Téma: Má přítelkyně už mi není současně kamarádkou

24.01.2014 22:32
Uživatel: Lukášek56
Věk:  17
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Zdravím,

mám problém. Mám poprve holku. Ze začátku jsme si o všem povídali a ted už to nejde. Ze začátku jsme byly kamarádi a povídali si o všem. Ted když si píšeme nebo povídáme a snažíme se aby to bylo upřímné, tak se občas zraníme, když ten druhý něco napíše. Už nejde svěřit se se vším. Taky máme poblém, že když jsme spolu a máme si jen povídat, tak nám občas vázne konverzace, a já osobně se moc ani nedokážu uvolnit a vždy se stresuju, když vím že s ní mám jít ven (stresuju se z toho jestli mě opravdu má ráda, jestli něco nedělám špatně a štve mě že neznám její opravdový názor na mě).

Nevím co udělat, abych věděl že je vše ok a že nemusím mít z ničeho strach, trochu mi příjde že mi tu lásku neopětuje jako já jí.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1365x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: neklape nám to
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.01.2014 09:43 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Má přítelkyně už mi není současně kamarádkou
Text uživatele: 

Prvni laska je krasna. Clovek je zamilovany, vznasi se v oblacich a je mu fajn. Po prvni zamilovanosti ale muze prijit i rozcarovani. Ne z kazdeho zamilovaneho paru se stavaji partneri.
Ber to tak, jak to je, uzivej si vztahu a neres veci budouci. Vsak ono to nejak vykrystalizuje. A ze jsi vystresovany, je uplne normalni. Preji ti hodne lasky

 
25.01.2014 10:55 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Má přítelkyně už mi není současně kamarádkou
Text uživatele: 

Všechno je o to o vzájemné komunikaci, ale osobní, nikoliv písemné (ne sms, fb a podobné vymoženosti - při nich snadno dojde k nedorozumění či nepochopení, jak to ten druhý opravdu v tu danou chvíli myslel). Sám píšeš, že se občas zraníte, když ten druhý něco napíše a že už nejde se svěřit se vším. Proč? To si při tom psaní vzájemně něco vyčítáte nebo jak? Vztah bez důvěry nemá smysl. Stejně tak pochybnosti, jestli děláš něco špatně či Tě má přítelkyně opravdu ráda - neznáš její opravdový názor na Tebe…Nevíš? Tak si udělejde spolu hezkou chvilku, někam jí pozvi, kup jí a zkus si s ní promluvit.  

 
14.02.2014 15:30 Uživatel: Effi
Věk:  30
Téma: Má přítelkyně už mi není současně kamarádkou
Text uživatele: 

Podívej, přece bys nechtěl život strávit se ženou, se kterou budeš ve stresu sotva ji zahlédneš. První nebo pátá láska, pouze o sex ti určitě nejde, jak vidno. Nicméně problém je také v tobě. Láska je bezpodmínečná, ty se před svou dívkou hlídáš a nepřirozeně snažíš být jakýmsi jiným než jsi - hlavně takovým aby "tě za to měla ráda". Prosím tě, buď sám sebou a měj se rád. Nepřemýšlej o tom, co kde kvákneš a jak, prostě to nech proudit a pokud je ticho, tak je ticho. Koukej spíš na to, jestli ona vyhovuje tvému naturelu. Když to napoprvé vypadá, že to skončí, byt to bolí, no tak to skončí. Zkus si vždycky přirovnat aktuální situaci k hypoteze vašeho desetiletého vztahu, kdy občas bude fakt nuda, starosti a únava…to by bylo teprva maso. Nemluvě o sebevědomí. Když si budeš sebevědomí shánět na základě soudu ostatních, pak budeš pravděpodobně nejen otravný vysavač, ale to sebevědomí pak bude velmi vrtkavé. Jako kluci, kteří jezdí za tímto účelem v BMW a sotva jim ho vezmeš, najednou jsou takoví docela obyčejní, ne-li hůř. Jak zdravé sebevědomí získat? Musíš se přijmout takového jaký jsi a budovat si čisté svědomí. Nejrychlejší cesta. Přeju hodně štěstí a raduj se, zkus vidět sklenici vždycky zpola plnou, je to strašně důležité.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Má přítelkyně už mi není současně kamarádkou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Partnerské krize, odstěhování 5 594x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 459x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 640x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 593x
Jak byste se zachovali??? 4 608x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 713x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 682x
Po hádce se mnou se urazí i na naše dítě 8 616x
Rozchod nebo ne, potřebuji poradit, chci se vrátit k mamince 31 1075x
Manžel dává přednost svému koníčku a kamrádům 6 947x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 2
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 2 témata
Počet témat celkem: 16261
Počet odpovědí celkem: 173858
Počet registrovaných: 4896 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Odešla po 5 letech byl sem d*bil
Nejkomentovanější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny