mojra.cz

Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou

23.10.2012 13:36
Uživatel: wiki
Věk:  47
100103_132934.jpg
0-100
Odpovědí na téma: 15
Text: 

Nevím jak dál. Vím, že tohle je jen malá útěcha na bolavé srdce ale kdo ví?

Po 15 letech manželství jsem zjistila, že můj  manžel se zamiloval přez sms zprávy do naší společné kamarádky. kterou dobře znám i jejího přítele. Chtěla jsem vysvětlení. Důvodem bylo, že po dobu 7 let prej se mnou nebyl spokojený, ale přitom nic neudělal aby tomu tak nebylo. Maximálně mne za vše odsoudil. Vše jsme si vyříkali, já chci za každou cenu manželství udržet, byla jsem v poradně a od něj slyším, že neví co má dělat, že si neví rady sam ze sebou. Odstranovala jsem všechny připomínky, kterému po dobu těch 7 let vadili a on nato, že se bojí, že to dělám jen proto ať jen neztratím. Ale já už nevím jak jej přesvědčit, že je to ze srdce.

Prej si dáme čas na rozmyšenou to bylo před týdnem. Mezi tím mi řekl, že s ní nic nemá. Instinkt ženy mi napověděl že tomu tak není.

K mojí smůle jsem na něj udělala boudu a on se chytil, opět rána do srdce. Vymlouval se, že jsem to měla nechat tak, že už to skončil a já to zase rozvířila pak vybafl, že se zamiloval. Já mu přesto chtěla dát šanci. Chvíli brečel, a když jsem jej chtěla vyhodit a promluvit si sní a že to řeknu jejímu příteli, dostal úplný záchvat zuřivosti, že jej chci zničit. Tak si říkám, nebo prosím o radu je natom něco špatného, když ten její přítel netuší co za jeho zády dělají a já mám manželství úplně v troskách. Můj muž tvrdí, že mu to řekne sám, ale nevěřím mu!

Mé manžeství je už pase, nechce už nic řešit, prej by mi jen ublížil, tím, že mi nemůže oplati lásku, kerou já tak k němu stále cítím. Nevím jak dál, nespím, trpím a nenávidím život

 

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5733x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Říct či neříct
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
23.10.2012 15:02 Uživatel: Barča
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

Tak říkáš... kamarádka, ano? Takže bych oslovila ji s tím, že chci vědět, jaké mají plány do budoucna. Nebude se chtít o tom bavit? Nevadí... zeptala bych se jejího muže, jestli si toho Tvého hodlají nastěhovat k nim, nebo co bude dál.... po bouřce bude jasno...

 
24.10.2012 07:32 Uživatel: wiki
Věk:  47
100103_132934.jpg
0-100
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

Barunko přesně tohle jsem chtěla udělat, zabalit mu věci zanest to k ní a ještě připojit seznam co má a nemá rád.

 

Vyhrožování jestli to udělám, že jse jde raději zabít, a že bude vše vyřešeno jednou provždy!!

 
25.10.2012 06:45 Uživatel: Barča
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

A proč mu o tom říkáš, že to uděláš? Měla jsi to udělat a hotovo. Teď jsem se dočetla, že jezdí kamionem.... to se mu to vyhrožuje, když to vypadá každou minutou reálně, že? Ale to bych mu teda vyhnala z hlavy... a hned v pátek doma bych mu řekla, že na svědomí ho nebudu mít já, protože je to jeho volba stejně jako to, že si pořídil "kamarádku" a nechala bych ho, aby se na další týden vypravil sám... víkend bych věnovala svým zálibám.

 
25.10.2012 08:33 Uživatel: wiki
Věk:  47
100103_132934.jpg
0-100
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

Ahoj Báro, asi jsem blbka já vím ale nějak jsem neměla sílu to udělat, pořád ty city jsou hrozně silné crying.

Včera mi z cesty psal "Žabko promin, že píši tak pozdě, mám problém z nakládkou.

                                     Nevím kdy se v pátek dostanu domů. Doufám, že jsi v pořádku.

                                     Zatím pa a pusu! :

Proč mi tohle píše, vždyT´on už domov nemá, chce odejít! Proč píše, jestli jsem v pořádku, když ví, že nervy jsou v háji a proč ta pusa, když jsem mrcha co mu ničí život???

Nebudutady na něho zítra čekat, jedu dnes k sestře. Uvidím jestli zavolá a bude chtít něco řešit a nevím jak zareagovat

 
25.10.2012 08:58 Uživatel: Barča
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

Všechno je to o tom, že ví, co v Tobě má a je si vědom, že u té druhé je to jen úlet. Ale volné pole bych mu určitě nenechala. To bych raději sestru pozvala k sobě.

 
25.10.2012 09:37 Uživatel: wiki
Věk:  47
100103_132934.jpg
0-100
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

Volného pole se nebojím, bydlí s náma 22 letá dcera a ta mu dává ještě větší kartáč než jáexcited.

 
25.10.2012 09:49 Uživatel: Barča
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

Pak děláš jen dobře. Jen ať se smaží... "sms" mu neuvaří, nevypere, nenachystá a už vůbec mu nedá možnost něco vysvětlovat, nebo vyhrožovat. Ono se to dobře zamilovává, když tohle všechno leží na bedrech někomu jinému. Sama mám doma kamioňáka a tak vím, co to obnáší i když u nás jde o delší dobu na kterou je potřeba nachystat. Ale doma každý z nich očekává domácí servis.

 
25.10.2012 15:55 Uživatel: wiki
Věk:  47
100103_132934.jpg
0-100
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

No tak proto víš jak mi je a že tohle lehký život není... Dnes jsem byla s kamarádkou, ví jak se náš život vyvijel od začátku a vlastně mi připoměla, co já všechno pro něj dělala, jak jej prosila atd...

 Neskutečně mě podpořila a já si uvědomila, že ne já jeho ale on mě strká do kouta.

Tak už toho bylo dost, mám svojí hrdost a své životní plány a buď v nich ještě bude chtít hrát nějakou roli dívat se dopředu ale zpět určitě né.. Vždycky jsem byla silná a proč tomu by mělo být jinak.. Kvůli chlapovi, který si myslí, že je spasitel.. Nene  hlavů vzhůru goodtohle budu já

 
25.10.2012 16:18 Uživatel: Barča
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

Možná Tě začne vidět zase jako kdysi, když jsi se mu líbila, když o Tebe projevil zájem. Kdo by stál o ubrečenou chudinku? A možná dostane i strach, že nakonec bude sám... ono to v jeho letech taky není žádné terno.

 
23.10.2012 16:01 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

Váš manžel má zvláštní způsoby. Je přeci samozřejmé, že pokud mu u Vás něco vadilo, první věc, kterou měl udělat, že si s Vámi o tom promluví.

To za prvé. Za druhé- když muž řekne, že s "kamarádkou" nic nemá, opak většinou bývá pravdou.

Za třetí- lhal Vám, že to ukončil. Zřejmě proto, aby Vám ještě více neubížil, ale lež ve vztahu naruší veškerou důvěru k partnerovi. Když Vám zalhal jednou, udělá to znovu...

Ocitl se mezi dvěmi mlýnskými kameny. Vše bylo v pohodě, měl Vás, s Vámi veškerý servis- navařeno, uklizeno a ta druhá mu dávala nové vzrušení, možná i sex. Tak mu to vyhovovalo. "Podvádět" Vás za zády. A Vy jste mu na to přišla. No to jste si dovolila moc... - myslím nadnešeně wink. Zkrátka, udělala jste mu škrk přes rozpočet. A teď chudák přistižený neví kudy kam. Jenže moje milá, on vás chce obě, tušíte to že? happy

Promluvte si s partnerem dotyčné. V klidu, přátelsky. Uvidíte, co bude dál. Váš manžel to určitě neudělá. Na to je příliš srab- promiňte.

Doporučovala bych také manželskou poradnu.

A Vy se změňte,  prospěje Vám to, uvidíte. Cvičte, najděte si nový koníček, něco, co dá všedním dnům smysl. Změňte účes, zajděte si na masáž.

Držím palce

 

 
24.10.2012 07:29 Uživatel: wiki
Věk:  47
100103_132934.jpg
0-100
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

Milá indijánko, strašně moc děkuji za odpově´d, jen si mi napsala to co pocelou dobu tuším a ve všech bodech máš pravdu. Promin to tykání já už sem taková takže omluva.

Vím že mi lže a tuším, že ikdyž řekl, že sní všechno ukončil není tomu tak.

Pokaždé když příjde nato jestli ona to řekla svému příteli odpově´, že nechce. Proč asi??? Aby měla jistotu, že když to stím mím nepůjde tak má zálohu.. Ona bydlí s přítelem a já když muže vykopnu jsou oba víte kde!! Řekla jsem mu, že se to ten její musí dozvědět, proč mám trpět já, když mi odchází někdo, kterého i přesto tak milujia ona je v pohodě a směje se mi??

Včera jsem mu řekla, že se chci rozvést, že mu balím věci at je štastný když to tak cítí.. Další velká scéna,, opět jsem mrcha, která neví jak moc mi v životě pomohl.

Psala jsem mu, že si vážím co promne udělala dávám mu volnost po které touží.

Jeho odpověďbyla, že jsem to tím zase posrala, že on celou noc přemýšlel, že jsem jej měla nechat vyblbnout a bylo by to!! Vyhrúšky tipu jestli to jejímu příteli řeknu, že mě zničí on a nebo, že to někde napálí autem a´t je klid... Tohle já musím snášet... Bojím se, že to opravdu udělá, celý týden je na sectách jezdí kamionem. Beru na sebe zodpovědnost za jeho život a nevím jak dál. crying

Na druhé straně mi vykládá, že mu nejsem lhostejná, že mě bude mít vždy rád, a vždy pomáhat ať se stane cokoliv.

Jeho slova jsou, že musí odejít proto, že jsme si přestali věřit a tím, že si ubližujeme, ale rozvod nechce??? Nechápu to...

           Byla jsem v poradně, on nemá zájem, nikdo cizí mu nebude přece radit jeho slova.

          Změnila jsem účes, snažím se bojovat jak se dá, ale psychicky jsem na dně

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
24.10.2012 10:24 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

Wiki, wiki...

Vy oba trucujete... happy. Nefunguje mezi vámi správná komunikace. Jste oba ve své trucovitosti zaseklí.

Jsi žena, tudíž tvor intuitivní, zkus přijít na to, co dává ta "druhá" Tvému muži... Možná je to něco, co mu nedáváš Ty, proto si pro to chodí jinde.

Brát si na svá bedra zodpovědnost za život někoho jiného je nesmysl. Každý nese zodpovědnost za svůj život sám za sebe.

Mám za to, že manžel žije v přesvědčení, že toho pro Tebe hodně udělal... Ty jsi pro něj neudělala nic? > určitě tomu tak není. Na to si ale odpovězte vy sami. Když pro někoho něco uděláme, děláme to z lásky a svého dobrovolného přesvědčení. Nic nám nedává právo to druhému vyčítat.

Neříkej mu, že se s ním chceš rozvést, když to není pravda. Dejte si pauzu.

Změň se, jak jsem psala. Pracuj i nadále na změně svého vzhledu. Najdi si nového koníčka, věnuj se činnostem, které Tě obohacují a dávají Ti radost. Uvidíš, jak se začneš Ty sama měnit k lepšímu, budeš spokojenější vnitřně a bude to znát i na "povrchu". Budeš vypadat svěžeji, budeš vyrovnanější a celkově se Tvá nálada zlepší. Všimne si toho okolí i Tvůj muž. Budeš se více usmívat a pak se k lepšímu změní i Tvůj život. Myslím, že i manžel pak vůči Tobě změní své chování. Tohle je první věc, kterou bys měla udělat. Uděláš první krok k nápravě celkové situace.

Pak už sama uvidíš, jak se vše bude vyvíjet.

To je ode mne vše, dej prostor času, uvidíš sama a podle toho se dále zařiď.

Hezký den happy

 
24.10.2012 12:37 Uživatel: wiki
Věk:  47
100103_132934.jpg
0-100
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

My jsme to z manželem probírali celý víkend. Řekl co mu chybělo a já se podle toho i začala zařizovat.

Jeho reakci bylo to, že najednou všechno jde, že to dělám jen proto, že jej ztrácím... Zkoušela jsem mu psát i erotické zprávy, a on, proč mu to dělám, že to tak necítí jako já.. ale odní to bere??

  Jsem zmatená, v jedné chvíli mi řekne, že ke mě nic necítí a v druhé, že mu nejsem lhostejná, že mě má rád. Mění slova od minuty k minutě. Pauzu jsem navrhla, jeden den jí vzal, druhý zavrhl takže... babo raď(není myšleno na Tebe)

Máš pravdu udělal promne v životě hrozně moc, a já mu taky přiznala a Já si myslím že já pro něj taky.

15 let čekáš až se po týdnu vrátí domů, není tady, když jej potřebuješ v těžké chvíli, ale čekáš až přijede v pátek a v neděli odjede. Víkendové manželství, jak říkávám. Jasně že nastala krize a odcizení, ale i přesto jsem se snažila mu zpříjemnit cestu domů. Sotva otevřel dveře byl naštvaný, začal štěkat proč tu vlastně jezdí a já z otevřenou pusou nechápalo co chce, proto že měl všechno.

Začal problém i v sexu, já prodělala operaci a po té prostě vše šlo stranou.. Teda já sex nechtěla ale jemu jsem udělala pomyšlení... hold málo. Taky vím, že to nebylo v pořádku, už jsem mu tehdy navrhla at si najde jinou, že si nezaslouží tak trpět a i přesto, že jsem mohla čekat, že mi odejde jsem chtěla aby byl štastný. Nechalo se to vyšumět. Nedělo se nic a pak nastal ten obrat. Já se snažila přez lékaře odbourat nechut sexu, ale on to neakceptoval, až to začalo s tou mladou pipinkou.. teda pořád tvrdí že jen sms. Já po něm nesmírně toužila a po incidentu jsme prožili nádherných 14 dní sexu, lepší než na začátku manželství.

On pak řekne že to bylo špatně tak fakt nevím. Snahu mi zhatil

Řekne že ho stále vzrušuji ale nic ke mě necítí, řekne, že jsem skvělá milenka, ale odmítá mě, že mě bere ted jen jako dobrou kamarádku.

Na rovinu jsem mu řekla, že chci naparavit manželství a né kamarádství, těch máme společných hodně.

Všichni okolo mi říkají jak ted i přesto všechno co prožívám vypadám dobře, dokonce i přítel te pipiny si všiml nového účesu a že mi to sluší a on nic... chlad. Cokolv udělám je špatně, moc se snažím řekl. V pátek zase přijede a máme rozlousknout co bude dál...

 

 

 

 

 
29.10.2012 00:24 Uživatel: MYŠKA
Věk:  37
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

Milá Wiki, četla jsem tvůj dotaz, a nevycházela jsem z údivu. Normálně jsem žasla, že vícero lidí má naprosto stejný problém jako já, jen stou vyjimkou že u mě to není kamarádka, ale jeho kolegyně z práce. Tento tvůj dotaz je jako bych ho psala já, taky jsem do něj zamilovaná až po uši a jsme spolu 14 let. Taky jezdí kamionem ale stou vyjimkou že se vrací každy den domů. Jenže než si sní začal psát jezdily jsme na výlety a žádné problémy doma nebyly, nikdy nic neřekl. Najednou mu na mě začalo všechno vadit, a ona je lepší než já. Začal se vracet dlouho vnoci domů, nezájem o děti. Taky tvrdí že sní nespal, že jsou jen velmi dobří kamarádi, ale proč ty zamilované sms. To samé stím sexem co tvrdí tobě tak je u mě. I výhrůžkami na to že to někam napálí nebo dá výpověd, když to sní skončí, jen stou vyjimkou že on toho pro mě nikdy moc neudělal to naopak já pro něho. Taky jsem to chtěla volat jejímu příteli, ale tvrdí že on to ví ale podle všech reakcí on nic netuší. Přeju hodně štěstí a at to dopadne podle vašich představ a přání.

 
31.10.2012 07:48 Uživatel: wiki
Věk:  47
100103_132934.jpg
0-100
Téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Text uživatele: 

Ahoj Miško, připadá mi, že se asi všichni chlapi zbláznili a potřebuji si dokázat jaci nejsou kanci. Neváží si pohody domova, milujicí ženy a pravděpodobně je více přitahují potvory!

Já vím, že jsem určité chyby dělala v tom má pravduthinkingale nebudu si popel na hlavu sypat jenom já.

Nevím jestli mám zažehnáno v pátek jsme vše probírali, poslední hozený záchranný kruh. Je to vnitře hrozně těžké, nevím jestli si sní ještě píše nebo né, ikdyž tvrdil, že je to uzavřené. V srdci mám pokaždé vraženou dýku když odjíždí a strach, který se snažím překonávat. Čas ukáže jestli je cesta ta pravá, ale určitě do nekonečna nebudu darovat city někomu, kdo o to nestojí. Život je totiž nato moc krátký a nikdy nevíš, jestli ti mezi prsty neutekla lepší životní šance a štěstí na lásku. Nic nebudu a nechci lámat přez koleno. Ten její přítel se to dovědět musí, jelikož ho dobře znám a je velice férový chlap, nezaslouží si mít vedle sebe takovou mrchu, jelikož můj manžel je jen další loutka, kterou si pipina ochočila, snadná zranitelná kořist. Chtěla jsem jí rozbít hubu ale pak si říkám, že se nesnížím na její úroveň, však boží mlýny melou pomalu ale jistě. Miško držím pěsti a budu ráda když mi napíšeš i třeba osobně do vzkazů...

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel si píše erotické SMS s kamarádkou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny