Téma: Zamilovaná do svého instruktora - kamarádka s ním flirtuje a mě to štve!

26.07.2017 14:36
Uživatel: Blabollll
Věk:  16
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Dobrý den,

pardon, že obtěžuju o prázdninách, ale právě teď když je volno o tom uvažuju nejvíc.

Na našem gymnáziu je jeden kroužek, který učí jako brigádu vysokoškolský student, kterému je něco přes 20. Já do toho kroužku už pár let chodím a už nevím jak, ale dost jsem se s tím instruktorem sblížila. On se mi zdá že mě taky bere. Máme toho hodně společného, zájmy, názory apod. Je to s ním jiné než se stejně starými kluky.

Postupně jsem se do něj zamilovala. Jenže tento rok (2017) do toho kroužku začala chodit jedna holka ze třídy a začala se s ním také bavit. My dvě jsme úplně jiné, i když se docela kamarádíme. Ona má asi 175 cm, má velký zadek a dlouhé nohy, její máma vlastní módní návrhářství, takže vypadá a chová se, jako kdyby byla mnohem starší, navíc to s kluky docela umí.

Já mám cca 165 cm, jsem mnohem stydlivější, vždycky jsem spíš řešila skauting a přírodovědu než fintění se a kluky jsem spíš brala jako kamarády než jako objekty sexuální přitažlivosti. Moje zkušenosti až na pár dětských lásek jsou 00nic a to mě teď začíná štvát.

Ta kámoška se mi přiznala, že se jí ten instruktor taky líbí (netuší že po něm jedu), ale narozdíl ode mě s ním profesionálně flirtuje, což je něco co já prostě neumím. Úplně se můžu žárlivostí rozpoltit, když sleduji, jak on jí to vrací.

Se mnou se sice taky pořad baví, ale přijde mi, že mě bere jenom jako kamarádku, jako malý děcko, kdežto na ní pohlíží jako na ženu, ketrá se mu líbí.

Za dva roky (2019) maturujeme a mě úplně láme srdce, když vím že proti ní nemám šanci, když se jí za par měsíců povedlo něco, o co já se snažím již léta a možná spolu budou po matuře chodit.

Mám tu kamosku rada ale zároveň na ni hrozně zarlim, ze se uz umi chovat jako puvabna žena a ja ne a asi nikdy nebudu. Otázka zni; co mam delat? Jak se naučit chovat se jako svůdná dospěla žena?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1791x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Instruktorovi kroužku se líbí kámoška
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.07.2017 20:48 Uživatel: Majdaa
Věk:  13
Téma: Zamilovaná do svého instruktora - kamarádka s ním flirtuje a mě to štve!
Text uživatele: 

Ahoj, trápí mě skoro to samé jako tebe. Akorát nám je 13 a klukovi 16. Já merim asi 160 a ona asi 170. Taky má krásnou postavu, umí se bavit s klukama. Ten kluk chce jí. Úplně tě chápu. Podle toho co píšeš tak tě přitahují starší kluci, to mě taky. Podle mě to přijde časem, musíš být svá a nepřetvařovat se. Snaž se s ním víc bavit, usmivej se na něj. Skamaraď se víc s tou holkou, tím budeš mít šanci se s ním víc bavit. Přeji hodně štěstí

 
27.07.2017 08:37 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Zamilovaná do svého instruktora - kamarádka s ním flirtuje a mě to štve!
Text uživatele: 

Ahoj. Pokud spolu dva lidé flirtují, tak to je spíš výsledek toho, že se mohli vzájemně zaujmout. To ještě nemusí nutně znamenat, že spolu budou chodit. Kluci si tak často jen hrají aby si pro sebe dokazovali, že na to mají. Berou to vyloženě jako sport.

 

Každopádně úsměv určitě nezaškodí. Pokud se ti líbí, tak mu to naznač neverbální komunikaci. Když se sním budeš pokoušet koketovat, tak by mu to mělo dojít, pokud není hloupý alt  

 

Pokudse k němu chováš jen jako kamarádka, tak si z toho nemůže vydedukovat, že se ti líbí. Přímo mu to ale neříkej. Kluci se toho lekají a v případě odmitnuti by ses mohla cítit trapně. Pokud se mu líbíš, je už předem dáno a poznáš to podle toho, že ti ty úsměvy bude vracet.  

A pak uvidíš jeho reakci alt 

 

Pokud se mu tvá kamarádka líbí víc, tak si z toho nic nedělej. To jsou věci, které nejde ovlivnit. Jinému klukovi by ses třeba mohla líbit víc, než tvá kamarádka.  

 

Držím palečky 

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamilovaná do svého instruktora - kamarádka s ním flirtuje a mě to štve!
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 1279x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2844x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2633x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1731x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1477x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1668x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1715x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 2041x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1749x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 2424x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny