Téma: Měla jsem problém ve vztahu, jde začít znovu?

28.12.2011 10:34
Uživatel: Tereza28
Věk:  28
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Ahoj, je to asi 14 dní, co jsem zde psala svůj problém, který počíval ve špatném manželství, které vyvrcholilo situací, kdy mě manžel notně posilněn alkoholem, poslal do p**ele před celou hospodou (mé téma - klikni), nechal mě odejít samotnou a přišel ráno. Téměř všichni mi radili, at od něj odejdu. Nedokázala jssem to, ale jasně jsem mu řekla, že jestli toto nebo něco podobného udělá znovu, okamžitě s ním končím. Tisíckrát se omluvil, že se opil a choval se jak hovado a tak. Tak nějak jsme si to vyříkali, chtěl začít znovu a lépe.

Je tomu asi 14 dnů, musím říct, že se chová hezky, dáváme si společné koupele, opět spolu často spíme, chodíme na procházky, jedeme do termálů. Dokonce občas jen tak dostanu pusu, nebo mi řekne, že mě má rád. Na první pohled skvělý vztah. Já se ale i tak bojím, že něco podobného přijde znovu, nebo že se opět přestane snažit a zajímat se o mě... čím víc mi dává, tím víc bych chtěla, v tomhle jsem hrozná...

Tak se chci zeptat, myslíte si, že zo může fungovat? Vím, že mě miluje a já jeho, jen mám strach...Navíc jsem asi moc velká jistota a mám strach, že to dopadne jako dřív. Děkuji za každý názor a radu.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
28.12.2011 10:52 Uživatel: MitsCa
Téma: Měla jsem problém ve vztahu, jde začít znovu?
Text uživatele: 

Může, ale opravdu bacha na chlast. Jak bude v ráži, tak Ti to nezaručí nikdo...
A jen opět ten čas ukáže, zda to není jen teď, aby "to" zachránil.  

 
28.12.2011 11:15 Uživatel: Mončik
Věk:  27
Téma: Měla jsem problém ve vztahu, jde začít znovu?
Text uživatele: 

neco podobneho jsem prošla taky jen že mam snim syna. A řeknu ti že se to snat muže alkohol dela svy :( jen ten čas ukaže ale taky muže byt nekonečni omlouval se a chvily delal dobrptu ale pak to bylo zas a ja jsem pak nakonec odešla ze synem odneho.

 
28.12.2011 11:17 Uživatel: Kath
Věk:  40
Téma: Měla jsem problém ve vztahu, jde začít znovu?
Text uživatele: 

Jasně že jo. Manžel ví, že udělal chybu a snaží se ji napravit. Takováhle hádka v opilosti není důvodem k rozvodu, to mi věřte.
Chápu, že důvěra momentálně není obnovená, ale nebojte se, buďte v klidu. Domluvte se, že pokud bude opilý a začne "vyvádět" odejdete domů - vyhnete se konfliktu a zase bude dobře.
Nečetla jsem minulý příspěvěk, ale vím, že je potřeba ustoupit o krok - občas každý.
Pokud je alkoholik - rychle pryč, ale pokud se to stalo jedenkrát... neřešte to a zapomeňte

 
28.12.2011 13:36 Uživatel: pac
Věk:  31

Město:Brno

pac2.jpg
100-500
Téma: Měla jsem problém ve vztahu, jde začít znovu?
Text uživatele: 

Kath, ale alkohol NENI omluva pro jeho chovani.

 Zkus to, ale pokud se to bude opakovat bezeslova bych se zblil a odesel(pripadne bych zbalil jej a vyhodil) nekompromisne!!!

 
28.12.2011 19:43 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Měla jsem problém ve vztahu, jde začít znovu?
Text uživatele: 

Bohužel, takhle úžasně se začne chovat i ten největší hajzl, když mu hoří koudel, takže těžko říct. Ty sama víš nejlíp zda to byl úlet, nebo jen projev jeho běžného chování. A brzy to zase poznáš, až uvídí že ses uklidnila, vrátí se na svou normu - a pak uvidíš zda ti stojí za to zůstavat. Ale pokud se to bude blížit zase agresivním verbálním výpadům vůči tobě, rychle pryč. Tohle totiž nezůstává jen u poslání do p..ele před celou hospodou...

 
28.12.2011 21:19 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Měla jsem problém ve vztahu, jde začít znovu?
Text uživatele: 

Souhlas.Alkohol pro mě NIKDY nebyl a nebude omluva. A on by se mu jednoduše měl vyhnout, i když občas se stane, já vím, ale....je to Tvůj muž=už jste spolu nějakou dobu a Ty bys přece měla vědět, jaký je a jak se chová "normálně". Ale jak tu někdo řekl-i ten největší dacan bude nějakou dobu "hodný" a bude se chovat tak, že Tě bude chtít přesvědčit, že to tak nemyslel, ale-a jsem u toho zpět-už bys měla celkem poznat, jestli to myslí vážně a jestli je mu to OPRAVDU LÍTO.

Ovšem bohužel-člověk si i po x letech manželství myslí, jak toho druhého zná, což jsem se domníval i já-jako že jsme byli celých 14 let fakt v poho, ale po rozvodu jsem si musela chtě nechtě přiznat nebo říct, že jsem vůbec netušila, s kým jsem celé ty roky vlastně žila...

Ne, to Tě nechci strašit, natož tvrdit, že to bude Váš případ, to NE! Jen chci naznačit, že Ty posoudíš nejlíp, jak vážně to "napravování" a tento způsob omluvy myslí. Přeju Vám, aby Vám to vydrželo co nejdýl!

 
29.12.2011 23:07 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Měla jsem problém ve vztahu, jde začít znovu?
Text uživatele: 

Na jednu stranu nevěřím v nápravu lidí co se týče vztahu, ale na druhou stranu protože se snaží, měl by asi dostat šanci. Budu rád, když nám pak napíšeš (třeba za měsíc, za dva), jak to dopadlo a jestli mu výdrž ve snažení vydržela. Držím palce. smile

 
01.01.2012 15:55 Uživatel: Lada2
Téma: Měla jsem problém ve vztahu, jde začít znovu?
Text uživatele: 

No, jestli píšete, že tou situací v hospodě to jen vyvrcholilo (z čehož vyvozuji, že ani před ní to nestálo za moc), tak bych na nějakou dlouhodobou nápravu nijak zvlášť nespoléhala. Pokud se teď snaží, a vy o něj stále stojíte, tak to zkuste, třeba se opravdu polepší. Ale jestli se vše vrátí do starých kolejí, tak ty kopačky budou nejlepší volba.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Měla jsem problém ve vztahu, jde začít znovu?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Partnerské krize, odstěhování 5 561x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 431x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 606x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 558x
Jak byste se zachovali??? 4 583x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 688x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 646x
Po hádce se mnou se urazí i na naše dítě 8 593x
Rozchod nebo ne, potřebuji poradit, chci se vrátit k mamince 31 1038x
Manžel dává přednost svému koníčku a kamrádům 6 907x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny