Téma: Přítel si semnou hraje, teď úplně zmizel

29.10.2011 13:25
Uživatel: Kristýnka
Věk:  18
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu. Asi 14 měsíců jsem byla nebo "jsem" se svým přítelem. Když jsem spolu začínali chodit, tak jsem tomu moc nadějí nedávala. Stále mi řikal že se do mě zamiloval ale já mu to nevěřila a v té době ješte na vztahy nebyla. Tak jsem si řekla že teda abych ho nezklamala tak s ním budu.At už týden nebo měsíc. Pak jsem došla na to že mě vážne miluje a dokazovla mi to strašnými způsoby. Kupoval mi pořád nějaké drahé dárky, když jsem mu řekla dojed tak byl okamžite u nás i o půl noci, kontroloval mi každou noc když jsem spala telefon a spoustu dalších věcí. Občas se stalo že když jsem se v noci zbudila tak brečel ze spaní, a občas se mi i rozbrečel když jsem mu řekla že chci den trávit i jinak než s ním. Byl na mě závislý. Byla jsem na nšj hodně hnusná. Podváděla jsem ho a když za mnou dojel asi 40km na vzdálenou diskotéku aby me zkontroloval tak sem ho normálně vyhodila. Jednou jsem se dohadovali že chce zamnou dojet a já nechtěla. Neotevřela jsem mu a nechala jsem ho stát 4 hodiny v mrazu před barákem. Strašne se divím že byl schopný mě milovat. Teď se hnusím sama sobě. Asi po 11 měsících jsem se s ním rozešla z důvodu že mi lhal, a nejenom mě. Vím že to byl dostatečne velký důvod k rozchodu, který se nedá prominout. Nikdy mě nepodvedl ani nic podobného. Takže jsem se s ním rozešla a nebyli jsme spolu 2 měsíce a já si na něj ani nevzpomněla. A on mi pořád psával a já neodepisovala. Koncem prázdnin si našel nejakou slečnu z důvodu aby na me zapomněl. To mě trošku dostalo a ozvala jsem se mu já. Vypadalo to že byl štastný že jsem se mu ozvala. Začal za mnou opět jezdit a já se strašneěsnažila. Sama sebe jsem nepoznávala. Začali jsem spolu zase chodit. Není to tak dlouho a neozval se celý víkend a měl vypl telefon. V neděli večer mi došel od něj vzkaz, že chce být s tou holkou. Že me sice strasne miluje ale s ní mu to vyhovuje víc. Od té doby jsem se zase začali pak scházet a bylo to opět skvělé. Řekl mi že se s ní definitivne rozejde a bude to mezi náma zase takový jak předtim. Jeden večer jsem mu nachystala romantickou večeři, svíčky, víno. Bylo to krásný. Jestě den po tom mi napsal a zavolal a pak už si vypl telefon a dodnes ho má vyplý. To ho moje mamka zvala na oběd den po tom. Ani jí nenapsal že se omlouvá, ale že nemůže. Prostě bez odpovědi zmizel. Je to asi 3 dny. Vůbec nevím kde je. Strašne ho miluju a jsem z toho tak na psychiatrii. Má to jeste cenu?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
29.10.2011 16:20 Uživatel: julinka
Věk:  25
Téma: Přítel si semnou hraje, teď úplně zmizel
Text uživatele: 

On s ní spí. Spí s váma oběma. Byl na tobě závislý, proto ti lezl na nervy. V současné době je se svou holkou. Nech ho jít, je stále stejný, pochop to.

 
29.10.2011 16:29 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Přítel si semnou hraje, teď úplně zmizel
Text uživatele: 

Promiň, ale dobře ti tak. Zcela vědomě jsi ho využívala - ano, to že byl na tobě závislý a lezl ti do soukromí je nepříjemné, ale neomlouvá to že tady s klidem píšeš jak jsi ho podváděla a nechávala trpět. Ty ho nemiluješ. Jen ti dělalo dobře jak z tebe byl hotovej, a teď se nemůžeš smířit s tím že se takhle projevuje vůči jiné holce. Napadlo tě vůbec jak k tomu příjde ona? I kdyby se k tobě vrátil, nedopadlo by to jinak. Moje rada zní, podívej se na sebe do zrcadla a zamysli se, jestli jsi na sebe hrdá, a jestli by jsi chtěla být sama se sebou. A hned po tom se na tohohle týpka vykašli - on totiž někdo kdo si najde novou přítelkyni a přitom se pořád tahá s bejvalkou, to taky nebude extra charakter.

 
31.10.2011 20:53 Uživatel: Vena
Věk:  26
Téma: Přítel si semnou hraje, teď úplně zmizel
Text uživatele: 

Nechci být hnusný, ale to co jsi mu dělala bylo pěkně nechutný. Jsi zlá a on Ti to teď vrací. Zasloužíš si to! Zapomeň na něj a už ho netrap!!! ....omlouvám se za upřímnost.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel si semnou hraje, teď úplně zmizel
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1007x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1198x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 877x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 712x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 922x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1111x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 842x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1336x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1865x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny