Téma: Trápení v novém vztahu - nevím na čem jsem

22.12.2012 14:40
Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Zdravim. Po delší době jsem sem opět zavítal a to s novým "problémem".

Začnu nějak od začátku, ale zkusím to stručně.

Je to možná měsíc, co jsem se v klubu seznámil s jednou holčinou. Od té doby jsme si celkem dost psali a 2 týdny na to jsme si zašli na takovou tu krátkou, více poznávací procházku. Bylo to parádní, okamžite mi padla do oka, jak chováním (které je teď pro mě trochu ten problém, ale k tomu dojdu), tak tím, že mě neuvěřitelně přitahuje zevnějškem. Zašli jsme poté asi ještě 2x ven.

Minulý patek to tak všechno začalo.  

Měli jsme už oba trochu vypito a hned co jsme se viděli v klubu, vrhli jsme se na sebe. Celý večer jsme byli spolu aaaa, nevím jak to nazvat jinak: prostě jsme se ocucávali a pořád ošahávali. A tam bych řekl, že se to dalo dohromady. Druhý den jsme šli ven, při setkání jsme se líbali (to jsem čekal, že tomu tak nebude) a řekl bych, že ona ráda. Probírali jsme ten pátek a povídali si tak o všem možném. Od té doby jsme byli každý den venku a v úterý došlo k tomu, že jsme se spolu vyspali, VENKU. Ovšem tam mě hrozně zasáhla věc, co mi řekla. Že nevydrží s klukem ve vztahu, že musí mít pořád něco nového, že z minulého vztahu jí odradil stereotyp. Tak jsem jí řekl, že já to to dokážu, že se mnou se nudit nebude. Souhlasila a že jsem blázen. Oba jsme si řekli, že jsme se zamilovali, ale já byl varován, ať si dám pozor na to. Druhý den jsme se opět spolu vyspali. Ale tam nebyl žádný problém. Byl to krásný večer. Parádně jsme si povídali.

Ale nejvíc mě na ní štve, že absolutně ignoruje, když jí píšu SMSku atd. Někdy odepíše az po půl dni, že prý nemá čas na odepsání. Chápu to například ve škole, jenže  tam dělají se svými počitači, tak někdy s ní píšu přes FB. Sice mi sama řekla, že je na toto opravdu hrozná na to psaní, že to ví, ale neříkejte mi, že si nenajde minutku na odepsání. A když si s ní o tom chci popovídat, chce mě umlčit tím, že mi dává pusy.

Včera, než jsme šli do klubu, jsme byli na chvilku venku a řešili, jak to mezi námi bude. Ona říká, že jsem kluk kterého přesně hledala, prý takový blázen. Chce se mnou být, plánuje si budoucnost a chce se mnou něco mít, když už podle mě něco máme. Že je se mnou konečně šťastná a když to ríká, chce se jí úplně brečet. Jak mě chce ukázat rodičům, že se jí už máma na mě ptala jak vypadám. Že se jí hrozně líbím, že se krásně směju a pořád me líbá. No, poté jsme se potkali v klubu, ja už opět opitej, ale vnímal jsem a byli jsme opět spolu, povídali si a já jsem jí řekl něco ve smyslu: A chodíme spolu? A ona zakroutila hlavou, že ne a přitom si kouřila cigaro. Že neví co na to říct. Ale pořád se ke mně chovala hezky, pořád jsme se líbali atd. A to mě hrozně zasáhlo, protože jsem do ní opravdu blázen. Ale že chce prý, abysme se chovali jako že spolu chodíme. TO ALE DĚLÁME CELOU DOBU. Zase si ale myslím, že neměla náladu, tak proto to řekla, že byla taková vedle, protože predtím byla i na brku. Byla taková divná ten večer a nebo to chce jen čas. No, nějak mě to ten večer přešlo a skončilo to u toho, že jsme šli k nám domů a opět se vyspali. A od té doby, co to řekla,  jsem prostě celý takový, bez chuti, bez nálady. A mám  2 otázky :/

 

Je moc brzo na to říkat, že spolu chodíme a jestli by to mělo vůbec nějakou budoucnost? Mám totiž někdy pocit, že jí na mě vůbec nezáleží, kdežto ja umírám každou vteřinu, když jsem bez ní.

 

Jinak děkuji za přečtení a za každou reakci happy

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4564x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Trápí mě nový vztah.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
22.12.2012 17:36 Uživatel: katla
Věk:  22
0-100
Téma: Trápení v novém vztahu - nevím na čem jsem
Text uživatele: 

Ahoj Daneku,  

jestli jsem to pochopila, se "svojí" slečnou se znáš cca týden. To je podle mého dost brzy na to, mluvit o vztahu. Vím, srdce se zapálí rychle, ale uznej, zatím se skoro vůbec neznáte. Nevím kolik dané slečně je, ale už to, že jste spolu spali tak brzy a zároveň nevíš, na čem s ní jsi, je trošku zarážející. Víš, my holky, zvláš´t v tom mladším věku máme takové lehce trapné tajné zvyky, sklony zkoušet si vaše příjmení, každou chvíli kontrolovat, jestli píšeš, dávat plyšákům vyše jména a hlavně chtít mít jasno v tom, jak to mezi námi je. Kdyby ti hned odpovídala nebo si aspoň dala s odpovědí míň na čas, mohla bych to brát tak, že prostě nechce, aby vypadala moc natěšeně, ale tohle mispíš príjde, že jí na tobě zas až tak nezáleží.

Nechci tě ranit a být zlá, ale vidím to tak, že sama neví, chce. Asi ani ty sám envíš, jaký byl ten předchozí vztah, jak dlouho trval, kdy to skončilo atd.  

Nemůžu ti radit, ale snaž se z toho trošičku citově vycouvat. Protože tahle osoba očividně sice neví, co sama chce, ale dost dobře ví, jak s muži manipulovat. A příjde mi, že jí záleží jenom/hlavně na sobě.

Je tu možnost risknout celý vztah a delší dobu o sobě nedat vědět, ael předpokládám, že pokud by vaše konverzace po delší odmlce pokračovala, skončilo by to tak, že ti vyčte, že jínepíšeš a nemáš ji rád.

 

 

Promiň, jestli jsem byla moc tvrdá, napsala jsem svůj názor

Třeba je v tom ještě něco dalšího, když třeba podrobnosti, na oterý si dodatečně vzpomeneš, třeba ještě změním názor

 

Hlavu vzhůru

 

Katla

 

 
22.12.2012 17:47 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Trápení v novém vztahu - nevím na čem jsem
Text uživatele: 

Známe se měsíc ale taky si říkám, že je asi brzo mluvit o tom. No, je jí 16, v lednu 17. O předchozím jejím vztahu vím jaké to bylo, i kdy skončil. Já jí beru hrozně s rezervou od té doby, co řekla, že neumí vydržet s klukem, že proste není na chození, že si prý příjde moc svázaná. Proto jí pořád podezřívám, jestli si ze mě náhodou neděla srandu nebo něco. Co jsme si psali dříve, tak také něco říkala o kamarádech s výhodami, ale je to déle. Ale to si myslím, že jestě nevěděla, že to dojde sem. Také se mi pořád hlavou prohání to, že jeslti to není takový ten typ, co je na,, nezávazný vztah,, .

A taky si někdy říkám, že mě má jen na sex.  

 

Jinak neberu to vůbec špatně wink Snesu všechno. A myslím, že ví co chce, SEX excited Na ten je ona ujetá.

 
22.12.2012 19:10 Uživatel: AAA
Věk:  26
Téma: Trápení v novém vztahu - nevím na čem jsem
Text uživatele: 

Přečetla jsem si tvůj příspěvek a taky něco napíšu.

Tak nejdřív s tou odpovědí na sms, no, to hodně záleží. Jestli se ti ozve po půl dni, tak bych to vůbec nehrotila. Z vlaštní zkušenosti vím, že někdy fakt člověk nestíhá se ozvat, nebo si řekkne za chvilku napíšu až budu mít klid a pak se to odkládá. Ale rozhodně to neznamená, že by mi nezáleželo na tom, abych odepsala. Ale zas na druhou stranu u mě to bylo dáno pracovním vytížením, tak nevím, jestli má taky tak natřískaný program.

Ale já si zase nemyslím, že by chtěla jen sex, protože to by se ti vykašlala na každodenní procházky. To by byl fakt jen sex. Jestli ti je s ní dobře, tak s ní prostě buď a neřeš, jestli spolu chodíte, nebo ne. Je jedno, jak to kdo nazývá, ale vztah to je!

 

Ale taky bych ti poradila, aby ses na ni moc nevázal, zjevně v tom nemá moc jasno, no tak když má 16 ani se není moc co divit.

Ale jestli jí jde o to, aby se nenudila, tak vymysli něco, aby to nebyl stereotyp. Pokaždé trochu jiný program. vyzvídej, co ji baví, teda kromě sexuhappy a to podnikejte společně. Dokaž jí, že vztah vůbec nemusí být stereotypní, možná se pak bude chovat jinak

 
22.12.2012 19:49 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Trápení v novém vztahu - nevím na čem jsem
Text uživatele: 

Máš pravdu. Jsem s ní rád, ona se mnou prý taky, nějaký vztah to je, tak hotovo happy S těmi smskami je to trochu naprd, říká to i její nej kámoška, že je ona na tohle hrozná. Ovšem když zavolám, zvedne to.  

 

No, beru to spíše že jí je 17 a opravdu na to ani nevypadá a i když je to trochu taková potvora, tak neco v té hlavě srovnané má, tak ve věku bych neviděl problém.

 

A se stereotypem. Jsem už poučen z minulého vztahu, kde to kvůli tomu šlo do kytek. Takže se budu maximálně snažit wink A ne aby se nenudila, ale že prý v minulém vztahu to bylo tak, že šli k jejímu přiteli domů a takhle dokola.

 
22.12.2012 20:16 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Trápení v novém vztahu - nevím na čem jsem
Text uživatele: 

Danku, já bych to viděla tak, že to moc řešíš. neřeš to a žijte, vždyyť je jedno, jak tomu budete říkat a jestli to budete prezentovat navenek. Důležitější je, jak to cítíte. SMS. víš, někdy je méně více, někdy člověk nemá čas, někdy náladu, někdy obojí, půl den, pokud nic neřešíte, ale jen si píšete "sladké nesmysly" je úplně v normě.   Ty jsi zjevně ten citovější, ona je šelma, potřebuje jednak cítit svobodu a pak asi i vír událostí, velmi jí chápu. Nemusíš se snažit přes moc, jen nebýt líný, aktivity se mají střídat, iniciativa se má střídat, nemohou to být podněty jen z tvé strany. žijte, bavte se, cestujte, tvořte, povídejte, budujte. to je to, co lidi spojuje - aktivita. užívejte si život happy

 
22.12.2012 20:33 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Trápení v novém vztahu - nevím na čem jsem
Text uživatele: 

Nejsou to jen sladké řečičky, těch se naopak snažím trochu zdržet. I když se jí ptám na důležítejší věci, nedočkám se odpovědi, i když je doma.

Jsem asi ten citovější, jak říkáš, protože si jí nechci nechat nějak uniknout a prostě, jsem do ni blázen, tak je to tím :/ A ona je taková ta divoká kočka.

 

Když já to cítím tak, že s ní chci být ale u ní mám pocit, jako kdybych byl pro ní jen taková hračka na hraní :/ Ale je to asi tím, že jsem se hrozně rychle zamiloval, tak jsem takový. uspěchaný.

 
24.12.2012 22:51 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Trápení v novém vztahu - nevím na čem jsem
Text uživatele: 

Tak, ani po 2 dnech nejeví žádný zájem. V neděli jsem se jí ptal jestli tedy půjdem ven, sice nebylo moc hezky ale to nebylo nikdy co jsme šli a ona napsala jedinou věc: já vůbec nevim hele..

Přečetla si sloh, který jsem jí nechal včera ve zprávách na FB, ale podle mého očekávání neodpověděla. Dává mi tím najevo, at jí nechám být? Asi ano.  

Už i od jiných lidí jsem slyšel názory na níí a nejsou to zrovna pozitivní věci. Tudíž je jasné, že ona je ten typ, co akorát využívá na sex. Opravdu jsem se v ní spletl, ale bral jsem jí s malou rezervou, protože jsem byl obeznámen přáteli o tom, jaká je.

Řekl jsem si, že už jí nenapíšu ani čárku. Holt mi to nedalo a napsal jsem jí poslední věc do smsky: Aspoň mi napiš že je konec, ať vím, na čem jsem wink

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Trápení v novém vztahu - nevím na čem jsem
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1009x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1201x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 879x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 713x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 923x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1114x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 844x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1340x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1878x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny