoušel jsem to i napravit. No na tuto její zprávu jsem ji odpověděl něco ve smyslu že chápu všechno moc dobře, že lituju hodně věcí ale sebe ne, byl jsem mladej a nezkušenej. Popřál jsem ji hodně štěstí do života a poprosil jí ať mi již neodepisuje, že pro mě je to také uzavřené... Ano je to pro mě uzavřené, pořád mi na ní záleží ale nebudu se vnucovat někomu kdo o to nestojí. Její rány co jsem jí způsobil jsou hlubší než jsem si myslel. Vím o sobě jak jsem se choval, ale teď už s tím sotva něco nadělám.. zkoušel jsem to napravit ale viditelně už to prostě nejde. Tohle zase musí pochopit ona... a časem to určitě pochopí. Jedna věc je jistá, mezi námi je již definitivní konec. Tímto vám chci poděkovat za vaše rady a čas. Myslím si že máte právo vědět jak to všechno dopadlo. Mějte se hezky a ještě jednou díky, Lukáš happy

 
27.10.2012 20:51 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Jaký postoj zaujmout k expřítelkyni kterou stále miluji
Text uživatele: 

Čau Lukyne!  happy

 

Tvé dřívější téma mě zaujalo už v dobu, co jsem sem psal to své. Protože jsme si prožili ÚPLNĚ TO SAMÉ. Do nejmenšího detailu. Dokonce i jméno a věk slečen wink S mojí holčinou jsme také furt seděli doma a pak se mi to vymstilo. Milionkrát jsem se jí omluvil (na to mi neustále říkala, že mi na to se*e), byl jsem na ní milý, abychom udrželi alespoň ten kamarádský vztah. Ona říkala že není problém. Psali jsme si celkem v pohodě, bez konfliktů. Jenomže po měsící jsem se dozvěděl, že to říkala jen z lítosti. A najednou zlom. Totálně mě začala nesnášet, bylo jí ze mě blbě a hnusil jsem se jí.  

Jenomže kdyby se omlouvala ona, tak by mě ještě seřvala, proč to nepříjmu. U mě to bylo ale způsobené tím, že ona si asi za 2 týdny našla nového, proto byla taková.

Ženský jsou věc, kterou nikdo nikdy nepochopí wink S tím se musíme smiřit. Víš, jestli napsala, že věc považuje za uzavřenou, tak jsou tvé snahy o udobření už zbytečné. Věř mi, vlastní zkušenost happy.. A opravdu, zachovej se jako chlap a ukaž, že máš svoji důstojnost! Nedovol jí, aby tě měla jako na dlani.

Zkus zapomenout.  Mě například ohromně pomohlo, když jsem se vrátil k posilovně. Krásně ze sebe dostanu nahromaděné emoce a uleví se ti!  Nejlépe, když tam půjdeš s někým (U mě je to kamarád ze třídy) Musíš si opravdu jen říkat, že bude další a lepší.  Použiju i,, radu,,, kterou jsem tu dostal a držím se jí: Pro jedno kvítí, slunce nesvítí happy 

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jaký postoj zaujmout k expřítelkyni kterou stále miluji
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1007x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1198x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 877x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 712x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 922x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1111x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 842x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1338x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1865x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny