Téma: Mám kamaráda s výhodami a zamilovala jsem se do něj - on chce jen sex, ale vázat se ne (já 17, on 20 let)

16.12.2018 22:41
Uživatel: Andy2013
Věk:  17
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Ahoj.

Je mi 17 a mám kamaráda. Znám se s ním už něco přes půl roku (06-12/2018) a mám problém, že jsem asi zamilovaná. Jsem na intru v Brně a na víkendy jezdím domů. Když jsem doma tak se vidíme každý večer, někdy u sebe i spíme. Ze začátku nás bylo hodně, byly jsme taková parta co spolu pořád chodí ven. Viděli jsme se skoro každý víkend a on je plnoletý. Je mu 20 a má vlastní auto tak jsme se vždycky po nocích jezdili projet. Předtím jsme se nijak zvlášť nebavili ale na něm bylo vidět že se mu asi líbím. Pořád po mě pokukoval a moje sestřenice mi furt říkala že po mě pokukuje.

Pak jsme si začali psát a nějak jsme se začali víc bavit a pak jsme jezdili každý víkend. Začalo to tím že jsem seděla u spolujezdce a dával mi ruku na stehno. Nijak jsem to neřešila. Pak jsem měla narozeniny tak mi popřál a dal mi pusu. Nelíbali jsme se prostě klasická pusa jak od táty. Pak mě začal chytat za zadek, ale to mě nijak nevadilo protože se mi začínal líbit. Pak jsme začali jezdit sami a jeden večer jsme byli na parkovišti a seděli jsme v autě a povídali jsme si. Nějak jsme si dali pusu a začali jsme se líbat.

V ten večer nic neproběhlo nespali jsme spolu byla jsem panna a bála jsem se toho. Tak jsme se jen osahávali a líbali. Od té doby jsme spolu byli častěji. Vždycky na mě byl hrozně hodnej a já jsem se zamilovala. Jezdila jsem s ním pořád.

Jednou byl se mnou u mě doma a nikdo tam nebyl tak jsme nějak blbli v posteli a došlo na sex. Já jsem pořád ucukávala měla jsem z toho strach a on mi říkal že to dělat nemusíme jestli nechci, ale já jsem se pak vzchopila a nechala jsem ho. Byl něžný a šel na to pomalu. Potom jsme jeli pryč a měli jsme oba dobrou náladu. Ten večer jsme se drželi pořád za ruce a já se cítila jak v ráji.

Pak přišla škola a já musela na intr. On byl tak hodnej že do toho Brna za mnou jezdil i když je to něco přes hodinu cesty.

A jeden večer jsem začala být smutná, protože i přes to všechno jsme spolu nechodili. Tak jsem to nevydržela a zeptala se ho na čem jsme. Odpověděl mi tak, že neví. Řekl, opravdu neví, že se nechce vázat, že i nechce ublížit. Rozbrečela jsem se a on mi řekl, že měl těžký prázdniny že byl zamilovaný do jedné holky a jednou se oba opili a vyspali se spolu. Ona to chtěla nezávazně a pak ho hnusně odmítla. Viděla jsem jak se mu hrnou slzy do očí, když mi to popisoval a bylo mi ho hrozně líto. Uklidňovala jsem ho a pak jme tam jen tak seděli a přemýšleli.

Já vím, že je to těžký. Jezdím s ním do teď děláme to stejný. Všichni jeho kamarádi si myslí, že spolu chodíme. Stejně tak i naši rodiče. Ale štve mě že, jsme spolu celý víkend a on mi pak nenapíše třeba do středy. Třeba teď o víkendu jsme byli s partou a já jsem si tam povídal s dalšíma dvěma klukama a oni mě furt chtěli házet do sněhu tak jsme se furt rvali a bylo na něm vidět že žárlí. Potom nás jeho kamadád David vezl pro jídlo a já ho šla s Davidem koupit a on řval na Davida ať nic nezkouší že jsem jeho holka. To mě úplně rozsekalo. Myslím na to pořád. Chci hrozně vědět co má v hlavě protže já už to nedávám. Předem se omlouvám za takovou slohovku ale už je toho na mě moc. Děkuju za každou radu.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1924x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nevím na čem jsem
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.12.2018 00:34 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Mám kamaráda s výhodami a zamilovala jsem se do něj - on chce jen sex, ale vázat se ne (já 17, on 20 let)
Text uživatele: 

Chápu, že jsi zamilovaná, ale můj názor je, že bys měla sebrat odvahu a chtít závazný vztah a jinak nic. To proto, že bys měla mít svou hrdost a sebeúctu. A taky proto, že když to neudáš, tak hrozí, že zůstaneš jen holka prozatím.

Prakticky doporučuji to udělat tak, abys s ním při nejbližší příležitosti dala vážnou řeč, řekla že sice chápeš že je po nějakém zklamání, ale on zase musí pochopit, že ty nechceš být holka pro pobavení někomu, kdo s tebou nechce oficiálně chodit. Že na něj netlačíš a dáš mu ráda nějaký čas na rozmyšlenou, ale ať přijde jen když s tebou bude chtít opravdu chodit.

Jinak že zůstanete jen kamarádi - tzn. bez "výhod" (sexu, důvěrností).

A dej mu třeba měsíc, nebo max. čtvrt roku a buď on se posune nebo to odpískej.

Já chápu, že když si zaláskovaná, bude to pro tebe těžké, být takhle radikální, ale věř mi, že ono se to vyplácí. Pokud on se nerozhoupe, přijdeš jen o kluka, který neví co chce, co tebe nechce dost, přijdeš o to ponížení to snášet a přijdeš o zklamání až se s tím budeš budeš smířit po té, co kvůli němu budeš dělat kde co, aby ses zalíbila.

Pokud se rozhoupe, budeš vědět na čem jsi a budeš na sebe moct být pyšná.

Věř, že holky, co mají svou hrdost, to mají v životě lepší a často jsou i pro kluky atraktivnější než ty, co si nechají líbit kde co.

Tak držím palce.

 
17.12.2018 13:00 Uživatel: Andy2013
Věk:  17
Téma: Mám kamaráda s výhodami a zamilovala jsem se do něj - on chce jen sex, ale vázat se ne (já 17, on 20 let)
Text uživatele: 

Moc Vám děkuji za názor. Už teď se bojím, že se nerozhoupe a že ho ztratím, ale takhle už dál nemůžu. Pokusím se mu to říct i když to bude těžké.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Mám kamaráda s výhodami a zamilovala jsem se do něj - on chce jen sex, ale vázat se ne (já 17, on 20 let)
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 1397x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2893x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2701x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1795x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1538x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1728x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1784x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 2113x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1807x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 2490x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 1
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 16546
Počet odpovědí celkem: 176007
Počet registrovaných: 5178 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Zlomená noha

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny