Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál

24.07.2017 10:33
Uživatel: Jájule
Věk:  23
Odpovědí na téma: 18
Text: 

Ahoj,

potřebuju poradit, protože nevím už co mám dělat. Seznámila jsem se s jedním klukem a začali jsme se scházet. Všechno bylo vždycky moc fajn, choval se ke mě vždcky moc pěkně. Jak jsme se tak scházeli, tak jsem začali spolu dělat i intimnější věci (sex ještě neproběhl). Známe se asi tři měsíce (04/2017-07/2017), ale problém je, že každý bydlí v jiném městě (já studuju ve městě, kde on bydlí), takže se přes prázdniny moc nevídáme, hlavně si píšeme vždycky každý den.

Jednou jsem za ním chtěla přijet, ale neměl čas a nějak jsme se dostali k tomu, co mezi námi vlastně je. Shodli jsme se, že teda přátelství s výhodami zatím, jelikož jsme si nikdy neřekli, že spolu chodíme. I přesto jsme se k sobě chovali, jako partneři nebo aspon mně to tak vždycky připadalo. Když jsme spolu vodíme se za ruce, při každé příležitosti se jeden druhého dotýkáme, hladíme se po rukách, líbáme, chodíme ven, na jídlo a tak.

Už jsme spolu i pártkrát spali, aníž by teda proběhl sex. Dokonce pro mě naplánoval i krásný víkend na chatě, kde se ke mně choval moc hezky, jako gentleman.

Aby bylo jasno, já ještě s nikým nechodila, i když tomu můj věk asi neodpovídá, jsem prostě stydlivá a těžko se seznamuji. Každopádně, je mi s ním krásně a on říká, že je taky rád, když je se mnou. Moc se mi i líbilo, když pochopil, že mu nevadí, že s ním ještě nechci spát, to si mě k sobě aspon v noci pěkně přitulil a spali jsme tak celou noc a ráno mě moc krásně probudil sladkým polibkem.

Vypadá to celkem idilicky, ale pravda je taková, že nevím, co si o něm mám myslet. On je takový vtipálek a ze všeho má hroznou srandu, tudíž u něj nikdy moc nevím, co myslí vážně a co ne. Od té chaty je ale trochu jiný, ptala jsem se ho, kdy se uvidíme a on řekl, že neví, že záleží kdy a jestli se budu chtít vidět a zda nikdo nebude nikoho mít, když jsme jen kamarádi. Tohle mi zlomilo srdce, protože jsem do něj zamilovaná.

Myslím na něho od rána do noci. Myslela jsem, že bude chtít i něco víc a ted tohle. Přitom mi píše, že jsem jeho pusa, posílá mi pusinky, vždycky mi hezky popřeje at mám sladké sny a tak. Chová se prostě pozorně a pak toto.

Jsem v tomhle dost nezkušená, ale tak úplně ukradená mu snad taky nemůžu být, kvůli tomu, jak se ke mně chová. Nevím, jestli mu mám říct, co k němu cítím a tak.

Jestli jste to vydrželi číst až do konce, tak budu ráda za nějaké rady.

Děkuji moc.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2447x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zamilovaná do kamaráda
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.07.2017 11:29 Uživatel: AnonymousOne
Věk:  17
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Ale ty ti trdlo, myslím, že sis to přebrala špatně, co ti řekl. Podle mě ti tím,, jestli nikdo někoho nebude mít, když jste jenom kamarádi" naopak chtěl naznačit, že by s tebou rád byl něco víc než jenom kamarád. Brala bych to naopak jako pozitivní znak, že ho mrzí, že jste,, jenom kamarádi" a že tě chce vidět častěji.

 
24.07.2017 12:04 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

O něčem podobném psal docela zajímavě jeden místní přispěvovatel. Psal o tom, že má kamaráda, co má rozdělaných víc holek, nemusí na žádnou holku tlačit se sexem, protože nakonec každá je ráda, že na sex netlačí a vydá se mu nakonec sexuálně dobrovolně. On asi čekal něco podobného. Čekal, že se mu vydáš sama. Pokud ses nevydala, v jeho chápání jsi ho zklamala. Pozor, v žádném případě tě nenavádím, aby ses mu vydala, to opravdu ne!! Jen vysvětluji jeho možné uvažování. Nahrává tomu i to, že po té chatě se změnil a začal mít takové řeči. Prostě nevyšla mu jeho taktika.

 
24.07.2017 12:13 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Znovu to čtu a ano, ten pán je zkušený, přesně ví co na holku funguje, je pozorný, na noc "posílá sladké pusinky". A po té chatě přitvrdil, změnil taktiku, píše, že to záleží na tobě, zda se buděš chtít vidět (rozumněj  zda mu budeš chtít konečně "dát") jinak si najde někoho jiného, když jste jen ti kamarádi (bez sexu). Tady je vidět, že docela manipuluje. Jakoby to chce nechat vše na tobě, ale doopravdy to vše řídí on. Až mu "dáš" a on půjde o dům dál, nebude to jeho vina, vždyť ty ses mu nabídla "dobrovolně". Fakt o tom moc hezky zde jednou psal jeden přispěvovatel, teď si nevzpomenu na přezdívku, třeba se ozve.

 
24.07.2017 12:31 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

A poslední věc. Nikdy jste si neřekli, že spolu chodíte. Kdyby s tebou chtěl chodit, řekne ti to!! Chlapi se nestydí a pokud o holku stojí, řeknou ji to. Jak vidíš, ani on se sestydí, vykonáváte intimnosti, posílá ti na noc sladké pusinky, chce v tobě něco vzbudit - a dosáhl svého, zamilovala ses do něj, ale neřekne ti přímo, že s tebou chce chodit. Kdyby chtěl, řekne to. Nedávno byl docela dobrý americký film "Až tak moc tě nežere", viděla jsi ho?  Ho baví dobýváni, zvyšuje si své ego, chce, aby nakonec holka chtěla ho. Ale on nechce nic slibovat, až tě opustí, chce sám před sebou zůstat čistý, "vždyť on ti nic nesliboval, to ty sama jsi ho svedla"  

 
24.07.2017 13:45 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Myslím, že je jasné, že sex chce a vadí mu, že nebyl. Otázkou je pouze motivace.

1. je stydlivý a neumí si o to říct a čeká, že aktivnější bude ta holka.

2. je naopak doslova "profesionál", jako ten můj kamarád (to jsem byl já, co jsem o něm psal : ) ). Zkrátka on jen vytvoří vhodné podmínky a čeká, že se mu ta holka sama nabídne (a v naprosté většině případů nabídne. On je trpělivý na některé čeká i roky, však není kam spěchat, sex má prakticky pořád, zkrátka stačí mít jen dostatečně velký okruh "čekatelek"). A jak zde psala jiná diskutující výše, nemá pak žádné výčitky, "on přece nic nesliboval"

V obou případech se to pravděpodobně dostalo do stavu, kdy hodnotí "poměr cena/výkon" a bilancuje jestli má smysl v tomto stavu pokračovat. Vypadá to, že už do tebe investoval nemálo prostředků (hádám, že jestli ty studuješ, on platí většinu nákladů a i investovaný čas se počítá), takže je na vážkách, jestli v tom má pokračovat, jestli by to raději neměl investovat do nějaké jiné (asi jako když si stoupneš do fronty na pokladnu v supermarketu a zjistíš, že ta tvoje se nehýbe, tak bilancuješ, jestli má smysl přeběhnout k jiné).

Poradit neumím - tři měsíce může být dlouhá doba (pokud se vídáte téměř denně), nebo taky velmi krátká, jestli se vídáte párkrát do měsíce.

Pokud bych měl skutečně něco poradit, neber sex jako "platidlo". Tedy, "je mi s ním hezky, chci si ho udržet, tak mu dám". Já tohle považuji za největší zabiják vztahů, mít sex jako nástroj cukru a biče. Sex má být spontánní, v tu chvíli má přinést příjemný pocit oběma a ne aby za ním byla chladná kalkulace "když - tak". Pokud tě i sexuálně přitahuje a sex s ním si přeješ, jdi do toho a nemysli na to, co bude pak. Naopak, pokud tě sexuálně nepřitahuje a pouze nechceš přijít o spřízněnou duši, tak se do toho nehrň.

Mírně se přikláním k variantě "využít příležitost", třeba to bude ta varianta 1. Jak říká můj (jiný) kamarád ". není mejdlo, nemusí se s ní šetřit, neubejvá". I kdybys měla být šťastná jen tu jednu noc, podle mne to stojí za to. Jestli totiž já v životě něčeho lituji, tak jsou to příležitosti, které jsem mohl využít a nevyužil, než chybná rozhodnutí, která jsem učinil. A jestli to nevyjde? Alespoň to budeš vědět dřív a místo aby ses trápila a řešila, že nevíš, co máš dělat, hodíš to za hlavu a poohlédneš se po někom jiném.

Kdybych žil ještě jednou, dopustil bych se stejných hloupostí a chyb, ale snažil bych se je udělat dřív.
Bertrand Russell (britský matematik, filosof, logik a spisovatel, nositel Nobelovy ceny za literaturu za rok 1950)

 
29.07.2017 10:07 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Ano Patriku byl jsi to ty, zapomněla jsem tvoji přezdívku, už si ji budu pamatovat.  

 

Jak píšeš že by to mohla být i ta stydlivost, no já teda nevím, ale on má znaky i toho, že se nestydí, spíš bych to tipovala jako typ co je tvůj kamarád. A jak se vlastně chovají praví stydliví chlapci? Já zažila jen to, že pokud měl mladík zájem, přenesl se přes stydlivost a vyjádřil se, navrhl další schůzku a neříkal že nemá čas. Popř. pokud ho opravdu neměl, řekl důvod a HNED navrhl nejbližší možný termín.

 

A takoví ti, co chtěli jen nějaké výhody a nemusel to být vyloženě sex, tak se chovali jako zmíněný kluk.

 
24.07.2017 16:31 Uživatel: Jájule
Věk:  23
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Děkuju všem za komentáře, jsem ted z toho docela špatná, když jsem si to přečetla, protože jestli je pravda, že mě jen využívá, tak to snad ani nemůže bhýt horší, protože já mu věřila úplně všechno. jsem pitomá.

 
24.07.2017 16:42 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Pořád je tu ta možnost, že je zkrátka jen stydlivý.

 

Není to kamarádka, která s tebou ráda zajde na vínko nebo kosmetiku a bude šťastná, když si s tebou bude moct popovídat. Prostě je to chlap a to na vrcholu sexuálních sil (budu usuzovat, že je mu podobně jako tobě), takže sex určitě chce (pokud ho nemá jinde). Jak si váš vztah představuješ? Ttulit se u televize to je tak "manželství po 20 letech" a ne "kamarádství ve 20 letech" . Ten sex ke vztahu ve tvém věku rozhodně patří a vztah bez něj by rozhodně nebyl normální.  

 

Každopádně se nějak rozhodni, protože natahováním budeš trápit jeho i sebe a nakonec mu nejspíše dojde trpělivost i kdyby to s tebou myslel nejlépe jak je možné. Stejně na něj nedostaneš žádnou záruku.  

 
24.07.2017 17:18 Uživatel: Jájule
Věk:  23
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Já vím, že třeba po třech měsících to není správný říkat, ale prostě dovedla bych si představit s ním společný život, ale ted už nevím, jsem na vážkách, chci mu tak moc říct co cítím, ale bojím se, že se mi vysměje a řekne něco co mě zničí. kdyby mě měl opravdu rád, už by nějaký krok udělal.

 
25.07.2017 05:41 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Takže se budeš raději pomalu ničit nejistotou?

 

Fajn, řekněme, že se ti vysměje. Asi to bude bolet, ale přejde to a nakonec se ti uleví, je to rozhodně lepší, než se pomalu trápit.

Tím, že si promluvíte, nemůžeš nic zkasit. Klidně mu můžeš říct, že ho miluješ, je ti s ním dobře, ale na sex se zatím necítíš (pokud ten sex nechceš), cokoliv bude lepší, než kolem toho brousit jak kolem horké kaše.

Jak jsem psal výše - určitě nepoužívej sex jako nějaké platidlo, odměnu či trest. Jestli na sex nemáš chuť, nenuť se do toho. Ale jestli to sama chceš, není důvod se tomu bránit.

 
29.07.2017 10:13 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Jájulie jestli sem ještě přijdeš, tak chci jen poradit, určitě si to s ním nějak ujasni. Myslím, že by se vyloženě nevysmál, jen by to třeba řekl pravdu. Hele to přežiješ a dá ti to moc a moc zkušeností do budoucna a nakonec, až to přebolí (pokud by tě tedy nechtěl, stále je možnost, že tě bude chtít), tak se o tuto zkušenost budeš cítit obohacena.

 

A pokud budeš mít chuť, napiš jak to dopadlo. Držím palce 

 
29.07.2017 15:31 Uživatel: Jájule
Věk:  23
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Včera (28.07.2017) jsem mu řekla všechno, jak to vidím, jak to cítím, nenápadně jsem se ho zeptala, jestli mě náhodou nebere tak jak jste tu vy popisovali, pak jsem mu řekla, že mi na něm záleží, že ho mám hodně ráda a často na něj myslím. Jeho reakce byla taková, že mi vmetl do tváře to, že kdyby mu šlo jen o tamto, tak by se na mě vykašlal hned jak mě poprvý viděl, když nic nebylo, prý si mám najít nějaký koníček, protože se nudím a pak mu prý píšu takové blbosti, což mě tím dost ranil. Všechno to hodil na mě, že já jsem ta špatná, že si myslel, že si o něm myslím něco lepšího. Na to, že jsem mu napsala, co k němu cítím, neřekl na to vůbec nic a od té doby je na mě docela naštvaný. Hrozně mě to mrzí všechno, už nevím co mám dělat, tak moc bych ho chtěla aspon jednou ještě vidět, ale tohle je hrozný, moc se tím trápím.

 
29.07.2017 16:05 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Hm, tak to je docela šok i pro mě, budu nad tím ještě chvilku přemýšlet. Každopádně to byl cholerický výbuch a manipulace hodit to vše na tebe (myslím, že mám pravdu, když si o něm od začátku myslím, že manipuluje). Kvůli něčemu z minulosti je naštvaný, né že ne. Něco mu nevyšlo jak si přál. Zamilovaný není, to by tak nevybuchl, když jsi mu řekla, co k němu cítíš. To by byl naopak rád. Jsem zvědavá na názor Patrika, jak to vidí jako chlap.

 
29.07.2017 16:22 Uživatel: Jájule
Věk:  23
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Ano, to už mi taky došlo, že do mě není zamilovaný, jen jsem myslela, že projeví třeba nějaké emoce když jsem mu to řekla, ale nic no. Prostě mu prý o sex nejde, když nebyl na té chatě jak jsem popisovala, prý se svět nezbořil a že si to se mnou moc užil a že si za tím stojí. Ale přesto mi prostě neřekne pravdu, vím, že není něco v pořádku, ale jak se zdá, tak to z něj nikdy nedostanu.

 
24.07.2017 16:37 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Prosim te, nenech se ovlivnit tim, co ti rikaji cizi lidi a orientuj se podle svych citu.
Ja si myslim, ze podle toho, co pises, ceka jenom na tvuj pokyn. Dala jsi mu jasne najevo, ze chces jenom kamarada, tak si zatim vic netroufa. Pokud chces vic, musis mu to naznacit, on tvoje myslenky cist neumi.

 
24.07.2017 16:43 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Ideální je to říct na rovinu, my chlapi na naznačování, většnou, moc nedáme .

 
24.07.2017 17:53 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

Davam ti za pravdu, s chlapy je treba jednat na rovinu!

 

 
01.08.2017 11:55 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Text uživatele: 

"Nevím, jestli mu mám říct, co k němu cítím a tak."

Někdy méně znamená více. On ucítí, co k němu cítíš. Nemuší mu to říkat. Stačí jen, aby měl otevřené oči. Ideálně obě

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamilovaná do kamaráda - nevíme co bude dál
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 1325x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2860x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2663x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1756x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1498x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1692x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1744x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 2074x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1771x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 2445x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny