mojra.cz

Téma: Co dál v manželství - nemáme si už co říct

02.01.2014 15:39
Uživatel: manka
Věk:  39
0-100
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Brali jsme se před 13 lety, máme dvě děti - 11 a 14 let. Poslední roky si s manželem nemáme už co říct, náš vztah je jak na houpačce, ale v poslední době převažují ty nešťastné chvíle. Manžel je workoholik, práce je na prvním místě, potom kamarádi a pak my- žena a děti. Prací je úplně posedlý, málo se v týdnu vidíme, a to pracuje jen 5 min od bydliště. Samozřejmě, že byl jiný, když jsme se poznali. Nyní má místo srdce kámen a v cévách mu koluje líh. Rád se napije (není ale notorický pijan), raději čas po práci věnuje kamarádům, známým, než nám. Já jsem se kdysi sem za ním přistěhovala, takže nejsem zdejší a nemám zas tolik přátel. Mám práci, ve které se mi daří, kluci (děti) jsou šikovní, zdraví a dělají mi radost.

Stává se, že když odjíždí z domu, nikomu neříká kam jde, prostě si odjede a několik hodin je pryč. Zjistila jsem, že mu to vadí, když zavolám já, říká, že ho hlídám, tak už raději nevolám. Samozřejmě, že mi to vadí, často se hádáme, bohužel i před dětmi, když mu řeknu, že si odjede a nikomu nic neřekne (a tak je to třeba o víkendech, když zrovna v práci není), křičí na mě, a že jsem na něho nasraná (když mě pak večer uvidí), tak si vezme klíče od auta, a se slovy, že se jde ožrat, práskne všemi dveřmi a odjede. Jeho problémem je dál jízda autem pod vlivem, a jen mám velký strach, že přijde o řidičák (je na něm v práci závislý) a někomu ublíží. Psychicky mě deptá, říká že je stejně všechno jeho (majetek), že jsem nic v životě nedokázala apod. Zkoušeli jsme už kdysi poradnu, ale bez úspěchu. Jsem na tom psychicky špatně, hubnu, nebaví mě život. Kdyby nebyli děti, tak už tu dávno nejsu. Navštívila jsem klinického psychologa, a jsou jen dvě možnosti. Rozvod nebo si mám žít svůj život. Jenže manžela mám svým způsobem stála ráda. Vím, že se nezmění, bude to jen horší. Co mám dělat? Nemáte někdo podobný problém?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2216x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Co dál v manželství, když si nemáme co říct?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.01.2014 20:51 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Co dál v manželství - nemáme si už co říct
Text uživatele: 

Radu už jsi dostala a dle mého názoru i jedinou reálnou. Současný stav se Ti nelíbí. ne, že bych se Ti zase tak moc divila…, tak se musíš rozhodnout co  s tím. Buď se rozveď nebo si žij svůj vlastní život - najdi si v tom svůj zájem.

Co jiného bys chtěla slyšet? Lkát nad tím, že je manžel takový a makový a čekat jak roky utíkají? Je to Tvůj život a tak s ním nalož podle svého, ale čekáním "na nic" jen ztrácíš čas.

 
08.01.2014 21:14 Uživatel: Crince
Věk:  34

Město:Morava

Téma: Co dál v manželství - nemáme si už co říct
Text uživatele: 

Tak úplně podobný scénář byl u nás doma. Závěrem jsem skoro po roce úplnou náhodou zjistila, že má manžel milenku, vše prasklo a vše se tím naprosto vysvětlilo. Hlavně jeho chování.   Do té doby bych dala ruku do ohně, že je mi věrný.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Co dál v manželství - nemáme si už co říct
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny