Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?

19.03.2013 11:53
Uživatel: Anonymka
Věk:  34
Odpovědí na téma: 41
Text: 

Dobrý den,

 

asi, když budete všichni číst tento můj příběh, budete mnou opovrhovat. Sama jsem vychovaná tak, že kdybych to slyšela od jiných, tak jsem byla mezi prvníma, která by to hned odsoudila. Ale k tématu. Měla jsem až ve 23 prvního kluka, hodně jsem si vybírala. a na flirty jsem nikdy nebyla, byli jsme spolu dohromady osm let, ale upřímně jsem ve vztahu byla nešťastná, myslela jsem si, že když je chlap hodný, spolehlivý a má mě rád, tak to stačí ke spokojenému životu…ale OMYL! Asi když mi bylo 25 hodně jsem po práci chodila tancovat a blbnout ( bez alko- podotýkám. alt) a bylo to v období, kdy jsme měli po 5 letech krizi, můj přítel mě začal buzerovat a ponižovat i kvůli dosženému vzdělání a výsledkům v práci a k tomu se se mnou od začátku nechtěl líbat… a teď mohu říct, že nefungovala ani chemie, sex jsme dohromady za těch 8 let měli asi jen 9x. divíte se, že? Sama nechápu, jak jsem to v sobě mohla tak dlouho potlačovat.

No nic, zkrátka se mi líbil jeden chlap, který mě něčím přitahoval…přitom to ani nebyl můj typ. alt.   Ačkoliv bych něco řekla nebo udělala, přišel za mnou a ukázal mi prstýnek, že je ženatý a já  byla zasnnoubena… a tancovala jsem dál. Začal mne hodně pozorovat a já hend vycítila, že to není správné, co dělám a utekla jsem ze zábavy…, ale on mne dohnal a nabídl se mi, že mne doprovodí, měla jsem to daleko, tak jsem souhlasila. při rozloučení jsem mu nechtěla dát ani mobil a v duchu jsem si řekla, že když mu dám e-mail. tak nebudu reagovat a bude to v pořádku. K mému překvapení jsem však ještě té noci dostala dlouhýýý nádherný e-mail, jaký jsem ještě nikdy nedostala. a pozval mě na kávu. a já souhlasila, bylo to nádherné. a čím víc jsem ho viděla, tím to bylo těžší a těžší, byl schopný za mnou přijet, i když byl ode mne přes 120km daleko, třeba jen na pár hodin. Stále jsem si říkala, mám to pod kontrolou, ale neměla. byla jsem do něho neskutečně zamilovaná…stály však před námi překážky a to dost závažné. Upozornil mě na ně hned ze začátku. a to, že je ženatý a má již malé dítě.

Já, jelikož jsem moralistka, tak jsem se snažila pak dělat hodně blbostí, abych ho odradila, protože sama jsem neměla sílu to skončit. Vymýšlela jsem blbosti, dělala ze sebe i hloupou, zkrátka vše, o čem jsem věděla, že chlapi nesnáší.

Ale nešlo to, bylo to tak neobyčejné. měla jsem s ním pocit, že je to ten pravý. chlap, ke kterému se můžu po práci schoulit a povídat si s ním celé hodiny a zároveň blbnout. ani jsem nemusela kolikrát mluvit, zkrátka souznění duše. neskutečné. O sex téměř ani nešlo. prostě jsme byli rádi spolu. Nedá se to popsat, ale vždy nás oba trápily myšlenky, že děláme věci špatně.

Já jsem nakonec ukončila oba vztahy. I když tady s tímhletím jsme byli i přesto stále v kontaktu, občas se ozval on, občas já. napsali jsme si, jak se máme. takové ty obyčejné fráze. Ani on není typ záletníka. pracuje ve vysoké funkci, hodně pracuje, ale myslím, že je u něho na prvním místě rodina, což jsem chápala a proto jsem mu říkala, že nechci, aby rozbíjel kvůli mě rodinu, protože jsem si myslela, že by pak byl nešťastný a vrátilo by se mi to. a vcítila jsem se do kůže jeho manželky, což bylo pro mě hotové peklo uvnitř, nemohla jsem se toho zbavit. Po ukončeném 8letém vztahu jsem pak byla dlouhou dobu sama a začala jsem vše znovu, přestěhovala jsem se do velkého města, kde bydlel i on, ale bylo to kvůli dobré nabídce práce. Jednou jsme se sešli před vánocemi na dvě hodiny v kavárně, kde jsme pokecali a rozešli se do svých domovů. a od té doby zase nic. a takhle to pokračuje stále. občas se ozve on, občas já. bylo mi už hodně let a nechtěla jsem čekat, toužila jsem po miminku a částečně mi pomohlo i, že jsem ho pak neviděla. našla jsem si nového skvělého partnera, se kterým jsem byla i v očekávání. a zase jsme se shledali na pár hodin, byli jsme zase šťastni. Asi si říkáte, že se nezastavím před ničím, že? …zase se to u mě vše obnovilo a jelo se od znova. zase mučení a uvědomění, že on je ten pravý. alt. A takhle je to stále dokola. alt. Prostě uvnitř vím, že je to ON. Určitě se o tom bavil i s jinými lidmi a kamarádami, kteří ho od toho odrazovali, což chápu. , je to zkrátka iracionální a nepravděpodobný, že by to mohlo vyjít a k tomu jsem mu nedala šanci, aby mně pořádně poznal. Četla jsem pár knížek od Zdeňky Jordánové, kde byl popsán přesně můj příběh i s řešením a vysvětlením a ten mě asi nakopl k tomu, abych se s tím vypořádala. ještě nevím jak. ale budu muset s tím něco udělat. Chtěla jsem Vám tento příběh napsat a podělit se s Vámi, aby jste se k tomu vyjádřili a napsali, co si o tom myslíte, jak by jste reagovali vy a co by jste podnikli, aby jste to vyřešili…Myslíte si, že když takhle jedná chlap i po 7 letech, že má ještě zájem??? Nevím, co si o tom myslet…uvnitř vím, ale nechci si to přiznat. děkuji za Vaše rady a názory…

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 7658x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jsem zamilovaná do ženatého muže, co s tím?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.03.2013 12:12 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Kdyby cítil k Tobě, co Ty k němu, tak už spolu jste, on nechce rozbíjet svou rodinu a na dvou židlí sedět nemůže, proto bych být Tebou bych se na to vykašlala a zkusila na něho zapomenout, přerušit kontakty.

 

 
19.03.2013 12:48 Uživatel: anonymka
Věk:  34
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Vím,

 že máš asi pravdu, ale řekni mi, proč se tedy ozývá? …přece chlap, který když nic nechce, tak to nechá být, ne? . Vyrůstala jsem mezi klukama, ale když jde o vztah, tak se v nich nevyznám…

 
19.03.2013 13:24 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

proč se tedy ozývá?

Příjemné zpestření, když má čas a náladu. To je vše.

 
19.03.2013 13:53 Uživatel: anonymka
Věk:  34
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Mno, a to je právě  to. právě, že čas nemá. stále cestuje někde po světě, je hodně vytížený a je schopný přijet i na pár hodin. a to si nedáme ani pusu. . A teď mi to vysvětli.

 
19.03.2013 16:24 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Panenko skákavá. Čas má, kdyby ho neměl tak se na to vy.

Vymalovala sis něco co neexistuje. Ono není tak těžké se v "mezičase" někde zastavit a zabít tím čas. To, že nemá čas a jede jen a pouze za Tebou, to si myslíš Ty.

Neber to ode mě zle, ale pokud by k Tobě cítil něco "víc" než jen "zabití nudy", tak vaše schůzky vypadají jinak.

 
19.03.2013 12:39 Uživatel: paloma_dorantez
Věk:  31
0-100
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

souhlasim co ti napsala uzivatelka racek. nemusim cist tvuj clanek abych ti sem napsala OD NEHO RUCE PRYC akorat si ublizujes citove jestli je to v jeho rodine ze laska tam je mezi nima tak on jeho rodinu neopusti a i kdyby to snad zbabele udelal chlap se vzdycky vrati k rodine

 
19.03.2013 13:11 Uživatel: anonymka
Věk:  34
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

ahojda,

 

mno, chápu Vaše reakce, ale já jsem nepřístupná a nedala jsem mu šanci, aby mi mohl cokoliv poskytnout nebo dát víc. měla jsem strach přijímat víš. i dárky jsem mu tenkrát zatrhla. , abych se necítila špatně.

A hlavně přerušení kontaktu, …to bude asi těžké…minule mi napsal, že má s ženou problémy, … a je to dlouhodobá záležitost, už tenkrát, co jsme se potkali, tak o ní mluvil hezky, ale řekl, že to bylo ze zoufalství, že už nikoho jako starší nenašel. , tak nevím. a taky mi řekl, že to co cítí ke mě, k nikomu jinému nikdy necítil. tak nevím.

 
19.03.2013 15:11 Uživatel: Taj3
Věk:  30
srnka2.jpg
0-100
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Ze zoufalství?? !! Co to jako …? To je strašný. To, že to řekl nahlas, akorát potvrdilo, že je to sobec, který nehrál fér hru se ženou, kterou požádal o ruku - domněle jí tím vyjádřil, že ona je tou, se kterou chce být po čas svého života a ještě mají spolu dítě. Ježišimarja, dyť on není upřímnej k sobě, ke své ženě a Ty chceš aby byl upřímnej k Tobě?

 

Je to strašně těžký, kdo miloval, tak to ví. Ale ruce pryč a věnuj se svému skvělému příteli.

 
19.03.2013 15:37 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

A s takovým, který mluví tak o své ženě by jsi chtěla být? Mně by ty řeči docela odradily, představ si situaci, dobře budede spolu, on odejde od ženy a pak potká holku a co myslíš, co bude říkat o své ženě(tobě)?

Pokud mu to tak neklape, jak tvrdí a miluje Tě, tak proč teda od své ženy neodejde a není s tebou?

Bůh ví jak je to doopravdy…a jak je to s jeho láskou k tobě.

 
19.03.2013 13:09 Uživatel: Marijana
Věk:  46
0-100
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Ahoj,  

nerob to čo nechceš aby nikdy n erobili tebe alebo nestavaj svoje šťastie na nešťastí iných.

Veľa zdravého rozumu.

 
19.03.2013 13:16 Uživatel: 2563
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Neděšlej nic, co nechceš aby se dělo kdykoli jindy Tobě. prostě to nech plavat a nauč se říkat ne když se Ti ozve. zkus se vžít do role jeho ženy, která ho miluje a má s ním dítě. byla bys ty spokojená, kdyby tě Tvůj manžel a otec tvých dětí podváděl? O tomhle život není, je o tom, že dva lidi spolu jsou, protože se mají rádi a chtějí spolu ten život trávit naplno…

 
19.03.2013 13:18 Uživatel: Anonymka
Věk:  34
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Tak nevím nevím, jestli jste mě pochopili… já jsem si prošla různými věcmi, ale tohle mi nedává moc smyslu… přece zákonitosti štěstí… : když člověk není šťastný ve vztahu, tak se to odráží všude i na dětech…, v práci v okolí… zkrátka všude…a člověk má být šťastný… proto tady na tom světě jsme. , chápu, když je ve vztahu krize. , ta se dá spravit, ale když je to dlouhodobého trvání??? …co to pak má za smysl? Je tu plno žen, co píši, jak jsou nešťastné a jen ze setrvačnosti zůstávají ve vztahu- vše jen kvůli dětem… pak jsou frustrované, nešťastné a před umíráním budou trpké a všeho litovat??? Nechápu tento smysl.

 
31.07.2015 22:39 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

cHCEŠ BÝT ŠŤASTBÁ NA NEŠTĚSTÍ DRUHÝCH? TO O TOBĚ DOST VYPOVÍDÁ.   A NEZLOB SE, TO O TOM ŠTĚSTÍ JE JEN TAKOVÝ KEC. JSKOU DŮLEŽITĚJŠÍ VECI, SPOKOJENOST A TŘEBA SVĚDOMÍ, ALE TO JE MOŽNÁ PRÁZDNÝ POJEM ŽE ANO.  

 
31.07.2015 22:40 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Sorry, capslock, ale přepisovat to nebudu.  

 
24.03.2017 10:01 Uživatel: kathliin
Věk:  41
1467751806_2_srdce.jpg
0-100
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

ahoj, tak nejak mi pripominas me… taky jsem mela pocit, ze mu vubec nerozumin… neco rikal, delal pravy opak… krasny a zenaty… ja vdana… myslim, ze vetsina holek tady vubec nepochopila co chci… v co doufam… jenom vetsinova vlna kritiky na zakazanou "lasku"… ale je to vubec laska? u tebe nevim… u sebe vlastne taky ne… ten adrenalin kdyz jsi s nekym kdo te naprosto fascinuje… kdo ti podlamuje nohy kdyz ho vidis v davu… dej lasce cas… mozna sam nevi co chce… je tezke se rozhodnout… my se s tomasem nerozhodli ho ted… obcas napise, ze se mu styska, ze me chce videt… rozceri uz skoro zklidnene hormony a tak je to porad do kola… nejsem schopna ho poslat do haje… chybi mi to nase potkavani, zpravicky od neho… moje manzelstvi? zadna slava… a tak jsem se rozhodla to neresit, protoze to musi asi proste odeznit samo, bud to vysumi do ztracena nebo k necemu dojdete… nasilne zpretrhat vazbu k nekomu koho milujes se mi neosvedcilo, me to nejde

 
19.03.2013 14:06 Uživatel: Daniela2
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Nechápeš - protože děti zatím nemáš. Jsi zodpovědná jen sama za sebe… Byla jsi v očekávání? Už nejsi?  

 
19.03.2013 15:37 Uživatel: anonymka
Věk:  34
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Danielo,

 

dítě mám. a vím, co to je. … jen se mě zdá, že tu všichni žijete pokrytecky. sorry… člověk trochu více pozná člověka až po pár letech. a člověk je jen člověkem a dělá chyby. nevidím na tom nic sobeckého… už vím, proč si nerozumím se ženami…mají zastřený mysl a nejsou nad věcí… a nedokáži připustit, že by mělo být něco jinak, než podle jejich pohádky nebo plánu…. Jsme tak bohužel vychovávany.

Znám okolo spoustu žen, co jim to po druhé klaplo a jsou více šťastné…

 

 
19.03.2013 16:24 Uživatel: Taj3
Věk:  30
srnka2.jpg
0-100
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Jen vložka, omlouvám se, třeba, že potrefená husa nejvíc. Nevím, jestli je to moderní, či co, ale v poslední době snad od každé ženy ( ano přeháním, ale záměrně ) slyším, že si nerozumí se ženami a žasnu.

Já to chápu, když jde každá z těch žen do "vztahu" se ženou, s tím, že si se ženami nerozumí, pak ano, my ženy si nikdy nemůžeme porozumět.

Nerozumíme si mezi sebou, muži nám nerozumí … tak kdo nám má rozumět? My samy?   Už chápu chlapy!

 

Nic osobního k Tvému tématu, byla to jen úvaha.

 

 
31.07.2015 22:43 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Pokrytecky? Tak sorry, napíšu ti to teda otevřeně. Mám tě za sobeckou  -doplň sama- a ještě asi ne dost inteligentní, když se domníváš, že každý je špína jako ty, jen to tají.. Je to dost nepokrytecké?  

 
19.03.2013 15:51 Uživatel: Daniela2
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Ale houby - přečti si můj příspěvek. Já prošla tím samým. A ta naše manželská krize není zažehnaná. Tohle není pokrytectví. Nevím, jak se tomu říká.

 
19.03.2013 16:04 Uživatel: Daniela2
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

A co to znamená pochopit? Odsouhlasit to, co nyní děláš? Takhle to nefunguje. I mně tady dali tehdy pěknou sodu. Uvědom si, že to, co se ti obvykle nelíbí na ženách, resp. na druhých, je jen odrazem toho, co děláš ty sama - co tedy nemáš ráda sama u sebe… Je to takové nastavené zrcadlo… Naše zastřená mysl je obvykle nějaký pud sebezáchovy a dovolím si říct i to, že se v cuku letu nestaneme sobcem a zabalíme všechno, co jsme si po dobu posledních několika let "budovaly". Odepsat někoho, s kým máš dítě a kdo se o tebe stará a má Tě rád, to je nefér. A chápu i to, že máš někoho, s kým si báječně rozumíš… Jenže kdybys ho měla doma, víc bys ho poznala, kde je psáno, že se nestane znovu to samé - ale možná tentokrát Tobě? Nebudu dál fabulovat. Jen máš problém Ty sama. Až k tomu dojdeš, přestaneš mít třeba pocit, že je nutné ostatní ženy odsoudit za jejich klidný a snový život Je otázka, komu tady totiž chybí nadhled… 

 
19.03.2013 16:22 Uživatel: Anonymka
Věk:  34
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Tak takovouhle odpověď jsem přesně čekala…. Nejsem ten typ, co by nejdříve nevyzkoušel všechny možnosti i v prvním mým životním vztahu už po třech letech jsem zjistila, že to nepůjde… ale řekla jsem si, je to krize, překonáme to a ještě dalších pět let jsem vydržela. ALE O TOM ŽIVOT NENÍ!!!   Jak si myslíte, že by to pak dopadlo? . přišlo by dítě a pak rozvod??? Holt se to občas stane i lepším rodinám. a nic s tím neuděláte. A nemyslím to vůbec ve špatném slova smyslu. A to, že vyjádřím svůj názor na Vaše reakce neznamená nastavení hned zrcadla. . Pracuji v psychologii, ale to by bylo na dlouhé povídání. Jen se ujišťuji v tom, že ženy nejsou k sobě upřímné, protože myslí stále na zadní kolečka, jen aby je živil muž, aby měli sami všechno pro svoje potomky- chápu to, ale nejsem pro…žena se dokáže o sebe postarat téměř sama. ale je stvořena být s chlapem, aspoň ve většině případů. čtu hodně různé názory a články a přijde mi, že zhruba 70% žen je v manželství nešťastná a víte proč? . protože mají špatně nastavený tzv. kompas. i já jsem ho měla ze začátku. . Takže o tom vím hodně své…ženy přemýšlí obecně nad hodně věcmi… aby bylo to a to. ale na sebe nemyslí… A TO NENÍ DOBŘE! když je člověk sám šťastný, pak dokáže udělat šťastným další okolo sebe. Vím, že každý vztah se vyvíjí. a nikdy dopředu moc nevíte, jak to dopadne. ale každopádně, když to dlouho nefunguje. proč v tom setrvávvat?

 
19.03.2013 16:32 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Holka, Ty pořád nechápeš jednu věc. Řešíš tu přeneseně proč ON zůstává ve vztahu se svojí ženou, když je zahleděný do Tebe. Jenže beruško, to je jen Tvá spekulace která nemá žádný skutečný a reálný podklad. To, že Ti někdo vyzná slovně lásku, neznamená vůbec nic.

To, že pracuješ v oboru psychologie je podle Tvých výrazů jen Tvé zbožné přání. Kromě toho, že se neumíš souvisle a věcně vyjadřovat tak Ti chybí i značná dávka empatie, kterou obvykle psychologové disponují.

 
31.07.2015 22:48 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

No, možná že je to naše asistentka z recepce. Ta taky pracuje v " psychológii".

Já úplně rostu z tech ženských, co dojdou a blábolí o vlastním štěstí a o právu na něj. A jdi a urvi si.  A stejně jako tento exemplář, při jakémkoli " prvním ujištění", což může znamenat cokoli, třeba jen prosté pochopení, že zamilovat se do ženatého lze, ale. to tyhle ženské berou skoro jako schválení a hurá.  

Oni manipulátoři ne nadarmo mají snížené emoční IQ,  to přisuzování špinavých vlastních motivů ostatním- každá by to udělala a když ne, tak je to pokrytec-, domýšlení si (tvořivé velmi) situace muže, to zmanipuluje i sama sebe, že je to tak a ne jinak, atd.  

Hnus fialovej.  

A co se týká vyjadřování psychologů, souhlasím, ale jak nelze říct klientovi v terapii, co si člověk myslí, tak je sladké říct to nějakému takovému anonymkovi někde na ulici. Tam říct pravdu není jen povinnost, je to příjemné!

 
19.03.2013 17:11 Uživatel: Taj3
Věk:  30
srnka2.jpg
0-100
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Práce v psychologii, není  psaní článků do časopisu Moje psychologie.

Takhle, uvědom si, že dost žen, které sem chodí, mají za sebou obdobnou zkušenost jako Ty, ale i třeba z druhého úhlu pohledu. Pohledu manželky. Jestli jsi chtěla, aby sem ženy a dívky psaly slova útěchy a ujišťovaly Tě v tom, že ON Tě miluje a že se rozvede a podobný bláboly, tak píšeš špatně.

Nebyla jsi připravena na ten fakt, že tady by Tě někdo mohl upozornit na to, že to co děláš, není dobré.

Máš pravdu, jen šťastný a spokojený člověk může šířit šestí kolem sebe a dělat šťastné i své okolí. Jenže, uvědom si, že jeho žena vám při tom budování pohody a rodinného štěsí tleskat nebude.

Nepřeji Ti, aby jsi se někdy probudila a zjistila, že jsi sama, protože partner/manžel odešel za svým štěstím cca dvacetiletým s pevnými prsy a neustálým úsměvem na tváři. A Ty by jsi v tom nekonala nic, protože jim přeci nebudeš ničit jejich štěstí, ne?

 

Ale jinak, jest-li opravdu chceš vědět na čem jsi a jsi na to připravená, tak mu napiš o schůzku a tam se ho rovnou zeptej, co a jak, jest-li bude rozvod  a vezmě Tě s cizím dítětem. Když je mezi vámi takový souznění duší, tak nebudeš mít problém mu to říct a on nebude mít problém s tím, že Ti řekne pravdu, jak na tom jste. A bude klid a nebudeš muset psát sem, kde Tě všichni nechápeme.

 

 
19.03.2013 17:25 Uživatel: Hříbeček
Věk:  68
1374524401_002.JPG
3000-4000
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Nedalo mi to abych jako chlap na toto téma nereagoval. Vše co tady napsaly ženy jako odpověď Anonymce je 100% pravda a holá skutečnost. Je jasné, že se  Anonymce tyto odpovědi nezdají. Vysnila si něco a teď ve svém podvědomí zjišťuje, že co by si přála není a nebude realita a teď neví jak se s tímto faktem vypořádat. Stačila by jedna kladná odpověď, že činí dobře a vše by bylo jináč. Ale má smůlu, tady většinou jsou odpovědi z života a né ze snů.

 
31.07.2015 22:50 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Taky by to chtělo kapku vlastního charakteru, jehož nedostatek přisuzuje druhým.  

 
19.03.2013 18:15 Uživatel: voslík
1000-2000
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Přijde mi, že ženský jsou někdy moc do sebe zahleděný. Manželky a matky by napichovali na kopí nevěrné manžely a milenky by zase navěky umlčely ty "fůrie", co nikdy svýho manžela nepochopily.

Manželka se bude většinou zaklínat tím, že ona je ta, co se o všechno stará a žádnej vděk, akorát jí zdrhne s nějakou běhnou. A milenka se zase bude rozhořčovat nad tím, jak ta jeho kráva vůbec nechápe, co ten chudáček chce a pořád ho jen šikanuje. A pořád se jedná o jednoho muže - na jedné straně vyvrhel společnosti a na druhé miláček - chudáček. A pravda je kde? Obvykle někde uprostřed. Aneb kdo jsi bez viny, hoď první kamenem. I když ano, jsou případy, kdy se to přiklání na tu či na onu stranu. Jsou na světě mrchy a jsou na světě bezcharakterní hajzlíci. Ale nejsou to snad všichni, ne? To už by byla dávno celá Země roztrhnutá na cimprcampr alt

Je mi divné, že píšeš něco o rodině a při tom máš s někým dítě, a to nějak neřešíš. Možná se pletu, ale třeba jsi to schválně nezmiňovala, protože to už by bylo moc informací. A přemýšlíš i nad tímhle. Nebo spolu už nejste? Chce dítě vídat?

Budovat vztah s rozvedeným chlapem není nikdy jednoduchý. My si s přítelem moc rozumíme a stejně to bylo docela dost těžký pro nás oba. A myslím, že jsme to zvládli jen proto, že jsme k sobě začali být opravdu upřímní. Už žádný kecy jako, já nevím, nejsem si jistej, je to těžký, to nikdy nemůžeš pochopit a podobně.

Pokud do toho chceš jít, je to tvoje rozhodnutí, ale pokud se s tebou nebude bavit upřímně, tak je to na nic. Člověk někdy dělá věci, o kterýh není pořádně rozhodnutý a myslí si, že to nějak vyplyne (což asi z vlastní zkušenosti znáš) a pak jsou z toho průsery. A děti a bejvalky nebo možný bejvalky -ty tu prostě jsou a budou a ovlivňují rozhodnutí dost velkou mírou. A takový rozhodnutí jsou těžký, ale pokud má člověk charakter, měl by být i upřímnej. Prostě na to sebrat odvahu.

Já tě nechci poučovat, jen říkám svou zkušenost. A taky to, že věci obvykle nakonec jsou docela jiné než jsme představovali, že budou.

 
19.03.2013 19:11 Uživatel: Listicka
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Tak jsem si tady precetla spoustu nazoru a rada bych k tomu taky neco dodala. Asi existuje daleko vic zen, ktere mely nebo maji vztah s zenatym muzem.  Vetsina z nich ale radeji mlci, protoze je jim jasne, ze se to neslucuje se slusnou moralkou.  Jenomze laska si neda poroucet.  Pokud uz do takoveho vztahu jdes, mela by sis uvedomit pripadne nasledky nebo pripadne zklamani. Bud ti musi byt jasne, ze zustanes jeho milenkou, nebo budes chtit vic a primo se ho zeptas, jestli si te vezme. Uvidis jeho reakci. Muzi maji trochu jine mysleni, nez zeny. Jejich nevera se v jejich ocich za neveru nepocita. Znam nekolik muzu, kteri udrzuji dva vztahy a pripada jim to naprosto normalni. Taky 99% muzu tvrdi svym milenkam, ze jsou doma nepochopeni a ze jim manzelstvi nefunguje. Ale jen minimalni procento z nich se rozvadi.
Byt milenkou je urcity status.  Vidite se, kdyz jste v dobre nalade, hezky upraveni, hezky si popovidate, stravite hezke chvilky, povidate si, co ten druhy chce slyset. Ale dovedes si predstavit sveho pritele doma, kde bys mela povinnosti, on spoustu prace a na tebe malo casu?
Vis, ze rozhodnuti je na tobe. Zeptej se ho, jestli s tebou planuje spolecnou budoucnost a kdyz ne, radeji na nej zapomen, at se zbytecne netrapis.  Preji ti hodne lasky!!

 
20.03.2013 08:06 Uživatel: Anonymka
Věk:  34
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Ahoj Lištičko,

 

děkuji za Tvoji odpověď. Ta jediná mi svým způsobem utvrdila v tom, že co jsem měla naplánované, tak udělám. Je bez zášti a nenávisti.

Jinak ještě jen krátce k předešlým odpovědím.  Chtěla bych všem poděkovat za čas, který si vynaložili na svoji odpověď. K tomu jen krátce: určitě jste si všimli, že mám špatný slovosled… zapomněla jsem trochu češtinu, v práci používám angličtinu. tak se prosím nedivte a nezlobte.

K Těm ženám, proč jim nerozumím. : Je to dánno již od dětství, kdy jsem poznala, jak jsou zákeřné a to jsem ještě neměla ani předsudky a smýšlení, abych to v nich vyvolávala. , dokážou podrazit nohy a ještě vše obrátit ve svůj prospěch…x chlapi, když se na sebe naštvou, tak si to vyříkají - třeba i pěstmi a pak se spolu baví nebo ne. ale ženský ubližují dál. bez trvání a vysvětlení…A k tomu: že se většinou baví o tom, jaký má sousedka koberec ajn. žvásty, mě bohužel nikdy nezajímali.  Neříkám opět, že jsou takové všechny, ale většina ano.

Dokážou Vám říct hezké věci do očí a přitom si to vůbec nemyslí… - a nejde o takt…, podotýkám. . Takže to jen k tomu. budu končit. Ještě jednou všem děkuji a přeji pěkný den.

 

Ať jste i vy šťastné a pokud s něčím bojujete, tak ať vyhrajete!

 

 

 

 

 
03.05.2013 13:32 Uživatel: Kedrigern
Věk:  29

Město:Klatovy

Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Neodpustím si komentář. Pardon, baby, ale chováte se dost zákeřně. Souhlasím s anonymkou v tom, že ženy nejsou nad věcí, nejsou k sobě upřímné a k tomu bych ještě ráda dodala, soudě dle těchto vašich nenávistných komentů - jsou příliš emočně zainteresované, nedokáží se na věc podívat z nadhledu optikou vyššího rozumu, popř. jiným úhlem pohledu - a svádí to na své "já byla takhle vychovaná", "to je snad normální, že ji odsoudim, to by udělala každá" apod. Věřte tomu, ale ne. Jde o přístup. Já tomu říkám nadhled, tolerance, schopnost pohlížet na svět jinou optikou, zamyslet se a ne jen hned podbarvovat svoje názory emočním podtextem, horlivě odsuzovat a odvolávat se na výchovu a všeobecně zakořeněná nepsaná pravidla morálky a mentorovat. Vy ženské jste směšné - místo, abyste se k sobě snažily být solidární, jen jedna druhou podkopáváte a usazujete. A pak si stále stěžujete, jak nevycházíte s ostatními ženami, jak vás nechápou a jak vás zrazují kamarádky. Zamyslete se nad tím, proč.

 
03.05.2013 15:11 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Myslíš, že je správné být solidární "až za hrob" jen proto, aby žena držela s ženou? Já ne.

 
31.07.2015 22:18 Uživatel: Vanda
Věk:  30
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Dobry vecer. Ja myslim, ze v dnesni dobe je nevera uplne normalni. Proste to tak je. Kdyz jste vdana, nebo zenaty a neco vam schazi, hledate to nekde jinde s nekym jinym. Samozrejme zalezi na tom, jak ta nevera bude probihat. Nemam rada, kdyz nekdo rekne, ja bych nikdy nepodvedla, nebo ja bych nikdy nepodvedl. Proste to prijde a je to. A jit do toho s rozumem????? To snad ne. mozna jsou lidi, ktery dokazou drzet city stranou, ale ve vetsine pripadu to tak neni. Ja jsem vdana, mam milence von je zenatej. Je nam spolu fajn a kdo vi???? Treba se casem do sebe zamilujeme. a i kdyz nemuzeme byt spolu je to krasne… zazit neco co uz dlouho doma postradate. takze tak.

 
31.07.2015 22:36 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Jo, je taková doba a takový lidi, žádná morálka ajen já a a já. Mluvte za sebe. Jaký šel, takovou potkal, že?  

 
31.07.2015 23:49 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Tedy zrovna já nejsem člověk který by všechny nevěrníky poslal šmahem do pekla, ale když jsem četla tuhle odpověď, tak jsem zrovna jedla hroznové víno a pěkně mi zaskočilo, nevěřím svým očím. No jo, i takhle lze svoje činy "přehodit" na něco jiného. Bože, do čehos to duši dal.

 
01.08.2015 09:04 Uživatel: mjjk
0-100
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Nejlepší bude nechat váš vztah plynout časem, povídat si a vychutnávat si chvíle velkého porozumnění, které s tímto člověkem máte. Můžete být zamilovaná, ale nedělejte nic, co by porušilo hranici přátelství. Těšte se z toho, co máte. Je to vzácné a ojedinělé. Moje kamarádka má totiž podobný vztah tomu vašemu, trvá řadu let. Vím, že je celkově šťastná a tento vztah jí pomáhá zdolávat všechno ostatní.  

 
02.08.2015 17:24 Uživatel: Vanda
Věk:  30
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Ja napsala svuj nazor. a stojim si za tim.

 
02.08.2015 18:22 Uživatel: Pva
Věk:  28
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Zajímavou máte dvojtou morálku. Některým jiným uživatelkám, které napíšou např. líbí se mi ženatý muž, jdu na víno s ženatým známým atd. děláte z nich div ne kurvy a tady ta, co se veřejně tahá s ženatým to nic. To je ok.  

 
02.08.2015 18:57 Uživatel: Vanda
Věk:  30
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Ja nevim, proc by mela byt zenska, ktere si libi zenaty muz, nebo s nim jde na vino kurva.

 
02.08.2015 19:11 Uživatel: Pva
Věk:  28
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Někdy to tak psali v příspěvcích někteří lidé tady. V minulých příspěvcích. Holka šla s ženatým kamarádem na víno a lidé tady z ní udělali kdyby jen to, co jsem psala.  

 
02.08.2015 19:21 Uživatel: Vanda
Věk:  30
Téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Text uživatele: 

Proto to nechapu. Zivot neni pohadka. Prinasi ruzne situace. A stat se muze cokoliv.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jsem zamilovaná do ženatého muže - co teď?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1026x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1218x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 886x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 717x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 926x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 866x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1117x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 846x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1346x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1883x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny