Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně

28.06.2019 10:55
Uživatel: Sluníčko M.
Věk:  50
Odpovědí na téma: 15
Text: 

Dobrý den

Mám smíšené pocity

(Bratr dlouho po rozchodu z dlouholetou přítelkyni-hledal novou partnerku a vždy neúspěšně z části i jeho vinou, protože je hodně důvěřivý, taky i vybíravý. Vůbec ho nezajímá povaha těch žen, prostě jen aby někoho měl a byla  hezká, štíhlá a všichni si z toho sedli na zadek že má ženskou a nejvíce  aby vytrucoval své bývalce, že on má taky někoho, nejen  ona. Proto vždy si našel vypočítavé potvory, ale to mu nevadilo, hlavně že někoho má a tím se pomstí bývalce, jenže vždy na chvíli a pak ho stejně nechaly.)

Teď  si v 52 letech našel novou ženskou a po necelých 14 dnech  si tu ženskou stěhuje do baráku a z toho se viděli jen 4 krát. Nevím jestli jsem tak staromódní, ale  mi se  zdá moc divné a rychlé i přes jejich  věk si stěhovat  ženskou do baráku kterou nezná a pak se poznávali, ona si hned v baraku všechno organizuje jak co tam bude. Nevím. Asi jsme každý jiní, nebo je  taková zrychlená doba?

Navíc jsem slyšela nejdříve že je ta ženská  ještě vdaná, ale pak  že je  10 let rozvedená, přesto stále  ještě žije  z manželem.

 

To je  mi hodně  divné pokud je rozvedená, přece když měla důvod se rozvést, tak proč tedy stále  ještě žije z manželem a přitom si hledá chlapa?

Až teď se stěhuje jak poznala  bratra. Přitom měla kde jít, protože její rodiče mají 2 baraky a z toho žijou střídavě půl roku v ČR a půl v Americe, takže baraky po tu dobu zůstávají prázdné. Nějak mi to nedává smysl zůstávat přesto se svým manželem  tolik let po rozvodu.

 Prý nemohla po celou tu dobu nikoho najít. Mi to přijde jako by spíše hledala azyl než chlapa ještě k tomu barák se zahradou.

Já vím že je to jejich věc, ale já  nejdříve  chci chlapa poznat  než se k němu nastěhuju a je jasné že nikoho nepoznám  za 14 dní. A bratr  si nejdříve  nastěhuje ženskou do baráku a pak se poznávají. Pak fňuká všude jaké má ženské potvory. To je právě ten problém.

 Bratr  i přes svůj věk nikdy  neuvažoval rozumně a vždy veškeré vztahy pak podle toho dopadly špatně. Vždy jsem odhadla když  si nějakou ženskou našel,  žádnou slušnou  a většinou vypočítavé. Bohužel mě nikdy  nebral vážně, neposlouchal a měl mě za blázna, pak poznal že jsem měla pravdu, kterou  nikdy nepřiznal. Ještě mě ze všeho obviňoval.

 

, Nevím čím bratra a matku ta ženská  tak uhranula, ale oni ji hodně věří a dokonce matka souhlasila aby si hned tykaly a oslovovaly jménem, což mě zabolelo, hodně zasáhlo, protože mému přítelovi tohle nikdy nedovolila a on se  k ni choval  moc hezký, pomohl, odvezl kde chtěl-k lékaři, na návštěvu, nákup…. , byl ochotný ve všem a vždy ji  spoustu věci přivezl  ze zahraničí jak jezdil  kamionem, nic za to nechtěl. To mě moc mrzí. Matka to nikdy neocenila, dodnes na přítele haže špínu i když je už skoro 2 roky  mrtvý a matka  schválně před tou brachovou ženskou - když přijedu na návštěvu nebo do telefonu -do mě s oblibou  ryje  jaký byl přítel, místo aby pochopila  jak byl  těžce nemocný rakovinou, proto trpěl výkyvy nálad za  které nemohl.

 

 

Brachova ženská místo aby se přesvědčila co je na tom pravda, stojí při mé matce a všechnu tu špínu o mě a příteli jí věří. Nechápu proč mě  a zesnulého přítele vůbec  před tou ženskou matka  mě špiní, místo abychom  měli s ženskou přátelský vztah. Ničemu nerozumím o co  všem jde. na druhé straně jsem myslela že budu mít kamarádku, ale  v me rodině to absolutně nejde. Tedy záleží na inteligenci  těch partnerek samozřejmě.

A ta bratrova ženská vůbec nic nedělá, jen chodí na procházky a pak  večer sex a organizuje jak co v baráku a nazahradě předělat podle ní. Bratr s matkou tvrdili že je  moc pracovitá, ale já jsem se o tom nepřesvědčila. , protože uklízí matka a ona je oba jen  omlouva. Spíše to ještě obrátí proti mě. Pokud přijedu tak matce samozřejmě uklidím, už ze slušnosti, Proto nechápu tu ženskou když vidí že je potřeba uklidit, proč nevezme  hadr a vysavač, i když matka  řekne ne, ale kdyby ta ženská chtěla tak bude uklízet.

(Já jsem taky vždy  uklízela u přítelové maminky i když nechtěla uklidit, pak byla moc ráda. Ono se říká že člověk se nemá ptát a člověku pomoci.)

Já už moc často  za matkou nejezdím, nebo spíše nesmím, protože jsme se s bratrem  před půlrokem nepohodli a on si nepřeje abych  chodila do "jeho" majetku, který mu až natolik stoupl do hlavy.

Jen občas potřebuju pohlídat psa. Když  přijedu  , mám pak smíšené pocity z té ženské co to má bracha zase za objev a moji rodiny.

Proto mě zajímá jestli jsem je zbytečně podezíravá nebo je ta ženská vypočítavá. I když vím že proti tomu nezmůžu nic, ani nijak zasahovat.

 

 

(V lednu měl jinou podobnou ženskou, která se taky do týdne od seznámení k bratrovi chtěla stěhovat a dopadlo to hodně špatně. Protože jsem  shodou okolnosti  zrovna přijela navštívit  rodiče, otec slavil 80 let a  ženská si taky jako ta  nynější hned plánovala jak to  v baraku zařídí a nejvíce jsme ji vadila já, i když mě vůbec neviděla, jen o mě věděla, což absolutně nechápu, proto hned bratrovi řekla že kvůli mně tam nebude. Bratr mě sprostě napadl. Jsme se hodně pohádali, což  otec ve svém věku neunesl-z části i proto že on sám nevěděl už kde vlastně patří, když si  tam cizí ženská  všechno organizovala. Proto ho večer museli odvézt rychlé do nemocnice, kde za 4 dny zemřel. A ta ženská se z bráchou rozešla, protože měla v záloze ještě někoho bohatšího z luxusním barakem)

Proto jsem taková ostražitá co zase nerozumný bratr dotáhne do baráku. přece jen kvůli vypočítavé ženské  a hloupým bratrovi jsme ztratili otce, ale je tady ještě matka  ať je jakakoliv. Ale je to matka.

Neměla bych se zajímat o bratrův vztah –je to jeho život, jenže nemůžu za to, že jsem moc podezíravá osoba.

 

 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
28.06.2019 14:12 Uživatel: Berča
Věk:  50

Město:Brno

Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

Sluníčko, ty už jsi tady v lednu psala. Koukla jsem na ten tvůj dřívější příspěvek a musím říct, že Ahjo, Lištička i Rypoušice ti tam moc dobře radí. Asi by nebylo od věci si to po nich ještě jednou pořádně přečíst! Ona ta situace se u vás doma nezlepšila, pouze pokračuje a vyvíjí se. Takže můj názor. Pokud barák, ve kterém bratr s novou přítelkyní a matkou bydlí, rodiče nechali přepsat celý na bratra (a tobě nedali nic), tak ať se taky bratr stará a jak to dopadne je pouze jeho věc. Oni tě tam zjevně nechtějí, takže proč pořád chodíš tam, kde nejsi vítaná? Pokud máš pocit, že se bratr řítí do průšvihu, stejně tomu nezabráníš! Bratr je zamilovaný blbec, který posluhuje své nové lásce, matce se jeho nová žena líbí a taky se nechá ochotně zneužívat - tak kde je problém? Zatím jsou všichni spokojení, kromě tebe. Stojí ti to za to se takhle užírat? Prostě přeruš s nimi veškeré kontakty a budeš mít klid. Máš (myslím) pejska, vyhledej staronové přátele a na tu svou rodinu se už konečně vykašli!

 

 
28.06.2019 16:40 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

"Teď  si v 52 letech našel novou ženskou a po necelých 14 dnech  si tu ženskou stěhuje do baráku a z toho se viděli jen 4 krát. Nevím jestli jsem tak staromódní, ale  mi se  zdá moc divné a rychlé i přes jejich  věk si stěhovat  ženskou do baráku kterou nezná a pak se poznávali, ona si hned v baraku všechno organizuje jak co tam bude."

 

Asi bych to tak nehrotila. Někoho nepoznáš pořádně nikdy a to i přes to, že s ním dlouhá léta bydlíš.  

 

"Bratr  i přes svůj věk nikdy  neuvažoval rozumně a vždy veškeré vztahy pak podle toho dopadly špatně. Vždy jsem odhadla když  si nějakou ženskou našel,  žádnou slušnou  a většinou vypočítavé. "

 

Asi ho takové ženy podvědomě přitahují a s tím nic neudělá ani on. Stejné to máš i ty, taky si podvědomě vybíráš podobné typy mužů. Máme to tak každý.  

 

 
28.06.2019 16:47 Uživatel: Ahjo
Věk:  35
Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

Achjo, proč konečně nežijete svůj život a neobklopíte se lidmi, se kterými je vám dobře a kteří si vás budou vážit? Proč pořád řešíte, co bratr a matka a snažíte se je pochopit a změnit? Oni přemýšlí jinak než vy, je to prostě něco jako jiný živočišný druh, tak je ani nemůžete pochopit nebo změnit ani oni si nezačnou vážit vás. Čím dříve je přijměte, jací jsou, a budete respektovat jejich volby, tím dříve se osvobidíte že závislosti na jejich přijetí a náklonnosti. Tečka. Jiná cesta není, je nezměníte, jen tam budete utápět svoji energii a neustále se křivdit a trpět tím, že nejsou takoví, jaké byste je chtěla mít. U nich to, co hledáte, nenajdete, tak a nimi omezte kontakty na minimum, přestaňte je řešit a uleví se vám. I kdyby si bratr s matkou nastěhovali do baráku Yettiho, je to jejich věc a jejich volba, vás se to nemusí týkat.

 
28.06.2019 18:58 Uživatel: Sluníčko M.
Věk:  50
Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

Bratr je velká katastrofa, vždyť jak jsem už psala, kvůli jeho dřívější partnerce přišel o život v lednu  náš otec a bratr se ani neobtěžoval zavolat zachranku. To jsem musela já, protože mi matka v noci  volala že je otci hodně špatně co má dělat, zatímco bratr řešil že přece nebude u toho jak otci je špatně a potřebuje se vyspát. Teď samozřejmě si uvědomil že když otec není, nemá ho kdo finančně podporovat.

Ještě je tady matka. Takže i když mezi sebou nemáme nellepší vztahy, přesto mám strach aby ještě bratr nepřipravil matku o život.

Bratrovi jde spíše aby všem dokázal ve vesnici jakou si najde partnerku, protože ho všichni považujou za blbce a taky to  chce dokázat své bývalce, která ho právě kvůli jeho hlupotě nechala. A taky to aby mu někdo financoval barak. Tak to jsem teda zvědavá jestli mu bude ta ženská financovat barak.

Bratr je takový vůl že v lednu jak si chtěl nastěhovat tu vypočítavou ženskou, věděl o tom, že ta ženská jede po majetku a bratr ji nezajímá. Ona mu řekla že má ještě jednoho chlapa s luxusním barakem, ale tam asi nemá šanci, protože barak byl napsaný na syna, proto to zkoušela na brachu. Pak ale naštěstí potkala bohatého chlapa a brachu nechala. Jenže mezitím otec umřel kvůli ní.

Proto nechci aby se situace opakovala, kvůli bratrové blbosti.

A teď je tady další ženská s podobným chováním te co měl v lednu.

Já vím že tomu bratrovému vztahu nezabráním, jen hledám řešení aby se už v 52 letech vzpamatoval.

 

A že jezdím k matce. Ne často. Jen kvůli psa, protože ji potřebuju pohlídat když musím na půl dne k lékaři nebo něco vyřídit. Protože ona není zvyklá v bytě zustávat sama a hrozně kňučí a štěká, že je ji slyšet ze 6 patra až dolů. Už si sousede stěžovali. A já nechci riskovat, abych ji musela kvůli sousedům dát do útulku. To bych nezvládla. Takže to řeším hlidáním matky i když mě tam bratr nechce. Samozřejmě že mě to nebaví pendlovat se psem k matce a zase zpět. Jenže jiné řešení není a nikdo jiný mi psa pohlídat nechce. Navíc ona pesana je moc šťastná když se dostane na barak, zahradu a k matce. Co bych pro psa neudělala.

 

No a aby to bylo ještě zajímavější, tak přidám perlu.

Bratrova bývalka se dozvěděla že má bratr zase novou ženskou, tak se o ní začala zajímat a chce ji z nějakého důvodu poznat. Nevím proč. Za několik dni pro změnu zavolala bratrovi, že tu ženskou viděla, sice nevíme kde, ale bratra zdrbala že co si to našel za "škaredou" ženskou a ona je mnohem hezčí než ta ženská a bratr nemá vkus. Nevím co tak najednou.

Haha

Kdoví.

Třeba to všechno vyřeší bratrova bývalka.

 

 
28.06.2019 21:03 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

Nemáš co na práci, proto se babráš v něčem, po čem ti nic není. Když tě tak čtu, myslím, že by se všem ulevilo, kdybys jim šla z cesty. Zlobíš se? Proč jsem tak tvrdá? Ale já jen reaguju na to, co tady čtu.

 
29.06.2019 00:02 Uživatel: Sluničko M.
Věk:  50
Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

když si si mě tak matka vychovala, tak to tak mají. Já se chovám jak se chovají ke mnĕ druzí. Nakonec to byli oni kdo mi zbabrali celý život.

jsem upřímná, vždy řeknu to co si myslím, nepřetvářuju se a to se nikomu nelíbí protože nikdo nerád slyší pravdu, vĕtšina lidí mají radí lež a faleš, přetvářky stejne jako moje rodina. Proto mĕ moc nemuseji, to přiznávám. Navic jsem hodnĕ podezíravá, nedůvěřivá, což se mi mnohokrát vyplatilo.

Takže proto cítím že u bratra není  opĕt nĕco v pořádku. A pokud bratr je spokojený ve vztahu, tak se i trochu zklidní náš vztah v rodinĕ, tak jako z bývalkou zpočátku. Natolik bratra znám. Bohužel jeho vztah je jen z pomsty k bývalce a já se ho snžím varovat, on však nevĕří, pak to nejvíc odnaším já ať jsem kdekoliv, třeba i na vesmíru, ale nejen já, i nĕkteří určití příbuzní, které bratr moc nemusí, přitom tihle lide mu vždy ve všem vyhovi, pomůžou a bratr se chová ak vychcanĕ, falešnĕ. A matku štve proti mĕ a určitým lidem.

 

Kdovi jak dalece to dotahne, aniž by nĕkomu dalšímu neubližil.

 
29.06.2019 07:00 Uživatel: Ahjo
Věk:  35
Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

Tady koukám nemá cenu něco radit. Jen se rochníte v pitvání toho, co bratr dělá a jak se chová a furt se mu cpete do života a chcete po něm, aby si něco uvědomil. Sama si neuvědomujete nic, jen frčíte stále dokola bratr je monstrum a já jsem upřímná, férová, mám svatozář. A pokud něco dělám špatně, tak za to můžou oni. Jen přehazujete zodpovědnost na ostatní, vyhovuje vám role obětí jejich bídného chování, ale jste dávno dospělá a svůj život si určujete sama. Pokud vám vyhovuje hrabání se v ho. nech, tak ok. Ale pak sem nepište pro radu, protože tu nechcete. Chcete jen potvrdit, že všichni okolo vás jsou hyeny a vy jste správně.

 
29.06.2019 15:48 Uživatel: Berča
Věk:  50

Město:Brno

Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

Naprostý souhlas s Ahjo! Lépe bych to nenapsala.

 

 
30.06.2019 10:16 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

Slunicko, jak sama pises, je to bratrova pritelkyne, ne tvoje. Tvuj bratr je plnolety a svepravny, tak at si dela co chce. Je to jeho zivot,  a on si ponese dusledky za sve chyby.
V rodine mate asi slozite vztahy, jinak by te rodice nevydedili. V tom pripade si rozmysli, jestli ti stoji zato, se neustale rozcilovat, nebo si radeji najit svuj okruh pratel a s rodinou se stykat minimalne. Se psem se to da vyresit i jinak, nemusi ho hlidat maminka.
Zij si svuj zivot a res si sve problemy. Cizi problemy se te netykaji. A i kdyby ses na hlavu postavila, lidi nezmenis natolik, aby zili podle tvych predstav.

 
04.07.2019 23:21 Uživatel: Sluníčko M.
Věk:  50
Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

Ale radu chci.

Nejsem dokonala, však kdo je dokonalý? Takový člověk neexistuje.

Ale hyeny jsou to je pravda.

Jestli se někdo hrabe v soukromī tak jsou to jen moje rodina. A za to můžou jeho přítelkyně, protože bratr nemá svůj vlastní názor.

On sice svéprávný dospělý je, ale absolutně bez vlastního názoru a vždy do jeho života zapojuje další lidí, takže důsledky nenese jen bratr, ale i další lidí, které do toho zapojuje. V žádném případě nemám zájem aby někdo žil pod! e mých představ.

 

Abych to nějak vysbětlila, musím odbočit z tématu.

 

Není to tak dávno jak jsem psala o bratrovém bývalem tchanovi krerý děcka navádí na můj byt aby mě o něho připravili a jen kvůli brachovi, který to tak klidně nechává a má z toho radost z části i proto, že on sám mě taky chce o ten byt připravit.

Když si vždy najde takové vypočítavé partnerky, které mu řekly proč mi nechal přepsat byt, tak bracha místo aby jim vysvětlil, že on dostal barak a mi tedy proto napsal jeho byt. Jenže teď chce po mě ten byt vrátit aby měl peníze jak si to přejou ty jeho ženské pokažde, když si nějakou najde. A to i tahle poslední. Jinak vyhrožuje soudem. I když mu říkám že na ten byt už nemá žádné právo. Tím mi zasahuje do života.

 

Ale moje rodina je problematická jak jste poznali, nechtěji nikoho nechat v klidu, v životě měli spory se všemi sousedy a všude a když nikoho neměli  komu by narušili klid tak si vezmou do huby mě ať jsem kdekoliv. Třeba i kdybych byla na pustém ostrově, ale vždy si něco najdou, aby dělali peklo.

Bratr je navíc zamrzlý puberťák jak ho nazval můj přítel, který bratra nemohl ani vystát pro jeho pubertální chování. A tvrdil o něm že bratr není chlap.

Mi nepomůže když žiju jinde v bytě. Stejně mi btatr volá nebo matka a stěžujou si na něco, ačkoliv jsem jim řekla nesčetně krát že mě to nezajímá a neotravujou mě s jejich problemy, kterých já mám dost zdravotních. A částo odmítám jim brat telefon. Jenže bratr pak přijede do bytu za mnou a když odmítám mu otevřít tak mi pak mlatí do dveří a narušuje klid, proto si několikrát sousede stěžovali. A domovník  řekl, pokud se to bude opakovat tak že mě nechá vystěhovat.

A další věc je taková, bracha mi do bytu schválně posílá nějaké alkoholiky, bezdomovce a různé podiviny. Moc  dobře ví jak nenavidím jeho kamaráda kdysi z učnáku, který za mnou tenkrát dolézal. Já ho odmítala a odmítám do dneška, protože ten brachův kamarád je nejen hrozně ošklivý, šilhavý, ale především alkoholik věčně někde ležící v příkopě a myslí si přitom jaký dojem na mě neudělá. Vůbec mu nedochází 30 let že o něho prostě nemám zájem a on pořád o mě chce všechno vědět. atd.

No a bracha má z toho pubertální radost že ten jeho kamoš za mnou chce stále dolézat a já se vztekám, tak mi schválně bracha toho kamoše posílá do bytu pak se doma tomu chechta jak puberťák co mi vyvedl a myslí si jak je hrozně vtipný.

Ano takové podivíny mi posílá.

Ale přitom v životě když jsem si někoho chtěla najít, tak moje rodina s bratrovou podporou mi buď k tomu nedali mnohdy ani prostor, neboť ty moje pertnery vyhodili, nebo mě před těmi partnery pošpinili tak aby mě nechali. Dokonce mě i vyhodili z baraku i když jsem se jen z klukem pobavila a to jsem už byla hodně dlouho  plnoletá. Jenže nevím proč, ale moje rodina mi prostě nikoho nepřála a všude mě jen špinili, pomlouvali a byla jsem jen pro ně kurva když jsem si někoho našla aniž by se přesvědčili jestl jsem s tim člověkem něco měla nebo ne. Prostě jsem byla já ta nejhorší. A bratr je ten nejlepší člověk podle matky. ovšem alkoholici zřejmě byli vítání??? podle bratra když mi je posílál a když jsem odmítala tak se rodina  urazili protože to byl bratrův kamarád. To nechápu.

Pak s přítelem se to změnilo, možná i proto, že se ho moje rodina báli.

A když přítel umřel, tak všechno je znovu. jen do mě kopou i přesto že s rodinou nebydlím.

A nepomáhá ani to že má má bratr ženskou.

Právě tím je to ještě mnohem horší jak jsem už před par dny psala. A znovu to opakuju.

Bratr není s těmi partnerkami spokojený, protože si stěžeje  na ně, jak matka tak bratr všude kde se dá.

A znovu opakuju že kvůli jeho neuvažených vztahů, přišel o život otec. Matku chce z bratra taky trefit šlak. A před 2 lety umřela babička, protože si to hodně brala ve svém věku  . Teta prosila matku až si nestěžujou jak bracha tak ona, protože babička si dělá starosti, oni se strýcem se hádají, tak jako jsme se hádali kvůli bratra i my s přítelem. Ale nepomohlo a stěžovali si dále až teta z toho měla žaludeční problemy a musela podstoupit řadu vyšetření. Nakonec se zjistilo že je to z psyvhiky a to jen díky bratrovi, že otravuje všude se svými problemy s ženskýma, ale přitom se s něma rozejít nechce.

 

 

Proto nevím jak bratra přinutit aby se konečně už vzpamatoval a našel si normální ženskou která ho chce pro život a ne jen na ukazování vypočítavě ženské. aby jsme měli nejen já ale všichni klid, nikoliv podle mych představ. Protože bracha nás snad zklikviduje psychický snad všechny.

 

A to jsem se nezmínila o nějaké Rusce se seznámky, co se s nim nedříve  týden psala a pak chtěla přijet za brachou, jenže prý měla problemy s bankou a nevím co ještě. Já jsem řekla že je to divné a určitě je to nějaká podvodnice co chlapy takovým způsobem tahá z peněz. Bratr nevěřil a chlapi. mu řekli že je to krásná holka i když mladá, ale až ji bere. NO ale pak ta ruska napsala že je cesta drahá a potřebuje poslat velkou čast peněz jinak nebude moc přijet. Kdoví jak by to dopadlo kdyby nepotkal nynější ženskou která.  se k němu  stěhuje po 14 dnech seznámení, si to už v baraku organizuje.

Matku z toho chce trefit šlak jak je bratr důvěřivý.

 

Ale rozhodně je to bratr který se někomu plete do života svým stěžováním, pubertálními vtipy a naschvály. Když chce žít svým životem, tak ať si ho žije sám se svou přítelkyni,, ale nezapojuje do něho další lidí, neotravuje.

 

 
05.07.2019 18:38 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

Slunicko, vidim, ze to mate v rodine opravdu hodne slozite. Jenze kdyz se nezmeni ani bratr ani matka, mela bys zmenit ty svuj postoj.
Ja bych na tvem misto uplne prerusila kontakt, nebrala telefony, a kdyby mi bracha busil na dvere nebo posilal nejake kamarady, zavolala bych policii. On uz si to podruhe rozmysli.

 
06.07.2019 12:24 Uživatel: Sluníčko M.
Věk:  50
Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

To jsem už taky udělala 2 krát zavolala policii, ale nic svtim neudělali, jen sepsali a to bylo všechno. Se divím že to nehlasí sousede když si na to taky stěžujou. Ale mnohdy venčím psa tak ani nevím kolikrát tam někdo vyzvání.

Na druhé straně ta bratrova partnerka není taky  nic dobrého, když si nechává vymývat mozek  mou rodinou. Inteligentní  člověk by se tak nezachoval a jednal by rozumně, možná by to chtěl probrat ve svém zájmu co se u nás děje, když by ye něco zdálo divného v určité rodině.

Tahle ženská jde jen za svým cílem už jen to jakým hrozným tempem se zabydluje aniž by naši rodinu a brachu znála, o tom jsem si jistá, podle toho, že ji nezajíma v jakých poměrech tam bude žít, hlavně  že bude mít kde žít podle svých představ a aby se u nás uchytila tak se podřízuje požádavkům  me rodiny, místo aby ji bylo divné, odstoupila od toho jak se moje rodina chová ke mě.

Myslela jsem že budu mít novou kamarádku, jak to bylo v případě brachové bývalky než  se s nim rozešla pro jeho zamrzlou pubertu, ale u nás v rodině to nejde, když moje rodina kolem sebe jen kope a špiní a i takové partnerky si vybírá, nebo na bratra zbudou? .

 

Zrovna dnes (06.07.2019) mi bratr poslal zprávu, protože jsem odmítla přijímat hovory  a psal že tedy ta jeho "hvězda" musela uklídit a já bych měla vidět jak se uklízí. Nevím co to má znamenat, jako bych já byla nějaká špína za to všechno, žádný vděk, jen kopance. I když jsem tam nebyla daávno. Ale zato mám ponaučení, že už tam nemůžu.  k nim vkročit ani  na zahradu. Co kdybych jim to tam všechno "zašpínila". Přitom oni jak jsem já uklídila  už je to dávno- tak to ignorovali.

Bohužel zavto můžou i bratrové přítelkyně, které  mou rodinu v tom špatném podporujou, aniž by si situaci v našich rodinných poměrech vyjasnily, nebo se nezúčastňovaly, nebo upozornily na nedostatks, chyby. a ne se do cizích problému ještě zapojovat g tom špatném smyslu a někomu zbytečně nevinnému ubližovat.

 

 

Proto  bratrovým partnerkám nevěřím a pokud on si bude takové vybírat, tak nebude ani klid, protože není ani on sám spokojený, proto kolem sebe kope.

 

 

Určitě opět zavolám policii, jak zade tady bratr někoho pošle nebo on sám mi bude mlatit na dbeře, ale jak jsem výše psala, oni to stejně neřeší jen sepíšou a to je všechno. A já pak si připafám jak pomatená ženská.

 

 

Bývalka ať byla jaká chtěla, ale vždy měla snahu se mnou komunikovat rozumně a nenechala se nikym ovlivnit, prostě byla svá. A taky byla ochotná mi v určitých věcech pomoci. Nebo třeba výlety a dovolené  se ze slušnosti zeptala jestli  chci jet taky s nima, protože měla radost když ještě s něma někdo další jezdil, protože bylo vesrleji. Bohužel po rozchodu se vztahy pokazily, protože moje rodina každou, která se s bratrem rozejde tak pošpiní.

 

 
06.07.2019 17:49 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

Slunicko, ono asi nema cenu ti neco psat, protoze ty se v tom porad patlas a rozebiras to kolem dokola. Proc by se mela nova bratrova pritelkyne s tebou kamaradit? Najdi si kamaradku jinde! Tahle je bratrova! A jak si muzes myslet, ze bratr se seznami s inteligentni zenou, kdyz sama pises, ze je to zastydly pubertak? ! Od toho kazda rozumna zenska utece. Tahle nejspis nema kde bydlet a vidi to jako prilezitost.
Ty vztahy se nezmeni, proto venuj svoji energii jinym smerem. A brachovi na jeho zpravy nereaguj, ono ho to casem taky prestane bavit.

 
07.07.2019 00:07 Uživatel: Sluničko M.
Věk:  50
Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

asi to tak opravdu bude. I přítelova rodina se kterou jsem ještě občas v kontaktu i po smrti přítele, tvrfi že bratr má rozum nĕkde jinde  a, oc jo nemuseji a to jo vidĕli 1v životĕ, to jim stačilo aby se o nĕm udĕlali názor.

Jinak s nĕkterýma bratrovýma bývalkama kamaradka jsem, teda s takovýma co se o nĕ  bratr pokoušel a místo toho jsem nĕkterýma v kontaktu já. Kromĕ tehle která je dosti odmĕřená a jde za cílem manipulovat mou rodinu což se ji daří až na mĕ.

Ale co máte všichni pravdu vykašlat se na nĕ. protože je to stále dokola k ničenu.

 
09.07.2019 18:45 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Text uživatele: 

Nakonec to byli oni kdo mi zbabrali celý život.

 

Zásadní omyl.

Pokud ti je kolik ti je, pokud tě nedrží zamčenou ve sklepě a pokud jsi svéprávná, je tvá svobodná volba, čemu budeš věnovat svou energii, kam směřovat svůj zájem sny, plány a cíle.

Pokud nemáš na práci nic lepšího než pitvat nedostatky svých příbuzných, užírat se jimi, pěstovat si svou ukřivděnost a nenávist - je to tvoje svobodná volba.

Ty sis to vybrala, že budeš život trávit tímto a ne něčím jiným…

A pomoc je snadná: vybrat si něco jiného.

Problém je, že tebe to v té žumpě baví. Kdybys měla žít bez ní, byla bys bezradná a nevěděla co se sebou a na co zaměřit energii. A to je tvůj skutečný problém. Ne to, jací jsou a nejsou tví příbuzní, ale že jsi na nich závislá a živa z vlastní negativní energie.

 

Zkus si pro začátek formulovat nějaké pozitivní reálné sny a plány - a je z nich všechny vynechat.

Co by se ti líbilo.  

A bez použití negativ.

A se zaměřením na vlastní aktivitu ne aktivitu druhých.

Tzn. NE: můj sen je, aby se bratr rozešel s partnerkou. Matka přestala dělat to a to…

To je špatně, za a) je tam příbuzný a za b) obojí obsahuje negaci a za c) obojí je o aktivitě někoho druhého.

Správně je např. : chci se naučit vyšívat. Chci jet do Madridu - a pod.  

Na to zaměřuj a soustřeďuj a vizualizuj a to si také vyvolávej v mysli, když tě někdo z rodiny rozruší něčím, čemu se nebudeš moct předem vyhnout.

Bratrova partnerka ať třeba na zahradě hloubí metro, ty si v duchu procházej seznam památek, jaké jednou v Madridu určitě navštívíš.

 

Asi ti to nepůjde snadno, ale tak to alespoň zkoušej.

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Mám divný pocit z bratrové nové přítelkyně
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Neshody a nepřátelství mezi mnou a rodiči 4 1224x
Uvolnění napětí v rodině 18 1407x
Mít, či nemít druhé dítě? 21 1595x
Matka má mladšího muže než je můj manzel 3 1316x
Bratr je stale single 2 1387x
Dospělý nevlastní syn 11 1823x
Maminka zemřela, nemohu přestat plakat 2 1744x
Přítelkyně má deprese a o víkednu jsme u rodičů kde je despotická babička - co s tím? 1 2007x
Chodím uklízet rodičům do domu bratra a ten mě bezdůvodně verbálně agresivně napadl, rodiče za ním stojí - mrzí mě to! 7 2072x
Jsem zamilovaný do 22leté dcery mé přítelkyně - co teď? 4 3005x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny