mojra.cz

Téma: Komunikace s přítelem - ať řeknu cokoli, jsem ta špatná

15.09.2012 15:20
Uživatel: Elnuno
Věk:  18
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Zdravím,

mám problém s přítelem. Máme vztah na dálku ale často se vídáme. Pravidelně večer mi volal do tý doby než jsme spolu jeli na dovolenou, kde jsme byly měsíc spolu. Když jsme přijeli, tak sme spolu komunikovali, ale nebylo to takové jako dřív. Už mi tolik nevolá, stává se že se třeba tejden neozve ani zprávu a když už zavolá, tak se pohádáme. Naštve se i kvůli maličkosti a myslím že je to oboustranné. Hádáme se kvůli prkotinám který jinýho člověka jen tak nerozhodí.

Myslela jsem že je to třeba stereotypem, že se často vídáme, ale už měsíc jsme se neviděli a už si tolik ani nevoláme, tak nevím čím by to mohlo být. Co bychom mohli změnit? Vůubec si nevím rady a jsem z každým dnem zoufalejší. Nejvíc mě na tom mrzí to že ať udělám cokoli, ať řeknu cokoli, jsem za tu špatnou já.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2891x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Ponorka
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.09.2012 16:18 Uživatel: Marky
Věk:  21
Téma: Komunikace s přítelem - ať řeknu cokoli, jsem ta špatná
Text uživatele: 

Ahoj,

mám tak trochu pocit, že s tebou tvůj přítel už nechce být. Týden se ani zprávou neozvat - to mi přijde jako "dělání mrtvýho brouka".... Navíc člověk, když má druhýho rád, chce vědět, jak mu je, jestli je v pořádku, je mu smutno..   Není to vůči tobě slušný a určitě se cítíš (teda - já bych se tak cítila, samozřejmě nevím, jak je tobě) méněcenně a poníženě. A to nemáš zapotřebí : )

Na tvém místě bych se ho buď zeptala, co vlastně dál chce, a nebo (a to je možná lepší nápad) - nechala bych to takhle. Nevnucovala bych se mu, když se nechce vidět, ať tě nevidí.. když nechce psát, ať nepíše. Tak se buď sebere a bude přívětivější, nebo vztah umlčením skončí. Buď ale milá, dávej mu najevo, že ho máš ráda (občas mu napiš, jak se mu daří, když bude potřebovat pomoc, pomož mu), aby si nemyslel, že už o něj nestojíš.... Ale pokus se na něm neviset a najdi si něco svýho (aby viděl, že není středem tvýho světa)..

Nemáš zapotřebí se někoho doprošovat a cítit se provinile (mám pocit, že vinu hází na tebe). Možná si jen chce chvíli odpočinout a ujasnit si pár věcí, možná nemá dost svobody (ale to by ti všechno měl umět říct)... Buď na něj milá, ale neuháněj ho. Je nám oběma jasný, že se najde kluk, který o tebe bude stát (ať už je to tenhle nebo jiný : )

Napiš, jak to dopadlo, jo? : )

Marky

 
15.09.2012 18:12 Uživatel: Julie
Téma: Komunikace s přítelem - ať řeknu cokoli, jsem ta špatná
Text uživatele: 

   Už to asi tak bude, chlapec neumí říct konec. Buď statečná, jedny dveře se zavřou, druhé otevřou. Bude líp....

 
15.09.2012 18:25 Uživatel: Elnuno
Věk:  18
Téma: Komunikace s přítelem - ať řeknu cokoli, jsem ta špatná
Text uživatele: 

Obě děvčata zdravím,

pokud já vím tak konec mi dát nechce to vím na 100%  jeho rodiče mi řikaly že je namě hodně závislí

a myslím že svím zpusobem je on kemě otevřenej a vše mi řekne stejně jako před rokem když se sám přiznal že mě podvedl bylo to těžký ale myslím že každý si zaslouží druhou šanci ale duvěru  je těžký získat a taky jí nezískal  proto jsem hodně podezíravá a hodně se hádáme, ale myslím že 2 roky co jsme spolu že to už asi něco znamenat bude nebo ne? A hlavně on je hodně otevřenej  vše co si myslí řiká na rovinu  jen když má problémi tak to musím páči question já si nevím už rady sad 

 
15.09.2012 18:32 Uživatel: Barča
Téma: Komunikace s přítelem - ať řeknu cokoli, jsem ta špatná
Text uživatele: 

Byli jste měsíc spolu, možná trochu ponorka, ne? Nebo jste si tím vyzkoušeli soužití nanečisto a zjistil, že to není tak, jak by si představoval....

 
15.09.2012 19:09 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Komunikace s přítelem - ať řeknu cokoli, jsem ta špatná
Text uživatele: 

Bohužel, tohle je už konec vztahu. Tvůj přítel o Tebe už nemá zájem.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Komunikace s přítelem - ať řeknu cokoli, jsem ta špatná
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny