mojra.cz

Téma: Kamarád má strach z partnerského vztahu se mnou

02.02.2013 21:25
Uživatel: julka
Věk:  16
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Dobrý den

mam kamaráta s výhodami, ale boji sa vzťahu. Je fakt skvelý, rozumieme si všetko si vravíme. Toto tvrá už vyše osem mesiacov. Asi pred mesiacom sme sa začali hádať, a nevieme sa cez to preniesť. Tvrdí že mu vyčítam že si nevie najsť čas a podobne. No ja fakt neviem ako  s tým prestať. Cítim že sa blíži koniec. Prosím vás poradte mi čo robiť.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2162x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: problém
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.02.2013 22:07 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Kamarád má strach z partnerského vztahu se mnou
Text uživatele: 

kamarád s výhodami je sexuální kamarád? Už se mu v takovvém vztahu nelíbí, hádáte se? Najděte si jiného kamaráda s výhodou nic jiného mě nenapadá, pokud on nechce jít do vztahu který je plnohodnotný a vy mu vyčítáte nedostatek času, tak snad někoho, kdo ten čas mít bude…

 
02.02.2013 23:45 Uživatel: AAA
Věk:  26
Téma: Kamarád má strach z partnerského vztahu se mnou
Text uživatele: 

Taky nevím přesně, co si představit pod pojmem kamarád s výhodami. Tak se opravdu jedná i o sex, nebo jen nějaký vztah platonický?

Trochu blíže to popiš

 
17.02.2013 00:54 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Kamarád má strach z partnerského vztahu se mnou
Text uživatele: 

To "kamarád s výhodami" mě taky zaujalo To je asi nějaká specialitka ve Slovenštině, protože mě Čechovi to nic moc neříká a musím si domýšlet.

 
17.02.2013 11:13 Uživatel: Barča
Téma: Kamarád má strach z partnerského vztahu se mnou
Text uživatele: 

Ale kdepak, česky to máš "kamarád s benefity" a téma jsme tu už měli, ale pro velký úspěch bylo přeřazeno do smazaných témat.    

 
17.02.2013 10:38 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Kamarád má strach z partnerského vztahu se mnou
Text uživatele: 

 

Kamarád s výhodami - kamarád taky rád

 

Kamarád s výhodami

 


 

Nevím přesně, kdy tenhle módní trend začal, ale asi bude mít počátek v romantických komediích, které jsou tak trochu snem každé dívky. Například film Hlavně nezávazně nebo Friends with benefits (Kamarád taky rád) – ty se týkají tohoto tématu.

V úvodu bych vyřešila: Co to vlastně je? Co to obnáší takové kamarádství? Začíná to všelijak. Dlouholetí kamarádi v sobě najdou vzájemnou sexuální touhu. Není to žádná srdeční záležitost, pouze fyzická.

Nejsi zrovna zadaná, nikoho nemáš a už začínáš mít absťák. Nemůžeš to vydržet, prostě to potřebuješ. Kamarád je tady od toho, aby ti ulevil, uspokojil tě… Ovšem kamarád se ti musí i líbit. Nemůže ti být nijak protivný a zároveň se nevyplatí si začínat s nějakým rádobyborcem, který pak všude rozkecá, co při tom děláš špatně.

Výběr partnera-kamaráda je proto důležitý. Zvláště v těchto věcech.

Všechno je to na domluvě!
Je ti 15 a teprve ještě čekáš na prince, který tě odpaní? Nemusíte spolu rovnou spát. I předehry jsou krásné. A jak často? I na tom se jistě společně domluvíte. Není nutné si vytvořit něco jako "sexovací kalendář“, prostě se sejdete tehdy, když na to budete mít oba chuť. Pokud ty zrovna ne, neboj se to říct. Neboj se mu říct, co se ti líbí a co se ti nelíbí. Můžete to jako ve filmu Kamarád taky rád pojmout zábavně, kdy se při tom sem tam uchichtnete a pobavíte.

Prostě uvolněně!
K čemu je to dobré? Kromě toho, že tě to zbaví absťáčku, tě to naučí! Objevíš dalšího kluka. Možná chvíli bude trvat, než se sehrajete, ale časem dostanete jistě chuť i experimentovat a vyzkoušíte tak nové věci. On bude tvůj učitel a ty jeho učitelka. Na další vztah, dalšího kluka pak budeš plně připravena! A on bude ještě koukat, co to má v posteli za poklad.


Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Kamarád má strach z partnerského vztahu se mnou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny