Téma: Hry pro novomanžele na svatební hostině - tipy, rady

02.04.2014 09:17
Uživatel: Taj3
Věk:  30
srnka2.jpg
0-100
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Zdravím,

ráda bych vás požádala o tipy na vhodné hry pro novomanžele při posvatební oslavě alt Kamarádka se bude vdávat a ráda bych jí i jejího nastávajícího překvapila nějakou vtipnou a nápaditou hrou. Hledala jsem na Internetu, ale žádná mne výslovně nezaujala. Hra by měla být i v rámci možností "slušná" protože budou přítomni i rodiče alt Jaké hry jste hráli na své svatbě, případně jaké hry jste chystali pro novomanžele?

Děkuji moc za vaše tipy a doporučení.

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2613x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Hry pro novomanžele
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.04.2014 09:53 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Hry pro novomanžele na svatební hostině - tipy, rady
Text uživatele: 

Asi nikdo nemá žádný nápad, ale počkej do příštího týdne, třeba ti Micánek dá nějakou radu . Coby novopečený novomanžel.  

 
12.02.2018 03:44 Uživatel: Taurenec
Věk:  19
Téma: Hry pro novomanžele na svatební hostině - tipy, rady
Text uživatele: 

Já radu mám!

 

1. Jezdec a kůň

Tato společenská hra spočívá v tom, že nevěsta bude dělat koně a její polovička na ní bude jezdit. Přidají se i rodiče a o zábavu postaráno.

 

2. Učitelka a pošuk

Při této společenské aktivitě nevěsta fackuje manžela při hodině latiny. Manžel neumí odříkat zpaměti modlidbu Ávé María, a tak dostává po rypáku opaskem. Rodiče obou těchto aktérú situaci nečině přihlíží a v pěti minutových intervalech hrají hru chodí pešek okolo.

 

3. Voják a pes

V této hře se manžel obleče do kroje a honí manželku kolem stolu, neboť předtím neuposlechla příkazy svého psovoda, ukradla svatební koláče a hryzla svého budoucího tchána do rozkroku. Manžel ji tedy musí chytit a posléze její pozadí potrestat kopřivami.

 

4. Hagrid a brumbál

Tlustá manželka v roli hagrida trestá svého brumbála papučí po holé zadnici, neboť brumbál jest ředitelem bradavic, má všechno pod kontrolou a potřebuje se odezvdat. Toto může být pro rodiče obou aktérů poněkud nevhodné, a tak ti můžou dělat něco jiného, například pořádat krysí závody a do toho panákovat absinta.

 

5. Spangebob v kalhotech

Při této příležitosti rozhodující roli hraje německý ovčák. Hra spočívá v tom, že oba aktéři, jak manžel, tak manželka, si na své ohanbí nastříkají šlehačku a jejich rodiče jim zavážou přitom oči. Psa vypustí některá z osob, přičemž tohoto psa nechají sežrat šlehačku u prvního z těchto aktérů. Vtip je v tom, že zatímco žena z toho vyjde poněkud dobře a možná i bez krve, chlap to bude mít horší, a tak existence budoucího potomka těchto dvou aktérů bude záviset na tom, zda pes sežere šlehačku z manželky.

 

Stačí? To vážně nemáte žádnou fantazii, že vám musím radit já? Snad to někomu pomůže.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Hry pro novomanžele na svatební hostině - tipy, rady
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny