Téma: Poprvé zamilovaná - mám ostych ho oslovit a nevím co si o mě myslí

28.02.2016 02:27
Uživatel: ZamilovanáHolka
Věk:  24
0-100
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Dobrý den,

po delší době navštěvování těchto stránek jsem se rozhodla taky podělit o svou "starost". Jsem už víc než rok (2015-2016) zamilovaná do jednoho muže. Znám ho celkem málo, přestože jsme se potkávali poměrně pravidelně, nikdy jsme neměli možnost si promluvit tak nějak víc. Ale stačilo to k tomu, abych se strašně zamilovala, a to až později jsem zjistila, že máme i leccos společného. Je to trochu neurčité, ale nechci to víc specifikovat, aby to náhodou někdo nepoznal alt S tím taky souvisí ten hlavní problém. Jsem extrémně stydlivá a hlavně jsem nikdy neměla vztah, ani nic co by se tomu blížilo. To mi ale nikdy nevadilo, neměla jsem o to ani zájem, vždycky mi všechen čas zabírala škola a koníčky, a byla jsem spokojená a šťastná. A vlastně mě ani nenapadlo, že jsem schopná se do někoho takhle zabouchnout, spíš jsem vždycky myslela, že jsem tak nějak vadná a neumím to alt.

Takže co jsem tím vlastně chtěla říct. Nedokážu se toho pocitu zbavit, pořád na něj myslím, dost mě to omezuje už i v práci (a spánku). Zároveň ani nevím co chci, dopředu se bojím, že kdybych něco zkusila, tak by to dopadlo špatně.

Ale hlavně, nedokážu mu dát sebemenší znamení toho, že bych měla o něj zájem. Je to jak na houpačce, vždycky mám dojem, že by ho to určitě ani nenapadlo a že to nemá šanci (hlavně proto, že je asi o 20 let starší), a pak zas chvíli mě napadá, že třeba možná cítí to samé, a že si tak navzájem ubližujeme, a to mě děsí… Prostě blázinec v hlavě.

Přitom jinak jsem celkem společenský člověk a s komunikací rozhodně problém nemám, mám kolem sebe dost dobrých přátel. Ví o tom jen moje nejlepší kamarádky, ale ani ty mi nedokáží poradit. Protože já bych prostě asi radši umřela, než abych mu něco řekla nebo napsala. Nevím ani z čeho tenhle problém pramení, není k tomu žádný důvod. Vím, že je hodně lidí, kteří jsou celkově uzavření, asociální apod. , ale nikoho v podobné situaci jako jsem já jsem zatím nepotkala. Někdy se sobě až směju, že je to absurdní, a jak každý jiný člověk by to už dávno vyřešil. Ale já ne, já radši budu prostě jako blázen na něj myslet další rok a kdoví jak dlouho ještě.

Pokud jste došli až sem, tak děkuju za přečtení a budu ráda za jakékoliv komentáře alt.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1720x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Poprvé zamilovaná, nedokážu ho oslovit
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
28.02.2016 17:05 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Poprvé zamilovaná - mám ostych ho oslovit a nevím co si o mě myslí
Text uživatele: 

Ahoj. Ty jsi zamilovana do sve predstavy… predstavy casto byvaji krasnejsi nez realita… a predstavy o lasce vetsinou neboli…

 
28.02.2016 17:14 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Poprvé zamilovaná - mám ostych ho oslovit a nevím co si o mě myslí
Text uživatele: 

Můj názor je, že sny by se měly každopádně plnit, je-li to jen trošku možné. Tím chci říct, že pokud to tak cítíš a je Ti sympatický, určitě jdi do toho a nějak ho oslov nebo pozvi třeba na jarní procházku do parku. A víš co - i kdyby to nevyšlo, tak to tak prostě mělo být. Řiď se heslem, že "litovat můžeme jen toho, co jsme neudělali", takže radši to zkusit než si pak měsíce nebo roky rvát vlasy že ho třeba "klofla" jiná holka, ač Ty jsi měla příležitost. Třeba je to opravdu tak, že na Tebe myslí i on. Mnohdy pokud žena projeví zájem, muž začne nad tím dumat, začne si v hlavě ilustrovat jaké by to s tou ženou mohlo být fajn a ke vztahu pak nemusí být daleko.

Moc Ti držím palce a jak říkám - neváhej, jdi do toho.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Poprvé zamilovaná - mám ostych ho oslovit a nevím co si o mě myslí
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 1178x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2811x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2589x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1692x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1429x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1636x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1673x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 1989x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1712x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 2383x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny