Téma: Okouzlující holka co jsem se do ní zamiloval ztratila v mých očích své kouzlo promiskuitou - bojím se další lásky, bojuji sám se sebou

06.07.2016 12:20
Uživatel: Heda
Věk:  18
1467799979_tapeta 13.jpg
0-100
Odpovědí na téma: 10
Text: 

Ahoj,

potřeboval bych od vás pomoc. 12/2015 jsem potkal holku se kterou jsme si rozuměli jako s nikým jiným. Oba jsme chápali toho druhého naprosto ve všem, vycítili že není v pořádku i když to nedával najevo a podobně. Ovšem byl trochu problém, že od sebe bydlíme daleko (40 km). Takže jsme vztah ani jeden nechtěli nikam posouvat a prostě byli velcí kamarádi.

05/2016 jsem k ní začal cítit něco víc než jen kamarádství. Byla prostě po dlouhé době osoba, kterou jsem si pustil k tělu, odpovídal jí na hodně osobní otázky, a to samé podle jejích slov cítila i ona. V červnu 2016 začala psát, že jí už moc chybím, že už se těší až mě po půlroce znova uvidí a podobně. To ještě prohloubilo mé naděje k tomu, že nejen já cítím něco víc. Čas plynul, najednou tady byly prázdniny, takže jsem se s ní chtěl konečně znovu vidět. Pořád se ale vymlouvala že ji nepustí rodiče a podobně. Šlo z toho chování poznat že se u ní zase něco změnilo. Vždy bývala taková moudrá, milá, vše si rozmyslela než to udělala a celkově byla daleko "vznešenější" a nedostupná oproti současným holkám v jejich věku. To se mi na ní líbílo nejvíc. Já sám jsem taky takový že s holkou na nic nespěchám a "dávačky" si nikdy nepustím k tělu.

Myslel jsem že už jsem pomalu poslední z naší generace co to vidí takhhle a ona mi dávala jistotu že je tady ještě minimálně jeden člověk co to vidí stejně. Když jsem jí konečně na začátku prázdnin řekl co k ní cítím, zjistil jsem že mě stále vidí jen jako kamaráda. Poté se mi přiznala ještě k tomu že od května (to byla ještě panna) spala s několika klukama a že vůbec ničeho nelituje.  To mě srazilo až na úplné dno. Ona byla ta poslední od které bych to čekal. Nejde o to že se s někým vyspala, je to její život nemůžu jí to vyčítat.

Od té doby se však začala chovat jako všechny ostatní holky, ne-li hůř. Byla to jediná osoba které jsem byl schopný se s něčím svěřit, takže tohle jsem v sobě až doteď dusil. Už se to začínalo vymykat kontrole, a já začínal mít hodně špatné nápady. Je to o to horší že se to stalo potřetí za poslední tři roky. Všechny se jmenovaly stejně, byly podobného vzhledu a se všemi jsem cítil něco co do té doby ne. Všechny tyto tři příběhy na mě začaly působit ve stejný moment a já se bojím teď vůbec poznat nějakou novou dívku. Už jen když si představím že bych nějakou zase potkal, tak první co mě napadne tak je odmítnutí, hluboká deprese a zklamání. Na druhou stranu jsem hodně citově založený a potřebuji někoho k sobě.

Jinak ta poslední holka na mě není naštvaná a chce se znovu opět bavit jako předtím. Já ale nevím jestli bych byl schopný to zvládnout

Poradil by mi někdo jak se vrátit zpátky do života a začít znovu věřit ostatním?

Díky moc za každý názor, aťpozitivní či negativní.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2169x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Bojím se další lásky - potřebuji se znovu najít
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.07.2016 13:16 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  40
Téma: Okouzlující holka co jsem se do ní zamiloval ztratila v mých očích své kouzlo promiskuitou - bojím se další lásky, bojuji sám se sebou
Text uživatele: 

Hedo, ty sám sebe vnímáš, že máš jiný pohled na vztahy než tví vrstevníci, ale být "jiný" vyžaduje osobnost a sílu. Ne každý ji v 18 má a většina lidí chce prostě zapadnout. Být jako ti druzí, protože se bojí, aby nebyli "mimoně".

Pro některé dívky je v tomto věku velmi důležité aby byly žádoucí, aby o ně kluci stáli a chovají se způsobem, o kterém předpokládají, že jim mužský zájem zajistí. Některým to zůstane, některé to přejde a začnou se chovat podle jiných priorit.

Naprosto chápu, jak tě to mrzí a otravuje, ale nedělej si z toho žádné definitivní závěry ani o životě ani o dívkách.  

Zůstaň otevřený, poznávej dál, věřím, že tu svou "vznešenou" lásku poznáš. Ale dávej si pozor, aby ses nezamilovával spíš do svých představ než do skutečné dívky.

Máš velkou touhu po lásce a tím pádem jsi jako někdo, kdo chodí se srdem na dlani a kouká, komu by ho dal - což ti může způsobit hodně zklamání a zranění. Snaž se možná si to svoje srdíčko tak trochu zamknout do truhličky na zámeček jako svůj poklad. Dáš ho až nějaké, která ti dokáže, že si ho zaslouží.  

Tím chci říct, určitě se snaž dál se seznamovat s dívkami a poznávat je, ale snaž se nezamilovávat se tak rychle, ale až když si potvrdíš, že to, co se ti na ní opravdu líbí nejsou tvoje očekávání, ale její skutečná podstata.

S tou holkou se bavit můžeš, jestli máte o čem - ale jestli ti to nedělá dobře, trápí tě to, tak si zase nemusíš dělat násilí. Mimochodem, nenapadlo tě třeba jí říct/napsat na rovinu vše jak to cítíš, jak to tu popisuješ? Jak jsi ji měl za vznešenou a jak ji vidíš teď? Možná by už nebyla taková "kamarádka", ale možná bys udělal dobrou službu jí i sobě.

Přemýšlej o tom.

 

 
06.07.2016 16:50 Uživatel: Heda
Věk:  18
1467799979_tapeta 13.jpg
0-100
Téma: Okouzlující holka co jsem se do ní zamiloval ztratila v mých očích své kouzlo promiskuitou - bojím se další lásky, bojuji sám se sebou
Text uživatele: 

Jít proti davu mi nevadí. Jsem na to zvyklý a často mě to dodává sílu. I teď jsem rád že tyhle věci mám zafixované v hlavě tak jak mám. Akorát mě mrzí že takových lidí není víc. Místo toho aby s váma šla holka na procházku do parku, tak se radši půjde opít a vyspí se s prvním co projeví zájem.

Mám taky problém že se lidem často nedokážu otevřít. Momentálně třeba nikomu nevěřím natolik, abych se mu svěřil s tímto svým trápením. Mám dost kamarádů, ale nikomu z nich nevěřím natolik abych se mu svěřil. Lidé jsou jako supi. Počkají si až jste na dně a poté vás dorazí a seberou vše co sbylo. Proto jsem taky napsal sem. Tady mě nikdo nezná, takže rady tady budou opravdu rady. Musím uznat že už jen potom co jsem napsal co mě trápí tak se mi lehce ulevilo.

Jak jste to myslela s tou "dobrou službou", kdybych jí řekl jak se změnil můj pohled na ni?

Od mala mi chybi někdo koho bych mohl obejmout a o němž bych věděl že mě má rád a mít rád bude ať se děje cokoliv. Proto se snažím  najít nějakou vyspělou, vnímavou slečnu která by mi v tomto mohla pomoct. Je těžké někoho takového najít. Určitě ještě nějaké takové jsou, ale nevím jak se s nimi poznat. Chodím na průmyslovku, takže 90% školy jsou chlapci. A na nějaké akce tyto dívky taky moc nechodí.

 

 
06.07.2016 20:54 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  40
Téma: Okouzlující holka co jsem se do ní zamiloval ztratila v mých očích své kouzlo promiskuitou - bojím se další lásky, bojuji sám se sebou
Text uživatele: 

Klidně mi tykej.

"Dobrou službou" jsem myslela, to, že by jí možná (? ! ? ! ) prospělo slyšet, že jsou i kluci, co ocení to, když se holka neopíjí a nespí s kdekým.

Možná.  

Tím netvrdím, že se hned změní, nebo že na tom něco vyděláš - to možná dokonce naopak. Ale některé věty prostě člověku uvíznou v paměti a nějak zapůsobí až časem.  

Asi bych ti poradila se po holce nebo kamarádech poohlédnout v nějaké křesťanské komunitě nebo akci, kam chodí křesťansky založená mládež - ale je otázka, z jak velkého jsi města, podle mě nějakou vhodnou najdeš spíš ve větším městě. Nemusíš se bát, že se neumí bavit o ničem jiném než o Bohu nebo že tě budou nějak verbovat - a kdyby ano, takprostě můžeš odejít.

 
06.07.2016 22:03 Uživatel: Heda
Věk:  18
1467799979_tapeta 13.jpg
0-100
Téma: Okouzlující holka co jsem se do ní zamiloval ztratila v mých očích své kouzlo promiskuitou - bojím se další lásky, bojuji sám se sebou
Text uživatele: 

Říkal jsem jí milionkrát, ať se nemění a zůstane taková jaká je. Bohužel si vybrala druhou stranu. Bohužel nebo bohudík? Asi se stalo to co se stát mělo. Ale až s ní budu chtít ukončit veškerý kontakt, tak jí to napíšu jako radu do života.

Ohledně té křesťanské mládeže. Nemám nic proti křesťanům jako takovým, přecejenom půlka rodiny je věřící. Znám taky spoustu mých vrstevníků kteří jsou věřící. Bohužel ti co chodí do nějakých kroužků, na nějaké akce, mi přijdou "až moc". Prostě vám to budou podsouvat pořád dokola. Ti co chodí jen v neděli do kostela jsou naprosto v pohodě, hlavně svou víru si nechávají pro sebe a nic mi narozdíl od těch druhých nepodsouvají.

Taky se obávám že slečny z těchto kruhů by mě po chvíli označily za moc hříšného. Jako většinou se snažím chovat klidně a slušně, ale jak mi něco nesedne tak to bohužel umím dát moc dobře najevo. Na druhou stranu, dívky tam budou určitě velmi slušné a milé.

 
06.07.2016 15:02 Uživatel: Veltie
Věk:  25
0-100
Téma: Okouzlující holka co jsem se do ní zamiloval ztratila v mých očích své kouzlo promiskuitou - bojím se další lásky, bojuji sám se sebou
Text uživatele: 

Tvůj problém je, hlubší. Nebál bych se říct už z dětství. Chybělo ti něco, třeba péče matky a teď vyhledáváš takové holky. Viz Myslel jsem že už jsem pomalu poslední z naší generace co to vidí takhhle a ona mi dávala jistotu že je tady ještě minimálně jeden člověk co to vidí stejně.

 

Zaměřil bych se v prvé řadě na to, abych nevyhledával holky stejného typu a povahy, to je velká chyba. Polož si sám otázku, proč vyhledáváš stejné typy? Pokuď ta holka spala s více klukama, je to její věc a nic s tím neuděláš, chce si užívat života, ty zřejmě taky ale jiným způsobem. V tom případě hledej holku přes 20, ty to většinou mají za sebou, takové chování a pohnutky. Chápu, že ti na ní záleželo a představoval sis víc, než ti mohla/chtěla nabídnout.  Život ale přece nekončí, když tě někdo nechce? ! Holek je sposty a určitě najdeš nějakou jinou, lepší.

 

Já bych to viděl tak, abys na sobě zapracoval a určil si co chceš a co můžeš holce nabídnout. Až budeš spokojený sám se sebou, tak pak budeš spokojený s ostatníma. Třeba zrovna potkáš holku, která bude mít co nabídnout tobě a ty jí. Tím pádem se budete skvěle doplňovat, tahle to zřejmě nebyla. Zvykej si na to že ženy, si vybírají z více mužů i když ti řeknou že ne, je to tak dáno geneticky. Tahle je prostě nevyzrálá a hledá se, nedoporučoval bych ti jí, akorát budeš víc zklamaný než jsi teď.

 

Najdi si nějaký koníček, začni třeba jezdit na kole (můžu doporučit, super věc). Choď na ryby, plavat… Fakt nevím co tě baví, zapomeneš na tuhle "Skvělou" holku a najdeš si rozumnější.

 
06.07.2016 15:14 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Okouzlující holka co jsem se do ní zamiloval ztratila v mých očích své kouzlo promiskuitou - bojím se další lásky, bojuji sám se sebou
Text uživatele: 

Veltie, zrovna jsem ti odpovídala na tvé jiné téma. A teď vidím, že si vlastně i ze svým problémem víš rady. Všechno toto co píšeš aplikuj i na sebe. Opravdu, to není výsměch. Naopak tvá rada zde zní pěkně a optimisticky a věřím, že zakladateli tématu může pomoci.  A ty také  seber tu svoji sílu co máš a kterou zde prokazuješ a hurá do svého spokojeného života.

 
06.07.2016 16:29 Uživatel: Heda
Věk:  18
1467799979_tapeta 13.jpg
0-100
Téma: Okouzlující holka co jsem se do ní zamiloval ztratila v mých očích své kouzlo promiskuitou - bojím se další lásky, bojuji sám se sebou
Text uživatele: 

Neříkám že tahle holka je super. Právěže už mi nepřijde. Bývala dřív. Byla svá, nezajímaly ji kecy ostatních a byla na svůj věk a naši generaci neuvěřitelně moudrá a klidná. Taky jako jedna z mála věříla   na tu pravou lásku, i když to zrovna teď není v modě. Teď se změnila a je z ní tuctová sedmnáctiletá holka, jakých chodí po světě až moc.

S tím dětsvím… Já jsem byl vždy mezi svými vrstevníky trošku vyspělejší po té citové stránce. Navíc mám mladšího bráchu a to přispělo k tomu, že rodiče se většinou starali a starají o bráchu. Od mala hraju fotbal  (asi 9 let) a naši byli za celou tu dobu na max šesti zápasech. Vůbec nechápali jak mě z toho bylo smutno. Všichni spoluhráči tam měli podporu a já skoro nikdy.

A jak si to myslel nezaměřovat se na stejné typy? Na stejný typ jako byla ta holka nebo stejně uvažující jako já? Jasně že život nekončí, ale kvůli těmto opakovaným zklamáním se bojím nějaký nový vztah vůbec zakládat. Bojím se že to zase dopadne stejně a zas budu akorát v těžké depresi.

Jinak, fotbal je na zapomínání úžasný, není lepší uklidnění než si jít s kamarády zakopat.

 
06.07.2016 16:39 Uživatel: Veltie
Věk:  25
0-100
Téma: Okouzlující holka co jsem se do ní zamiloval ztratila v mých očích své kouzlo promiskuitou - bojím se další lásky, bojuji sám se sebou
Text uživatele: 

Hele, podívej. Myslím, že jsem tě odhadnul víc než dobře, teď to vlastně potvrzuješ. Myslel jsem to tak, že si vybíráš špatné typy (to máme asi dost společné). Anebo si vybírají ony tebe. To už se musíš zeptat sám sebe. Vyspělejší holky klidně hledej, nehledej ale problémové. Můžeš to zjistit velice jednoduše, pozvi je na schůzku a když se ti bude zdát, že není pripravená na vztah nebo tě chce využívat, prostě na další schůzku nechoď. Možná to teď nepoznáš a říkáš si, jak to vůbec poznat můžeš? Jde to, časem se to naučíš. Výborně, hraješ fotbal, pokračuj v tom. Vztahů se neboj, bez ženy se těžko žije a s ní ještě hůř.  

 

Dám příklad na tom fotbale. Jdeš na první trénink, nikdy jsi fotbal nehrál, myslíš, že ti to hned půjde? Že kopneš do balónu a vymeteš šibenici? To asi ne, co? A tak přesně to funguje i s holkama. Taky hned nemůžeš vědět, co od ní očekávat a co očekává ona od tebe. Musíš jí trochu poznat, na to ti stačí jedna schůzka, teď možná dvě, tři ale víc určitě ne. Neztracej čas, nad někým, kdo ho neztrácí nad tebou. To raději se věnuj tomu fotbalu. Na tu holku se vykašli, smaž si jí, nereaguj na ní. Neříkám, ať jdeš do toho po hlavě ale třeba až nějakou hezkou uvidíš, usměj se na ní, klidně jí pochval že jí to sluší a nic od toho neočkávej. Dodáš si sebevědomí a třeba i potkáš nějakou fajn holku. Máš zbytečný strach, protože máš špatnou zkušenost a můžu ti říct, že těch zkušeností bude příbývat a ne všechny budou hezké. To ale k životu patří.  

 
06.07.2016 18:27 Uživatel: Heda
Věk:  18
1467799979_tapeta 13.jpg
0-100
Téma: Okouzlující holka co jsem se do ní zamiloval ztratila v mých očích své kouzlo promiskuitou - bojím se další lásky, bojuji sám se sebou
Text uživatele: 

Přesně tohle je rada kterou jsem hledal. Snažit se dál, ale neočekávat že když se jednou usmála že to cítí stejně. Bohužel mi tohle dělá celkem problém. Nevadí, zkusím nějak zapracovat na psychice a snad to půjde.

Že bych si vybíral špatné typy…  Možná i to, ale spíš si myslím že se mi zalíbí dřív než ji poznám úplně celou. Navíc s tou poslední to bylo tak že jsem se s ní téměř půl roku neviděl a stejně se do ní zamiloval (ano tak hloupý dokážu občas být). Kdybych se s ní byl osobně, myslím že z jejího chování bych poznal jestli zájem má nebo ne a neztrácel s ní zbytečně čas.

 

Každopádně moc ti děkuju za rady, hodně mi to pomohlo. Ještě ráno jsem měl depku a měl co dělat abych nebrečel. Teď si v klidu ležím v posteli a zpívám nějaké letní songy, které pomalu ani neznám. Pomohl si mi pochopit že ona ta pravá nejspíš nebyla. Vážně mi to hrozně pomohlo, díky.

 
07.07.2016 00:19 Uživatel: Veltie
Věk:  25
0-100
Téma: Okouzlující holka co jsem se do ní zamiloval ztratila v mých očích své kouzlo promiskuitou - bojím se další lásky, bojuji sám se sebou
Text uživatele: 

Na to ti můžu říct akorát to, ať od  toho něočekáváš víc, než očekávat máš. Usmála se na tebe? Fajn, co když se ale usmívá na všechny? Nemusí to hned znamenat, že má o tebe zájem. To že o tebe zájem má, zjistíš nejlíp tak, že s ní budeš co nejvíce v kontaktu. Těžko holka, která tě půl rok nevidí, bude do tebe hotová. Mezitím už mohla potkat dalších x kluků a lepších než jsi ty. Pokuď se ti zalíbí, pozví jí ven, na procházku, do kina, divadla. Bav se s ní, ptej se jí co má ráda, co jí zajímá ale zase jí nevykecej hned všechno na první schůzce, abys udržel zájem o sebe. Myslím, že jsi zamilovaný nebyl, pouze se ti líbila - v tom je sakra rozdíl. Přesně tak, kdybys jí poznal víc a byl s ní víc, věděl bys celkem jistě, jestli o tebe zájem má nebo nemá. A ona neměla, chtěla se pobavit. Znáš to, nedělej to, co nechceš, aby dělali tobě. Žena o tebe po 14 ti dnech ztrácí zájem a je úplně fuk, jak moc se jí líbíš.

 

Jak říkám, strach je věc přirozená, proto ho třeba překonat a jak, to už nechám na tobě. Rozhodně ale nevyváděj hlouposti, holek je a bude spousta a je jen na tobě, jakou si vybereš. (Ve skutečnosti si vybírá ona tebe, tím tě ale zatěžovat nebudu.) Takže co? Hraj fotbal a na nějakou nánu se vykašli, máš na lepší, ahoj!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Okouzlující holka co jsem se do ní zamiloval ztratila v mých očích své kouzlo promiskuitou - bojím se další lásky, bojuji sám se sebou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 1279x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2844x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2633x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1731x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1477x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1668x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1715x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 2041x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1749x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 2423x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny