Téma: Jsem zamilovaný do spolužačky - řekl jsem jí to a ona se mi teď vyhýbá, má cenu bojovat?

07.01.2015 17:48
Uživatel: Bred7
Věk:  18
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj,

chtěl bych se Vás zeptat co mám dělat, když už dlouhou dobu mám rád mojí spolužačku, je velmi krásná a hodná, na mě příliš dobrá. Jednou jsem se opil a řekl jí že ji mám moc rád, ona odpověděla že má ráda někoho jiného, ted se mi vyhýbá.

Jsem spíš introvert a je mi trapné se na ni jen podívat. Chci ale, aby byla štástná i kdybych já nebyl, ale nechci aby se mnou skončila úplně jestli mi rozumíte. Co s tím? Mám se snažit, nebo na to kašlat?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1956x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: holka co mám rád
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
07.01.2015 21:11 Uživatel: Katarinka
Věk:  38
Téma: Jsem zamilovaný do spolužačky - řekl jsem jí to a ona se mi teď vyhýbá, má cenu bojovat?
Text uživatele: 

Možná se ted bojí, abys jí s tím neobtěžoval. Nechej jí tak, a za pár týdnů nebo měsíců se jí třeba jen zeptej, jak se má. Ale tohle s ní už neprobírej, protože by jí to obtěžovalo, když tě nechce.  

 
08.01.2015 15:40 Uživatel: Gita
Věk:  47
Téma: Jsem zamilovaný do spolužačky - řekl jsem jí to a ona se mi teď vyhýbá, má cenu bojovat?
Text uživatele: 

Dobrý den,

dovolila jsem si na Váš dotaz vyložit karty a ty říkají, že jste se do Vaší spolužačky spíš zakoukal než hluboce zamiloval (ale to je na začátku vztahu normální), že Vás velmi přitahuje a líbí se Vám a že máte velkou chuť o ni bojovat nebo i soupeřit, pokud by ve Vašem okolí byl nějaký sok. Vás baví to „dobývání“ a vůbec jste podle karet člověk plný energie a nadšení, odvahy a bojovnosti; tedy alespoň v kontextu otázky.

Vaši spolužačku symbolizují tzv. vysoké karty a je jich ve výkladu opravdu hodně. To říká, že pro vás oba je vaše setkání velmi důležité a není náhodné; a ať už to dopadne, jak chce, něco se z té zkušenosti naučíte, co pro vás (oba) bude do budoucna velmi důležité.

Vaše spolužačka se Vám vyhýbá možná proto, že dostala strach z Vaší přímočarosti nebo spěchu nebo může Váš přístup k ní vnímat jako bojovný, může to vnímat jako určitý druh nátlaku nebo pokusu o manipulaci z Vaší strany. Ona si potřebuje něco vyjasnit – vzhledem k těm vysokým kartám může mít nějaké špatné zkušenosti za sebou, ale i třeba z minulých životů, což jí teď může bránit v tom, aby se do čehokoli vrhala bezhlavě; všechno si potřebuje nejdříve dobře promyslet. Mimochodem, Vaše spolužačka je na svůj věk velmi moudrá, ačkoliv to nemusí být navenek vidět; podle karet si prošla nějakou ztrátou, která ji velmi zasáhla (ať už v tomto nebo jiném životě), ale zároveň jí ta zkušenost přinesla velkou moudrost a taky sílu, ale tu vnitřní, skrytou sílu. Vaše spolužačka neukazuje navenek, co cítí nebo si myslí nebo co ví; je v ní mnohem víc, než co je na pohled zřejmé.

Vy byste ji velmi rád získal a snažíte se ji okouzlit, získat její pozornost, zatímco ona potřebuje nejdřív nadhled a najít rovnováhu v sobě, aby zjistila, jestli s Vámi chce nebo nechce být. Musí si to zjistit sama, ale Vás vnímá tak, že ví, že jste do ní zamilovaný – respektive – věří Vám to. Kdybyste se teď o ni snažil dál bojovat, nedočkal byste se jednoznačného výsledku, pořád by to bylo na vážkách; nejspíš by Vás ani nepřijala, ani neodmítla. Dejte jí čas, ona si to v sobě všechno srovná a nakonec bych řekla, že „zvítězíte“, že spolu budete.

Dejte si ale pozor na svůj temperament – jste vznětlivější a vášnivější než ona, ona je mnohem klidnější, tak abyste jí svojí unáhleností neublížil nebo ji pak od sebe neodehnal. Protože pokud to dopadne a budete spolu (což karty naznačují), Vy to můžete vnímat jako „dosažení toho, co jste chtěl“ a můžete mít nutkání začít se poohlížet po nové výzvě. Nicméně ona má v sobě tolik klidu, péče a vytrvalosti, že Vás snad uklidní a zvládne

 

Mějte se krásně a přeju hodně štěstí,

Gita

 
12.09.2015 18:55 Uživatel: Luciferus
Věk:  17
Téma: Jsem zamilovaný do spolužačky - řekl jsem jí to a ona se mi teď vyhýbá, má cenu bojovat?
Text uživatele: 

Dobrý den paní Gito. Nechci sem psát svůj problém, protože při mém štěstí by na to dotyčné osoby přišli. Tak bych Vás chtěl poprosit o Váš meil. Kdyby jste byla tak hodná, tak bych Vás kontaktoval. Mockrát děkuji  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jsem zamilovaný do spolužačky - řekl jsem jí to a ona se mi teď vyhýbá, má cenu bojovat?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1026x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1218x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 886x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 717x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 926x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 866x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1117x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 846x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1346x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1883x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny