Téma: Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah

16.05.2019 10:20
Uživatel: Luna
Věk:  27
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Dobrý den, mám kamaráda, se kterým spím. Poslední asi 3 týdny u něho v podstatě bydlím, neustále jsme spolu, rozumíme si. Zamilovala jsem se do něj a to poté, co mi řekl, že se zamiloval do mě. Na druhou stranu, nechce vztah, protože je po rozchodu s dlouholetou přítelkyní. Včera (15.05.2019) jsme se bavili o tom, že bysme spolu asi neměli spát, protože si tím kazíme přátelství. Což já nechci, ale také o něj nechci přijít. Miluju ho, vím to, v týdnu jsem mu to v opilosti řekla. Nerozumím tomu, proč, když nám to všechno takhle funguje, spolu nejsme. Na jednu stranu mi řekne, že ví, že by se mnou byl šťastný a že by beze mě asi umřel, ale být se mnou nechce. Vlastně je to logické, vztahy končí a tohle přátelství je tak výjimečné, že by byla škoda o něj přijít. Ale bojím se, že už nikoho nebudu milovat tak jako jeho.

A nevím (a on také ne, sám to řekl), co vlastně chce. Ideální řešení by asi bylo dát mu prostor a počkat, co se z toho vyvrbí, že jo?  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3963x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zamilovaná do kamaráda s výhodama
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.05.2019 13:04 Uživatel: Roubíček
Věk:  20
Téma: Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah
Text uživatele: 

Hele, dokážu ti plně odpovědět, mám něco podobného. Není stále vyrovnaný z předešlého vztahu, ikdyž miluje tebe, v povědomí ví, že stále miluje i svou ex. Nechce se vázat, aby ti jednou neublížil, nebo se na další vztah necítí.

 
16.05.2019 13:06 Uživatel: Luna
Věk:  27
Téma: Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah
Text uživatele: 

Díky za odpověď. Já teď vůbec nevím, jak pokračovat. Mám se s ním dál přátelit? Ideálně asi mu nechat čas, ne?

 
16.05.2019 13:27 Uživatel: Roubíček
Věk:  20
Téma: Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah
Text uživatele: 

Pokud o něj nechceš přijít, tak snim odstřihni kontakt. uplně, třeba na měsíc. Pak se ozvi, zajděte někam pokecat a pak pomalinku nějaký kontakt. Ono to nejde si říct, tak budeme kamarádi, přestaneme š*kat a bude to v poho, takhle ne. Nesmíte o sobě nějakou dobu vědět, vím. bude to těžké, ale pomůže to

 
16.05.2019 15:58 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah
Text uživatele: 

Někdy je pravda, že taková pauza pomůže si uvědomit spoustu věcí, ale musí to vyhovovat vám oběma a musíte se domluvit na pravidlech. Někteří to berou jako absolutní svobodu a chodí randit s jinýma. Proto nevím,   jak je to u vztahu kamarádství s výhodami, které trvá sotva pár týdnů. Pokud ses už do něj zamilovala, tak ti status pouhé kamarádství s výhodami stačit nebude. Když už v tom jsou city, tak už se  o kamarádství nejedná. Už teď by ti stejně ublížil, kdyby ti řekl, že už se s tebou nechce scházet a to i přes to, že ti nic nesliboval. Už teď si v podstatě hraje s tvými city.  

 

Budu teď asi tvrtší, ale na mě to působí tak, že jsi pro něj jen nálepka. On chce mít status "volný" pro případ, že se k němu jeho bývalá bude chtít vrátit. Mám dojem, že by tě kvůli ní klidně pustil k vodě.   Chlapy totiž strašně špatně nesou, když je nějaká žena nechce, což jeho ex teď splnuje.  

 

Nejspíš se všechno projeví časem. Asi bych se ho na nic neptala. abych ho netlačila ke zdi. Chlapy nemají rádi, když se na ně tlačí a kvůli tomu mají pak tendence z toho vycouvat úplně. Radší bude volný a čekat na bývalou, než aby s tebou teď naplno chodil. Pokud se jeho bývala k němu nevrátí, tak možná může být v budoucnu tvůj.  

 

Pokud to vaše kamarádství s výhodami bude trvat moc dlouho, tak bych se to zeptala, jak vaše kamarádství vidí dál, že bys měla zájem ten vztah posunout někam dál a pokud řekne že ne, tak bych z takového vztahu vycouvala. Proč být ve vztahu, který nemá budoucnost.  

 

Jak on uvidí, že o tebe přichází, tak je možné, že se otočí o 180 stupnů a začne o tebe bojovat. Jak jsem již zmínila v chlapy strašně špatně nesou, když je nějaká žena nechce. Když je nějaká žena chce, tak to pro ně není taková velká výzva.    

 

Tak držím palce

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 1352x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2877x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2685x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1773x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1521x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1710x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1766x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 2095x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1787x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 2467x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny