Téma: Mám přítele ale miluji jiného - je to jen chvilkové povyražení

16.08.2014 20:27
Uživatel: gertruda
Věk:  17
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj,

asi teprve 3 a půl měsíce (od začátku května 2014) mám přítele. Mám ho samozřejmě moc ráda, ale skoro mám pocit, že už do něj nejsem moc zamilovaná – tedy že by mi ani nevadilo ho delší dobu nevidět, nechci s ním trávit spoustu času. Možná je to tím, že se mnou často komunikuje a že je hodně citlivý a žárlivý. Ale myslím, že on to se mnou myslí vážně a asi mě má i docela rád. Hlavně o něm vím, že by mě nepodvedl. Občas bych snad byla radši kdyby to udělal, protože mám hrozné výčitky svědomí.

Jsem trochu zamilovaná do někoho jiného (ale nijak to moc neřeším, myslím že to přejde a že je to jen chvilkové), s dotyčným se občas držíme za ruce a líbáme. Ten dotyčný to samozřejmě stejně jako já chápe jako chvilkové povyražení, navíc je zdaleka a vidíme se tak jednou za měsíc. Můj přítel je pro mě samozřejmě důležitější. Trochu jsem přemýšlela, že by bylo fér, abych to přítelovi nějak opatrně řekla, co se zrovna v té mojí hlavě děje. Ale pak jsem to zamítla s tím, že je to třeba jen mé chvilkové poblouznění a že to přejde. Nechci ho tím na jednu stranu zbytečně zatěžovat (už proto, že by se přes to zcela jistě nepřenesl) ale na druhou stranu už takhle dál nemůžu. Při každé jeho změně nálady jsem neskutečně nervózní, že něco tuší, nebo že něco ví.

Bojím se, jestli se nějak nedostal do mých zpráv, jestli mě s tím kamarádem někde neviděl někdo kdo přítele zná. Jsem z toho neustále ve stresu a zmatená. Byla bych ráda, kdybyste mi řekli jestli to takhle taky někdo máte, nebo jste to tak měli. Myslíte, že bych mu to měla říct i s tím rizikem, že ho to zcela určitě rozloží a že se se mnou asi rozejde (nebo mě bude do konce vztahu podezřívat že jsem nevěrná)? Myslíte, že to mé cítění může být ovlivněno věkem, nebo prostě tím že se mnou mlátí puberta? Nebo jsem prostě špatná?

Díky za každou radu :-/

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2013x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Skoro nevěra a černé svědomí
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.08.2014 23:54 Uživatel: malenka
Věk:  30
1397585025_07291.jpg
0-100
Téma: Mám přítele ale miluji jiného - je to jen chvilkové povyražení
Text uživatele: 

gertrudo, tvůj věk určitě hraje roli. Nějak na mě působí, že moc nevíš, co vlastně chceš (z toho si nic nedělej, já taky ne, a to jsem starší ty si to ale můžeš ještě dovolit ).

 

Můj názor je, že by ses měla rozejít se svým klukem. Když ti po třech měsících (období, kdy bys měla být nejvíc zamilovaná) nechybí a líbí se ti někdo jiný, je něco špatně. Nebo si umíš představit, že budeš se svým klukem i za rok, za dva?

 

Dál si myslím, že bys mu ale neměla říkat, že jsi zamilovaná do jiného. Sice možná ulevíš svému svědomí, ale jemu ublížíš. Ty podvádíš, ty nes zodpovědnost a ty se vypořádej se svými pocity. Proč by se měl trápit tvůj kluk? Zastávám názor, že tady upřímnost není na místě.

 
17.08.2014 08:40 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Mám přítele ale miluji jiného - je to jen chvilkové povyražení
Text uživatele: 

No, tak předpokládejme, že Tě ten druhý přitahuje proto, že s tím prvním nejsi natolik šťastná, až máš skoro pocit, že už do něj nejsi zamilovaná, nevadilo by Ti ho delší dobu nevidět atd. , jak sama píšeš. Zkrátka, že ten první Ti "nesedí" tak, aby jsi toužila být jenom s ním. Pak ale by bylo lepší a na místě to s tím prvním ukončit a spíš bych se také v tomto případě přikláněla k tomu, mu o tom druhém neříkat - jste spolu přeci jen krátce. Otázka ovšem je, pokud už opravdu něco netuší či dokonce neví - pokud s tím druhým jsi byla někde, kde Vás mohl vidět někdo, kdo to mohl tomu prvnímu říci. Pokud má ten první změny nálad od doby, kdy jsi začala to chvilkové povyražení s tím druhým, tak je teoreticky i možné, že tuší, či ví…

Do budoucna bych Ti dala radu. Pokud by se Ti stalo či stávalo opakovaně, že nebudeš jen s jedním - takové zprávy se mezi kluky či muži šíří rychle (každý se rád pochlubí) a mohlo by se Ti stát, že by jsi získala pověst snadno dosažitelné holky či ženy a ta se blbě napravuje. Zatím to beru tak, že jsi nenašla toho pravého, nebo nevíš ještě co chceš, nebo se jen hledáš…alt

 
17.08.2014 08:50 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Mám přítele ale miluji jiného - je to jen chvilkové povyražení
Text uživatele: 

Trochu jsem přemýšlela, že by bylo fér, abych to přítelovi nějak opatrně řekla, co se zrovna v té mojí hlavě děje.

Ne, říct mu, že se ocicmáváš s jiným to by opravdu fér nebylo, ale Tobě by se náramně ulevilo a to by se Ti líbilo viď.

Bylo by fér mu říct, že ho nemáš dost ráda a rozejít se s ním, to ano.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Mám přítele ale miluji jiného - je to jen chvilkové povyražení
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Objektivni nazor na uprimnost 7 409x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 738x
Partnerské krize, odstěhování 5 779x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 570x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 785x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 748x
Jak byste se zachovali??? 4 728x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 837x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 814x
Po hádce se mnou se urazí i na naše dítě 8 710x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny