mojra.cz

Téma: Nedokáže se rozhodnout pro jednoho z nás - mám o ni vůbec bojovat?

05.12.2014 10:45
Uživatel: Jatromil
0-100
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Jsme mladí, přítelkyně starší 25 s titulem, já 23 s průmyslovkou. Známe se 5 let (2009-2014), z toho jsme 2 roky spolu (2012-2014) a z toho 1,5 roku spolu bydlíme (06/2013-12/2014). Resp. bydleli a byli spolu.

V životě jsme se nepohádali, jasně jen o prkotinách kde jsme si něco řekli a bylo to OK. Měli jsme společný účet, kde ja bral 2x více jak ona. S penězma moc nešetřila. Když má svoje nálady, tak to stojí za to. Každé volno jsme někam jeli, tedy žádný stereotyp. Prostě vztah, že by nám každý zaviděl.

Přišla zima, špatné období. Najednou hádka, já se odstěhoval, řekli jsme si, že se rozejdem. Přitom to nikdo ani tak nemyslel. Čím vice jsem se snažil to zachránit tim to bylo horší.

Momentálně nejsme spolu měsíc a něco (od konce října 2014).

Jednou jsme se viděli. Já za ní přijel. Prej chce čas. OK

2 týdny poté, jí vidím s prej kamarádem, no me to moc nepřislo tedy. Schovala se přede mnou, abych ji neviděl, ale jak život chce, videl jsem je.

Následující den, mi přišla SMS, že se styděla, že nevi co dělat, že jí to mrzí - nereagoval jsem.
Nasledující den, opět SMS, že by se rada viděla, vyřešila to. OK dal jsem termín kdy.

Přijel jsem, viděli jsme se. Prý se cití ukřivděně? Proč? Za co? Neřekla ani slovo. Ptám se jak to bude, Mluvili jsme spolu 2 hodiny. Dal jsem ji nabídku jak to bude. Souhlasila. Všechno fajn. Dali jsme si pusu, objali a jel jsem. Cesta domu mi trvá cca 15 minut autem. SMS, že neví opět co zase chce, že jemu nechce ublížít, ani mě, ani nám.  

Může mi nekdo vysvětlit co to znamená? Jsem opravdu tak blbej, místo toho abych ji vykopl ze života tak se ještě snažím a ona takle?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1040x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: trohuhelník
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.12.2014 11:22 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Nedokáže se rozhodnout pro jednoho z nás - mám o ni vůbec bojovat?
Text uživatele: 

Co to znamená? Že základy Vašeho vztahu se bortí a ona teď neví, jestli je chce opravovat s Tebou, nebo raději chce začít stavět nové, jinde, s jiným… Tzn. , že ty Vaše základy nebyly tak poctivě založené, aby se nezačaly bortit a tu pomyslnou stavbu jste pořádně neudržovali. Nevím, jaká je ona, ale u Tebe mi přijde, že jsi trochu vznětlivější = najednou hádka, Ty jsi se hned odstěhoval… poslala Ti sms, že by se ráda viděla - dal jsi jí temín… ptal jsi se jak to bude, mluvili jste spolu 2 hodiny - dal jsi jí nabídku, jak to bude… Já si myslím, že takhle to nefunguje - dát partnerovi termín, nabídku… je to takové neosobní a chybí mi tam spíš komunikace o tom, co by jste chtěli a přáli si oba dva, že ta komunikace s Tvé strany je taková ne zrovna šťastně zvolená, že se s tím nemažeš a přistupuješ k tomu - buď chceš nebo nechceš… Zatím tak na mě působíš, a mě by třeba zrovna tohle začalo odrazovat. Ale mohu se mýlit - vycházím zatím jen z toho, co jsi napsal.

 
05.12.2014 11:38 Uživatel: Jatromil
0-100
Téma: Nedokáže se rozhodnout pro jednoho z nás - mám o ni vůbec bojovat?
Text uživatele: 

Omlouvám se, samozřejmě jsem to popsal trošku kratším způsobem aby to nebyla slohová práce.

Ano, jsem vznětlivější, je to moje největší chyba a vím o ni.

V sms od ní bylo psáno, až se budu chtít vidět tak se můžeme sejít, ale pokud nechci tak s tím nic nenaděla.

Jelikož práci mam namáhavější. Tak jsem se chtěl sejit v ten den. Bylo mi odepsáno, že je jí nějak ze všeho špatně, že by to raději nechala na jindy. Bohužel jsem ji řekl, že na lži nemám náladu, že se s ní chci vidět hned ať mam jistotu že je semnou a ne s někym jiným. Musíte chápat. Měsíc jsem jí neviděl a pak najednou s někým jiným. Neunesl jsem to

Nabídka byla řešni, říkala, že neví co chce, že je zmatená. Nechtěl jsem naléhat. Tak jsem ji řekl, že prozatím se můžeme vidět jednou tejdně, prostě ať se vidíme… když to výjde, tak se k sobě vrátíme, zase spolu budeme bydlet atd … prostě jen návrh. Ale aby jsme to nějak začalio řešit.  

Má přítelkyně je trošku jiná. Je to taková pipinka. Nechce vařit, uklízet, prostě po mamince. Ale bylo mi to fuk nějak bychom to spolu zvladli. Na to, že ji je kolik ji je, nemá vlastní rozum. Je v nové práci. Poznala kamarádky a od té doby je to neštěstí. Ona nema svojí hlavu a nechá si nalhávat něco od svých kamrádek, který jsou zakomplexované a zavistivé. Mimo jiné je to jeste těžkej mamánek. Jeslti to nejak pomůže.  

Děkuji moc za odpověď. Neznáme se, ale odhalili jste moji povahu. Prosim, odhalte i to, o co ji jde. Vubec ji nepoznávam a moc me to mrzí. PS. chtěli jsme založit rodinu než jsme se rozešli

 

 
05.12.2014 14:42 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Nedokáže se rozhodnout pro jednoho z nás - mám o ni vůbec bojovat?
Text uživatele: 

Jatromile, i tak bych jen potvrdila slova Dany, se kterými souhlasím - sice jsi něco dopsal, ale Tvé vyjadřování ve smyslu "je to pipinka", "nemá vlastní rozum" apod… vyjadřovat se tak o své přítelkyni mi teda moc hezké nepřipadá. alt

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nedokáže se rozhodnout pro jednoho z nás - mám o ni vůbec bojovat?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny