mojra.cz

Téma: Miluji manžela, nemám chuť na sex - co s tím?

02.10.2012 08:37
Uživatel: Ewikap
0-100
Odpovědí na téma: 11
Text: 

Dobrý den,

Miluji svého muže, jsme spolu 10 let (2002-2012), ale poslední dobou s ním nedokážu spát. Poslední čtyři roky (2008-2012) procházíme různě krizí a klidovým stavem. Normální klasické rodinné problém typu "Moje Tvoje a Naše děti, peníze a domácnost". Jsou období, kdy si mne všímá až moc a jsou období, kdy je mu naprosto jedno co dělám.  Nikdy jsme spolu o sexu moc nehovořili, a ani jej nějak extra neprovozovali. Tak jednou do týdne.  

Momentálně procházíme obdobím, kdy si mne všíma docela dost, ale já se dostala  do fáze, kdy na sex nemám pomyšlení a když na něj pomyslím tak z toho mám skoro osypky. sad Vůbec mě to netěší, protože mám svého muže velmi ráda, ale nevím co dělat. A také vím, že mu tím strašně ubližuji a vlastně shazuji jeho sebevědomí. Navíc se můj muž neskutečně snaží i hovořit. Jenže mě to nejde. Všechno ostatní snad funguje, (aspoň já si to myslím) plánujeme jak pomalu začneme rekonstrukci domečku, jaké bychom spolu chtěli zažít výlety, chvíle. atd

Jsem s ním šťastná.  Jsem na něj hrdá, že nás zvládá sám uživit. (já jsem totiž bez práce) Jen s tím sexem je to na prdlačku. Hloupý je, že čím víc o tom mluví a chce si povídat nebo to dělat, tím míň chci já. Tím mám větší pocit, že na mně tlačí, že mě žene někam kde nechci… a já si nemůžu pomoci. Nedokážu mu ani odpovědět na normální otázku "jak to chceš" nebo "můžu tě uspokojit? " Zůstanu jako opařená a neřeknu ani ano a ani ne! Nejhorší je, když mě nasraně řekne, že o něj nestojím a já místo abych mu řekla, že to není pravda tak jen tupě čumím.

Určitě se ptáte jestli to nemůže být jiným mužem. Jo kdyby tadle otázka zazněla před třemi lety, řekla bych že ano. Ale v této situaci NE! není. Žádný jiný muž v mém okolí není. (skončilo to téměř dříve než to začalo) Co mám dělat? Jak to mám změnit? Jak to vysvětlit abych se necítila trapně, nebo abych jej nepřivedla do rozpaků či do situace, kdy se trapně cíti on? Je to studem? Jak s ním normálně mluvit o intimních věcech? Co udělat aby se vše vrátilo do normálních kolejí. Spokojenost na obou stranách, chuť na sex a na život jako takový? Díky všem za odpověď. Jestli to čte můj muž - tak se lásko nezlob, ale nemám tušení co se se mnou děje a nevím co mám dělat.  crying

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4865x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Miluji svého muže, ale nemám chuť na sex... co s tím?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.10.2012 09:50 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Miluji manžela, nemám chuť na sex - co s tím?
Text uživatele: 

Hezky si to napsala.... zkus to tak napsat i jemu. Vždyť nikde není dáno, že mu to musíš říkat podstatný je, aby se to dověděl.

 
02.10.2012 10:49 Uživatel: Kočanda
Věk:  27
Téma: Miluji manžela, nemám chuť na sex - co s tím?
Text uživatele: 

A jaký máš teda ten pravý důvod k tomu s ním nemít sex? Nedá se to vydržet a prostě se s ním pomilovat? Jednou týdně to sneseš a uděláš to pro něj a pak se to snad časem upraví nějak samo.... Těch pár minutek mu přeci věnuj... aspoň takto bych to řešila já, navíc když ho miluješ, tak proč ne? Nepřitahuje tě jako chlap? Uvolni se a zkus to..... ale vím, těžko radit, když v té situaci nejsem.... zkus rozluštit tu příčinu a  vyřešit ji...

 
02.10.2012 13:23 Uživatel: Julie
Téma: Miluji manžela, nemám chuť na sex - co s tím?
Text uživatele: 

   Podle mého potřebuješ do zaměstnání...... Jak Ti začne kolotoč povinností, nevyspání, budeš ráda za klidné poležení v pelíšku s manželem. Budeš si vážit klidu, domova a hlavně manžela..... Obecně platí, jak se druhý nudí, tak vymýšlí....

 
02.10.2012 13:48 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Miluji manžela, nemám chuť na sex - co s tím?
Text uživatele: 

Myslím, že se tak cítíš i proto, že jsi jednak bez práce=člověk se cítí "neužitečný", popř. že ho ten druhý "živí"(oboje znám), pak taky se 1x chová tak a příště najednou je odtažitý=bojíš se, kdy "to přijde" znova, a taky když se tzv. tlačí na pilu a nevyčká se, nastane pravý opak=nechuť. Ale je to jen můj názor. Ale u nás, ženských, vše začíná v hlavě-záleží na tom (a svým způsobem je to i předehra), jak se k nám ti chlapi chovají-věnovat nám pozornost, vyslechnout, nenechat vše (nejen v domácnosti) na nás, apod. o tom to taky je.

 
02.10.2012 15:23 Uživatel: Ewikap
0-100
Téma: Miluji manžela, nemám chuť na sex - co s tím?
Text uživatele: 

Vydržet??? Holky já to nechci vydržet, já to chci s ním prožívat... a ne jen snášet.... Ale nevím jak na to! Jako chlap je pro mne atraktivní pořád, je milý, starostlivý, něžný, romantický, sympaťák.... já to prostě nevím co se děje... a velmi ráda bych na to přišla. A to že nemám práci.... no oficiálně nemám, ale jinak pomáhám právě svému muži v práci.... v jeho práci. Ale ráda bych svou vlastní práci.  A navíc se starám o dítko školou povinné takže opravdu čas na vymýšlení...... těch věcí nemám!

 
02.10.2012 15:33 Uživatel: Julie
Téma: Miluji manžela, nemám chuť na sex - co s tím?
Text uživatele: 

  Cítíš sama, že tam ta ponorka je. Ty se znáš sama nejlépe, my tady nevíme co se stalo.... asi to bude něco u Tebe, když manžel je v pohodě. Třeba jsi unavená, potřebuješ nějaký konkrétní cíl, těžko radit páč nevíme že. A co chocholoušek?

 
02.10.2012 17:10 Uživatel: Kočanda
Téma: Miluji manžela, nemám chuť na sex - co s tím?
Text uživatele: 

To máte pravdu, že jak se druhý nudí tak vymýšlí nesmysle, z pohledu té nudící happy

 
02.10.2012 18:49 Uživatel: Barča
Téma: Miluji manžela, nemám chuť na sex - co s tím?
Text uživatele: 

Kdybys nenapsala, že nemáš v hlavě jiného, bylo by to první, co by mě napadlo. Pamatuju jednu, co to řešila lubrikantem, aby se dalo aspoň začít... později říkala, že pak už to přišlo samo. Asi to není až takový nesmysl, co říkáš?

 
14.10.2012 20:58 Uživatel: Janka89
Téma: Miluji manžela, nemám chuť na sex - co s tím?
Text uživatele: 

Příspěvek smazán správcem webu. Uživatel porušující pravidla webu - opakovaně vkládající reklamy na komerční produkty do tohoto webu.  

 
24.11.2012 00:32 Uživatel: jabloonka
Věk:  34

Město:brno

Téma: Miluji manžela, nemám chuť na sex - co s tím?
Text uživatele: 

sorry.. ale tohle jeTAK STRASNE REKLAMNI SLOGAN, az  to neni hezky. to je jak zkopirovany z reklamniho letaku.

 

Ps... sakra.. ta capcha je tak strasne spatne citelna, kdyz je clovek opilej :/

 
08.05.2014 15:51 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Miluji manžela, nemám chuť na sex - co s tím?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny