mojra.cz

Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik

26.09.2010 06:29
Uživatel: Blanka
Věk:  43
Odpovědí na téma: 31
Text: 

Je normální že když se s manželem pohádáme tak mě dokáže nazvat těmi nejhoršími nadávkami jaké pro ženu jsou? Já jsem uražena a oplacím stejně ale volím trochu míň vulgární slova jsem přece dáma.

Bohužel až po svatbě jsem zjistila, že je to cholerik a jeho nálady jsou dost nevyzpytatelné, nikdy nevíte co ho zrovna naštvě. Dokáže mě sprdout opravdu kvuli hrozným blobostem. Myslím, že si neváží toho co má. Takový život mě ničí. Máte někdo s takovým chováním zkušenosti připadá mi, že se to s věkem zhoršuje. Děti jsou malé a zatím ho zbožňují. Mam zachovat rodinu a trpět nebo to risknout a i za cenu rozvodu typu válka Roseových a odejít?
Jen dodávám, že to není to každý den ale i pro mě i tak dost často.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 7173x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Když se hádáme je na mě manžel strašně sprostý
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.09.2010 07:16 Uživatel: Romča
Věk:  45
romcan.jpg
500-1000
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: hmm takhle sve zene Blance nenadavam ani ja smile
 
25.04.2011 09:35 Uživatel: Alice
Věk:  44
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Reaguji asi s velkým zpožděním třeba už nejsi s manželem,přesně takového manžela mám taky skoro celé manželství je na mě extrémě sprostý uráží,ponižuje dospělo to tak daleko že sem se začala cítit vinná a omlouvat manželovo chování s tím že má pravdu protože sem špatná dneska vím že nic takového není pravda ale velké šrámy na duši a moje psychika jsou úplně zničené přitom jsem ženská za kterou se chlapi rádi ohlédnou ale moje sebevědomí je na nule,přitom sem sama vychovala 3děti a myslím že dobře zvládla hromadu práce a pořád sem nebyla dost dobrá,nakonec si muž našel prý kamarádku o které tvrdil jak má strašné manželství a hrozného muže a on se k ní choval tak hezky jak ne ani k svým vlastním dětem dneska vím že sem z tohoto manželství měla utíkat co mě nohy stačily bohužel sem to neudělala tak prosímtě jestli se manžel k tobě nadále takle chová odejdi od něho a člově kterej se takto chová k manželce si ji nezaslouží držím ti pěsti snad si to nějak přečteš

 
26.09.2010 08:15 Uživatel: Barča
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: Píšeš - bohužel až po svatbě - Není mi jasné, jak se v tomhle vztahu narodily děti aniž Ti vadilo manželovo chování.Teď, když jsou a zbožňují ho, Ty zjistíš, že Tě manželovo chování ničí?
Život s cholerikem není jednoduchý, cirkus a za pár minut o ničem neví. Určitě by bylo dobré mu neoplácet a neprovokovat ho tím. O vulgaritě nemluvě. Tu bych nejspíš řešila výhružkou rozvodem, ale ne jen planě. Možná, že kdybys to vyhrotila, začal by se kvůli hrozící ztrátě dětí trochu ovládat. Pokud ne, není na co čekat. I když si neodpustím poznamenat, že situace vznikla i Tvou nezodpovědností. Já sama z takového vztahu po několika společných  letech odešla a ani nápad, že bych s ním vůbec měla dítě.
 
26.09.2010 09:04 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: Zastávám názor, že život je příliš krátký na to, aby se prožil s člověkem, se kterým nejsem šťastný - takže by pokračování mé odpovědi bylo jasné. Ale je to jen na Tobě.
 
26.09.2010 10:41 Uživatel: Julie
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele:  Taky bych ten vztah ukončila, Dokud máš ještě špetku lidské důstojnosti a děti jsou malé. Řekni mu jak to cítíš, jak  tě jeho chování zraňuje. A pokud se chce změnit, že můžete navštívit manželskou poradnu. Ale pochybuji, toto chování má recidivu. Ať se rozhodneš jakkoliv, hodně štěstí.
 
28.09.2010 20:33 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Taky jsem udržovala cosi, co vlastně udržet nešlo. Výhoda byla, že dcera nebyla fixovaná, takže o to jsem to měla snažší rozhodování. A ted přišlo moje carpe diem. Takže pokud jsou děti malé a máš šanci na nový spokojený život, tak se trhni.

 
28.09.2010 20:41 Uživatel: eskymo
Věk:  37

Město:Aljaška

500-1000
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: Zkušenost s takovým člověkem nemám, ale to, cos Blanko popsala by mě ničilo též a vím, že bych to dlouho nevydržel. Kvůli dětem je to ale celé komplikované, kort, když jak píšeš ho zbožňují, jen by sis ale měla uvědomit, že tak je se chová k Tobě, tak se s největší pravděpodobností bude chovat i k nim, až budou děti větší.
 
22.10.2010 22:56 Uživatel: xaverka
Věk:  63
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: Jsem vdaná už dlouho, taky mám takového "slušného" cholerika, ale čím je  starší, tím je horší, tak ti chci jen říct - uteč, dokud je čas. Kdybych jen trochu mohla, šla bych od něj ještě i teď.
 
27.03.2011 19:57 Uživatel: jklavij
Věk:  35
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Ahoj. Prožívám podobné. Manžel je hulvát a manipulátor. Začal se chovat příšerně i k našim malým dětem. Chci se rozvést, on nesouhlasí...takže se to bohužel potáhne frown.

 
02.03.2012 00:11 Uživatel: tereza6O
Věk:  60

Město:město

Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

PROŽÍVÁM SI DOST PODOBNÉ, MANŽEL JE HULVÁT A PŘI KDEJAKÉ PŘÍLEŽITOSTI MĚPONIŽUJE, JSME SPOLU 40 ROKŮ, SMUTNÉ, NEŠETŘÍ MĚ ANI PŘED DĚTMI. NĚKDY PLÁČŮ A DUŠUJI SE, ŽE S NÍM NEPROMLUVÍM, JENŽE RÁNO SE PROBUDÍM A ODPUSTÍM, DĚLÁM TO ASI ŠPATNĚ, ALE BYLA JSEM HODNĚ NEMOCNÁ TO ALE STÁL ZA MNOU A HODNĚ MI POMÁHAL. DENNĚ MÁM UVAŘENÝ OBĚD, MÁME DOMA ČISTO, MOHL BY BÝT SPOKOJENÝ, ALE NENÍ, NEUSTÁLE NĚCO KRITIZUJE, OD RÁNA, TJÁ JSEM SE PO TÉ NEMOCI, ZHOUBNÝ NÁDOR NA PLICÍCH, TA JSEM SE SPRAVILA A TO ON NESNÁŠÍ TLUSTÉ LIDI, KAŽDÝ ROHLÍK, NEBO NĚJAKÉ JÍDLO MI OKECÁ, ŽE PODLE NĚJ BYCH ANI NEMĚLA JÍST NIC. NEBAVÍ MĚ UŽ TAKHLE ŽÍT. JEŠTĚ ŽE MÁM KAMARÁDKY A SESTRU, KTERÝM SE MOHU VYZPOVÍDAT.

 
26.04.2013 07:00 Uživatel: Jolana
Věk:  23

Město:Brno

Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Ahojky Blanko, prožívám to samé muj muž je cizinec, ale to snad není dulezite jsme spolu 3 roky ze začatku vše super, ale co se narodila dcera je muž na me sprosty jako Kráva, hovno, drž hubu, prase je cholericky kolikrat me i pekne seřezal mám ho moc ráda a podle něho i on mě miluje, ale kde je ta láska?? o které mluvi naštve se kuli blbosti jak v tvem případu je cizinec, ale sprostá slova umi řikat pišu jsem protože take potřebuji poradit mám ho ráda jsem na nej zvyklá je to muj manžel, ale kde je ma hrdost. ?? proč me urazi porad sedi jen u počitače vlastně máme stejny problem s Blankou potřebuji poradit prosim CO MÁM dělat žít s mužem nebo ne?? a co naše mala 8 mesicni dcerka dekuji Jolana

 
26.04.2013 11:10 Uživatel: Takykateřina
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Jolano - kolikrát tě i pěkně seřezal???  

Na to je opravdu jediná odpověď. Pryč od něj. Zabředla jsi do ukázkového případu počínajícího domácího násilí. Ráda nerada, jsi na cestě, kde se všechno bude jen zhoršovat.  

Nadávky jsou jedna věc, ale jak chlap na ženskou sáhne, je to konečná. To je mez, která NIKDY nesmí být překročená.

Moje upřímná a velmi velmi důrazná rada je, odejdi - dokud je čas. Dokud nechodíš s monokly (nebo snad už chodíš? ) a dokud Tvoje dcerka je malá na to, aby si některé věci uvědomovala. Protože i pokud ty bys měla pocit, že to budoucí peklo chceš z lásky vydržet, tak si uvědom, že to peklo chystáš i pro ni.

Pokud ho máš ještě trochu ráda, i tak je lepší odejít teď, dokud necítíš jen nenávist. Takto si můžeš podržet ještě alespoň nějaké pěkné vzpomínky a nemusíš žít s tím, jak sis zničila život. Jsi ještě hodně mladá, určitě si brzo najdeš hodnějšího chlapa.

Já vím, ono se to radí, ale zkus začít tím, že si najdeš nějaké centrum, kde ženám vystaveným domácímu násilí radí jak z toho ven. Nezlehčuj to. I kdyby ti párkrát dal jen facku, už to je začátek. Když to budeš snášet, až ti totálně zlikviduje psychiku, tak se ti bude odcházet jen hůř. Ale to ti nejlíp povědí lidi, co s tím mají víc zkušeností. Brno je velké město, tam určitě nebude těžké nějaké takové středisko najít, namátkou jsem našla: 

http://www.ic-brno.cz/

a

http://www.persefona.cz/

Je hezky, vezmi malou na procházku a cestou se tam zastav. Neboj se a neodkládej to.

Držím palce.

 
30.03.2014 15:03 Uživatel: inka
Věk:  30
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

ahoj

mam podobnou situaci, jsem s pritelem 5 let. ze zacatku nadhernej vztah,,, postupem casu name byl taky sprostej a urazel mne,, treba jen kvuli tomu ze jsem na dalnici v 90 km najela do diry,, tak jsem byla blba pica, neschopna. treba i kdyz jsem neco vilila tak jsem byla neschopna, nic neumim, jsem hloupa…kdyz jsem mu to rekla ze mi to vadi ze mne to urazi tak se vymlouval ze to tak nemyslel,, nebo jednou po ranu mi rekl ze mu je ze mne blbe,, ale pak si to nepomatoval,,, pred rokem mi rekl ze se klidne s nekym muzu vyspat kdyz to pomuze nasemu vztahu,, ze jsem frigidni pica protoze nemam chut na sex kazdy den (coz je normalni) to mne ranilo ze vseho nejvic,,, vim ze mne strasne miluje ale to ty urazky se nedaj vydrzet,,, citim se bezcena, neschopna, hloupa, veskerou chybu beru na sebe, za vsechno muzu ja. doslo do takoveho stadia ze uz jsem nevedela co delam spatne, kazdy mame sve chyby ale myslim si ze jsem hodna zenska,   mel navarino uklizeno, proste vse. ale tim ze se muzu s nekym vyspat mne fakt ranilo a taky jsem to udelala,, a jen proto ze uz jsem nevedela co delat,, ten clovek ke mne byl pozorny, mili, a rikal my veci ktere jsem dlouho neslysela. mely jsme spolu neco cca 2 mesice,, nemela jsem v planu s nim zustat, a nic to pro mne neznamenalo, jen my s nim bylo dobre. muj pritel to zjistil a po roce mi to furt vycita, uz jsme to vyresily a rekli si ze to uz nebudem resit,, miluju ho neskutecne moc . on nevi co che, nevi jestli semnou chce bejt,,, je cholerik s hulvatem dohromady,, obcas se bojim neco rict, neco si koupit, jednou mne zjebal ze jsem si za svoje penize koupila kuchynskeho robota, ze jsem utratila penize za picovinu, ale kdyz on si koupil bedny tak je vse v poradku…je toho hodne co bych chtela napsat alo to by jsme tu byly dlouho,,, taky nevim co mam delat…nehcci odejit ze vztahu opravdu ho miliju…on je dokonalej a ja neschopna. to mi taky rika. poradte mi

 
30.03.2014 16:33 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Inko, to není láska. To je jen setrvačnost z obavy změny. Ten hulvát v Tobě zašlapal veškeré Tvé sebevědomí, Tvé já, Tvé všechno. Bič a pryč. Jiné řešení není. Přeci nebudeš milovat někoho, pro koho nejsi víc, než kus hadru. Jenže Ty jsi člověk, žena, lidská bytost - ta si zaslouží úctu a lásku. Ty jsi už zapomněla, jak to vypadá, viď?

 
16.07.2014 17:56 Uživatel: inka
Věk:  30
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

ahoj dany, dekuji za odpoved, az mne ta posledni veta rozplakala. jinak zadna zmena k lepsimu,,,,,, jeste k tomu vsemu si pise celejch 5let s bejvalkou, a hlavne kdyz se spolu nebavime,, jako ted. tyden…ma narozky tak mu kupuji darek pres net, jenze pocitac jsem pred nim sklopila aby nic nevydel, a on v tom hned vidi ze ho zase podvadim. a jsem kurva,,, pak mi jeste rekl at mu zmizim z oci…ted je ke mne tak trochu arogantni, opovrhuje mnou a pripada mi jak kdyby si myslel ze ma nademnou neco vic…nevim jak to napsat…a dnes me jeste nazval vypatlanou picou. kvuli uplni malickosti. to uz jsem se rozbrecela…

my zijime ve skotsku v karavanu,,, mame spolecne motorhome,, a ja mam jeste vajicko, takze jeste ze mam kam jit,, a jeste mame psa z utulku,, a k tomu je taky obcas hnusnej ale ja radci uz nic nerikam. bojim se neco rict…mame to trosku slozitejsi, a jeste spolu makame…. nevim co delat, neni to lehke…a jestli se muzu na neco zeptat jako chlapa. ty bys svoji zene odpustil co jsem ja udelala? ale to jsme jeste k tomu nebyli spolu, rekla jsem mu za chci pauzu protoze on rozsekal totalne auto a to nemel ridicak.

dik zato co jsi napsal, a mas fakt asi pravdu,, sebevedomi nemam zadne a on to zeme vycucal.

 
16.07.2014 19:13 Uživatel: inka
Věk:  30
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

a to jsem ho jeste presto vsechno a potom vsem, pozadala o ruku,, abych mu dala najevo to, ze ho miluju, zalezi mi na nem,, a ze mne mrzi to co se stalo, . asi jsem naivne doufala za by se aspon trochu skrotil a dal mne a nasemu vztahu sanci,,, ale asi uz fakt nema zajem,,, proc si pise se svoji bejvalou, I VE 3 RANO a schazi se s ni natajno? ,,, porad k ni neco citi, chce se k ni vratit? nevim co si otom vsem mam myslet. NEVYM JAK K TOMU MAM PRISTUPOVAT

 
30.03.2014 16:42 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Inko, život rychle utíká a ty nepoznáš radost ze života a budeš v napětí s čím on zase přijde. Dokud nemáte děti, opravdu jdi od něj pryč. Dany ti to napsala moc dobře. Pavla

 
16.07.2014 18:03 Uživatel: inka
Věk:  30
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

ahoj pavlo, tobe taky dekuji za odpoved,,, zarazilo  a prekvapilo mne ze mi to pise zena tveho veku,,, mas pravdu, zivot richle utika,,,, ale ja uz si i rikam ze si asi uz fakt nikoho nezaslouzim a ze chci byt radci uz sama,,, a hlavne se bojim s nekym se seznamit,, ani nevim kde mam zase hledat sve sebevedomi a sve ja…. a ty mas nakou skusenost s takovym typem cloveka/ a je pravda ze takovejj clovek se uz nezmeni, a bude se takle chovat i k dalsim zenam? on je totiz i cholerik. dekuji

 
16.07.2014 18:38 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

altDobrý den, Inko, není všem dnům konec, ale musíš lépe vybírat, určitě nezůstaneš dlouho sama. Člověk za život vidí a slyší,  co se kolem děje, a tak podle toho se snažím poradit. Až se dáš trochu dohromady, určitě lásku potkáš. Pavla

 
16.07.2014 20:15 Uživatel: INKA
Věk:  30
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

AHOJ PAVLO,, MY JSME JESTE JAKOBY STALE SPOLU, ZIJEME VE SKOTSKU V KARAVANU A PRACUJEM NA STEJNE FARME,, TAKZE 24HODIN SPOLU,,,, ALE TED JSME KAZDEJ VE SVYM KARAVANU A UZ TYDEN SE SEMNOU NEBAVY,,,, JEN PROTO, ZE JSEM PRED NIM ZAVRELA KOMPA ABY NEVIDEL CO MU KUPUJI NA NAROZKY,, ON V TOM HNED VIDI ZA HO PODVADIM,,,, A PAK MI REKL AT MU JDU Z OCI,,,,, TAKZE SPOLU NEKOMUNIKUJEM,, A DNES MY REKL UPLNE KVULI NESMISLU ZA JSEM VYPATLANA PICA…JE TO TED ZAJIMAVE A NEPRIJEMNE, CHODIT VEDLE NEKOHO KDO SE S VAMI UPLNE BEZDUVODNE NEBAVY,,, ASI SE TAKLE CHOVA ZE UZ SE MNOU DOOPRAVDY NECHCE BEJT? ,,,,, A TAKY SI PISE S BEJVALKOU. a strasni ji taji…

 
16.07.2014 20:37 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

altInko, rozhodnutí je na tobě. Už ti každý napsal svůj pohled na věc. Víc nemám, co dodat. Pavla 

 
15.05.2014 22:28 Uživatel: Bobina
Věk:  39
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Muj muz me neustale urazi, ja jsem z toho strasne zoufala. Mame dve male deti, bydlime v chatove oblasti, nemam ridicak, takze nemuzu ani nikam mezi lidi, protoze manzel chodi domu az  vecer. A pokud je doma o vikendu, tak stejne nemam moznost. Moje prace je kuchyne a deti, nic jineho a k tomu jsem debil, pi. kunda. staram se o zahradu vlastne o vsechno, jsem hodna, ale to nestaci, nici me ty urazky, ale rozvest se nedokazu, uz jsem si tim jednou prosla. Hlavne mam k tomu domu vztah. Muzu porad rvat, oplacet, vyhrozovat rozvodem, nic se nemeni. Jak to mam vyresit? Jak zvladnu sama bez prostredku dve male deti? Je mi z toho vseho srasne smutno a kdyz ctu i vase problemy, je mi jeste smutneji, proc jsou muzi tak sprosty, cholericky a vubec jim nedochazi, jak ublizujou.

 
16.05.2014 09:01 Uživatel: Barča
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

A co si ten řidičák udělat? Co chtít od života víc, než jen starosti? Ty musíš chtít ukázat svou cenu a samostatnost. Pak Tě možná i manžel uvidí v jiném světle.

 
16.05.2014 10:13 Uživatel: Bobina
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Ridicak si budu letos delat, protoze budu muset vozit deti do skolky, ale neverim, ze to neco zmeni, ale aspon aspon muzeme nekam s detmi jet. Manzel se uz asi nikdy nezmeni, je vybusny, cholericky, Na zacatku samozrejme byl jiny. Ale za spoustu jinych veci si ho vazim. Jou dny, kdy mi to nevadi a potom vybuchnu kvuli jedne nadavce. Pripada mi, ze si chodi domu vylivat vztek. A ja si pripadam jako sluzka a ne partnerka.

 
23.05.2014 23:22 Uživatel: Mima
Věk:  36
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Tak ja to mám doma to isté. Sú dni, keď je u nás maximálna pohoda a sú dni, keď ma muž zhadzuje a uráža. Vždy sú to len maličkosti ale vždy to prejde do hádky, až sa potom spolu nebavíme aj celý týždeň. Potom sa však čuduje, že nemáme spolu ani poriadny sex. Keď sa na neho pozriem, aj chuť ma prejde. Zabil vo mne všetku moju sebadôveru a hrdosť a pri tom mám také zamestnanie, kde na mňa zákaznici mrkajú, usmievajú sa na mňa, bavia sa so mnou ako s pohodovou ženou a lichotia mi. Doma to nemám, myslím si, že som aj tak k ničomu, pritom je všetko doma ok, navarené, nakúpené, opraté, dieťa na poriadku… Naše hádky začnú prevažne nečakane, napr. keď šoférujem, nadáva mi ako cúvam, ako pridávam rýchlosť, pouráža ma, označí ma neschopnou… doma chytí raple napr. za to, že hľadám nejaké dvd-čko a nezavriem obal v tú chvíľu, keď mi povie, že tam to hľadané dvd nie je… takisto sa ma opýta, ktorá osuška na vešiaku je moja a keď poviem, že jeho je modrá, tak vyskočí, že on sa ma pýtal na moju a nie na jeho… všetko stále komentuje, nič nie je podľa neho dobré, kritizuje všetkých naokolo. so synom musíme robiť všetko ako roboti, nesmie zostať svietiť svetlo v izbe ani o minútu viac, hneď vyskočí a frfle, že kto bude platiť tú elektriku. nesmie sa silno voda púšťať, záchodová doska musí byť dole, nesmie zostať špinavý riad v kuchyni… najhoršie je, že aj svokru mám takú, ona ho vychovala prísne a musel na slovo poslúchať. teraz máme vojenskú diktatúru doma. všetko vníma môj syn, aj jeho čsto uráža nádavkami ako hlupák, sprosté nemehlo, debil, grambľoš a pod. ako sa potom bude správať môj syn k svojej manželke, keď toto počuje na dennom poriadku? nedávno ma nahneval tým, že sa vrátil z obchodu a nekúpil mrkvu, hoci ju mal napísanú na lístku, potom ma ešte pourážal, že som krava lenivá a mala som si ísť sama nakúpiť do obchodu… a to som len povedala, že zabudol mrkvu. niekedy som z toho na nervy a neviem či si mám na to zvyknúť alebo tolerovať to. myslím, že zvyknúť sa na to ani nedá! moji rodičia mali k sebe vždy úctu a keď sa aj hádali, tak sa neurážali ani ponižovali. nie som na to zvyknutá a môžem mu to hovoriť x razy, jeho odpoveď je - že si od neho krajšie správanie ani nezaslúžim! Chlapi sú hulváti (česť výnimkám) a nezaslúžia si so svojou povahou žiadnu ženskú. prajem všetkým urážaným a ponižovaným ženám veľa trpezlivosti a síl.

 
13.03.2017 17:56 Uživatel: Georgia
Věk:  59

Město:Miláno

Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Většinou tyto lidi jsou veselý, dobrosrdeční.

Otevřený.

A řvou buď ze strachu, nebo kidyž jsou unavení.

Já třeba, když se můj cholerický Ital vytáčí.

Udělám nečekanou věc.

Třeba se zvednu a začnu s ním po bytě na ulici tančit.

Jeho slova neberte vůbec vážně.  

Nebo mu říkám, jé ty jsi my potěšil.

Že mi říkáš miláčku jsi hezká a příjemná a on se zarazí a je klid.

Není to jednoduché.

Cholerik je velký romantik překvapí příjemnými věcmi.

Ale bohužel má i silnou negativní stránku, neumí korigovat únavu, strach a nervozitu.

Dokáže být hulvát a někdy i mlůže napadnout.

Pokud by Vám dal facku doporučuji Vám okamžitě vrátit a pořádnou i dvě.

A už si to nikdy nedovolí.

Nesnáším násilí, ale bohužel jsem tohle musela, takto vyřešit.

Pokud si to necháte líbit, jeho hranice bude se rozšiřovat.

Choleriokovi by se měli udělat mantinely za které nesmí jít.

Většinou to respektuje. Je sním velká práce.

Bohužel, choleriki  je to ve svý poctatě slabý člověk.

Musí mít silnou podporu.

Ale rozhodně hádky ani jednomu nepomůžou.

Také je dobré odejít včas z prostředí a  nechat ho vychladnout.

Tím zabráníte tomu, abyste byla vtažena do dusící se atmosféry a tím i ukorigujete vlastní IQ.

Žít s cholerikem zvládnou to jen silný jedinci.

Přeju hodně dobrých nápadů…

Je to vyčerpávající, ale pomáhá to.

Inka

 

 
13.03.2017 18:44 Uživatel: Georgia
Věk:  59
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Není jednoduché odejít.

Když není kam.

Není jednoduché odejít, když nemáš finance.

Není jednoduché zabalit děti a jít.

Zkus mé rady.

 

 

 

 
29.10.2017 12:37 Uživatel: Elicha
Věk:  50
0-100
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Ahoj Georgino, už uběhl nějaký čas a já řeším to samé. Čtu to tady a docela to rezonuje- na lecos jsem přišla a leckde jsem pozasu. Je mi pade a nevím, jestli zůstat nebo odejít. Můžu ti napsat na email?

 
08.01.2018 23:30 Uživatel: lnovak
Věk:  48

Město:Velké Meziříčí

Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Ahojky, jo to znám, chlapi jsou prostě divní, vydrž to, dokud jsou děti malé a postupem času, až budeš mít svůj příjem rychle uteč, nic jiného nepomůže, bude se to stupňovat, zažila jsem něco podobného a už to nechci nikdy více zažít. Drž se.

 
09.01.2018 18:52 Uživatel: TomTom
Věk:  43
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Dobrý den. Tak si pročítám celou tu diskuzi a pak se dozvím, že "chlapi jsou prostě divní". Trochu zvláštní formulace, nemyslíte? Opravdu jsou všichni chlapi divní?   To co tady spousta žen napsalo, určitě není normální. Neumím si představit žítí s takovým agresorem.   Nadávky, urážky nedej bože uhodit ženu je projevem neúcty k ženě samotné. Na tom se určitě shodneme, ale že by všichni chlapi byli divní, to se mi nezdá. Přeji hezký den a samozřejmě bez jakékoliv agresivity

 
27.07.2018 17:57 Uživatel: boruvka33
Věk:  57
Téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Text uživatele: 

Určitě odejít. Snášela jsem to celý život, aby děti netrpěly rozvodem. Teď po letech synové řekli, že jako táta stejně za nic nestál. Teď manžel těžce onemocněl, a nezměnila ho ani těžká nemoc. Nadává mě jako dřív, uráží, ponižuje a odejít od něj? To už asi v jeho stavu nemá cenu. Zvykla jsem si na to. Ale štěstí a radost mě životem určitě naprovázelo.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel je sprostý když se hádáme - je to cholerik
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny