Téma: Miluji ho - mám mu to říci?

20.12.2016 23:14
Uživatel: Anonym257
Věk:  17
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Zdravím,  

nakonec mě napadlo napsat i sem.

Takže jde o mého kamaráda. Známe se asi 3-4 roky (cca. 2012-2016). Chodíme do stejné školy ale je o dva roky starší (19 let) a tak se jen stihnem na chodbě pozdravit. Známe se ale ze sportovního kroužku, kde mě první rok dokonce učil. Nejdříve to byl pro mě jen člověk, kterého jsem si hrozně vážila a respektovala ho. Jenže asi po půl roce se mi začal hrozně líbit.

Druhý rok jsem chodila na jiný trénink, takže jsme se potkávali zase jen ve škole. Stále jsem ale na něj myslela a zamilovala jsem se do něj.

Od minulého roku, zaří 2015, chodíme na stejný trénink a zase se potkáváme tak jednou, dvakrát týdně. Povídame si, občas se trochu pošťuchujeme a někdy si povídáme i po tréninku jen sami dva.

Jenže já neumím moc poznat jestli jsem pro něj jen další z řady fajn kamarádek nebo někdo víc. Navíc jsme spolu byli na několika soutěžích a akcích, takže jsme se poznali ještě trochu lépe.  

Tak a teď důvod, proč to tu řeším - příští rok (2017) maturuje a nebude chodit na kroužek, takže už si asi nebudeme bližší.

No a tento týden před Vánoci mám asi poslední pořádnou šanci říct mu, co k němu cítím. Jenže jsem nikdy nikomu nic takového neříkala ani s nikým nechodila, takže nevím, jak to podat aby z toho nebyl trapas. A taky jak to podat? Jestli mu to říct na rovinu nebo jen naznačit, jenže jak aby to pochopil? alt 

 

Navíc se bojím, že se mi začne vyhýbat a nebude mě brát tak jako dřív. Jenže se na druhou stranu bojím abych si to jednou nevyčítala, když už ho miluji skoro 3 roky! alt 

Děkuji za všechny odpovědi a rady, prostě za všechno. alt

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2224x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Mám mu říct, že ho miluji?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
21.12.2016 07:29 Uživatel: Lilian
Věk:  23
Téma: Miluji ho - mám mu to říci?
Text uživatele: Risk je někdy i zisk. Podle mě bys měla dát najevo svoje city, není to nic, za co by se měl člověk stydět. Je to přirozené. Vždycky je tady strach, že to ten protějšek nebude mít stejně. Ale vem si to tak - není to někdo, kdo by ani nevěděl, že existuješ nebo někdo, koho ani neznáš. Je to kamarád, s kterým se sem tam vídáš a občas si povídáte. Já bych do toho určitě šla. V podobné situaci jsem již byla, byla jsem hodně zamilovaná do jednoho kluka, kterého chtěla skoro každá, my jsme byli dobří kamarádi. Nakonec jsem mu to neřekla, odloučili jsme se a já začala chodit s jiným - kterého miluji a jsme spolu už 3 roky. Ale asi před dvěma lety jsem si s tím kamarádem po dlouhé době psala (přátelsky - jen co je nového apod.) - a on mi mezi řečí řekl, že jsem mu vždycky pletla hlavu a že mi to nikdy neuměl říct. Můžeš mu to říct narovinu - někde v soukromí - třeba po tréninku, někde v kavárně nebo navrhni procházku. Nemusíš na něj hned vybalit: "Miluji Tě". Stačí říct, že se ti už delší dobu líbí. Buď přirozená a sama sebou. Pokud to cítí stejně, poznáš to. Pokud ne, přijmi to. Budeš alespoň vědět, na čem jsi a určitě se ti uleví. Můžeš mu napsat i SMS - říct, že už dlouho na něj myslíš, máš ho ráda víc, než jen kamaráda a zajímá tě, jak to má on… Ale z očí do očí je to takové lepší…
 
21.12.2016 09:54 Uživatel: Veltie
Věk:  25
0-100
Téma: Miluji ho - mám mu to říci?
Text uživatele: 

Podle pravidel, by se měl vyjádřit kluk. Já si ale myslím, že není nic proti ničemu, když se vyjádří i holka a třeba konkrétně já, bych byl potěšen. Když mu to řekneš, aspoň budeš vědět na čem jsi. Takhle se můžeš jen trápit, řekni mu to. A já ti budu držet palce a do jisté míry fandit, směle do toho!  

 
22.12.2016 18:20 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Miluji ho - mám mu to říci?
Text uživatele: 

Spíše dávej najevo náklonnost, neříkej mu to. Že Ti není lhostejný pozná.  

Někam ho pozvi a dej mu najevo, že s ním chceš trávit svůj volný čas  

Držím palce, ahoj a hezké Vánoce přeji  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Miluji ho - mám mu to říci?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 1285x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2846x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2638x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1736x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1480x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1671x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1719x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 2045x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1752x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 2427x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny