Téma: Bratr je stale single

02.09.2019 16:52
Uživatel: milada
Věk:  40
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Já se chci zeptat. Mám problém. Mám bratra je mu 46. Stále je sám. Rozumějte, holku snad mel naposledy ve 22, pak už si na nikoho nepamatuju a čím je starší tím větší je jezevec. Bydlí s rodiči mají třígenerační dům na vesnici. Já hned po maturitě odešla do Prahy a šla na školu, pak do Německa našla si přítele později manžela a máme dvě děti. On studoval vysokou školu pár kilometrů od domu, dodělal ji a tím to skončilo. Přitom já bych si tak přála být tetou pro jeho děti, ale víte co? Řekl mi to nedávno syn, mami nedávej nás ke strejdovi, on nás nemá rád. Asi má pravdu, nikdy si je jako malé nepochoval, nezeptal se na ně, nekoupil jim nic. Mluvila jsem o tom s rodiči a nejhorší bylo když mi řekli, že se nemám divit, že mé děti jsou uřvané, pořád dělají bordel a oni jsou nejraději, když mají svůj klid a to jim není ani 70 a chodí stále do práce. Zeptala jsem se, jestli si vůbec všimli, že jejich syn je stále sám a zda jim to není divné a odpověděli, že každý je takový jaký je, že já jsem se na vesnici pořád nudila, to je pravda a on se nudí ve městě a nikde není psáno, že všichni musí mít děti. Defakto jsem se tak dověděla, že je obtěžuji a mé děti taky. Zkusila jsem se zeptat bratra, proč nikdy nešel s holkama, které jsem mu dohodila aspoň na kafe a fakt to byly skvělé holky, některé měly smůlu na chlapy, tak zůstaly s dětmi samy a on před rodiči řekl, že to vždy byly stejně ukdákané slepice jako já a rodiče se mě vůbec nezastali, máma se dokonce usmála, ale já to nechápu, jak prostě někdo může být sám a vůbec mu to nevadí, že ho nikdo nepohladí, neposedí u vínka a že vlastně nebude mít ani potomky. Já chtěla děti vždy. A už vůbec nechápu, že ho v tom podporují rodiče. Přitom je to hezký chlap, má dobrou práci, tak by uživil i tři děti, ale on ne, on raději spí a říká mým dětem bastardi. Můžu mu nějak pomoc v jeho sebeuvědomění? Kamarádky, které ho poznaly říkají, že je to ztracený případ, že bude jen horší, ale já mám pořád pocit, že bych ho měla nějak zachránit.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.09.2019 17:09 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Bratr je stale single
Text uživatele: 

Zdravím, já žiji sama, nechci ani muže, ani sex a ani děti - a trvám na tom.

To, že jste mu dohazovala holky, tím jste ho spíš štvala. On se prostě rozhodl být sám a snažit se ho změnit, to je to nejhorší, co můžete udělat.

Respektuje jeho rozhodnutí a nemíchejte se do toho, tím spíš ho rozčílíte a dočkáte se dalších urážek.

Jo, je to divné, ale nám, co žijeme sami, zase připadá divné: "ale já to nechápu, jak prostě někdo může být sám a vůbec mu to nevadí, že ho nikdo nepohladí, neposedí u vínka a že vlastně nebude mít ani potomky." Pro mě jsou toto zbytečnosti, jen ty děti bych chtěla, ale smířila jsem se s tím, že je mít patrně nebudu. V životě by mě ale nenapadlo ostatní nabádat, aby také byli sami - a to přesně děláte vy, chcete, aby dělal něco, co nechce.

Vůbec to neřešte, nechte ho žít a vy si žijte svůj život.

 
03.09.2019 06:45 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Bratr je stale single
Text uživatele: 

fakt to byly skvělé holky, některé měly smůlu na chlapy, tak zůstaly s dětmi samy 

Třeba v tom je problém - ne každej chlap má zájem o ženskou s cizíma dětma. Třeba už to, že si nechaly udělat dítě od nějakého idiota, co se o ně nechtěl nebo neuměl postarat, může v jeho očích svědčit o tom, že až tak skvělé (chytré, schopné, zajímavé, … ) nejsou. A hlavně je to problém navíc - nemusí vycházet jen s tou ženskou, ale i s jejíma dětma (což je často potíž), stejně tak "náklady na vztah" jsou výrazně vyšší. Kamarád jednu dobu chodil s ženskou s dvěma děma a zjistil, že to fakt dost leze do peněz, tak si nakonec našel ne tak hezkou, ale bezdětnou.

 

Bratrovi nikdo nevidíme do hlavy, možná ženskou chce, ale jiný typ, než se kolem něj točí (dle jeho reakcí na děti hádám, že největší problém byl právě v tom, že dohazované ženské měly děti; ne nadarmo se říká, že děti jsou jako prdy, vlastní sneseš) a tak zahořkl, nebo to "jen" vzdal. Tlak tady moc fungovat nebude, jediná šance je dostat ho do nějakého smíšeného kolektivu, kam by šel - předpokládám - spíše za chlapama, ale mohl by se tam i seznámit - na vesnici mě napadá třeba sbor dobrovolných hasičů nebo něco takového.

 

Hlavně nechat věcem volný průběh, protože, podle toho, co píšeš, bratra už poměrně dost štveš a rodče taky, pokud se s nima nechceš úplně rozhádat, tak uber, hodně uber. Případně napadlo tě, že on vlastně vůbec nemusí být na holky… ?

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Bratr je stale single
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Neshody a nepřátelství mezi mnou a rodiči 4 1247x
Uvolnění napětí v rodině 18 1431x
Mít, či nemít druhé dítě? 21 1616x
Matka má mladšího muže než je můj manzel 3 1336x
Dospělý nevlastní syn 11 1844x
Maminka zemřela, nemohu přestat plakat 2 1772x
Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně 15 1920x
Přítelkyně má deprese a o víkednu jsme u rodičů kde je despotická babička - co s tím? 1 2025x
Chodím uklízet rodičům do domu bratra a ten mě bezdůvodně verbálně agresivně napadl, rodiče za ním stojí - mrzí mě to! 7 2092x
Jsem zamilovaný do 22leté dcery mé přítelkyně - co teď? 4 3029x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny