Téma: Zamilovaný do manželky kamaráda - musím na ni pořád myslet

06.02.2015 17:14
Uživatel: sfsfsafa
Věk:  25
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Dobrý den, rád bych Vás poprosil o radu.

Před více jak rokem a půl (07/2013) se k nám do party několika lidí připojil kamarád jednoho z nás s manželkou. Děti nemají. Hned sme si s ní padli do oka.

Nejdříve jsem to nevnímal nijak výjimečně. Měl jsem přítelkyni a společně jsme jezdili v partě na výlety. Po nějaké době jsem se však s dívkou sblížil víc, než sem měl. Přeskočila mezi námi jiskra, začali sme si psát a už se to nedalo zastavit.

Dál sme jezdili na společné akce, kde jsme se potají scházeli. Postupem času sem se rozešel s přítelkyní, protože jsem ji nechtěl ubližovat. S dívkou jsme trávili spolu hodně času i mimo partu, psali si každý den, říkali si hezké věci, svěřovali se, plánovali společný čas i opatrně budoucnost a nejspíš se zamilovali.

Říkala mi, že není s manželem šťastná a že by ráda byla se mnou, že nikdy nic podobného necítila, ani k manželovi ne.

Nikdo nic samozřejmě netušil. Manželovi však začalo po určité době její apatické chování vůči němu připadat podezřelé. Já jsem se jednoho dne pod tlakem toho, že nemůžeme být normálně spolu, svěřil se vším kamarádovi, abych si ulevil. Naneštěstí tento kamarád manželovi jeho podezření potvrdil a vše prasklo.

Žena se celá zdrcená s pocitem viny rozhodla zůstat s manželem s tím, že mu nemůže ublížit, protože je to dobrý člověk, má ho ráda, mají dům, nechce začínat znova atd. Chápal jsem, proč se tak rozhodla a neměl ji to za zlé, i když mě to ničilo. Bylo to správné rozhodnutí.

Přesto že byla proti, raději jsem s ní ukončil kontakt pro dobro nás obou. Po nějaké době jsem se dozvěděl, že se z toho manželovi vylhala tím, že jsem ji uhnal, bylo to jen jednou, že jsem byl jen zpestření apod.

Manžel ji miluje. Je to jeho první láska, tak že ji nejspíš odpustil a jak to vypadá, vše je mezi nimi v pořádku. Za to jsem rád, protože mi na ní opravdu záleží. To, co o nás řekla, mě ale dost mrzí a nechápu, jak mohla něco takového vypustit z pusy.

Momentálně je to téměř rok a já ji nemůžu dostat z hlavy. Každý den na ni myslím, aniž bych chtěl. Změnil jsem práci, snažím se v ní být dobrý, sportuji, abych si udržel mysl čistou, ale nepomáhá mi to. Vím, že se na mě občas ptá a asi je z toho smutná, nedělám si ale plané naděje, že by si to najednou rozmyslela. Prosím o nějakou konstruktivní radu, co bych měl dělat, abych se nezbláznil a nějaké vysvětlení jejího chování. Nemůžu uvěřit, že by to všechno byla jen lež. A je vůbec možné, aby se její city tak změnily? Řeči typu, dej tomu čas a nemysli na ni, mi moc nepomáhají.

Předem moc děkuji za rady.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2329x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: XXX
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.02.2015 19:00 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Zamilovaný do manželky kamaráda - musím na ni pořád myslet
Text uživatele: 

Hochu, buďte rád, že je konec. To, co dělá manželovi, že mu za zády je nevěrná, byla by i Vám, to je taková povaha. Má všechno pohodlí, barák, to přece nevymění za Vás. Takových bokovek, jako Vy bude mít v životě taková žena víc. To je můj názor.  

 
06.02.2015 19:34 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Zamilovaný do manželky kamaráda - musím na ni pořád myslet
Text uživatele: 

rekla mu jenom to co se ji hodilo, aby ji to pekne sezral

 
06.02.2015 20:54 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Zamilovaný do manželky kamaráda - musím na ni pořád myslet
Text uživatele: 

Souhlasím s parkem, řekla to, co nejméně ublíží a nejméně bolí. Chtěla zachovat manželství a tak hledala nejmenší zlo.  

 
07.02.2015 13:56 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Zamilovaný do manželky kamaráda - musím na ni pořád myslet
Text uživatele: 

Další důkaz, jak může být život krásný, jen je třeba se na věci, které nás potkávají dívat správným úhlem pohledu. Zachovej si krásné vzpomínky. A měj na paměti:

"Ten, koho milujeme, má na nás všechna práva, i právo nás nemilovat."

 
07.02.2015 23:08 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Zamilovaný do manželky kamaráda - musím na ni pořád myslet
Text uživatele: 

Zase na druhou stranu, ty jsi taky pěkné kvítko. Klidně jsi do toho šel, i když jsi měl taky přítelkyni. Nechtěl jsi jí ubližovat, ale stejně jsi jí ublížil tím rozchodem. Tobě bych taky do budoucna nevěřila  

 
09.02.2015 07:53 Uživatel: Milan30
Věk:  30
Téma: Zamilovaný do manželky kamaráda - musím na ni pořád myslet
Text uživatele: 

Ahoj, stalo se mi něco podobného. Taky sem si říkal, jestli mohou ženy z ničeho nic prozřít a uvědomit si, že milují původního partnera, nebo to dělají jen ze sebezáchovy, když jde tzv. do tuhého. To se ale nejspíš nedozvíme. Jinak souhlas s Dara007, že to od tebe taky nebylo nejlepší!

 
09.02.2015 08:00 Uživatel: Carl56
Věk:  40
Téma: Zamilovaný do manželky kamaráda - musím na ni pořád myslet
Text uživatele: 

Užila si s tebou a pak si chtěla záchranit vlastní pozadí.

 
06.04.2015 09:49 Uživatel: Katka12
Věk:  41
Téma: Zamilovaný do manželky kamaráda - musím na ni pořád myslet
Text uživatele: 

Pohádka pro děti: Byl jednou jeden šlechetný rytíř a ten se na plese seznámil s dívkou, která byla ženou mocného čaroděje. Nejprve se s ní moc nechtěl bavit, ale pak se sblížili a dívka mu prozradila, že není v manželství s čarodějem moc šťastná. Rytíř na ní nepřestával myslet. Znovu se potkali. Zamilovali se do sebe, dívka však byla stále smutná. Čaroděj se o jejich vztahu dozvěděl. Zde se scénáře pohádek liší: 1. VARIANTA: čaroděj byl moudrý a laskavý, dívku propustil, aby se mohla stát ženou rytíře. Dívka se slata ženou rytíře a šťastně spolu žili až do smrti. 2. VARIANTA: Rytíř musel o dívku bojovat nebo dívku unést. Rytíř přemohl čaroděje. Dívka se slata ženou rytíře a šťastně spolu žili až do smrti. Tento příbeh v obměnách slýcháme od dětství (pohádky, knihy, filmy). Takže mu začneme věřit.  

Realita: Byl jednou jeden šlechetný rytíř a ten se na plese seznámil s dívkou, která byla ženou mocného čaroděje. Nejprve se s ní moc nechtěl bavit, ale pak se sblížili a dívka mu prozradila, že není v manželství s čarodějem moc šťastná. Rytíř na ní nepřestával myslet. Znovu se potkali. Zamilovali se do sebe, dívka však byla stále smutná. Vyprávěla rytíři jak moc je s čarodejěm nešťastná, vyprávěla mu skoro  všem. jen na jednu věc zapomněla, že její čaroděj kdysi také býval rytířem. A to přesně do okamžiku, než se stala jeho ženou. Čaroděj se o jejich vztahu dozvěděl. Dal dívce na vybranou: Buď budeš dál se mnou bydlet v krásném zámku a na rytíře zapomeneš nebo jsi volná a můžeš odejít. Dívka se najednou lekla, protože jí došlo, že by se její rytíř proměnil v čaroděje v okamžiku, kdyby si ho vzala. A dost možná by ani nebydleli v tak krásném zámku. Toto je realita.

 Držím palce, ať vás to co nejdřív přebolí.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamilovaný do manželky kamaráda - musím na ni pořád myslet
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1007x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1199x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 877x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 712x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 923x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1111x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 842x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1339x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1870x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny