Téma: Miluji holku ona mě asi ne

19.07.2013 09:53
Uživatel: Damyxak
Věk:  17
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Ahoj,

mám takový problém - seznamil jsem se s holkou na Skype, respektive nás seznamil kamarát. Netrvalo ani týden a oba sme se do sebe zamilovaly. Ona bydlí 60 km ode mne. Dozvěděl jsem se ale z jejích úst, že se budou stěhovat 10 km ode mne koncem letních práznin 2013, ale že tam dřív pojede za babičkou, řekl jsem jí že za ní přijedu byla neuvěřitelně šťastná že se uvidíme ja byl taky šťasten. Napsal jsem ji SMS že se toho trochu bojim, ona mi odepsala že ona se bojí víc. Tak sme se setkaly. Celou dobu čekala až udělám ten první krok, až ji políbím, trvalo mi to asi hodinu a půl, řekl jsem ji že nemam něják odvahu, ale spíš jsem myslel na to jestli to neni moc rychle na ni. Když jsem to udělal všechno bylo ůžasné furt sme se líbali, náramě sem si rozuměli bylo to prostě perfektní. Pak jsem odjel. Viděli sme se až za dva dny to bylo vlastně druhé rande. Když jsem přijel tak sme dělali prakticky to samé, ale pak mě zatáhla do lesa na mýtinu, že si prý sednem, ale začali sme se líbat, při tom zápalu sem ji položil na trávu a líbali sem se v leže. Kolem projeli ciklistí to nás přerušilo. Vrátily sme se zpátky na lavičku a pokračovali. To už jsem se jí dostal do podprsenky.

Potom už jsem odjel domu. Tohle píšu abych dal prostě na jevo že to bylo prekfektní. Druhý den mi řekla, že prijedou její malý sestřenky, že na mě nebude mít čas a že asi pojede příští týden domu. To mi jaksi udělalo čáru přes rozpočet. Nevěděl jsem co mám dělat, chtěl jsem ji toho ještě tolik říct a už tu nemusela být ta příležytost (myslím z očí do očí ne po Skype).

Přepadla mě úzkost, chtěl jsem si o tom z někym promluvit, ale z rodičema jsem nechtěl tak sem ji napsal 3 SMS do jedné se to nevešlo. Napsal jsem ji jak to všechno cítím. Ona si z toho něják vyložila že jí dávám ultimátum buď já nebo babička. Nechápu jak na to přišla nic takového jsem neměl v úmyslu. Tak jsem ji napsal že to tale nemělo vyznít, že to mělo prostě být popsání toho, co a jak cítím.

Dalsí den mi napsala, že ona čeká od vztahu výc než já, že mě mám hrozně moc ráda, ale zě prý jen ráda tzn. že už mě prý nemiluje a obvinila mě z toho že sem sní jen kvůli sexu, což opravdu není pravda. Domluvil jsem se sní ať příde na skype a všechno jsem si od srdce řekl ( nevinne lži kterých jsem se dopustil, že ji opravdu miluju a vysvětlil jsem ji taky, že mi nejde jen o to mít s ní sex, že když holku miluju tak že sex je u mě na posledním místě) trochu to vypadalo, že to pochopila, uznala že ta SMS byla hnusná, že už ví že s ní nejsem jen kvůli tomu jednomu.

Myslel jsem že už je všechno v pohodě, ale konverzace začala váznout a když už jsem nevěděl co si o tom mám mislet tak sem ji napsal na Skype

"Jak to snáma vlastně je? Je to uplně stejný jako když sme se poznaly na Skype. " Druhý den mi na to odpověděla že sme jen kamaráti.

Napsal jsem v poznámkovém bloku uplně všechno prakticky co sem ji řekl od srdce ale víc sem to tam chtěl rozvětvil neco sem tam přidal něco jsem napsal jinak, omluvil jsem se ji za ty nevinné lži a poslal jsem ji to. Bylo to dlouhe takže po 15 minutách mi napsala, že to je nejhezčí gesto co kdy od kluka dostala, že mě má hrozně moc ráda ale že už jen ráda. Zeptal jsem se ji teda z jakého důvodu mě už nemiluje jestli jsem ošklivej apd ona mi napsala že se to takle ve vztazích stává. Napsal jsem ji že bych to opravdu potrřeboval vedět, napsala že se o tom nechce bavit. Z toho mi vyplívá, že to ještě ani sama neví.  Prosím Vás lidi potřebuju radu chci to zachranit, protože jí fakt miluju. Diky za odpoveďi

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.07.2013 14:11 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Miluji holku ona mě asi ne
Text uživatele: 

No, já si spíš myslím, že v tom má jasno, ale prostě Ti to nechce narovinu říct, proč Tě už nemiluje…Odpověď typu: "že se to takhle ve vztazích stává" je o ničem. Zamilovali jste se po týdnu, viděli se 2x…po druhé schůzce se jí asi něco rozleželo v hlavě (jen ona ví co), nebo to prostě třeba chtěla jen tak zkusit a nic víc, nebo jí po druhé schůzce ve spojení s písemnou komunikací něco odradilo, nebo jste si to celé každý vykládal jinak, těžko říct.

 
19.07.2013 15:14 Uživatel: Sandy
Věk:  17
Téma: Miluji holku ona mě asi ne
Text uživatele: 

Pokud komunikace probíhala výhradně formou textu, tak se snad slečna rozmíšlí, jestli jí stačí tvá úrověň češtiny, protože tento text je plný hrubek. I to je velká část dojmu.

 
19.07.2013 15:42 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Miluji holku ona mě asi ne
Text uživatele: 

V tom případě doufej, aby jsi na takto rozmýšlivého partnera nenarazila i Ty, protože i Tobě se to nepodařilo napsat bez chyb…

 
19.07.2013 21:27 Uživatel: Damyxak
Věk:  17
Téma: Miluji holku ona mě asi ne
Text uživatele: 

 už mi to začíná dávat smysl, když si vzpomenu na ty řečičky jak mě miluje a teď ji nestojim ani za to aby mi to řekla na rovinnu. Spíš si ze mě celou dobu dělala srandu

To se zas z toho budu 3 měsíce dostávat.

 
20.07.2013 20:14 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Miluji holku ona mě asi ne
Text uživatele: 

Podle mě jsto to oba dost uspěchali. Píšeš, že jste se do sebe zamilovali po týdnu písemné komunikace na skypu - to je hodně odvážné tvrzení. Pak jste se dvakrát viděli, začali jste se hodně rychle sbližovat i intimně - možná to bylo prostě moc rychle - viz její "obvinění", že jsi s ní jen kvůli sexu. Možná ale ani ona slečna nevěděla - a možná neví ještě teď - co od toho vztahu čeká. Takže budiž Ti poučením do budoucna, že není kam spěchat. Třeba zůstanete kamarádi.

 
22.07.2013 15:33 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Miluji holku ona mě asi ne
Text uživatele: 

Časem pochopíš, že ptát se někoho proč Tě nemiluje je kravina. Prostě buď láska mezi dvěma lidmi je a nebo to necítí a není. Hm?

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Miluji holku ona mě asi ne
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1007x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1198x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 877x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 712x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 922x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1111x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 842x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1338x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1865x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny