mojra.cz

Téma: Jak získat zpět přítele, se kterým se rozcházím?

16.11.2012 10:23
Uživatel: Zufi
Věk:  24
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Jo připadám si jak totální zoufalka. Chci zpět chlapa se kterým jsem ve fázi rozchodu, i když to ještě není uplně. a chci pro to udělat COKOLIV aby to bylo jak dřív protože ho skutečně miluju a vím že on se ke mě hodí nejlíp. on to bohužel neví, tedy věděl to, pak začal mít jisté pochyby mou vinou. moc jsem jednu dobu stihačkovala a nebyl důvod. teď už vím že je to tzv. "věrný typ", prostě je takovej upřímenj na nic si nehraje. To jsem předtím nevěděla musela jsem ho já kráva stihačkovat. a on už toho prostě měl po krk.

Není pravda že stihačky se nemění. Já jak vidím že u chlapa můžu mít důvěru, tak mu začnu věřit. U něho už to vím ale on už ani nechce. on se mi teď spíše vyhýbá. nebo je protivný nebo se chová jen jako kamarád. jenže i přes to moc ho chci zpět. Už nejsem žádný dítě i když to někomu tak třeba teď připadá, ale vím že ho miluji.

 

Nevím jak ho dostat zpět. málo si ho všímat? začít něco aby trochu žárlil? nevim on předtím na mě žárlil moc. možná už mu to taky lezlo krkem. nevim jestli by se na to "chytl". předpokládám že když mu řeknu jak moc mi chybí tak ho to ke mě nevrátí. naříkáním ještě nikdo nic nezískal, a pokud tak jen na oko a dočasně.

Poslat za ním kamarádku (společnou ale víc jeho) jako že se jí zdá že mě něco trápí? Nebo to nějak jinak vymyslet s takovým "prostředníkem"?

vím, je to trapný ubohý a zoufalý. ale co dělat když vás opouští člověk kterýho máte moc rádi a odchází kvůli vašim chybě, kterou navíc JSTE schopní napravit. to jste pak ochotní udělat cokoliv.

 

Navíc dnes večer jde na party. je mi na nic. nevim, asi se doma zblázním. všichni víme co se na takových akcích děje. já vím, že když miluje tak nepodvede. Teď už ano. Ale problém je, že on už mě zas tak moc nemiluje.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2129x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: když zoufalka chce zpět chlapa
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.11.2012 10:55 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Jak získat zpět přítele, se kterým se rozcházím?
Text uživatele: 

Lásku si vynucovat nedá, toho druhýho nemůžeš nutit, aby s tebou byl, když tě už asi nemiluje, vžij se do jeho situace, někdo by se do tebe zamiloval a chtěl by s tebou být za každou cenu, jenže ty bys ho nemilovala, chodila by si s ním? Nebo by jsi chtěla, aby s tebou tvůj přítel zůstal jen z lítosti? To snad asi né, viď? Máš snad svou hrdost a ještě za ním posílat kamarádku? Promiň, to už je moc, prostě vykašli se na něho, zkus se zabavit něčím co tě baví…

alt

 
16.11.2012 11:42 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Jak získat zpět přítele, se kterým se rozcházím?
Text uživatele: 

Ano, chováš se jako vzdorovité dítě, které se vzteká, když nedostane to co chce = já chci, chci, chci... I přes ta písmenka jsou ty emoce z Tebe cítit. Dokud to nezměníš = opravdu a upřímně bez vymýšlení dědinských plánů a manipulací, jen aby jsi dosáhla svého cíle, dopadne tak každý Tvůj vztah. Nech ho žít. Nejsi na vztah připravená = dnes večer jde sám na párty a Ty s tím máš problém. Tady nejde o to, v jaké fázi vztahu jste. Tady jde o to, že nejsi připravená na to, aby šel někdy někam sám. Jak by sis to představovala, kdyby se náhodou k Tobě vrátil, že bude chodit všude jenom s Tebou? Pleteš si vztah s vlastnictvím vyvzdorované hračky. Ne, zatím nejsi schopna svoji chybu napravit. Nejdříve si v sobě vyřeš a odstraň to co způsobilo, že máš problém s důvěrou k chlapům a svoje vzdorování. Teprve pak máš šanci, aby Ti nějaký vztah i vydržel.

 
16.11.2012 12:48 Uživatel: Julie
Téma: Jak získat zpět přítele, se kterým se rozcházím?
Text uživatele: 

    K lásce nepřinutíš ani hrozbou, ani prosbou....

 
05.07.2013 17:52 Uživatel: shooter
Věk:  30
0-100
Téma: Jak získat zpět přítele, se kterým se rozcházím?
Text uživatele: 

Starej se o sebe a dělej věci, co ti báví. Ten vztah co byl už skončil smiř se s tím vybreč z toho ale také nestálo se nic takového co by nedovolilo mezi vámi vzniknout novému vztahu. Něco ho k tobě přitahlo, něco ho bavilo s tebou dělat, tak zkus zase to sáme ale po nové, s novým přistupem. Buď mu poblíž ale drž při tom i distanci aby on neměl tebe přiliš. Buď úpřimná a nebude od věci zkusit s nim i promluvit.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak získat zpět přítele, se kterým se rozcházím?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny