Téma: Zamilovaná do zadaného muže - co teď?

31.08.2013 11:53
Uživatel: deny18
Věk:  21
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Ahoj,

chtěla bych se svěřit s mým problémem. Abyste tomu rozumněli, já pracuji v jedné větší budově, kde je více obchodů. A v jednom z těch obchodů prodávám. A asi před dvěma roky jsem tam poznala i jednoho muže, který pracuje v obchodě hned vedle mého. Takže se každý den vidíme. Jenže ještě v té době jsem k němu nic necítila a on stále chodil za mnou a ptal se mě jestli bych ho nechtěla a na to kolik mám roků, jestli nechci s ničím pomoct, atd…. Pak nevím, co se stalo, ale najednou jsem se do něj zamilovala. Byl to leden 2013. Ale v tu dobu, co jsem se do něj zamilovala, jsem pak zjistila, že si už nějakou jinou našel.

Bylo mi to hrozně líto, jsem do něj stále zamilovaná, a vždy když je vidím spolu, tak jsem hodně naštvaná. Navíc se pořád vídáváme každý den a mluvíme spolu, takže nemůžu zapomenout na něj. Každý den jsem smutná. A navíc on má 33 a já 21 roků, ale to mi tak nevadí, jako to, že jsem chtěla já s ním být. Ale bylo už pozdě. Nevím proč tomu, tak bylo.

Prosím poraďte mi, co mám dělat. A ani nevím, jestli to ví i on, že jsem se do něj zamilovala. Svěřila jsem se s tím i mé kamarádce, která ho zná. Nejprve mi říkala, že je pěkný, ale že se mám pokusit zapomenout. Ale včera když mě viděla jak jsem smutná, tak mi najednou začala říkat, že je strašně škaredý a že mě nechápe jak jsem se do něj mohla zamilovat. Nevím proč změnila najednou názor.

Možná mi chce kamarádka nějak tak pomoct, abych ho přestala milovat nebo já vůbec nevím. Děkuji za rady. Moc by mi to pomohlo.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4246x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jsem zamilovaná do zadaného muže
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
31.08.2013 14:15 Uživatel: Marky
Věk:  22
Téma: Zamilovaná do zadaného muže - co teď?
Text uživatele: 

Ahoj deny18,

 

myslím, že kamarádka se jen snaží vyhnat ti ho z hlavy. Možná jí napadlo, že když ti už nebude říkat, jak je pěkný, ale pravý opak, pomůže to. Nebo se jí na to přímo zeptej, proč tak najednou otočila, že tomu nerozumíš, ale vážně si myslím, že to bude z důvodu, který jsem napsala už výše : )

 

Z vlastní zkušenosti - pokud víš, že už někoho má, dej ruce pryč. Byla jsem na tom podobně (sama jsem se tady ptala, co mám dělat, když je zadaný a jsem do něj zamilovaná - ostatní mi poradili to, co já teď tobě, já neposlechla a boží mlýny skutečně melou). Vím, že to není snadný, ale není nic horšího, než bláznit po někom, kdo neví, koho chce (jestli tebe nebo jí), který stejně zůstane se svojí přítelkyní a ty budeš možná tak v roli milenky (když to řeknu) tvrdě. Věčný skrývání je hodně ponižující (pak se můžeš ptát sama sebe, jestli jsi tak hrozná, že tě nechce, co jsi udělala špatně. ). Navíc je velký riziko, že i kdyby s tebou byl (byla jsi jeho přítelkyni a tu svojí současnou opustil) - co když si po čase zase bude chtít najít jinou? Samozřejmě - jsou výjimky, ale jsem v tomhle skeptik. Počkáme si na příspěvky ostatních : )

 

Moje rada tak je - buď mu to můžeš na férovku říct (zamilovala ses) a požádat ho, aby k tobě do obchodu už nechodil. Nebo se budeš muset snažit udržet, opakovat si, že ho vlastně ani neznáš a dívat se po jiným. Změnit práci by bylo asi nejlepší, ale v dnešní době ti tohle radit snad ani nemůžu. Zkus si uvědomit, že ho vlastně ani neznáš, jsi zamilovaná do svý představy o něm (jak je krásnej a učitě úžasnej a samý superlativy), netušíš, jaký je a jestli je zadaný a svádí tě, není to dobrý obrázek.

 

Kdyžtak ještě napiš ; )

 

 
31.08.2013 17:32 Uživatel: deny18
Věk:  21
Téma: Zamilovaná do zadaného muže - co teď?
Text uživatele: 

Opravdu moc ti děkuji za radu. Zkusím udělat, co se dá. Ale bojím se, že mi to nepomůže. Pak už opravdu nevím.  

 

Ano stále pořád mě svádí, ikdyž je zadaný. Podle mě tu svoji přítelkyni má rád, ale sám si úplně neumí vybrat nebo to dělá schválně? Že třeba možná nějak poznal, že jsem do něj zamilovaná.  

 
31.08.2013 17:46 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Zamilovaná do zadaného muže - co teď?
Text uživatele: 

Stále pořád Tě svádí, i když je zadaný? No tak si zkus představit sebe na místě té přítelkyně, jak by se Ti to líbilo být na jejím místě a máš jasno hned. Předpokládám, že do takového by jsi nechtěla zbytečně investovat svoje city. Jenom zkouší, jestli se chytíš, zejména jestli z Tvého chování vycítil či poznal, že k němu něco cítíš. Měla by jsi být ráda, že to v tom lednu nevyšlo. Teď máš možnost vidět co je zač.

 
01.09.2013 09:29 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Zamilovaná do zadaného muže - co teď?
 
26.09.2013 23:16 Uživatel: Lenička
Věk:  27
0-100
Téma: Zamilovaná do zadaného muže - co teď?
Text uživatele: 

No, myslím že je to situace ve které hodně z nás bylo. Nevím, radit nemužu ale vyjadřim jen svůj názor. Pokud ON poznal že ty jseš do něho zamilovana, tak možna i schválně te provokuje svým sváděni - kolik toho vydržiš. Ale víš, můj názor je takový že on možna tebe ani nevidi nýbrž má tu svoji jinou, a ani neuvědomuje si že tě třeba svádí.  Já bych možna jemu řekla aby už za tebou nechodil. A na jeho otazku PROČ? odpovědět že JSI TO PROSTĚ NEPŘEJEŠ. Chlap který je slepý i po vysvětlení nic nepochopí. A hlavně ty jemu žádné vysvětlení nedlužiš. On je ted zadaný, a to pro tebe ten dotyčný měl bý byt TABU.

   Tak že hodně štěsti ve vztazich.  

 
12.02.2021 23:12 Uživatel: Aluja
Věk:  35
Téma: Zamilovaná do zadaného muže - co teď?
Text uživatele: 

Dobrý den.

Potřebuji pomoct. že sem zamilovaná do kolegy, které je zadaný. nemám odvahu mu říct. Prosím vás co mam udělat? Já bych chtěla právě s ním. Právě Já sem neslyšící a trochu tlustá a on slyšící a jaaakkk? Pomozte mi. dekuji

 
13.02.2021 10:41 Uživatel: PetrKov
Věk:  31

Město:Brno

100-500
Téma: Zamilovaná do zadaného muže - co teď?
Text uživatele: 

Měl jsem to podobně, jen opačně.

Hrozně jsem miloval jednu ženu a více jak rok se o ni pokoušel.

Vzniklo silné kamarádství, ale jen já miloval i když jsem se snažil jak jsem mohl.

 

A až když jsem si našel jinou, začala mě milovat. Pořád si se mnou chtěla psát, volat i když já už nechtěl. Všude jsem ji zablokoval a řekl ji jasně, že už zájem nemám a svou šanci promrhala. A jsem vlastně rád, že to tak dopadlo. Protože bych byl s ni nakonec nešťastný.

 

Je to zajímavé, ale srdci neporučíš : )

 

Ale rozhodně, pokud k někomu něco cítíš, tak mu to řekni. Jakkoli, ale řekni. Třeba jen napsat do obálky něco hezkého a dát to na stůl, do schránky, do ruky. Co s tím udělá a jak se zachová už je jeho věc.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamilovaná do zadaného muže - co teď?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1007x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1198x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 877x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 712x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 922x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1111x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 842x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1338x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1865x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny